Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej.
Basia o ile tych kiecuniek było6 to ostatniej nie widziałam bo NIE ISTNIEJE a jak dla mnie 3 lub 5.jeszcze warto by było przed zakupem przymierzyć... bo nie w każdym każdemu jest dobrze.
my dzisiaj z dziewczynami w rozjazdach.okazało sie ę Julka zajechała buty co miesiąc temu jej kupiłam i musiałam jechac i kupić nowe 🤢 a że dzisiaj na 2 urodziny miałyśmy jechać w tym samym kierunku to Julka nie poszła do szkoły i najpierw buty,potem zakupy a na końcu urodziny.jaka panika była.składałam się z koleżanką na prezent dla Małego i chciała mi przelew zrobić.szukam portfela a tam zonk.no nic,szukam dalej,już WSZĘDZIE.nadal nic.mówie,zostawiłam w samochodzie jak nic.ide z dziewuchami i dalej nie mam portfela. wszystkie dokumenty,dowód osobisty,prawo jazdy,dowód rejestracyjny,karta do bankomatu no wsio ryba!! pojechałam jeszcze do biedry bo płaciłam tam a potem na urodziny pojechałyśmy.pytałam czy nikt czasami nie oddał...NIE.o Boże...zawał serca jak nic i już łzy w oczach ale jeszcze musiałam wrócić do koleżanki, zaparkowałam i ręką za siedzenie do kieszeni na fotelu JEST!!!JEST JEST!!! ale narobiłam zamieszania...kompletnie nie wiem kiedy ja go tam wsadziłam ☺️ ręke bym sobie dała uciąć że wkładałam do torebki...kasy nie było bo byłam po zakupach,z jakieś 20zł może ale te dokumenty...ja raczej pilnuje portfela więc total szok miałam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Alez jestesmy jednomyslne 😉 mnie tez nr 3 najbardziej przypadl do gustu 🙂 ale tez mi sie zdaje,ze trzeba przymierzyc, bo wiadomo jak jest...ciuch fajny,a nie zawsze fajnie lezy.
Marika, powiedzialas juz w pracy, zes brzemienna? 😉

Niania mi dzisiaj oznajmila, ze chce dwa tygodnie wolengo w czrwcu,bo do siostry do anglii chce jechac. No i mnie zalatwila, bo planowalam urlop na sierpien, do siostry mojej chcielismy jechac, a tu mi sie przymusowy urlop w czerwcu szykuje. Wkurzona jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tak tak obwieściłam już całemu światu 🙂 jakieś 2 tygodnie temu a może 3 🙂 szok był ale ogólnie spoko jednak i tak usłyszałam że na koniec roku same zostają .....bo ja z księgowości....więc u nas gorący termin 🥴 ..... ajjjj dadzą radę ...... 😉 😎

Basiu ja przy CC zostaję wiem czym to pachnie ..... ja to chyba do SN nie jestem stworzona.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):

Basiu ja przy CC zostaję wiem czym to pachnie ..... ja to chyba do SN nie jestem stworzona.....

Wlasnie tez sie nad tym zastanawiam....
Wolalabym zeby wyszlo naturalnie (jak wtedy) a nie ze taka moja decyzja, ale raczej tez bedzie CC.
Tylko teraz zostaje mi wybor szpitala. Albo ten w ktorym pracuje moj lekarz, przy czym nie ma zbyt dobrych opinii za to lezy sie tam tylko 2 dni po CC, albo ten w ktorym wczesniej rodzilam tylko ze tam trzymaja co najmniej 5 dni....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
marika321 napisał(a):

Basiu ja przy CC zostaję wiem czym to pachnie ..... ja to chyba do SN nie jestem stworzona.....

Wlasnie tez sie nad tym zastanawiam....
Wolalabym zeby wyszlo naturalnie (jak wtedy) a nie ze taka moja decyzja, ale raczej tez bedzie CC.
Tylko teraz zostaje mi wybor szpitala. Albo ten w ktorym pracuje moj lekarz, przy czym nie ma zbyt dobrych opinii za to lezy sie tam tylko 2 dni po CC, albo ten w ktorym wczesniej rodzilam tylko ze tam trzymaja co najmniej 5 dni....


ja lekarza zmieniłam ale przy szpitalu zostaję... 🙂 bankowo u nas w 3 dobie po cc wypisują jak wszystko gra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Najbardziej dzis mnie rozbroil artykul o Becikowym:
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3302758,becikowe-2014-dokumenty-zasady-warunki-poradnik,id,t.html?cookie=1
ciekawe ilu osobom bedzie sie chcialo lazic po urzedach po zaswiadczenia dla 1000 zl. NIe dosc ze nie pomagaja tym nikomu to jeszcze utrudniaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
marika321 napisał(a):

Basiu ja przy CC zostaję wiem czym to pachnie ..... ja to chyba do SN nie jestem stworzona.....

Wlasnie tez sie nad tym zastanawiam....
Wolalabym zeby wyszlo naturalnie (jak wtedy) a nie ze taka moja decyzja, ale raczej tez bedzie CC.
Tylko teraz zostaje mi wybor szpitala. Albo ten w ktorym pracuje moj lekarz, przy czym nie ma zbyt dobrych opinii za to lezy sie tam tylko 2 dni po CC, albo ten w ktorym wczesniej rodzilam tylko ze tam trzymaja co najmniej 5 dni....


ja lekarza zmieniłam ale przy szpitalu zostaję... 🙂 bankowo u nas w 3 dobie po cc wypisują jak wszystko gra

To fajnie u w tym szpitalu co rodzilam w 2 dobie (doba w ktorej urodzilas to doba zerowa) wychodzisz jesli mialas SN jesli CC to w 5 dobie. Opieka nie powiem jest super i sale odnowione. Moze jednak tam znowu pojde 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Najbardziej dzis mnie rozbroil artykul o Becikowym:
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3302758,becikowe-2014-dokumenty-zasady-warunki-poradnik,id,t.html?cookie=1
ciekawe ilu osobom bedzie sie chcialo lazic po urzedach po zaswiadczenia dla 1000 zl. NIe dosc ze nie pomagaja tym nikomu to jeszcze utrudniaja.
Basia ja mialam niezlego nerwa przy becikowym z tymi papierami ale postanowilam im nie odpuscic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siema Laski!!
ja już prawie godziny odliczam do męża powrotu ☺️ jak nastolatka jakaś ale powiem szczerze że to fajne 😁 Hobbita jeszcze pół a jest tyle rzeczy wazniejszych niż książki... powiedzcie mi która jaką ksiażke ostatnio przeczytała i najlepiej jeszcze w jakim czasie.no dawajcie.bo ja myślałam że bez meża wieczorami to chociaż ksiażki jakie obalę a tu klops.Hobbit w połowie... jutro do pracy w czwartek do pracy a w piątek piękę na potęgę bo miało męża nie być to zamówień nabrałam... 3 babki drożdżowe,2 chleby,2 makowce a pierogi już zrobiłam w sob i są w zamrażarce.a dla siebie kiedy? kurde żesz w morde 😠 coś muszę zrobić bo jak to tak... poczytam i ide w kimono. dobrej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Najbardziej dzis mnie rozbroil artykul o Becikowym:
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3302758,becikowe-2014-dokumenty-zasady-warunki-poradnik,id,t.html?cookie=1
ciekawe ilu osobom bedzie sie chcialo lazic po urzedach po zaswiadczenia dla 1000 zl. NIe dosc ze nie pomagaja tym nikomu to jeszcze utrudniaja.
Basia ja mialam niezlego nerwa przy becikowym z tymi papierami ale postanowilam im nie odpuscic 😉

Faktycznie tyle jest tego zalatwiania?
Nie rozumiem tylko dlaczego jesli beciokowe dostajesz w 2014 to masz miec zaswiadczenie z US z 2012... troche to jest chore.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Ale tu posucha.....
Chyba wszystkie wzielyscie sie za swiateczne sprzatanie....



Uuuuu u mnie kiepsko idzie....... 😜


u mnie tez slabo...dwie kawy wypite, a zaledwie pranie wstawione...ale jestem heros i dam rade jeszcze okna ogarnac, wytrzepac dywan, zmyc naczynia, umyc podlogi, zrobic obiad, zetrzec kurze, sprzatnac łazienke....eeeeee niby jeszcze tyle przeedemna....hahaha, to chyba sie poloze 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej.
ja dzisiaj na sprzątaniu byłam 6 godzin.potem ta sama Pani przyjechała po klucze,kupiła ode mnie pierogi i jeszcze dała mi 50zł ekstra 🙃 świątecznie tak! bardzo mi miło bo sie staram... zdechła jestem co prawda ale jutro zaiwaniam równo! jeszcze sernik mi doszedł do zrobienia bo mama pracuje w sobote i warzywa na sałatkę ugotuje na parze to będzie lepsza no i jeszcze sobie wymyśliłam nóżki drobiowe bo moja mama robi takie dobre wiec wg jej przepisu zrobię.ale to jutro wieczorem dopiero.chyba mi dnia zbraknie na to wszystko 😮 ale łazienke wczoraj na błysk ogarnęłam 😎 jutro taki szybki porządek.teraz lecę nogi golić zawczasu póki mi sie wydaje że go mam 😁 zaraz grafik prac jutrzejszych zmajstruje też bo z tym drożdżowym,ciastem kruchym to dobrze jest mieć obmyślane co po czym.wtedy sprawniej idzie 😉 no i chleb z rana nastawić trzeba...łoj idę!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia ty to masz powera 🙂 mi tyle sił brak wiec podziwiam

Wczoraj zaliczyłam wizytę i potwierdziła się płeć drugi chłopiec 😆ja juz widziałam na usg siuska i waży juz 230g 🙂 za miesiąc połówkowe no i lekarz zmieniony na tego do którego miałam iść od razu w tej ciąży tylko za późno się chciałam do niego zapisać wiec by zdarzyć przed 10 tyg poszłam do tej fruzi, która jest tylko wspomnieniem. A ten lekarz jest super :
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Asia ty to masz powera 🙂 mi tyle sił brak wiec podziwiam

Wczoraj zaliczyłam wizytę i potwierdziła się płeć drugi chłopiec 😆ja juz widziałam na usg siuska i waży juz 230g 🙂 za miesiąc połówkowe no i lekarz zmieniony na tego do którego miałam iść od razu w tej ciąży tylko za późno się chciałam do niego zapisać wiec by zdarzyć przed 10 tyg poszłam do tej fruzi, która jest tylko wspomnieniem. A ten lekarz jest super :

To juz niezla waga 🙂
Moj na polowkowym wazym 407g 😉 jestem ciekawa jaka bedzie jego waga jak sie urodzi.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry!
Pewnie tu nikogo nie zastane w tym przedswiatecznym natloku pracy. 😉
Jasmina spi, wiec korzystam z chwili i pisze.
Pogodnych i udanych swiat Wam chcialam zyczyc. 🙂
W tym roku swieta totalnie odpuscilam, nie ma sprzatania, nie bedzie jaj, baby, mazurka ani pisanek. Nie czuje jakos potrzeby, nie chce mi sie na sile samej swietowac, wiec u mnie bedzie dzien jak codzien.
W zeszly piatek bylismy u lekarza z Jasmina, bo zaczela kaszlec. Lekarz nie stwierdzil nic, wszystko czyste, przejrzal nos, uszy, gardlo...tylko na wadze wyszlo 200g mniej... 🥴 Zapisal psik do nosa, roztwor do czyszczenia, kropelki przeciwalergiczne i jakies czopki...jak przeczytalam przeciw czemu sa to stwierdzilam, ze bez sensu podawac. Dalam jeden w akcie desperacji, kiedy Jasmine dopadl napad kaszlu....bo wlasnie ona nie kaszle w ogole, tylko np. raz dziennie, albo raz na dwa dni, wieczorem lub w nocy, albo jak ze spaceru wracamy....kaszle tak dlugo az wymiotuje 🤨 Teraz wrocilysmy ze spaceru, wlasciwie to gonilam do domu szybko, bo w drodze sie' zaczela kaslanie, podalam leki, syrop z cebuli i jakos ustalo...jak usypiala to jeszcze swiszczalo troche, ale spi. Przepraszam, ze sie tak rozpisalam, ale martwi mnie to, juz nawet zaczelam sobie wkrecac, ze to jakas powazna choroba. Wyczytalam, ze moze to byc kaszel, ktory pojawil sie po infekcji, a Jasminia byla troche chora wtedy kiedy myslalam, ze znowu zeby ida. Jesli nie, to moze alergia?

Chodzimy teraz co czwartek do ludoteki na dwie godziny. Duzo fajnych zabawek, mozna nawet wypozyczac. Przychodzi tak z 10-15 mam i dzieci, rok - trzy lata. Nie powiem, zeby moje' dziecko specjalnie z dziecmi sie bawilo 😉 troche z dziewczynka, ktorej mama mi wlasnie o tym miejscu opowiedziala niedawno na placu zabaw. Ale jak mowie, ze pojdziemy do dzieci, do sali z zabawkami to Jasmina w te pedy! A, na koncu pani czyta krotkie ksiazeczki...oczywiscie moje dziewcze nie slucha! 😉
Nic nie komentuje, bo malo sledzilam...przepraszam.
O...
Marika ciesze sie, ze z Malenstwem dobrze, z Twoim trzecim facetem 🙂
Asia lubie twoje posty! 🙂 sa peine zycia i energii!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...