Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ooooooo Coq dawno Cie nie było ......obstawiałabym alergie.....ale ja nie lekarz..... 🤢

A my zaliczylismy wczoraj przegląd dentystyczny i Misiowi górne 4 atakuje próchnica ..... 🤢przegląd poszedł wzorowo ale jakoś nie wierzę by dał sobie zrobić te ząbki.....nasza winna bo te górne zawsze ciężko było umyć......ajjjj

Wesołych świąt!!!!!! Dla Was wszystkich.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Ooooooo Coq dawno Cie nie było ......obstawiałabym alergie.....ale ja nie lekarz..... 🤢

A my zaliczylismy wczoraj przegląd dentystyczny i Misiowi górne 4 atakuje próchnica ..... 🤢przegląd poszedł wzorowo ale jakoś nie wierzę by dał sobie zrobić te ząbki.....nasza winna bo te górne zawsze ciężko było umyć......ajjjj

Wesołych świąt!!!!!! Dla Was wszystkich.. 😉


Witamy w niechlubnym klubie:/ u nas dziury w 3 czworkach...szkoda slow...a ja jakos czasu nie moge znalezc zeby w koncu do dentysty z nia pojsc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
padam na pysk dzisiaj...od rana przygotowywanie jedzenia, potem sprzatanie...Kaline połozylam do spania, nareszcie spokoj...Ale kala dała mi dzisiaj popalic, na wszystko jest "nie". juz powoli trace cierpliwosc
Na jutro mama moja wpada na obiad z bracmi,potem jeszcze siostra sie zapowiedziala, wiec jutrzejszy dzien widze pod znakiem garów 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa a ja chciałabym gości do nas. A to my będziemy odwiedzać, jutro śniadanie u rodziców potem do teściowej a o 16 znowu do rodziców bo impreza 18nastkowa mojego brata dla rodziny 🙂
A w poniedziałek M. pracuje cały dzień, dzisiaj zresztą też wrócił po 21.

A ja w piątek miałam ciężki dzień w pracy. Masakra. I tak mnie to jakoś zdołowało. Klient tak się wydarł na mnie, że masakra...

No ale na szczęście to już za mną, posprzatane, sałatki zrobione, upiekłam tylko sernika bo po co więcej.

No i życzę Wam wszystkich spokojnych świąt! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
opuściły mnie wszystkie moje super-moce......... 🤔

Po swietach zwykle tak jest :P
Choc ja sie nie przepracowalam w te swieta 🙂 zrobilam tylko dwa serniki, pokolorowalam jajka, salatke z tunczykiem i kukurydza oraz na obiad w niedziele pizze 😉 a tak to bylo tylko jedzenie i jedzenie i jedzenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
hejka ja na te święta się nie za bardzo najadłam ale spoko było lecz już za pracą się tęskniło!!!
Lecz poszła bym na wolne takie spokojne czyli l4 ale 100 % ciążowe kiedyś może w wakacje !!!! W ciąży jeszcze nie jestem
To na L4 nie oplaca sie isc 😜 jak za praca tesknisz po 3 dniach to co dopiero na L4.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A u nas dzisiaj wywiesili listę do przedszkola i Maciek się nie dostał bo jest z grudnia. I wkurzyłam się strasznie bo to że będzie 3 miesiące od kogoś młodszy to nie znaczy że glupszy. Bo jak go porównuje do niektórych dzieci to jest bardziej rozgarnięty...
Oj, zrobię tam rozróbę bo uważam że to nie fair
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A tu nic do nadrabiania 😎
Aga twoj post nie daje mi troche spokoju. Rozumiem, ze bardzo Ci zalezy na przedszkolu, oboje pracujecie, masz aktywnych zawodowo rodzicow, a niania kosztuje wiecej.
Pewnie tez nie chcialas napisac nic zlego, ale mimo wszystko zle czuje sie czytajac, ze ktos porownuje dzieci (bardzo tego nie lubie), i na podstawie swoich porownan i stwierdzeniu, ze jego dziecko jest bardziej rozgarniete chce isc rzdac miejsca w przedszkolu.
Nie zrozum mnie zle, ale nie chcialabym, aby ktos porownywal moje dziecko i stwierdzal,ze mniej rozgarniete 🤢 wiec miejsce w przedszkolu sie nie nalezy.
Tak jest, przyjmuja czesto starsze dzieci.....prawdziwy problem jest w braku miejsc i zbyt wielu chetnych, nie ma co porownywac kompetencji dzieci, bo to troche krzywdzace....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
A u nas dzisiaj wywiesili listę do przedszkola i Maciek się nie dostał bo jest z grudnia. I wkurzyłam się strasznie bo to że będzie 3 miesiące od kogoś młodszy to nie znaczy że glupszy. Bo jak go porównuje do niektórych dzieci to jest bardziej rozgarnięty...
Oj, zrobię tam rozróbę bo uważam że to nie fair


my dlatego się nie staraliśmy o przedszkole bo u nas sytuacja prosta....my się rocznikowo nie łapiemy ....więc uważam że my nie mamy prawa się o nie w tym roku ubiegać za to w przyszłym liczę na miejsce nawet kosztem młodszych dzieci 😜takie są reguły ....że sytuacja życiowa ale zarówno i wiek jest brany pod uwagę więc skoro brak miejsc to u nas też dzieci nie mające 3 lat się nie załapują......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

A u Nas sie Floro dostal do przedszkola.
Nie wiem jak u Was, ale u Nas sie licza dzieci rocznikowo. Aga jestes pewna ze to z powodu wieku sie dziecko nie dostalo?
U Nas pierwszenstwo maja dzieci, ktorych rodzice obydwoje pracuja i dziecko wczesniej chodzilo do zlobka/klubu malucha. I wiem ze nie wszystkie dzieci sie dostaly ze wzgledu wlasnie na te dwa czynniki. Moze zamiast robic rozrobe w zlobku przejdz sie tam i dowiedz co mozna zrobic. Jest jeszcze nabor dodatkowy. Do 6 maja musisz potwierdzic ze dziecko bedzie uczeszczac jesli tego nie zrobia rodzice robi sie miejsce dla kogos innego. Podejdz do przedszkola i sie dowiedz co teraz mozesz zrobic i czy sa a jak tak to jakie szanse.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Od AgamiHej. Dawno nie pisałam ale kiepsko się czuje;( bóle migrenowe mnie męczą. Kuba jest z 30.11 i dostał się do państwowego przedszkola. W przedszkolu powiedzieli że 2.5 roku skonczone to już się kwalifikuje. Do.tego oboje rodziców pracuje. Powiedzieli że może.neo.dostać się do tego o które się sstaramy ale miejskie przedszkole powinno mu się należec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq nie chciałabym żeby tak to zabrzmiało. Po prostu uważam ze stawianie dzieci na zasadzie, ty z sierpnia to się dostajesz a ty z grudnia to już nie jest nie fair.
Bo oboje pracujemy a większą liczbępunktóww może zebrać bdziecko które ma rodzeństwo w przedszkolu lub przyległej szkole mimo że mama albo nawet oboje nie pracują.

Basia nie zrobię żadnej rozróby. To w afekcie pisałam ,;-)

Ale chyba odwołanie napiszę, mam na to 7 dni. Bp na liście nawet.nie ma podliczonych punktów tylkp jest napisane że nie ma 3 lat. Więc bardzo możliwe że może mieć więcej punktów niż jakieś inne dziecko z czerwca na przykład.

A w dokumentach które uzupełniałam, w kryteriach przyjęcia nigdzie nie było napisane ze pierwszeństwo mają dzieci z początku roku. Było że rocznikowo dzieci mają się łapać, a lista punktami uzbieranymi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...