Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Juz po operacji, nie wszystko sie udalo i czeka nas kolejna w niedlugim czasie. Hubert spi, to byl koszmarny dzien a noc tez pewnie nie bedzie latwa. Pobyt tu to jak ladowanie na innej planecie, rzeczywistosc alternatywna. Nie ma chwili zeby jakies dziecko nie plakalo, w nocy przywoezli mi na sale poparzona dwulatke i wierzcie mi ze ryczalam z nia. A dzis z Hubertem...teraz spi


Wanilia przyznaje, ze nie wiedzialam/zapomnialam, ze to dzis miala byc operacja ☺️
Sciskam Was wirtualnie!... Nie chce pisac, ze rozumiem co czujesz, bo moge sie jedynie domyslac. Mam nadzieje, ze kolejna operacja zamknie temat raczki. 😘

Basiu Holi dziekuje za slowa otuchy wvsprawie moich zdjec 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wanilia ja też przyznaję że wypadł mi z głowy termin Waszej operacji.

Nic nie pisałaś kiedy poszliście do szpitala. Od kiedy jesteście? I kiedy Was wypuszczą?
Jakie znieczulenie miał Hubercik? Jak on to wszystko znosi?

Na pewno wszystko będzie dobrze, trzymaj się kochana 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia trzymajcie się!!! 😘
Mam nadzieję że noc minęła w miarę spokojnie i że choć troszkę odpoczeliście po wrazeniach trzymam kciuki by HUBCIO dzielnie to znosił by Ci serce nie pękało ...kiedy idziecie do domu ? Ile tam musicie być?


Jak się w szpitalu zobaczy cierpienie tylu dzieci to serce pęka....jeszcze jak się zobaczy że niektóre pozostawione są same sobie to już wogóle w głowie się nie mieści ...moja siostra jak była z siostrzenica na operacji to miały na sali małego 3 letniego chłopca do którego mama przychodziła na godzinkę.. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Wanilia myślami jestem z Wami non stop... oby Hubcio to łagodnie zniósł 😘 i Ty matka też 😘
Basieńka dobrze, że cało dotarliście 🙂... a jak o tych nartach czytam brrr...
Agaa tunel na ziela powiadasz... przyjedziemy sprawdzić czy to na pewno tymianek 😁 😁 A Maciuś się rozbrykał już?
Aniqa dla Kali brawa 🤪... jedną małą wpadką się nie przejmuj... Julka 3 m-ce w swoim pokoju już śpi i w zeszłym tygodniu pierwszy raz się posiusiała... fakt, że chora i z gorączką była, ale nic nie wołała i nawet nie wiem jak długo tak spała, bo piżamka tak fajnie naciągnęła, że prawie po szyję w tych siuśkach spała 🤢
Coq boshhh mam nadzieję, że foty odzyskasz 😲... ale jak dziewczyny twierdzą, że się da... ja też wszystko na kompie i jeszcze nawet żadnych fot nie wywołałam ☺️... trzeba się za temat wziąć, bo jak widać licho nie śpi 🥴
Agami ze zdrówkiem lepiej? 🙂

Ja już po szkoleniu 2 dniowym... jak do domu wróciłam to Jula tak się we mnie wtuliła, że w szoku aż byłam, że moje dziecko ma tyle siły na tulenie... "duszenie" matki 😁
I przepraszam, że tak mnie mało... chyba mam gorszy okres...
I na koniec się nieskromnie pochwalę... moje dziecko jeszcze śpi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wyniki mialam miec wczoraj ale ich nie ma... nadal czekam az laskawie zadzwonia...
co do Malego czuje ruchy jego od 17 tygodnia... Obecnie maly ma 19 tygodni i 1 dzien.

Poki co na nic sie nie nastawiam... wczoraj sie dowiedzialam o tragedii znajomych... Kolezanka byla w ciazy i w 8 misiacu ciazy dziecko poprostu zmarlo... Lekarze nie wiedza czemu, twierdza ze to jakis wirus... Masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Meliskaskoro tu kukasz, a na FB pewnie nie, to Ci tu link wstawie, co prawda inny ale w tej samej sprawie.http://wsiecidzieci.blogspot.fr/2014/03/dwa-sowa-o-akcji-dwa-sowa-na-dwa-lata.html

Ciekawe....o puzzlach.http://wsiecidzieci.blogspot.fr/2014/03/puzzle.html

Dzięki 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Ja wczoraj w końcu uruchomiłam fb 😎... wiadomość odnaleziona i Julkę dziś umówiłam do logopedy...
A te linki co dziś wkleiłaś to mi się nie otwierają... Niestety strona szukana przez Ciebie w tym blogu nie istnieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Wyniki mialam miec wczoraj ale ich nie ma... nadal czekam az laskawie zadzwonia...
co do Malego czuje ruchy jego od 17 tygodnia... Obecnie maly ma 19 tygodni i 1 dzien.

też czekam i kciuki zaciskam 😘... może zadzwoń... ja bym nie usiedziała w miejscu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Wyniki mialam miec wczoraj ale ich nie ma... nadal czekam az laskawie zadzwonia...
co do Malego czuje ruchy jego od 17 tygodnia... Obecnie maly ma 19 tygodni i 1 dzien.

też czekam i kciuki zaciskam 😘... może zadzwoń... ja bym nie usiedziała w miejscu...

dzwonilam juz dwa razy.... i odpowiedz nadal taka sama... nie ma jeszcze wynikow, prosze czekac na telefon...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I w końcu dziś wnioski do przedszkola zaniesione, bo w poniedziałek termin upływa... wyniki za tydzień... jestem pełna nadziei... pani powiedziała, że mamy dużo punktów... przy czym ja dodatkowo w zeszłym roku zapunktowałam zanosząc firmowe łakocie na dzień dziecka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
meliska napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Wyniki mialam miec wczoraj ale ich nie ma... nadal czekam az laskawie zadzwonia...
co do Malego czuje ruchy jego od 17 tygodnia... Obecnie maly ma 19 tygodni i 1 dzien.

też czekam i kciuki zaciskam 😘... może zadzwoń... ja bym nie usiedziała w miejscu...

dzwonilam juz dwa razy.... i odpowiedz nadal taka sama... nie ma jeszcze wynikow, prosze czekac na telefon...

no to czekamy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
I w końcu dziś wnioski do przedszkola zaniesione, bo w poniedziałek termin upływa... wyniki za tydzień... jestem pełna nadziei... pani powiedziała, że mamy dużo punktów... przy czym ja dodatkowo w zeszłym roku zapunktowałam zanosząc firmowe łakocie na dzień dziecka 😉


no to pani chyba sobie zdaje sprawę że jak Julki nie przyjmie to łakoci w tym roku nie będzie ...... 😁 🙃 😜 ojjj nie będzie 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
I w końcu dziś wnioski do przedszkola zaniesione, bo w poniedziałek termin upływa... wyniki za tydzień... jestem pełna nadziei... pani powiedziała, że mamy dużo punktów... przy czym ja dodatkowo w zeszłym roku zapunktowałam zanosząc firmowe łakocie na dzień dziecka 😉

To u Was decyduje przedszkole?
U Nas jest wszystko elektronicznie, jak to powiedziala dyrektorka przedszkola oni nie maja wiele do powiedzenia ile wyjdzie punktow tyle jest i potem sa przyjmowani Ci co maja najwiecej.
My mamy dwa przedszkola kolo siebie. W jednym jest 45 miejsc w drugim 75, wiec pewnie Floro do ktoregos zawsze sie dostanie 🙂 Najgorsze jest tylko to ze jesli wszystko pojdzie z ciaza dobrze to mlody bedzie mial niezle duzo stresow koniec sierpnia pocztaek wrzesnia. Raz ze nowy czlonek rodziny, dwa zmiana przedszkola. Ale silny jest wiec da rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HEJKA KOCHANE!!!wANILIA SPOKO ZE JUZ PO ZABIEGU ALE BIEDAK HUBCIO ZE WYMIOTUJE ALE TO EFEKT NARKOZY. TEZ BYM SIE POPLAKALA JAK BYM ELUSIA NIE WIDZIALA BIEDNA WERKA!!!
MARIKA MÓWISZ ZE SPOKO SIĘ CZUJESZ FAJNIE
MELISKA MÓWISZ ZE PAPIERY DO PRZEDSZKOLA ZANIESIONE SUPER I JAK SZYBKO WYNIKI U NAS SA POD KONIEC KWIETNIA. MOWISZ JULKI NIE WIDZIALAS DWA DNI NIEZLE ALE BYM WYTRZYMYMAC NIE MOGLA!!!
BASIA NO NIEZLE Z TYMI WYNIKAMI CIE TRZYMAJA OJJJ SZKOOK!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Hej, maly od rana wymiotuje, dostal juz leki przeciwwymiotne ale nie pomogly...teraz kolejny lek i kroplowka z nawodnieniem 😞 Weronika podobno pyta o mnie ciagle, po rozmowie telef z nia oczywiscie sie poryczalam.


Kiedy czytam, ze poplakalas sie po rozmowie z Weronika, to jeszcze bardziej widze jak Ci teraz trudno! Wiesz, ze do Werki wrocisz, ze ma teraz opieke, trzymaj sie tego!
Kroplowka dla Hubert to pewnie kolejna nieprzewidziana sytacja 😞 Zycze Tobie sily, Hubertowi szybkiego dojscia do siebie! Obyscie w koncu byli wszyscy razem w domu! 😘 Sciskam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq ja juz tez raz odzyskiwalam zdjecia z dysku i wizja ich utraty spedzala mi sen z powiek wiec jak dla mnie to wcale nie banal
Basiu zagladam tu dzis w oczekiwaniu na wiesci od Ciebie. Nic nie ma wiec zakladam ze nie dzwonili... 🤔

Hubertowi przeszlo po kolejnym leku. Teraz juz spi. Tramal odstawiony, mam nadzieje ze zamiennik da rade. Jutro zmiana opatrunku i nawet nie chce mi sie o tym myslec bo dzis zalozenie nowego wenflonu wywolalo atak histerii. No i zobacze te palce...trzylatek z sali obok po operacji przelozenia moczowodow we wlasciweiejsce wysikal sie dzis siusiakiem poraz pierwszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...