Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
ooooo i gratki z okazji udanych czytanek 🙂

no i co wy knujecie z tą BEATĄ mam podejrzenie że albo ma tą przypadłość co Basia , Agami i ja 😉 albo ma pracę????? hmmmm nie wiem za którą wersję trzymać mocniej kciuki 😉 😎 😜


Agami szkoda że nie możesz się odezwać........ a ciekawa jest co u Ciebie myślę że już lepiej 🙂bo przecież.... dobrze będzie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Buongiorno!

Godzine temu wstalysmy, a moje dziecko juz o psacer walczy 🤔
Czas sie zbierac. 😉


Cóż za ranne ptaszki !!!!! Czy to możliwe że to ta sama nasza stara Coq......oooo o czasach kiedy wstawało się w południe ........ohhhh tylko wspomnienie 😜 😜 😜


Tez sie zastanawiam gdzie te czasy? 🤔
Alez wymarzlam na spacerze, wilgotne zimne powietrze, brrrrr!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
ooooo i gratki z okazji udanych czytanek 🙂

no i co wy knujecie z tą BEATĄ mam podejrzenie że albo ma tą przypadłość co Basia , Agami i ja 😉 albo ma pracę????? hmmmm nie wiem za którą wersję trzymać mocniej kciuki 😉 😎 😜


Agami szkoda że nie możesz się odezwać........ a ciekawa jest co u Ciebie myślę że już lepiej 🙂bo przecież.... dobrze będzie 😘 😘 😘


Oj, niestety pudlo, to bylyby dobre wiesci... Choc teraz nasza Beata akurat piecze tort na zamwienie. 😉
A Agami ma mi pisac co u niej i mam tu wklejac wszelkie wiesci...czytac moze, wiec mozna do Niej pisac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DZiewczyny Wronika w szpitalu od rana 😞 Zrobiłam jej kaszę jaglana z migdałami i z daktylami i cos ja uczulło, reakcja błyskawiczna : biegunka, wymioty, zmiany skórne - ak dojezdzaliśmy do szpitala zaczynała już chrypieć i leciała przez ręce. Wszystko w ciągu ok 30 min. Teraz ja jestem w domu z Hubiem i ryczę a M w szpitalu. Leki odczulające zadziałały ale podobno jak przestaną działać może być powtórka 😞 Dzwoniłam do swojego pediatry i potwierdził że nie mmay co myślec o wypisie na razie. serio ryczę jak bóbr..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
DZiewczyny Wronika w szpitalu od rana 😞 Zrobiłam jej kaszę jaglana z migdałami i z daktylami i cos ja uczulło, reakcja błyskawiczna : biegunka, wymioty, zmiany skórne - ak dojezdzaliśmy do szpitala zaczynała już chrypieć i leciała przez ręce. Wszystko w ciągu ok 30 min. Teraz ja jestem w domu z Hubiem i ryczę a M w szpitalu. Leki odczulające zadziałały ale podobno jak przestaną działać może być powtórka 😞 Dzwoniłam do swojego pediatry i potwierdził że nie mmay co myślec o wypisie na razie. serio ryczę jak bóbr..



o matko..... 😮 😮 😮współczuję 🤢 😞 😞 .....dobrze że Wasza reakcja była szybka trzymaj się dzielnie 😘 😘

masz podejrzenia co to mogło być?? daktyle??? migdały??? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
DZiewczyny Wronika w szpitalu od rana 😞 Zrobiłam jej kaszę jaglana z migdałami i z daktylami i cos ja uczulło, reakcja błyskawiczna : biegunka, wymioty, zmiany skórne - ak dojezdzaliśmy do szpitala zaczynała już chrypieć i leciała przez ręce. Wszystko w ciągu ok 30 min. Teraz ja jestem w domu z Hubiem i ryczę a M w szpitalu. Leki odczulające zadziałały ale podobno jak przestaną działać może być powtórka 😞 Dzwoniłam do swojego pediatry i potwierdził że nie mmay co myślec o wypisie na razie. serio ryczę jak bóbr..

Wanilia okropne wiesci!!! 😞 Wcale sie nie dziwie, ze placzesz, Werka n'est pod opieka lekarska wiec nic jej nie grozi... Musialas przezyc momenty grozy :-( Trzymaj sie dzielnie i pisz jak Werka. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć dziewczyny.co za wieści...
Wanilia strasznie współczuje 😞 szkoda Werci Was rodziców też... ale wszystko będzie dobrze,teraz najwazniejsze że ciągle ją obserwują i w końcu jej przejdzie... wiesz czego jej nie dawać...
coś o mnie.Ł. jedzie na kwiecień do Niemiec.to już pewne.eh...dam radę.dzisiaj na sprzątaniu byłam i nawet ta kobitka co u niej sprzątam powiedziała że ;Ty sobie nie dasz rady?!; no ja wiem że dam ale muszę sie z tym oswoić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Super Wanilia, ze juz lepiej. 🙂
Agami napisala:
Ma nadzieje, de Werka lepiej...i lepiej jest !
Z dobrych wiesci, beta rosnie :-) w pon. bylo 382 dzis 2130! Jutro usg na 11.
Z wiesci zlych, Kuba ma od wczoraj goraczke 40 stopni!!! Nurofen nie dzialal, po telefonicznej konsultacji z lekarzem podawali paracétamol, ale goraczka spadala najwyzej na dwie godziny...nie do zbicia, nie wiadomo od czego. Dzis o 13 costal antybiotyk. Czekaja... Bo wczoraj maly Kubus lecial przez rece 😞
Tyle od Agami.
A jasie zastanawiam co to za przypadki? bo Beata ma hstorie w ten sam desen co przypadek Werki i Kuby..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia, ciesze się, że Weonika już sie lepiej czuje. Jakos sie nie moglam skupic, jak napisalas, ze mala w szpitalu...Nawet sobie nie wyobrazam, ile sie stresu najadłas...

Agami 🙂 czyli dzidzia potwierdzona już na 100% 😘 Zdrówka dla Kubusia, bo strasznie wysoka ta goraczka..

Beata!!! a co tam włąsnie u Ciebie??? mialas sie dzisiaj pojawić na forum...Coq, a co z Sarką?

Kaliny tekst dzisiejszy, jak latała bez majtek chwile, bo sikała "Mamo, ale mam zimną dupe" 😮 😮 😮 🤔 🤔 nie wiem skąd zna dupe, my zawsze mówimy pupa, albo tyłek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Kaliny tekst dzisiejszy, jak latała bez majtek chwile, bo sikała "Mamo, ale mam zimną dupe" 😮 😮 😮 🤔 🤔 nie wiem skąd zna dupe, my zawsze mówimy pupa, albo tyłek...


Hahaha 😁
A moje dziecko zna "dupe" 😜 Bo literka D jest jak dziadek, w wykonaniu Jasminy "dagi", albo wlasnie jak dupa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Panie 🙂
No wiec wywolana jestem. Pisze z telefonu,wiec z gory przepraszam za bledy gorsze niz zwykle 😉
No wiec u nas tak. Kilka dni temu Sarah w domu zemdlala,bardziej odleciala,bo tak to bardziej moge nazwac. Plakala,bo czegos tam niepozwolilam i sie zapowietrzyla. Ja zaczelam jej dmuchac w twarz ,usta zaczely jej siniec. Oddech wrocil i odplynela. Oddech miala slabiutki,wiec telefon do
lekarza na szybka linie. Telefon do kuzynki,bo bylam w domu sama,maz w pracy. W miedzy czasie tak sie zlozylo,ze ulamala jej sie gorna jedynka.Kilka dni wczesniej ugryzla widelec,gdzies sie walbaela i trach. Wszystko sie tak okropnie na ten dzien i moment zbieglo. Wczoraj bylismy u dentysty( Coq wtajemniczona i trzymajaca kciuki :* ).Okazalo sie,ze zabek ulamany tak feralnie,ze nerw jest na wierzchu i trzeba usuwac zab i chowac nerw,prawdopodonie w znieczuleniu ogolnym. Tego sie dowiem w nastepnym tygodniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami bardzo się cieszę że masz dobre wieści odnośnie fasolki 🙂 😘 Co do Kuby to monitoruj sprawę bo utrzymująca się długo temp w granicach 40st, nie dająca się zbić to już powód do niepokoju 🤨 Ale co ja Ci mówię, przecież Ty nigdy nie bagatelizujesz spraw związanych ze zdrowiem Kubusia. Życzę spokojnej nocy!
Coq rzeczywiście kiepski u nas luty: Maciej po operacji, Werka też szpital zalicza, Sarczini traci przytomność a Kuba walczy z taka temp 😞 No i do tego zwykłe infekcje, masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak,od razu tak jak stalam a Sare w koc zawinelam i kuzynka nas do lekarza wiozla. Podobno sie zdarza,ze w placzu dziecko"zapomni"zlapac oddech. Wszystko wporzadku,byla badana,ale zrobimy jej dodatkowe badania w Polsce,poniewaz tu nie chca zrobic,bo nie widza potzrzeby.
Aniqa boli ja dlatego je z drugiej strony.
Trzymam sie, Dzieki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja siedze teraz i szukam dokumentów, bo niania moja stwierdzila, ze skoro ja znowu pracuje, to ona chce byc znowu zatrudniona na umowe. generalnie rypka mnie to czy ma umowe czy nie, tylko znowu zamieszanie i conajmniej 2 wycieczki do zusu mnie czekaja, a nie mam kiedy,bo przeciez nie bede po dwoch tygodniach pracy brala wolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heloooooooooo

Kurde faktycznie mamy tu ruch..... 😮
Beata współczucia bo nie dość że się najadlas strachu to jeszcze nie koniec....no i buziaki dla Sarki bo zabek pewnie boli..... 🤢 omdlenie mam nadzieję że tylko ze stresu i przeżyć....

Wanilia a Wercia jak i kiedy mogą ją puścić....????

Aga jak Macius i kiedy ściągniecie gipsu??????

Agami super że u Ciebie w porządku 🙂 no a dla Kubusia zdrowia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...