Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Bry za kciuki nie dziękujemy ..... 😉 😎




Basienka84 napisał(a):
meliska napisał(a):
Basieńka i do Ciebie mam jeszcze prywatne żłobkowe pytanie... jak wygląda rozliczenie na koniec miesiąca, jeśli Florek opuścił jakieś dni?

Przy oplacie za kolejny miesiac odejmuje sobie 30zl za kazdy dzien kiedy go nie ma. Np jak w grudniu nie bylo go 5 dni to 150 zl mniej placilam za Styczen.


a rozliczenie masakra 30 zł za dzień 😮 to ile ty płacisz za żłobek 900 zł???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Bry za kciuki nie dziękujemy ..... 😉 😎




Basienka84 napisał(a):
meliska napisał(a):
Basieńka i do Ciebie mam jeszcze prywatne żłobkowe pytanie... jak wygląda rozliczenie na koniec miesiąca, jeśli Florek opuścił jakieś dni?

Przy oplacie za kolejny miesiac odejmuje sobie 30zl za kazdy dzien kiedy go nie ma. Np jak w grudniu nie bylo go 5 dni to 150 zl mniej placilam za Styczen.


a rozliczenie masakra 30 zł za dzień 😮 to ile ty płacisz za żłobek 900 zł???

Przy pelnym miesiacu 820zl. Uwierz za prywatny Klub Maluszka to jest jedna z najnizszych cen.... Rozliczenie jest calkiem ok. W innych placowkach mieli ze musze dac znac do 7:00 czy dziecko bedzie czy nie i jesli go nie bedzie jeden dzien to 5 zl mniej a jesli dluzej niz tydzien to 30 zl mniej. Ceny sa rozne. Natomiast w porownaniu do opiekunki to i tak place mniej niz bym jej miala dac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
marika321 napisał(a):
Bry za kciuki nie dziękujemy ..... 😉 😎




Basienka84 napisał(a):
meliska napisał(a):
Basieńka i do Ciebie mam jeszcze prywatne żłobkowe pytanie... jak wygląda rozliczenie na koniec miesiąca, jeśli Florek opuścił jakieś dni?

Przy oplacie za kolejny miesiac odejmuje sobie 30zl za kazdy dzien kiedy go nie ma. Np jak w grudniu nie bylo go 5 dni to 150 zl mniej placilam za Styczen.


a rozliczenie masakra 30 zł za dzień 😮 to ile ty płacisz za żłobek 900 zł???

Przy pelnym miesiacu 820zl. Uwierz za prywatny Klub Maluszka to jest jedna z najnizszych cen.... Rozliczenie jest calkiem ok. W innych placowkach mieli ze musze dac znac do 7:00 czy dziecko bedzie czy nie i jesli go nie bedzie jeden dzien to 5 zl mniej a jesli dluzej niz tydzien to 30 zl mniej. Ceny sa rozne. Natomiast w porownaniu do opiekunki to i tak place mniej niz bym jej miala dac 🙂

no właśnie ja za dzień nieobecności płacę połowę dziennej stawki... czuję niesmak 🤢... w grudniu Julka była obecna tylko 9 dni, a w tym miesiącu też jeszcze w żłobku nie była... to wychodzi na to, że jakbym dziecka cały miesiąc nie posłała to połowę czesnego bym i tak płaciła 😮
Basieńka 820 zł + obiadki do tego rozumiem?
U nas za 8 godz 410 zł, ale gmina dopłaca do tego jeszcze 260 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
marika321 napisał(a):
Bry za kciuki nie dziękujemy ..... 😉 😎




Basienka84 napisał(a):
meliska napisał(a):
Basieńka i do Ciebie mam jeszcze prywatne żłobkowe pytanie... jak wygląda rozliczenie na koniec miesiąca, jeśli Florek opuścił jakieś dni?

Przy oplacie za kolejny miesiac odejmuje sobie 30zl za kazdy dzien kiedy go nie ma. Np jak w grudniu nie bylo go 5 dni to 150 zl mniej placilam za Styczen.


a rozliczenie masakra 30 zł za dzień 😮 to ile ty płacisz za żłobek 900 zł???

Przy pelnym miesiacu 820zl. Uwierz za prywatny Klub Maluszka to jest jedna z najnizszych cen.... Rozliczenie jest calkiem ok. W innych placowkach mieli ze musze dac znac do 7:00 czy dziecko bedzie czy nie i jesli go nie bedzie jeden dzien to 5 zl mniej a jesli dluzej niz tydzien to 30 zl mniej. Ceny sa rozne. Natomiast w porownaniu do opiekunki to i tak place mniej niz bym jej miala dac 🙂

no właśnie ja za dzień nieobecności płacę połowę dziennej stawki... czuję niesmak 🤢... w grudniu Julka była obecna tylko 9 dni, a w tym miesiącu też jeszcze w żłobku nie była... to wychodzi na to, że jakbym dziecka cały miesiąc nie posłała to połowę czesnego bym i tak płaciła 😮
Basieńka 820 zł + obiadki do tego rozumiem?
U nas za 8 godz 410 zł, ale gmina dopłaca do tego jeszcze 260 zł

Nie 820 zl to jest za calosc z obiadkami. Nic wiecej nie doplacam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tak z kregoslupem o niebo lepiej... jeszcze na gimnastyke mam i laser skierowanie za tydzien... i koniec...
co do adwokatow.... to problemy maja moi rodzice... kupili auto z wadami ukrytymi czyt. auto w dniu zakupu przestalo odpalac.... 7.000 utopili i teraz policja prokuratura, cofany licznik nic nie dziala meksyk.... a ja to zalatwiam bo tato cukrzyk i wysokie cisnienie dostal i sie boje o niego... wiec sprawe sama zalatwiam z pomoca jakas to radcy to znajomego adwokata itd... poza tym sami babrzemy sie w sporze z deweloperem bo mamy w mieszkaniu mega zimno bo zalozyli o polowe zamale kaloryfery....
niania zlamala reke na baletach wiec opieke nad kuba ma ciocia przez miesiac a pozniej nie wiem.... i dojezdza 50 km codziennie a dzis musiala wracac pociagiem o 12 wiec juz jestem w domu... nie wiem kiedy odpracuje taka ilosc wyjsc prywatnych ;(((
nie pisalam bo nie chcialam wam glowy zaprzatac... ale mam mega dola... wczoraj przeplakalam pol nocy... bo to wszystko na raz.... i w prACY CIEzko.... i te starania... i sady i pisma i szarpanina cala chyba mnie juz przerastaja ;(((( poza tyum znowu forum mi nie dzialalo na kompie.... wyskakuje jakis blada java i mimo ze poinstalowalam wszystko to ani na kompie meza ani moim nie dzialalo... dopiero dzis... wiec z komorki czytalam... ale wiecie jak uwielbiam pisac z komorki;/
ja za nianie place 900 zl.... i teraz jej miesiac nie ma... i chce od nas cala kwote;/ a ja musze zaplacic jeszcze cioci za bilet miesieczny pkp i mzk i nie wiem... co to teraz bedzie.... ale w kwietniu skladam papiery juz do przedszkola... mam nadzieje ze sie dostanie... chociaz on taki anty do dzieci ze to bedzie ciezki czas podejrzewam.... przy drugim bledu nie zrobie i szybciej do dzieci piszcze do zlobka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Agami a Ty madz umowe z niania ? Chyba przesada z ta pelna kwota, nawet na umoeie o prace chorobowe to 80 %...

No wlasnie to samo pomyslalam. Zwlaszcza,jesli nie ma umowy,to kobita grubo przesadza. Ja jak pracowalam i mialam urlop 2 tyg. I Kala byla ze mna,to placilam niani polowe kwoty za pol miesiaca. Mimo ze mialysmy umowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
Nie ma umowy. Mówi że w trzech rodzinach zawsze nawet jak jej nie było bo chora czy noga zlamana to miala 100%

a moze cie pod bajer bierze ze inni 100% dawali? jak choroba, np. tydzien zwolnienia, to ok, mozna znieśc, ale kobity nie bedzie przynajmniej 1-1,5 miesiaca...900zł na ulicy nie leży...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No ta niania trochę przegina wiadomo wypadek losowy a każdy ma jakieś zobowiązania ....ale można się dogadac że pół kasy jej np dasz a nie całą ......dziewczyny dobrze mówią że w pracy płacą 80%.......!! Nie wiem ja bym pewnie jej podziękowała bo skoro tak ma czelnosc kogoś naciagac to jak można z jej ufać....wiem że ciężko o dobrą nianie ale to napewno nie jest fer z jej strony......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami jak dla mnie niania przesadza. Tak jak piszą dziewczyny to nawet w pracy na chorobowym jest 80%. A tak bez umowy. Połowa pensji którą jej wypłacasz to jrst dużo. Bo przecież Ty na ten czas kiedy jrj nie będzie musisz sobie wykombinować opiekę nsd Kubą. No to nie znaczy że przez jej złamaną nogę masz Ty ponosić koszty dodatkowe i to nie małe
Wiadomo że pewnie nie chciała nogi złamać ale z takimi wymaganiami wyjeżdża do Ciebie że szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuję dziewuszki na was zawsze można liczyć... Ona mi takie pranie w głowie zrobiła;( że jjest biedna że nie zapłaci rachunków że może jej teściowa po kube przyjeżdżać z nia rano i aautobusem.zabrać do niej że wtedy bez.kkosztów. I nie ważne że do niej się jedzie dwoma autobusami kuba często chory to czy śnieg czy deszcz będzie go wozić.ehhh;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
Wanilia fajne tance
Agami w wiekszosci firm jest 80% jak masz umowe o prace. U mnie akurat jest 100% przez 30 dni ale to wynika tylko z tego ze firma doplaca. Wiadomo placi 100% tylko wtedy kiedy ona za to placi czyli pierwsze 30 lub 33 dni nie pamietam dokladnie a jak ZUS to przejmuje to juz placi tylko 80%. Ja bym pogadala z niania i powiedziala w prost ze mozesz jej max dac 80% tyle ile sie placi w firmach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami, jakie 100%? na baletach?
To nie wypadek przy pracy.. jakby maly jej zlamal, to bym sie zgodzila..
ale balety to ani nie droga z pracy ani do pracy, ani w trakcie.. czyli jak juz to 80%.. ale na zlecenie w zyciu nie placa ak cie nie ma ;//
8 lat pracowalam jako niania.. i jakos nikt mi nie placil..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Hej
Wanilia, coz za tance hulance 😉

Pamietacie jak pisalam ze Werka na gwiazdke dostala gitare? No i tak wlasnie przy niej tancuje. Codziennie 😉

Agami moj M w dwoch miejscach pracuje, w jednym na umowe o prace w drugim UZ. No i na UZ jak go nie ma to ani zlotowki nie dostaje...Oczywiscie nie sugeruje zebys nic nie placila bo nianie masz fajna i pewnie chcesz zeby dalej do Kuby przychodzila a pozactym trzeba byc czlowiekiem...Jednak pelna stawka to przesada...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 😉
Wanilia Dika bryka jak dzika 😁 😁 no ma dziewczę poczucie rytmu, już nieraz się o tym przekonałyśmy 😉
Basieńka w pracy chyba musi być super atmosfera... szef Ci podwyżkę, a Ty mu newsa o ciąży 😁... ciekawe czy w odwrotnej kolejności też by się tak zachował?... mój by chyba pobladł i z taborka spadł 😜
Agami to Ci niania 😮... uważam, że 50% byłoby uczciwe... a Kuba w avatarku wygląda jak Kevin sam w domu 🤪... mały przystojniacha 🙂
Miłego dzionka mamusie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...