Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
U nas tez zeby wszystkie
Coq rysunki na ziemi swietne, tez sprobujemy 😉 wyklejanki czasem robimy chociaz przyznaje ze od kiedy Hubert zaczal wspinac sie przy meblach mam mniej czasu dla Werki...dodam ze spi raz dziennie okolo godziny, zazwyczaj na spacerze niestety


Wanilia moglas sie pochwalic wyklejankami, bo takie rzeczy inspiruja 🙂 czasami sa bardzo oczywiste,a czlowiek o nich nie pomysli.

Efekt końcowy sfotografowany niesttety telefonem więc teraz nie wkleję
[URL=https://imageshack.com/i/nf2dx6j][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/843/2dx6.jpg[/IMG][/URL]
[URL=https://imageshack.com/i/mv22p0j][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/823/22p0.jpg[/IMG][/URL]
Kółka odbijane rolką po papierze toaletowym 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ale te nasze grudniowe dzieci zdolne. Ja ostatnio mało czasu na plastyke mam:-(jutro pierwszy raz kuba idzie do żłobka na 7i na cały dzień oj nie wiem jak go obudze o 6:-( ja mam za to ciągle mdłości po jedzeniu:-( beta była 40 dzwoniła na kom do mojego gina i powiedział że 5dni przed okresem taka beta to ciąża napewno ale na usg za dwa tygodnie a w piątek mam bete powtórzyć i jak przekroczy tysiąc to będzie dopiero widać pęcherzyk. Mąż wie i moi rodzice i nikt więcej. No i wy:-D i lepiej tak niech zostanie. Bo ja stara panikara jestem i tak się boję:-(do terminu okresu dwa dni mam nadzieje że nic się nie wydarzy, poza tym. Jutro kuba będzie robił za wilka a mama za czerwonego kapturka a tata za kowboja bo jutro bal karnawałowy w żłobku.
Tak piszecie o stopkach. A u nas na bilansie pani doktor nawet nie sprawdzała;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jula niedawno dopiero usnęła... aż mi w ustach od czytania zaschło... ale się w dzień drzemki zachciało 😜
Aniqa no nie wierzę... pewnie miała pomocników 😁
Agaa ło matko jeszcze 2 tygodnie 😲... dacie radę 😘
Agami jak sobie przypomnę nasz bal 😁... a tatuś chyba powinien się za gajowego przebrać... albo za babcie 😜 Za fasolkę kciuki 3mam 😘
Coq rysunki patykiem rozwaliły mnie 😎
Wanilia a Ty crazy mamuśka... ja w jednym czasie 3 farbki otwarte i palpitacji serca dostaję, a u Was cała tęcza i dwójka dzieci na podłodze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane!!!
Wszystkim dużo wesołości na poniedziałek i dalej pójdzie z górki !!!
Wanilia a to tak jak to płytki do wiatrołapu to nie dużo ich trzeba więc cena przyzwoita!!!
My już kupiliśmy takie płytki drewnopodobne za 30zł za metr!!! Ale spoko podobają mi się!!!
Nasz\ domek wiem mam dać zdjęcia ale jakoś ciągle mi się nie chce!!!
Ja w pracy od 7 rano nudy ładne mało ludzi zaraz idę cosik zjeść!!!
Agami gratki na pewno to 2 chłopak i cała ciąża przebiegnie oki!!!Będzie dobrze!!!
Kochane jakie wy artystyczne zabawy z dzieciakami wykonujecie super!!!Mój mały moim zdaniem się nie nadaje jeszcze bzik total!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kota nie ma myszy harcują .....ale nadziergałyście no SZOK!!!!! 🤪

Agga nie mów że wstyd bo ja o 21 to już spałam 😜

Wanilia butki wskazane dla wszystkich 😎 szkody nie wyrządza na pewno nawet dzieci po roku mogą w takich chodzić ... sandałki na lato napewno kupię ortopedyczne bo u nas w lecie prawie cały dzień na zew 😉

a teraz no kurde nie wiem jakie butki kupujecie trzewiczki półbuty ?????no kurde wiosna na całego widzę idzie 😉 😁

brawo mamuśki za prace twórcze 😎 farbki, wyklejanki, stemple no i prace ziemne 😉 u nas plastelina i ciastolina rządzi farbki jeszcze nie tykane 😉 😜

Agami fasolka napewno ma się dobrze 🙂 niech zdrowo rośnie 😉kwas foliowy wcinasz ???

Aniqa a Kalinka żywe złoto 😁 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂

Wanilia a Hubert jaki rozradowany siedzi z bibula na glowie 😁 Tak sobie mysle, ze efekt jest super. 🙂
Meliska swietna praca! 😆 A tam skorki od bananow odbijalyscie?
Agami tzrymamy kciuki za Fasolke!!!! 🙂 A co do plastyki, to o ile sie nie myle to Kuba chyba z tych uzdolnionych przez wielke U. 🙂

Tak à propos tych rolek od papieru toaletowego, to wlasnie takie rzeczy najlepiej wykorzystywac 🙂 bo smieciosztuka jest cool 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
aaaaa i łóżko Julki fajne właśnie o takim czymś myślałam ale nie wiem czy mój synek się na szerokość zmieści...... 😁 😁 😁

poza Julki mnie tak rozbawiła 😁 🙃 że......stał tam jakiś regał??? 😮 😜


A ja na regal zwrocilam uwage, bo on taki w moich klimatach, bo lubie kartonowe rzeczy 😉 ale zapomnialam o nim wspomniec. Sama bym taki Jasminie wstawila do pokoju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Oj ciężka noc za nami, przez ponad 3 godziny Maciek popłakiwał... nic nie dało przytulanie, chwilę przestał i od nowa. Jak się pytałam czy go boli noga to odpowiadał, że nie. Więc nie wiem co było powodem.

No ale poranek zaczął się dobrze. M. pojechał do sklepu po klej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
U mnie dzis jest PIENIE!!! Ani jednego obloczka na niebie, slonce grzeje konkretenien choc jak wychodzilysmy o 10 to jeszcze oddech byl widoczny w powietrzu.
Poszlysmy na wzgorze, ta nasza oaze dziekiej natury 😉 potem plac zabaw.
Teraz nad obiadem czas pomyslc 🤢

U nas podobnie : 2,5 h spaceru 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
U mnie dzis jest PIENIE!!! Ani jednego obloczka na niebie, slonce grzeje konkretenien choc jak wychodzilysmy o 10 to jeszcze oddech byl widoczny w powietrzu.
Poszlysmy na wzgorze, ta nasza oaze dziekiej natury 😉 potem plac zabaw.
Teraz nad obiadem czas pomyslc 🤢

U nas podobnie : 2,5 h spaceru 🙃


no i w jakich butkach Werka była na spacerku ???z Lasockiego z futrem ???
mój tam jeszcze w takich śmiga.... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
my też 2,5 godziny spaceru 🙂 teraz Mila padła jak długa a ja czytam i czytam bo miałam 17 stron aż!! zostawić Was na weekend 😁
ja sobie już od jakiegoś czasu zastrzegłam że weekend jest wolny od kompa. i dobrze mi z tym 🙂 no i jest co poczytać. wczoraj na obiad nie wiecie co miałam! kupiłam na promocji w auchan troche mięsa wołowego (po 15,99 było takie gulaszowe).pokroiłam w paseczki i strogonoff gotowy 🤪 no tak sie zajadałam przed chwilą po tym długim spacerze...dzisiaj lepszy niż wczoraj 😁
wiecie co...przedwczoraj znalazłam na kręgosłupie miejsce które boli po dotknięciu a do tego lekko odstaje...jakby mi jeden krąg z lekka napuchł...dzisiaj boli troche mniej i jakby znika ale niepokojące to...a jak ja sie mam dostać do specjalisty... poćwiczyłam wczoraj to może samo zejdzie.któraś Agnieszka miała coś z kręgosłupem,może wiecie o co tu chodzi?
aga a Maciuś lubi puzzle? można gazete albo jakąś ksiażkę pociąć na puzzle. jakiś samochód na 5 cześci 🙂 zawsze to coś nowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to fajnie 🙂 moja Mili puzzle to tak sobie składa... ale sika na nocnik 😁 tak sobie tłumaczę jak czegoś nie umie albo coś jej nie idzie 😁 nie może być we wszystkim dobra 🙂
natchnęłyście mnie dziewczyny i z pomocą YOUTUBA będę uczyła dziewczynki angielskiego.a co.nie szkodzi a może uczyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny polecam książki z puzzlami
http://www.matras.pl/w-miescie-ksiazka-z-puzzlami.html
http://www.matras.pl/pojazdy-ksiazka-z-puzzlami.html
tu cała seria
http://www.zielonasowa.pl/na-wsi-ksiazka-z-puzzlami.html
w pepco są one po 9,90 ta seria w każdej przynajmniej 4 układanki z 9 puzzli 😉
no Młody je uwielbia 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...