Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Aniqa no właśnie 400zł zamierzaliśmy dać. bo na więcej nas nie stać. i to w tym momencie sporo dla nas...

Coq ja jestem zdania, że nie zastawiać się. dać tyle ile można, może z niewielkim wysiłkiem ale ile można...

a co do postury Maćka, to drobny chyba, niski nie jest. ale co do wagi to tak oscyluje w granicach 11,5-12 kilogramów

właśnie po raz pierwszy rozpaliłam sama w kominku 🙂 chociaż chyba nie pierwszy.... chyba drugi. ostatni raz przepalaliśmy w domu w piątek po południu, i do dzisiaj było spoko, ale dzisiaj znowu trzeba przegrzać, a gazu jeszcze nie włączamy... w końcu to październik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dobry 🙂 postaram się odwiedzać was teraz częściej! Konstancja pije i kakao i mleko krowie rzadko nie potrzebuje jakoś nie wiem woli konkrety szynkę parówke itd.. waży teraz 12 kg a rozmiar buta ma 24 .. to prawda tak ciężko pracuję ze szok moje plecy już mają dosyć. .. dzisiaj mnie kierowniczka pochwaliła że jestem jedna z najlepszych! Hahaha rzygam 🙂 fajnie że aga możesz soebie napalic w kominku 🙂 dzieki za miłe przywitanie ! Oglądam zdjecia na avatarach szok jak dzieci urosly wasze jak się zmieniły 3 miesiące mnie tu nie bylo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
dzień dobry 🙂

dzisiaj już czwartek... jak ten czas zapierdziela.... masakra 😮

a my w sobotę mamy chrzciny, u mojej siostry ciotecznej, M. jest chrzestnym małego Mikołaja 🙂 i w związku z tym mam pytanie, ile teraz się daje???

zaraz zabieram się za czytanie

Aga,jak bylismy oboje chrzestnymi to dawalismy 500 zl, a ajak malzon byl sam to 400


A ja powiem szczerze, ze mnie to g.wno obchodzi ile sie daje, dalabym tyle na ile mnie stac. Straszliwie mnie irytuja te stawki i co wypada kupic, bo to w koncu chyba o jakis akt wiary chodzi, a nie o prezenty.
Zupelnie nie pamietam co dawalam jako prezent corce mojej siostry, ale za to jako chrzestna syna mojego kuzyna dalam prezent naprawde skromny... poratowalam ich, bo wszyscy im odmawiali, wielkiego kontaktu nie utrzymujemy, ale sie zgodzilam, a ze bylam na studiach, to na wiele pozwolic sobie nie moglam... z reszta teraz tez, ja nie ciocia z Ameryki.

spoko, spoko, bez irytacji 😉 wiadomo, ze sie daje ile kto może, zadne "stawki" nie obowiazuja, poprostu Aga pytała, więc odpowiedziałam 😉

Coq, a co do tego co piszesz,ze jedno dziecko wyprzedza inne - to naturalne, ze jakies dziecko szybciej cos załapie niż drugie, ale w innej dziedzinie to drugie jest miszczem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
Dobry 🙂 postaram się odwiedzać was teraz częściej! Konstancja pije i kakao i mleko krowie rzadko nie potrzebuje jakoś nie wiem woli konkrety szynkę parówke itd.. waży teraz 12 kg a rozmiar buta ma 24 .. to prawda tak ciężko pracuję ze szok moje plecy już mają dosyć. .. dzisiaj mnie kierowniczka pochwaliła że jestem jedna z najlepszych! Hahaha rzygam 🙂 fajnie że aga możesz soebie napalic w kominku 🙂 dzieki za miłe przywitanie ! Oglądam zdjecia na avatarach szok jak dzieci urosly wasze jak się zmieniły 3 miesiące mnie tu nie bylo!

kawał girki Konsto ma 🙂 dawaj jakies foty Małej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
dzień dobry 🙂

dzisiaj już czwartek... jak ten czas zapierdziela.... masakra 😮

a my w sobotę mamy chrzciny, u mojej siostry ciotecznej, M. jest chrzestnym małego Mikołaja 🙂 i w związku z tym mam pytanie, ile teraz się daje???

zaraz zabieram się za czytanie

Aga,jak bylismy oboje chrzestnymi to dawalismy 500 zl, a ajak malzon byl sam to 400


A ja powiem szczerze, ze mnie to g.wno obchodzi ile sie daje, dalabym tyle na ile mnie stac. Straszliwie mnie irytuja te stawki i co wypada kupic, bo to w koncu chyba o jakis akt wiary chodzi, a nie o prezenty.
Zupelnie nie pamietam co dawalam jako prezent corce mojej siostry, ale za to jako chrzestna syna mojego kuzyna dalam prezent naprawde skromny... poratowalam ich, bo wszyscy im odmawiali, wielkiego kontaktu nie utrzymujemy, ale sie zgodzilam, a ze bylam na studiach, to na wiele pozwolic sobie nie moglam... z reszta teraz tez, ja nie ciocia z Ameryki.

spoko, spoko, bez irytacji 😉 wiadomo, ze sie daje ile kto może, zadne "stawki" nie obowiazuja, poprostu Aga pytała, więc odpowiedziałam 😉

Coq, a co do tego co piszesz,ze jedno dziecko wyprzedza inne - to naturalne, ze jakies dziecko szybciej cos załapie niż drugie, ale w innej dziedzinie to drugie jest miszczem 😉


Aniqa irytacja nie byla skierowana ani do Ciebie ani do Agi... mnie sie zwyczajnie to nie podoba i nie klei wogole, wielkie prezenty na uroczystosci zwiazane z religia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane a no co wy nic nie piłam tylko dziewczyny z nowej pracy mówią tak do mnie i mi się spodobało hehe!!
A ja dziś myslalam że w starej robocie nie wytrzymam nerwowo nowa kierownisia sobie przyszła i jak pomiota mnie traktuje i jeszcze na ty!!! Mówi do mnie że mam przyjsc do pracy w niedziele no szok ja mam papier podpisany że na nadgodziny nie zgadzam się a niedziela jest dniem nadgodzin i mowie jej ze nie przyjde a ona mi cyrkuje ale zadzwonilam do koordynator i ma mi to zalatwic o mowie wam dosc mam juz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
hejka kochane a no co wy nic nie piłam tylko dziewczyny z nowej pracy mówią tak do mnie i mi się spodobało hehe!!
A ja dziś myslalam że w starej robocie nie wytrzymam nerwowo nowa kierownisia sobie przyszła i jak pomiota mnie traktuje i jeszcze na ty!!! Mówi do mnie że mam przyjsc do pracy w niedziele no szok ja mam papier podpisany że na nadgodziny nie zgadzam się a niedziela jest dniem nadgodzin i mowie jej ze nie przyjde a ona mi cyrkuje ale zadzwonilam do koordynator i ma mi to zalatwic o mowie wam dosc mam juz

zostaly 2 tygodnie, dasz rade 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No jak pięknie ile stron 😉

Holi trzymaj się a kierowniczka no cóż......możesz jej jeszcze pokazać tak żeby jej poszło w pięty..... ale z drugiej strony po co Ci to....... 🙂 rób swoje a ją zlewaj 🙂 😉

Pam czekamy na foty 🙂 😉
Aga my codzień u rodziców palimy....no oprócz niedzieli bo było pięknie 🙂 ale my z M się dobralismy uwielbiamy ciepło 22 a nawet -23 lubimy mieć 😉

Wanilia u mamy bardziej zrobiona niż u siebie 😜

Wie ktoś na którego Chloe miała termin????

A ja idę się pakować ....jutro wyjazd wracam w niedzielę......chyba się zapłacze.......;( z 55 godzin bez synka..... 😮 🤢 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa to Ci lalunia rośnie 😉 u nas ubraniowy bunt jedynie typu... będę chodzić bez skarpet i majtek i co mi zrobicie 😜 czasem aż mnie to wku*** same wiecie jak od płytek ciągnie... aż dziw, że w żłobku nie ściąga, a nawet kapcie się nóg trzymają 🤔
Pammat też ciekawam fotek Konsti 😉 nawet nieźle waży jak na taką kruszynkę 😉
Holi aleś Ty stanowcza 😮 😜 😜
Marika 😘 dasz radę... mówię Ci to ja matka po przejściach podobnych 😁... podobnych, bo tylko 1 nocka... aż!!!!!!!!!!!! 😲 I pamiętaj... zapakuj też jakąś flachę 😎... u nas było jak w ten czas na topienie smutków 😁
A z suwaczka Chloe wynika, że jeszcze powinna być w dwupaku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bry 🙂 melduję się zaraz wyjeżdżam .....

Meliska flacha obowiązkowo 😜bo nas jedzie z pracy 20 parę osób..... 😉 😜 ale od porodu nie byłam na żadnym szkoleniu 😉 😜 ciągle się migałam..... ☺️więc już stwierdziłam że lepiej jak pojadę teraz grupowo niż później gdzieś sama.... 😎 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂

Marika trzymaj sie dzielnie.
Basia zdrowia, zdrowia... i niech Florkowi sprawnie piatki wychodza...u nas ani widu, ani slychu 🤔

Jasamina juz o 6.40 bajki ogladala, a ja nieprzytomna korzystalam i spalam jeszcze. Maz wrocil po 8, cala noc na zewnatrz pracowal, zmarzl okrutnie. Teraz spi, wiec nawet odkurzyc nie moge, kurze wytarlam i tyle.
Jasmina rozbila mi dzis flakonik z lakierem 🤢 Chyba musial spasc, udzrzyc o stol... w domu nie mam zmywacza, wiec obie mamy przybrudzone rece na brazowo 🙃 Na stole lakier, ale to pal licho, bo i tak do wyrzucenia, dywan rowniez przybrudzony 🙃 Cos za czesto jej sie cos zdarza ostatnio...

Czekam teraz az temeratura wzrosnie, bo ma byc cieplo, wiec w tym chlodzie nie wychodze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Aniqa

właśnie po raz pierwszy rozpaliłam sama w kominku 🙂 chociaż chyba nie pierwszy.... chyba drugi. ostatni raz przepalaliśmy w domu w piątek po południu, i do dzisiaj było spoko, ale dzisiaj znowu trzeba przegrzać, a gazu jeszcze nie włączamy... w końcu to październik 🙂


zazdroszcze Ci tego kominka!!! to jeden z glowych powodow do posiadania domu!!! 🙂

moje dziecko wazy aktualnie 15kg i ma 91cm,nosi buty 24 i wyglada na 3latka hehe 😉
po tej grypie zoladkowej naszej jak nic nie jadl przez 3 dni tak teraz nadrabia i caly dzien tylko je 😮 dla mnie to szok bo on niejadek byl raczej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry wieczór 🙂

Maciek śpi! dzisiaj piątek! 🙂 oj, jak pięknie!!!

M. w pracy czyli jestem sama, jest cichutko... nie gra żaden telewizor, żadne bajki, nikt nie skacze, nie biega, nie krzyczy...

chwila dla mnie...

a w lodówce mam trochę martini i chyba sobie naleję, i wypiję lampeczkę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika dasz sobie radę, na pewno 😁 chociaż moje jedyne noce bez Maćka to jak na weselu jakimś byliśmy albo na imprezie, Maciek był u rodziców, a rano go odbieraliśmy...

Holi musisz dać radę, już coraz bliżej do końca 🙂

Chloe no kominek super sprawa 🙂 to z Julka duży chłopak 🙂

Basieńka zdrówka 😘

Coq zbitego lakieru, a raczej szkód po nim współczuję... przypomniałaś mi, że mam zrobić porządek ze swoimi paznokciami i je pomalować jakoś 😉 w ogóle nawet nie wiem w co się jutro ubiorę... brak mi weny...

Meliska mój Maciek majtek nie znajduje... a jak tylko rozwiąże mu się but to się drze "butaaaaa" i idzie do mnie schylony trzymając za rozwiązane sznurówki 😉

byłam dzisiaj z Maćkiem po południu u rodziców, no i opętało go istne szaleństwo, skakał po kanapie, po fotelach, kręcił się w kółku, chodził jak małpa, na czterech kończynach, wdrapywał się na dziadka... po prostu szok jakiś 😜
potem się wykąpaliśmy, umyłam mu głowę, wysuszyłam, ułożyłam włosy 🙂 no i usnąć od razu nie chciał, a najgorsze to to, że wypił może ze 20ml mleka... czyli jak nic niedługo będzie pobudka, bo będzie głodny... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No szału to tu dziś nie było... a tak się łudziłam 😜
Chloe teraz musisz regularnie zaglądać, bo każde Twoje milczenie będzie niosło za sobą milion domysłów 😉... to ja na ochotnika Ci swój nr na piva podeślę cobyś nam choć krótkim smsem oznajmiła tą radosną nowinę 😉
I fotki Konsti miały być... hmmmmmmmmmm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane jestem taka zła !!!Po powrocie z macierzyńskiego podpisałam papier że nie zgadzam się na pracę w nadgodziny i w niedzielę a w czwartek koleżanka przyniiosła l4 i ta nowa kierownik oznajmiła mi że ja przyjdę w niedzielę!!! No we mnie się zagotowało i jej wygarnełam mówię jej że nie mam z kim dziecka zostawić że jak mi zaplaci opiekunkę to spoko moge przyjść masakra cóż akurat że jest nowa i się nawinęła to mam to w dupie!!!
No i co dziewczynki idę jutro do pracy i będę z panią nową kiero na zmianie szok!!! OD 9 do 17 a i za to zrobie firmie problem i rąbne l 4 w pon cóż przykro mi !!! na kręgosłup pójdę chorować do 31 października do terminu rozwiązania umowy !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...