Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Wanilia, coż powiedzieć....nie zwariuj tylko...
Twoim dzieciom życze jak najszybszego powrotu do zdrowia! Nacierpią sie, a matka razem z nimi 🥴

No, a ja dzisiaj mam juz wszystkiego dość. Kalina doprowadziła mnie do szału chyba milion razy dzisiaj. czuje sie, jakby po mnie czołg dzisiaj przejechał...dobrze, że mała Jędza juz spi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wanilia trzymajcie się kochani 😘 a ja trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.

Aniqa to chyba Kalinka zabrała dzisiaj złość Maćkowi 😉 bo on był nadzwyczaj grzeczny. M. był cały dzień na dworze. A ja przy Macku wysprzatalam gruntownie sypialnie łącznie z umyciem okna i firankami. Maćka pokój także czysty. Łazienki obydwie. W kuchni gruntowne porządki, okna umyte, nowe firanki 🙂 no i wszedzie podłogi pomyte i ogólnie posprzatane.
A teraz pijemy z M. winko 🙂

Holi fajnie brzmi opis przedszkola
No i chyba na to wszystko to cena nie jest wygórowana.

Meliska co się nic nie odzywasz?

Agami dlaczego piszesz że babki w żłobku kłamią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam w niedzielny poranek. chyba jestem jedyną słomianą wdową w tym towarzystwie.i jeszcze pogody braka myślałam że na rowery z dziewuchami pojade... ciemno na dworze i jakby zaraz miało padać 🤔 przygnębiająco.wczoraj z mężem rozmawiałam i smutno mi...dzisiaj mają wolne więc odpoczywają a ja od rana taki ból w kolanie żę myślałam ze zwariuje! wzięłąm proszek ale zanim zaczał działać to bolało mni udo a potem kości od palcy u nogi 😮 no szok 🤢 na razie przeszło ale ja to jakiś paralityk jestem...
Wanilia 😘 dobrze ze masz mamę przy sobie... a plac zabaw to jest zarąbista rzecz 🙂 my tak zbieraliśmy na wszystko z tych okazji i teraz dziewczyny mają taki wypas że hej 🙂 okoliczne dzieci też 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Ale piekna pogoda u nas, cieplutko, wiec moi wyprawieni na plac zabaw, a ja obiad przygotowuje.
Potem na kawke do znajomuch,bo ich Iga wczoraj drugie urodzinki miala.
Wlasnie, wanilia zapomnialam Ci napisac,ze zazdroszcze;p plac zabaw juz na wypasie bedziecie mIeli. Swietna sprawa, Kala jest szalona jak plac zaba w widzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zapomniałam napisać ze zrobiłam to magiczne ciasto i powiem Wam szczerze że lepiej wygląda niż smakuje... nie robiłam zdjecia bo stwierdzam ze nie warto. nie polecam.jest wiele łatwych i pysznych ciast a tego już nie zrobię. na Zośkę Wam zapodam przepis.
na 1 wąską blaszkę;
2 szkl mąki
1 szkl mleka
1/2 kostki masła
1 jajo
1 szkl cukru
2 łyżki słodkiego dżemu
1 łyżeczka sody
1 łyżeczka proszku do pieczenia
0,5 łyżeczki cynamonu
2 łyżki kakao
masło,jajo,cukier,dżem zmiksować na gładko.dodać reszte składników.można wrzucić orzechy,rodzynki albo jak już wylejecie na blachę to obrać jabłko i wcisnąć w ciasto.180 stopni na ok 1 godzine,sprawdzam patyczkiem. ciasto które lubią wszyscy i nie jest suche.na wierzch proponuje cukier puder lub rozpuścić czekoladę z 2-3 łyżkami gęstej śmietany.
z pewnościa będzie smakowało 🙂
Aniqa zazdroszcze pogody bo u mnie dalej ponuro i brzydko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
marika321 napisał(a):
Wanilia pomysł z placem superowy 🙂 no a jak budowa na jakim etapie wogóle jesteście????

jak bedziesz na slasku w srode to jest spotkanie swiadomej mamy. beda mowic o ciazy itp. i rozdawac jakies gadzety 😉


Siostra była u nas na weekend więc się nie wybieram 🙂 😉 ale dziękuję za info 🙂hmmmm hahaaaa chyba że siostrę wyślę za mnie 😉 🙂 hiiihiii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane widzę że spodobało wam się przedszkole no mi też ale jednak nie stać mnie na nie i mam kasowo mniej w miejskim a jest też fajne i na miejscu!!! bo do tamtego trzeba dowozić z 10 min drogi !!!
Tak to jest!!!
Wanilia zdrowia dla dzieciaczków!!
Zdrowia dla wszystkich chorusków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u mnie Agaa tylko pogodowo bo sił brak...... 😜

no i nadszedł ten czas kiedy i mój synek słucha książek jak zaczarowany od kilku tygodni poprostu to uwielbia tak więc to co mamy kilka razy już przeczytane.... 🙃 i jak dopadłam dziś stronki przez Was polecanej tak stówkę straciłam.......ale będziemy mieli co czytać 🙂 tak więc czekamy na przesyłkę 😁 😉

Wanilia rabat powinnaś za podsyłanie klientek dostać jak nic .... 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Laski.
normalnie tak sie zagapiłam na film że mam jeszcze głowe do umycia 🤢 dzieci śpią a ja głupia siedze... maż dzwonił że znowu oko Go boli...jakiś czas temu wpadł mu opiłek i na ostry dyżur jechaliśmy.to jakoś koło wakacji było.dali maść z antybiotykiem,kropelki i przeszło.akurat teraz musiało sie odezwać,no!!a on ani kropelek ani nic tylko przeciwbólowe mu zapakowałam,toż przecież nie może ciagle ich brać...mam nadzieje że mu sie polepszy przez noc 🤨
byłam dzisiaj 6 godz na oknach i jutro powtórka.padne na ryj chyba 😮 z tym że ma jutro deszcz padać więc sie okaże co z tych okien bedzie.to idę sie myć. dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Marika co zamowilas? Ja sie szykuje do zakupu Elmera ale czasu brak...


w ramach przygotowania do dorosłości 🙂
Tupcio Chrupcio umiem się dzielić
Tupcio Chrupcio żegnaj pieluszko
Tupcio Chrupcio mam rodzeństwo 😜 😉
Elmer i tęcza
Mam oko na litery i na liczby...
i Przygody Maksia..... musiałabym już maila sparwdzić ale coś takiego
no i chyba tyle......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej.
no i wylądował mąż u okulisty...dostał dokładnie tą samą maść z antybiotykiem i żel też ten sam.lipa teraz sie zrobiła bo pracowac nie może 😞 a oni bez niego jak bez ręki... pytał czy po Niego przyjade...no jak??? wiecej stracimy niż on sie tam wynudzi przez te kilka dni... jak policzyliśmy to ok 650zł by nas podróż kosztowała w 2 strony. zbyt dużo...jest szansa chociaż marna ze na święta jednak przyjedzie.mam nadzieje że szybko mu przejdzie to oko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agamino ja już po badaniach pobrali mi kre z obu rąk..bo w szpitalu z jednej w przychodni z drugiej..krew na prenatalne wyslali wynik za 3-4 tyg..wg. usg wszystko ok..maluszek ma 4,85 cm jak dobrze widzialam..bo wszystko mi zabrali nawet foto z usg nie mam..no i okazuje się być... Chłopcem 😉..więc dwóch łobuzów w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami, gratulacje, drugi Synek 🙂
Holi, super, zycze powodzenia! Oby szybko wam sie udalo druga dzidzie zmajstrowac 🙂
A kiedy pochwalisz sie w koncu domem??? Piszesz, ze lazienki juz gotowe,kuchnia sie robi, a my nawet murow nie widzialysmy 😉
U nas jest dramat z wyborem projektu,juz tym zygam...malzon co chwila zmienia zdanie, juz myslalam,ze w koncu wybralismy projekt, a on mi mowi,ze byl u znajomego projektannta i jednak bedzie robil projekt na zamowoenie...no porazka, juz mi sie nawet myslec o tym nie chce i mam dosc tego tematu,a jestesmy na samym poczatku drogi...

W pracy moj kierownik mnie wykancza...w zyciu nie spotkalam czlowieka, ktory z zupelnie blahych i niesistotnych spraw robil afere za afera...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie Lalki 🙂
Agami cieszy że układa się po myśli i zdrowo 🙂 u nas 2 dziewczyny u Was 2 chłopców 🙂 ekonomicznie! a dziewczynka bedzie trzecia 😉
Holi działaj tam żwawo co by Elusiowi szybko towarzystwo załatwić 😉
Aniqa mówisz,nawałnica... trafia się tak że wszystko przeciwko Tobie i pod górę ale przyjdzie ten czas że mróz odpuści i znowu bestrosko sandałki założysz 😎 ( metafora taka,sie rozumie 😁
mąż już dzisiaj pracował.nie dali by rady bez niego i o.wkurzyłam sie na wieczór bo miał mi puścić sygnał jak będzie na skype. puścił 2syg a ja w tym czasie chleb do pieczenia szykowałam i już obskok dostałam ze siedze w domu i jestem taka niezorganizowana.no ja siedze w domu?! ja jestem niezorganizowana?! bo co,bo chleb szykuje i jak moge nie mieć czasu komputera włączyć,no jak?! eh faceci. no i specjalnie nie pogadaliśmy bo jak zasięg odpowiedni znalazłam to przyszedł właściciel ipoda i po gadaniu 😠 i taka jestem zniesmaczona 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...