Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hello 🙂
Holi czyli co? w soboty do pracy chodziła nie będziesz 😁 bo inaczej nie kumam 🤔 za darmo pracowała przecież też nie będziesz.
Wanilia 😘
Basia Leniu 😜
tak sobie na tych rolkach pojeździłam że cały dzień mnie nogi bolą 🤢 ale! okna dokończone,teraz przerwa bo nogi mi w tyłek włażą i ide z dziewczynami na spacerek albo na trampolinkę ale Miluche trzeba uśpić wiec może do lasu 🤔 słońce wyszło wiec zrobiło sie całkiem pięknie 🙂 zostały mi jeszcze 2 firanki do uprasowania i powieszenia ale to juz wieczorkiem jak dziewczyny ogarnę. zamierzamy dzisiaj z Julą pizze na kolacje zrobić.nie chce mi się odchudzać.mam to w nosie.może samo sie zrobi bo zaczęłam sie dużo ruszać 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane będę pracować w soboty ale już nie będą nam płacić bo tygodniowo nam wychodzi dobrze godzinowo!!!
Wszystko ucinają żeby ino jak najmniej zarobić!!!
Wanilia zdrówka dla Werki biedulka!!A jak Hubi???
Agami co tam odezwij się
My jeszcze wczoraj byli z Elusiem na dniach otwartych takiego fajnego nowo otwartego przedszkola superrr wszystko na si umiejscowione 5 hektarów działki do dyspozycji owoce i warzywa ogródek zielarski zwierzęta w zagrodzie ekstra ale cena 400zł miesięcznie !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry!
Wanilia oby Werka przeszla lagodnie jelitowke! ....w koncu odetchniesz, mam nadzieje, ze j'ai najszybciej. 😘
Aga w koncu wybieracie sie do lekarza z noga Macka? A t'en zaprzyjazniony fizjoterapeuta mowil cos na temat tego jak Maciek chodzi?
Holi opis przedszkola brzmi nawet fajnie 🙂

Nie sadzilam nigdy ze smrody z pieluchy beda mnie tak cieszyc 😎 Przedwczoraj byla kolejna kupa, zrobiona sama i bez paniki. Wczoraj nic, ale wczoraj moje dziecko wypilo szklanke kakao, okolo dwoch szklanek mleka, zjadla jedna suszona morele, herbatnika i pol malego nalesnika z bananem 🤢
Poszla spac po 18, a o 22 zaczela sie budzic. Kiedy poszlam do niej polozyc sie spac, stwierdzila, ze wstaje....jedyna rzecza na jaka mialam sile to wlaczyc jej bajke ☺️ W pewnym momencie oswiadczyla, ze chce platki z mlekiem....moze z glodu sie obudzila ? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Holi przedszkole super 🙂 raj dla dzieciaków

Coq dieta Yasminki powalająca...... 🤢 nie macie jakieś dania pewniaka...??? bo może faktycznie głodna się obudziła .....
u nas nawet jak się trafi gorszy dzień to młody ma takie rzeczy które uwielbia np.makaron z białym serem ,nawet z samym masełkiem przechodzi, kopytka, pierogi ruskie, kluski śląskie -mączne dania zawsze przyjmie..... u Was sera białego nie ma...... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika dania pewniaka nie ma. Jasmina moze cos lubic bardzo trzy razy, a czwartym i piatym razem juz nie. Ona po prostu malo je, staram sie to akceptowac, bo moze przejdzie samo. Wczoraj brak apetytu to moze zeby, bo dzis powrot kataru.
A teraz wlasnie je kopytka 😉 Nawet cztery juz zjedzone.Makaron tez bardzo lubi....najbardziej suchy 🙃 To mnie najbardziej martwi, ze baaardzo malo warzyw je.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czytam codziennie ale jakos sily brak pisac.Tydzien 11 badania prenatalne mam 9.04.
Nièce bylo mnie bo w sobote sprzedalam auto..i od soboty byly mega poszukiwania nowego auta dla mnie bo bez auta jak bez reki..nawet do niemiec sie kopsnelismy..no i juz mam..kupa papierkowej roboty przy tym..no i US mnie sciga za podatek z tytulu sprzedazy mieszkania w zeszlym roku bo najpierw byla wersja ze zwolnione a teraz..i 2 dni papiery kompletowalam na kontrole;/
Poza tym ok...brzuchol rosnie..spodni nie dopinam..ale to pewno dlatego ze ja zawsze wysoki stan nosilam...no i szybko sie ciasno zrobilo..teraz mam biodrowki i jest ok.
Wyniki przedszkola 10.04..i mam mega stresa bo podobno 3 latki marne szanse maja 😞.
Kuba w zlobkju ciagle placze.jak go zostawiam.Pozniej podobno jest ok,ale te kobiety klamia wiec nie wiem jak jest naprawde.Jak po wizycie u gina 14 bedzie ok to zabieram go ze zlobka;/,bo to mega stres nie potrzebnny..zapisany od lutego, mamy kwiecien a dziecko jak plakalo tak placze 😞((
No poza tym mdlosci dlaje mnie mecza,dalej 2 kg na minusie.
Co do operacji Hubiego to mocno o was mysle i trzymalam kciuki,mam nadzieje ze dojdzie do pelnej sprawnosci..a Werki mi mega szkoda...wiem co to jelitowka u dziecka bo dosc czesto przerabialismy;/..wspolczuje!
holi przedszkole mega wypas;DDDD..jak by u nas takie bylo.
aaagaaa jak magiczne ciasto..maciejka z pewnoscia tez zacznie smigac jak dawniej...
coq a wasza dieta.... no mala sama wybiera co lubi co nie... i problem faktycznie.... a jakies budynie kisiele??u nas kopytka z serem to danie numer jeden..no i makaron w kazdej postaci 🙂).'
Marika a ty jak sie czujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maciek dziś rano powiedział że boli go gardło. I miał trochę temperatury. M. poszedł z nim dp lrkarza no i zapalenie gardła. Masakra. Ale wszyscy wokoło mnie chorzy w pracy więc naniosłam do domu. Dzieci koleżanek chore to i na Maćka pora. Ale je normalnie. Delikatny katar ma. I tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej.
ciasto magiczne jutro będę robiła i jak się uda to wkleję zdjęcie 🙂 rano jade na zakupy bo Fruzia grilla robi i sie zaoferowałam że pojade (niech stracę). byłam na sprzątaniu 8 godzin dzisiaj...nogi w zadku daleko 🤢 ale zarobiona chociaż jestem... Milena nie chce isć spać a ja taka padnięta... ostatnio zasypiam przy Hobbicie.takim tempem to ja nie zdążę przeczytać tej książki do powrotu męża! chwile gadaliśmy na skype wczoraj ale nie wiele sie dowiedziałam.tyle ze szef planuje powrót ok 1,2,3 maja.coś koło tego.
Wanilia to się nazywa full opcja 🤢 żeby to sie chociaż w czasie porozkładało a tu taki masz bałagan mega... mam nadzieje że limit wyczerpany już i teraz tylko do zdrowia bedziecie dążyć 🥴
Coq zawsze miałam się zapytać; czy dajesz Yasmine mięso? może jej czegoś brakuje i stąd te kupy... nie mówię od razu że mięsa ale właśnie moze witamin jak ona mało je.są syropki na poprawę apatytu,może trzeba by sie lekarza poradzić?tak profilaktycznie jakieś badania zrobić - dla świętego spokoju... u znajomych dziewczynka z tego roku co nasze dzieci tylko że ze stycznia miała problemy właśnie z kupą i chcieli jej coś tam robić (już nie pamiętam co) ale mama sie nie zgodziła,za to ma dietę bogatą w nasiona i różne inne rzeczy wspomagające wypróżnianie i zakaz słodyczy.przede wszystkim czekolady.jakoś to działa i problemu na razie nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
u nas w domu szpital. Hubert smarka a Werka wymiotuje. Całe szczęście pije i sika więc nie odwodniła się. Są u nas teściowie i pomagają ogarnąc. A nie pisałam chyba że na czas hospitalizacji była moja mama. Tak więc lekko nie jest ale mamy wsparcie i z każdym dniem zbliżamy się do zdjęcia szwów. Bo Huberta trzeba nosić żeby raczkowaniem ręki nie obciążał
Dla chorusków życzenia zdrowia od naszej pochorowanej ekipy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...