Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Na oddział już Maciek przyjęty ale z racji że już go lekarz dzisiaj obejrzał to nic więcej nie muszą robić no i że mamy do tego ortopedycznego szpitala ok 20km to nas puscilii do domu. Więc kciuki chwilowo możecie puścić.
Mamy się zgłosić jutro o 7 rano na czczo. Zgodę na operacje juz podpisałam. Narkoza całkowita.

Ciężko będzie. Dzisiaj jak byliśmy zabierali chłopaka może 12 lat winda na blok operacyjny. I ja ryczałam jak to widziałam.
A jutro zabiorą mojego Maciuńka z kroplowka na tym wielkim łóżku. No masakra 😞

Dziewczyny, bardzo Wam dziękuje. Bo Wasze wsparcie naprawdę dużo daje 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej
Aga sama też bym sie poryczała... mam nadzieje że zniesiesz to dzielnie... nie płacz,żeby Maciuś jak sie obudzi nie widział czerwonopucatej mamy tylko śmiejące oczy to będzie mu lepiej 🙂 trzymam kciuki za Was 😘
Aniqa gratulacje 🙂 cieszę sie ze masz pracę i będziesz sie z tym dobrze czuła jak sie przyzwyczaisz.teraz troche będzie wyrzutów sumienia pewnie ze wzgledu na Kalinkę ale dacie radę! ja też bym chciała iść do pracy tak zeby mnie było stać na przedszkole i żeby coś zostało ale u nas prywatne kosztuje 800zł. jak zarobie 1300zł to zostałoby może ze 200zł.czyli bez sensu...
buziaki dziewczyny a tymczasem mąż w domu i jedziemy do koleżanki co ubranka dla Julki po swojej córce odkłada.jakie wino zakupie z biedry i machne na rozluźnienie 😉 swoją drogą w biedrze jest dobra Kadarka za 10zł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Marika wieczorne nudności 😜... pamiętam jak dziś i nigdy nie mogłam pojąć dlaczego to się zwie porannymi mdłościami... czyżby tym razem dziewczynka?????????????


haha tez tak pomyślałam kto też wymyślił poranne nudności.....dziewczynka 😎hmmm póki co parki rządzą na forum 😎 😜 wiadomo że chciałabym parkę 😉 ale jak już jest się w tej ciąży to się marzy by zdrowe było 😆 wiadomo płeć na drugi plan schodzi .... no zobaczymy.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga trzymajcie sie dzielnie. Ja chyba nawet nie do konca zdaje sobie sprawe z tego co mozecie czuc... Bedzie dobrze! 😘
Meliska Jasminie oczy z orbit wychodza kiedy golab tuz przed jej nosem wzbija sie w powietrze, wiec Julce moglaby ptaszyska przeganiac z drogi 😉
Marika przyznaje, ze ja nie wiem co mdlosci ciazowe, ale pewnie dokuczliwe to, wiec zycze, zeby przeszlo jak najszybciej. p.s. Fajnie jest widziec ciazowy suwaczek u Ciebie 🙂
Asia udana jestes z tym "machne cos na rozluznienie". Fajnie miec kogos kto pomysli i obdaruje. 🙂

Moje dziewcze spi. Poszlam pod prysznic, bo wymarzlam na spacerze, jak wyszlam Mala juz spala...przytulona do Koci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zachcialo mi sie dzis ciasta, wlasciwie wczoraj M o nim wspomnial, zeby zjadl cos slodkiego, domowego. Chcialam upiec zebre, ale nie mam proszku do pieczenia, wiec na drozdzowe sie zdecydowalam, a ze chcialam szybko, zeby M do pracy sobie zabral, to w internecie szukalam przepisu...no i znalazalm... z zewnatrz ciasto wrecz za mocno przypieczone, a w srdoku ZAKALEC jakiego swiat nie widzil. -> niejadalne!!!
Zla jestem do tej pory. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaagaa moje myśli będą jutro z Wami 😘 😘 😘 Jak napisałas o tej drodze na salę operacyjną.... 😞 Ale przetrwacie to i zostanie tylko niemiłe wspomnienie które z czasem się zatrze... A czy to już ostatnia operacja? Trzymam kciuki naprawde mocno zaciśnięte

U mnie załamanie czasoprzestrzeni w wyniku którego skróciła mi się doba 😲 I jakoś spać mi się chce, nie siedzę już po nocach. Teraz też już się zbieram.
Kupiliśmy rowerek biegowy, dzis była inauguracja sezonu 🙂 Młody wspina się przy meblach i pełza, poki co nie raczkuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Przechodzilam dzis obok potencjalnego przedszkola Jasminy i kartke zobaczylam, ze zapisy sa w marcu dla dzieci z rocznika 2011. Musze jeszcze raz daty oblukac i w takim razie nalezy sie chyba pospieszyc.


Czyli u Was już decyzja zapadła???? Jak to mama zniesie???? 😉


No chyba...ale nie wiem jak jest tu z miejscami, wiec plany planami a przyjecie do przedszkola to druga sprawa 😉 A przezycie bedzie trudne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć.
AGA trzymaj sie Matko!!! cały czas o Was myśle od wczoraj... przetrwaj dzielnie i myśl o tym ciągle że to dla dobra Maciusia...
Coq ja Ci dam przepis na ciasto drożdżowe,które ZAWSZE sie udaje. bierz sie i pisz.
LENIWA BABA. na jedną wąską blaszkę lub tortownicę
pół kostki drożdży
1 szkl cukru (tak jest w przepisie ale ja daje 3/4 szkl bo wydaje mi sie zbyt słodkie)
0,5 szkl oleju
3 jajka
2,5 szkl mąki
0,5 szkl zimnego mleka
Do miski kruszymy drożdże i zasypujemy cukrem,(NIE MIESZAĆ!!).zalewamy olejem,na to mleko,rozbełtane jajka(3 jajka miesczą sie w szklance wiec widelcem je rozbijam),zasypujemy mąką i nadal NIE MIESZAMY!!zostawiamy na 3 godz (jak mi sie spieszy to zostawiam na ok 1h albo stawiam koło grzejnika jak ciepły).
Dodatkowo jak wrzucisz to wszystko do przezroczystej miski to możesz pokazać Yasmine jak drożdże bąbelki puszczają 🙂
po tych 3 godz mieszasz wszystko dokładnie łyżką i wlewasz na blachę.
Do tego robimy kruszonkę.można zrobić w międzyczasie jak rośnie ciasto.
ok na łyżkę masła 3 łyzki cukru i 3 łyżki mąki.koniec końcem proporcje i tak sie zmieniają.rozetrzeć to w palcach musisz i zasypać na ciasto.mają być grudki (bo ja tak lubię 😜 ) to jest ciasto które nigdy mi sie nie udało a wychodzi 100X lepsze niż kupne!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie na 90% drugi syn 😉
wanilia dobrze ze ma negatywny 🙂 Duzo sie swego czasu naczytalam o tych badaniach na pasozyty. Nie wiedzielismy czy Floro czasem nie ma skoro caly czas kaszle (a takie rzeczy sie zdarzaja) i powiedzieli zeby miec pewnosci trzeba wykonac min 5 badan kalu, najlepiej co drugi dzien, jak wszytskie beda negatywne to jest pewnosc.
Aga trzymam kciuki zeby szybko sie to zaleczylo
marika moze sie uda parka przynajmniej u Ciebie 😉
coq fajny ten koci nie wiem czy juz pisalam o tym 🙂 a spacer w deszczu suuuuper czekam do Maja zeby sobie zrobic taki (zwykle wtedy jest to cieply deszcz)
aniqa gratulacje pracy 🙂 trzymam kciuki za szybkie przyzwyczajenie sie do tego i male tesknoty za mala 🙂
nie pamietam wiecej 😞 pewnie to przez ciaze :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga to znaczy, ze juz po wszystkim, tzn. po operacji? Najwazniejsze, ze Maciek sie wybudzil, bo mnie chyba ta narkoza by niepokoila najbardziej. Buziaki dla twojego Malucha!!!! 😘

Basiu to gratulacje!!! 🙂 Drugi syn! 😆 ...chyba, ze sie cos zmieni 😉
A spacer w deszczu byl bardzo przyjemny, mimo, ze dosc zimny wczesnowiosenny deszcz, dalo sie wytrzymac ponad godzine 😉

Asia Babo Leniwa 😜 upieklam ten moj ZAKALEC z calkiem podobnego przepisu, tylko, ze tam kazali te wszyskie skladniki trzymac cala noc...a ja nie trzymalam ani chwili ☺️ Ale wieczorem sobie odbilam, upieklam, proste, szybkie kakaowe ciasto weganskie 🙂

My dzis poranny spacer zaliczylysmy, bo tata w domu to obiadu przed wyjscie do pracy nie musialam robic. A poza tym przepiekne slonce. Tylko, ze ja codziennie przemarzam na spacerze, mimo, ze staram sie ruszac, a na lbie beret.

Jasmina przyszla dzis do mnie z literka W i nie mowi ani "wu" ani "wy" ani "wiaderko", ktore najczesciej jej podaje jako wyraz rozpoczynajacy sie na ta litere tylko cos w rodzaju "dubwe"... w koncu zrozumialam, ze po francusku mi mowi 🙃 Powtorzylam jej wyraznie a ona z usmiechem "tata" 🙂 Wyraznie zaczyna rozrozniac jezyki i przyporzadkowywac je odpowiednim osobom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry,
Aga myslami z Wami... Bedzie dobrze 😘
Basienka serdeczne gratulacje 😘 Floro bedzie mial kompana do zabaw 😆
Pozniej nadrobie zaleglosci. Niestety od weekendu bylam w nienajlepszym stanie tzn. z niedzieli na poniedzialek zaczelo sie u mnie cos w rodzaju jelitowki 🤢 Z telefonu ciezko niestety mi wejsc na mamusie a raczej pisac, bo mi ekran ucieka.
Dzis u nas pogoda iscie wiosenna tylko baaaaaaardzo wieje wiatr.
Do pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...