Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hejka kochane!!!
Oj ile tu się działo a mnie parę dni nie było !!!
Fajnie że mamy znowu trochę brzuszka forum hehe!!!
Wanilia jakie masz słodkie dzieci jak oni się kochają widać i teraz powiem ci że dobrze że taka różnica jest między nimi a im później tym gorzej!!!
ja dziś w pracy !!!
My na bilansie jeszcze nie byli !!!
Ja nadal lubię zakładać Elusiowi body właśnie mu zamówiłam rozmiar 98 na 2 lub 3 latka!!!
Nie lubię jAK PLECKI MA NA WIERZCHU !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa dopatrzyłam sie że zapomniałam napisać 🙃 wczoraj lekarz tez powiedział że Mila ma suchą skórę(powiem że w tamtym świetle dopiero zobaczyłam)
a ja jej praktycznie wcale nie smaruje a balsam się kurzy w łazience... kazał zwyczjną oliwką smarować.Julka też miała suchą skórę jak była mała a teraz jest w porządku.ja mam suchą cerę i kremy nie pomagają a o dłoniach nie wspomnę...można sie nimi drapać bez użycia paznokci ☺️ używam różnych kremów ale niestety.co podlecze to ze 2 dni nie posmaruje i znowu to samo.jak pójde na sprzątanie to też będzie piknik.kremów do rąk mam ze 4 w różnych kątach.teraz mama mi dała jakiś z wit A od lekarza dostała taką maść robioną. tłuste jak nie wiem!ale mam nadzieje że te tarke ogarnę...
a no i jakby było mało to termostat nam sie popsuł w samochodzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia , witaj w klubie,ja tez mam bardzo sucha skore, a w tym czasie jak teraz to tragedia, miedzy palcami z przesuszenia peka mi naskorek i jak cos robie w wodzie, albo czyms posmaruje, to szczypie jak cholera.
Ja Kalinie smaruje udka, raczki i policzki mascia od dermatologa Kermuren Plus,bo mala ma strasznie szorstkie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry wieczór 😉
Asia jak to nie zważył i nie zmierzył? 😮... a ta zapadnięta klatka?... coś więcej powiedział...
Wanilia a Wy jak po bilansie? podpisane?
Marika chyba o prezent z Rossnę pytałaś... żałosny 😜 Wam może się jeszcze przyda... my swoim obdarowałyśmy kogoś duuuużo młodszego 😉
A kremowanie... bardzo rzadko, ale skoro skóra wygląda zdrowo to chyba nie ma takiej potrzeby... czy jest 🤔
Mandarynki... w całości... znaczy się bez skórki 😜
Ze szkolenia wróciłam późno i pozytywnie zmęczona 😉
I babcia miała dziś swoją prapremierę... po raz 1-wszy odebrała wnusię ze żłobka 😉
A jutro bal przebierańców w żłobku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

Floro ma tylko suchy nos. Staram sie go kremowac ale nie zawsze mi sie przypomina o tym 😉.
Dzis piatek i juz nei moge doczekac sie nastepnego weekendu. W ten pracuje wiec sobie nie odpoczne 😞
Asia mam nadzieje ze z ta klatka to nic powaznego. Moze przejdz sie jeszcze do innego lekarza zeby to zobaczyl. Mojego M kuzyn ma zapadnieta klatke i jest pod stala opieka kardiologa. Powiedzial mu ze przez ta klatke serce nie bardzo ma miejsce wiec trzeba to bardzo mocno monitorowac.
Aniqa kiedy zaczynasz prace?
Meliska za co przebierasz Julke? a jak wogole sie czuje? Karat jej przeszedl?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy,
Cory marnotrawne powrocily. Powiem krotko,ze rok u nas zaczal sie pechowo,ze szkoda gadac. Popadne w jakas depresje niedlugo 😞
Czytalam po lebkach co u Was,ale najwazniejsze wiem 😁
Basienka i Marika serdeczne gratulacje :*****
U mnie to raczej na Sarze sie skonczylo 😜
Coq ogromnie sie ciesze,ze u Was poprawa finansowa i chwal sie do woli 😁
Nic wiecej nie wiem,bo jak wspominalam czytalam po lebkach. Cos jeszcze powinnam wiedziec?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bryyyy
Ale niewyspana jestemmm....zasnelam w salonie w ciuchach i makijazu, o 2 Kala sie obudzila wiec poszlam do sypialni, wzielam do lozka i dalej w ciuchach spalam...do 4 bo obudzil mnie straszny sen,ze zgubilam Kaline w jakims wielkim centrum handlowym, wstalam wiec, ubralam pizame, ale juz spac nie moglam... o 5:30 Kala sie obudzila na mleko, a o 7 wstala, akurat jak ja przysnelam...ehhhh
Beata? 🤨 zycze polepszenia sytuacji:* jak tam tesciowa?trzyma sie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bryyyy,
Coq owszem chcialam drugie dziecko, ale szybko to nie nastapi. Najpierw chce isc do pracy a potem zobaczymy.
Pech taki, ze po pierwsze z tesciowa jest bardzo zle. Powiem Wam, ze jak rozmawialismy z nia ostatnio przez skypa, to wygladala bardzo zle. Nie wiem co mam myslec, ale mowila, ze wrocily dusznosci i czuje sie bardzo zle. Malo wstaje z lozka. Mimo naszych wczesniejszych zgrzytow mamy teraz dobry kontakt i staram sie ja podtrzymywac na duchu,ale jest ciezko.
Druga sprawa to taka, ze musielsmy zmienic auto i kupilismy. Wydalismy ostatnie oszczednosci i nacieszylismy sie moze 3 tygodnie... Mielismy kurewskiego pecha(przepraszam za okreslenie) i peklo cos w siniku... Mielismy wybor albo auto oddac na zlom albo kupic silnik no i trzeba bylo sie spinac z kasa i wylozyc na silnik. Szkoda slow mowie Wam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

A my wczoraj byliśmy ze znajomymi na piwie 🙂 tak dawno nie wychodzilismy poza domy 😉 to znaczy do znajomych chodzilismy alezawsze z Maćkiem i spotykalismy się w domu zawsze 🙂
Maciek spał wczoraj u rodziców. No ale chciał podobno do mamusi i tatusia. Ok 20.30 mama zadzwoniła do mnie a Maciuś mówi do mnie "mamusia poszę pyjdz spać z Maciusiem" 🙂 🙂 🙂
No ale usnął i potem już spał.
Ale rano obudziłam się o 7 i zaraz po niego poszłam bo smutny dom bez niego. I tak jakoś dziwnie wstać i nie dostać z samego rana buziaka słodkiego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata przykro, ze z mama twojego M jest zle 😞
Co do samochodu, to chyba Rita i jej maz tez jakos tak pechowo kupili samochod. Faktycznie taka sytucje mozna nazwac pechem 🤢

Mnie sie chyba piekarnik popsul, bo taki maly, wolnostojacy bubel mialam, a teraz cos niecos kupilismy i mielismy przystopowac z wydatkami...M oszczednosci ruszac nie chce, wiec pozostaje mi badziewny piekarnik na gaz, ktory tylko z dolu grzeje 🤢

Aniqa kurde, kilka dni temu milam podobny sen, ze bylam gdzies z Jasmina, w jakims teatrze czy gdzies i ja zgubilam 😮
A pytalas o wilgotnosc w naszym mieszkaniu, nie mam czym zmierzyc, ale wydaje mi sie, ze jest ok, choc u mnie w domu znacznie bardziej wilgotno, tak, ze grzyby atakuja 🙃
Aga super, ze wyszlisci, ja to chyba w 2010 gdzies bylam... 🤔

Agami wszystkiego najlepszego dla Ciebie. Oby sie zdrowie Ciebie trzymalo i mala Fasolka zagniezdzila niebawem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wszystkiego Najlepszego Agami 😘 😘

A co sie staloz Waszym autem i dlaczego sad? Ja nie w temacie jestem.
Tu jest troszke inne prawo i rekojmia jest w autach z salonu nawet jesli sa uzywane. Przy kupnie aut od osoby prywatnej nie ma rekojmi. Tu nawet umowy kupna-sprzedazy nie ma. Musimy wszystkie koszta z wlasnej kieszeni pokrywac. A najgorsze, ze maz mial sprzedac poprzednie auto i teraz cieszymy sie, ze niezdazyl, bo by nie mial czym jezdzic do pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochana Beatko no współczuje Wam stanu teściowej oby tylko nie cierpiała z bólu!!!
Wszystko co najlepsze dla Agaaaaamiiii dużo zdrówka!!
Agaaa mówisz że wyszliście bez Maciejki sami super !!!Ważne że zasnął u twoich rodziców!!! Rano nie wytrzymałaś takkkk ojjjjj!!!
Wanilia co tam????
Marika kiedy do lekarza idziesz????
Basiaaaa a ty w ciąży i nadallll pracaaaaaa pewnie do samego końca tak???
My dziś siedzimy w domku na polku byłam z małym o 12 ale na chwilkę bo zimnoooooo no i od 14,30 udalo się mi go uspać!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami znalazlam juz. Przykro mi, ze u Was tez rok ciezko rozpoczety 😞
Nam auto bylo sprawne moze 3 tygodnie. Moj maz byl u mechanika sprawdzic czy wszystko dobrze i bylo ok. A potem juz z gorki,najgorsze, ze silnik, bo to najdrozsza czesc w calym aucie i w sumie jego serce a bez tego to wiadomo chocbysmy sie w dupe ugryzli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami znalazlam juz. Przykro mi, ze u Was tez rok ciezko rozpoczety 😞
Nam auto bylo sprawne moze 3 tygodnie. Moj maz byl u mechanika sprawdzic czy wszystko dobrze i bylo ok. A potem juz z gorki,najgorsze, ze silnik, bo to najdrozsza czesc w calym aucie i w sumie jego serce a bez tego to wiadomo chocbysmy sie w dupe ugryzli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...