Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witamy 😉 i meldujemy się 🙂

Agaa napisz coś więcej o tej nowej wizji leczenia stopki

Chloe wierzę że Cię nerwy na fachowcow brały 😉 no ale tak to bywa.....zawsze coś.....a Ty z Jagienka tam pół dnia......macie tam jakieś mini zaplecze.....bo jak Ty chociaż by z zmianą pieluszki sobie radzisz jak tam halny po chacie jeszcze szaleje.....nie mówiąc o zimnie....... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej,
Wszystko jest ok.
Bylismy w Parku Mikolaja w sobote. Dzieciaki mialy ubaw i szalaly non stop 🙂
W niedziele wizyta u znajomych i jak bylo na poczatku Nas 4 doroslych 2 dzieci i 1 jedno w brzuszku tak zakonczylismy spotkanie z 7 doroslych 4 dzieci i jedny w brzuszku.
Pokoj dzieciakow wygladal jak pobojowisko. Bylo calkiem sympatycznie rodzynek Florek i same dziewczyny 🙂
chloe co do pieska to faktycznie wlasciciel jakis troche nie normalny. Mam nadzieje ze w koncu uda sie go gdzies umiescic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczynki.
My po urodzinach i jak mąż zrobił jakieś zdjecie możliwe to wstawię.
jestem po tych urodzinach taka zmęczona....nie wiele mi kto pomógł i sama zapierdzielałam ze wsztskim.mama moja mnie zawiodła bo nic mi nie pomogła... mąż usiał jak król i też miała w nosie a ludzi 11 dorosłych i 6 dzieci.no kurde mógłby kto tyłek ruszyć i mi cokolwiek pomóc ☺️ 😠 poprosiłam męża żeby wyszedł i mi pomógł to sie tylko na mnie spojrzał.ale ja mu to wygarnę i będzie wojna.kurza twarz 😠 brata dziewczyna sąłatke jarzynową pokroiła a reszte sama zrobiłam z dwójką dzieci (w tym Julką miała gorączkę).3 ciasta i tort,jarzynka do obiadu,dewolaje,śledzia nawet zrobiłam...a tu taka niewdzięczność...no ale żeby mama mi moja nie pomogłą??zawiodłam sie na niej jak nigdy.normalnie się rozsiadła jak pierwszy gość...eh...ja nie [pozostaję dłużna więc niebawem sie odwdzięczę.idą święta a ona imieniny ma wiec trafi kosa na kamień.wiem ze jestem zła i niedobra i nieogarnięta ale taka już jestem.dołączam sie do narzekajacych na mężczyzn swoich.oni wszyscy są siebie warci 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika - mam auta w razie czego ale nigdy nie korzystalam z przwijania, jedynie nakarmic mala szlam czasem. ale ona w chuscie spi jak zabita, wiec nie ma z nia problemu, pieluszki nasze wielorazowe tez wytrzymuja spokojnie tyle czasu. teraz kupe mamy co 2 dni wiec jest luzik 🙂)

beata - tak cala moja rodzina tak mowila ze sobie nie dam rady, no to ja im na przekor, haha, nie no zartuje. czasami jest ciezko to prawda.
ale ten piesek w sumie to najmniejszy problem, skoro karmie i wyprowadzam juz dwa wielke psy to co mi przeszkadza taki jeden maly.

a to po dzisiejszym spacerze 🙂


asia - to jabym moja rodzinke widziala, dlatego nieznosze takich imprez!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiunia witaj 😉 faktycznie sto lat Cię nie było 😉 jak tam Awad bardzo rozgadany??? No i jak się Wam żyje w nowym kraju a fotki z wakacji na fb poprostu bajeczne!!!!!

My do domu dziś dobiliśmy po 21 więc jutro coś więcej.....

Asia napewno dałaś czadu z urodzinami 🙂 co jak co ale kto tu ma miano szefa kuchni!!! 😉 Beata cukiernika 😉 🙂oczywiście 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc laski...
nie robię takich rzeczy ale tu jest wyjątek zaprosiłam Was do polubienia strony POMOC DLA PATI bo jest to córeczka mojej koleżanki z dzieciństwa .......dziewczynka była zdrowa przez wiele lat znałam ją i widząc to co się z nią dzieję nie mogę w to uwierzyć..... 🤢 😮 teraz z każdym miesiącem postępuje u niej choroba i regres......i potrzebuje pomocy na ciągłą walkę z chorobą i rehabilitację ..... 🤢 😞 więc jakbyście mogły chociaż ten 1 % przekazać dla niej to byłabym poprostu wdzięczna.....

ps. nie mogę uwierzyć jak to jest możliwe że dzieci spotykają takie straszne rzeczy..... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!
Hej Kasiunia jakiego masz słodkiego syna włosy fakt piękne ale fryzjera bardzo często zaliczacie!!!
Chloe jakie fajne zdjęcie dzieci po spacerku wypoczywające!!!
Wanilia jak tam ząbkowanie????
Ja dziś jadę do mojej siostry po pracy na oczyszczanie twarzy i na maniciure i na regulację i henne brwi wow !!!
Jak u was przygotowania do wigilii ????
Gdzie spędzacie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hoł hoł hoł !! 😎
Czesc mamusie!! Wszystkiego Najlepszego dla naszych dzieci grudniowych listopadowych jak i jednego rodzynka styczniowego dużo zdrówka i wszystkiego co najlepsze!!!!!!!!
ja nareszcie jestem szczęśliwa 🤪 kupiliśmy mieszkanie właśnie remontujemy dziś przyszli szpachlować mi ściany i będą zakładać płytki w kuchni 🙂 meble przyjdą po nowym roku dlatego w styczniu się wyprowadzamy już 🤪 jestem w raju!! mieszkanie ma 59,10 m osobno wc od łazienki kuchnia 3 pokoje i korytarz + piwnica 🙂 Konsti bedzie miała swoj pokoj a my sypialnie póżniej pomyślimy o rodzeństwie dla małej jestem bardzo szczęśliwa 🙂 kolory wybrane meble już też i działamy 🙂 mega prezent świąteczny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):

ja nareszcie jestem szczęśliwa 🤪 kupiliśmy mieszkanie właśnie remontujemy dziś przyszli szpachlować mi ściany i będą zakładać płytki w kuchni 🙂 meble przyjdą po nowym roku dlatego w styczniu się wyprowadzamy już 🤪 jestem w raju!! mieszkanie ma 59,10 m osobno wc od łazienki kuchnia 3 pokoje i korytarz + piwnica 🙂 Konsti bedzie miała swoj pokoj a my sypialnie póżniej pomyślimy o rodzeństwie dla małej jestem bardzo szczęśliwa 🙂 kolory wybrane meble już też i działamy 🙂 mega prezent świąteczny 🙂

super wiadomosci, gratulacje!! 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hallol
Znowu wczoraj nie miałam dostepu do forum 🤔
CZesc Kaska jak sie zyje w Norwegii? Awad zmienił się bardzo nadal przystojniak 🙂
Pamcia wielkie gratulacje!!!! Czyli realizujecie Polski program " rodzina na swoim" 😜
Cieszymy się razem z WAmi 😘 😘
Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych dwulatek 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
hoł hoł hoł !! 😎
Czesc mamusie!! Wszystkiego Najlepszego dla naszych dzieci grudniowych listopadowych jak i jednego rodzynka styczniowego dużo zdrówka i wszystkiego co najlepsze!!!!!!!!
ja nareszcie jestem szczęśliwa 🤪 kupiliśmy mieszkanie właśnie remontujemy dziś przyszli szpachlować mi ściany i będą zakładać płytki w kuchni 🙂 meble przyjdą po nowym roku dlatego w styczniu się wyprowadzamy już 🤪 jestem w raju!! mieszkanie ma 59,10 m osobno wc od łazienki kuchnia 3 pokoje i korytarz + piwnica 🙂 Konsti bedzie miała swoj pokoj a my sypialnie póżniej pomyślimy o rodzeństwie dla małej jestem bardzo szczęśliwa 🙂 kolory wybrane meble już też i działamy 🙂 mega prezent świąteczny 🙂



wow PAM gratulacje!!! Ajjj zazdroszcze tez bym chciala juz isc na swoje 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jesli chodzi o Norwegie to zyje nam sie dobrze. Oboje praujemy ja w sklepie a moj maz jezdzi na taxi. Zamieniamy sie tak by z malym ktos z nas przebywal. Niezbyt wchodzi w gre opiekunka, gdyz ciezko mi zaufac obej osobie i mam zbyt wielkiego stracha 😮 moze zbyt wielu zlych rzeczy sie nasluchalam..... 😞 😲 Zlozylismy natopiast aplikacje do przedszkola i czekamy z nieierpliwoscia na odpowiedz. Tutaj system w przedszloku jest trohe inny niz w PL... np dzieci sie hartuje... w przedszlodu czy deszcz czy snieg dzieci maja spejalne gumowe kombinezony i wychodza conajmniej 2 razy dzienie na dwor. Niby nie tak daleko ale uwierzie mi Norwegowie maja inna kulture i idzie to odczuc... Ale radzimy sobie wiec to najwazniejsze 😁 😁 😁
A odnosnie mojego brzdaca to kawal urwisa z niego.... np nie zdziwcie sie ze pisze z bledami badz bez jakiejs literki bo moje kochane dzieie powyrywalo mi kilka literek i polamalo 😲 😮 😮 🤢 raz dziennie musi os zbroic inaczej to nie bylby AWAD... jak nie ryz wysypany to bawi sie gabka do naczyn,,, lubi tez wlazic na stoly.... uwierzcie czasami to juz nie mam sil 😎 😎 Z mowa to roznie.... miesza strasznine jezyki ale slowa jakie wymawia to jak narazie w 2 jezykach arabskim i polskim.... nie ma ich zbyt wielu ale lekarz mnie juz uprzedzil ze moze miec problem nawet do 4 roku zycia ale jak juz zalapie to bedzie smigal w 4 jezykach bezproblemowo... codziennie czytami razem bajki po polsku i uzymy sie czesci ciala, owocow itp Jesli chodzi o wc to dalej inwestujemy w pampersy 🤢 🤢 Uparciuch jakich malo... potrafi siedziec pol godziny na noniku po czym wstaje i siusia w innym miejscu 😮 😮 😲 😲 😲 probowalam wielu sposobow ale nic nie dziala... A jak tam u Was wyglada nauka zalatwiania sie???
pozdrawiam 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...