Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Basia nie zrobię żadnej rozróby. To w afekcie pisałam ,;-)

Ale chyba odwołanie napiszę, mam na to 7 dni. Bp na liście nawet.nie ma podliczonych punktów tylkp jest napisane że nie ma 3 lat. Więc bardzo możliwe że może mieć więcej punktów niż jakieś inne dziecko z czerwca na przykład.

A w dokumentach które uzupełniałam, w kryteriach przyjęcia nigdzie nie było napisane ze pierwszeństwo mają dzieci z początku roku. Było że rocznikowo dzieci mają się łapać, a lista punktami uzbieranymi.

Moze bylo duzo dzieci z ta sama iloscia punktow i wtedy musza przyjac jakies kryterium. Kazdy dodatkowy sie liczy. U Nas na liscie tez nie bylo podliczonych punktow tylko byla lista dzieci, ktore sie dostaly, tylko imie i nazwisko nic wiecej... Widocznie stwierdzili ze kazdy moze sobie sam policzyc punkty.
A wiesz dokladnie jakie kryteria sa u Was?
Tutaj jest tak ze przedszkole nie ma wpluwu na to kto sie dostanie a kto nie. W dniu dzisiejszym listy z dziecmi, ktore sie dostaly zostaly wyslane do przedszkoli.
Wiadomo liczba miejsc jest ograniczona i zawsze bedzie tak ze jedne sie dostana inne nie.
A u Was tez mozna bylo wybrac wiecej niz jedno przedszkole? Wybraliscie czy stawialiscie tylko na jedno?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
hej kochane no mój Eluś nie dostał się też do przedszkola miejskiego i dzwoniłam tam bo u nas trzeba było się zdecydować do 18 kwietnia 2 dni były na to!!!
Pani dyrektor powiedziała że będzie dzwonić i że będzie szansa że z listy rezerwowej dostaną się dzieci !!!

Trzymam kciuki za liste rezerwowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Basia nie zrobię żadnej rozróby. To w afekcie pisałam ,;-)

Ale chyba odwołanie napiszę, mam na to 7 dni. Bp na liście nawet.nie ma podliczonych punktów tylkp jest napisane że nie ma 3 lat. Więc bardzo możliwe że może mieć więcej punktów niż jakieś inne dziecko z czerwca na przykład.

A w dokumentach które uzupełniałam, w kryteriach przyjęcia nigdzie nie było napisane ze pierwszeństwo mają dzieci z początku roku. Było że rocznikowo dzieci mają się łapać, a lista punktami uzbieranymi.

Moze bylo duzo dzieci z ta sama iloscia punktow i wtedy musza przyjac jakies kryterium. Kazdy dodatkowy sie liczy. U Nas na liscie tez nie bylo podliczonych punktow tylko byla lista dzieci, ktore sie dostaly, tylko imie i nazwisko nic wiecej... Widocznie stwierdzili ze kazdy moze sobie sam policzyc punkty.
A wiesz dokladnie jakie kryteria sa u Was?
Tutaj jest tak ze przedszkole nie ma wpluwu na to kto sie dostanie a kto nie. W dniu dzisiejszym listy z dziecmi, ktore sie dostaly zostaly wyslane do przedszkoli.
Wiadomo liczba miejsc jest ograniczona i zawsze bedzie tak ze jedne sie dostana inne nie.
A u Was tez mozna bylo wybrac wiecej niz jedno przedszkole? Wybraliscie czy stawialiscie tylko na jedno?


Basia u nas właśnie na liście były punkty u dzieci które się dostały.

A co do przedszkola to u nas jedno w gminie. Jest jeszcze jedno w innej miejscowości ale to takie unijne i tylko do 12.30 więc w ogóle mnie to nie urządza. Prywatnego żadnego nie ma. A ja po prostu chcę wysłać Maćka do dzieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
helllo!!!!
ja jestem Basiu 🙂 dzisiaj wreszcie chwile złapałam żeby nadrobić.widzę ze nie jedna nie mam czasu 😮 zasadziłam warzywa w ogródku,taki mały jest ale mnie i tak cieszy! a wszystko tam mam 😁 jak mi porośnie to z pewnością sie pochwalę.tylko że ziemia jest tam taka troche nie dobra wiec nie wiem jakim cudem to urośnie 🤢 (cudem wariatko 😁 🤪 cudem!! ) mąż mi zrobił (teraz czytać) KROWOCHRON 🤪 🤪 🤪 nie wiem czy pamiętacie ale moje ogródki zawsze napastowały krowy od jednej nie sumiennej sąsiadki,tak że powiedziałam że ma być płot i mąż zrobił.a że badyli z lasu nazwozili to i było z czego.muszę iśc te moje warzywa podlać bo skorupa sie zrobiła na wierzchu 🤢 coś urośnie...
święta minęły spokojnie,mąż grzeczny przy żonie w domku 🙂 winko z Niemiec żonce przywiózł! taki kochany!a co. zajrzę jutro bo Mila sie drze coś... paaa!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
aaaa no i moje maleństwo się wzięło do roboty i już pływa u mamusi żabką itp...itd 🙂 ahhh czekam jeszcze na te cudne porządne kopniaczki bo narazie bardzo delikatnie się z mamusią obchodzi 🙂

Poczekaj jeszcze bedziesz narzekac na kopniaczki dziecka :P ja mam lozysko z przodu wiec nie czuje za bardzo 😉 za to zgaga zaczyna doskwierac. Jeszcze tylko 4 miechy i koniec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a teraz historia:
do teściowej we wtorek wieczorem przyjechał brat z Bytomia z żoną, synem i jego dziewczyną. Grzesiek - syn ma ok 29 lat chyba. no mniejsza z tym. wujek lubi sobie wypić więc dograł się z moim teściem, Grzesiek też alkoholem nie pogardzi, natomiast Marta (jego dziewczyna) nie pije prawie wcale i w ogóle to ja nie wiem co ona robi z takim burakiem i chamem. no ale idę dalej. w czwartek M. miał na 16 do pracy i pojechał tam ok. 15 a pod domem policja. Teściowa mieszka w jednym domu z drugim bratem i jego żoną, dom ma dwa wejścia z dwóch stron, podwórko jedno ale "podzielone" nie żadnym płotem ani niczym tylko tak... no i ta Marta ja cofała samochodem to zajechała na trawę wujka sąsiada. trawa to za dużo powiedziane bo to po prostu zielone coś, nie żadna ładna siana trawka. ale to "trawa dla królików", a że ciotka sąsiadka jest kłótliwa to wezwała policję na tę biednę dziewczynę. a wystarczyło powiedzieć, żeby nie jeździła tamtędy. teściowej akurat nie było w domu. No i ogólnie jak M. tam pojechał to ta policja była, Marta była zestresowana (nie ma się co dziwić, pierwszy raz dziewczyna przyjechała gdzieś i tak naprawdę do obcych ludzi a tu ktoś na nią policję nasyła...), a policjant ciotce powiedział, że jak jeszcze raz wezwie tak policję to ona dostanie mandat za bezpodstawne wezwanie. No i niepijąca Marta wypiła drinka z tego wszystkiego...
a potem M. pojechał do pracy. a wieczorem usłyszałam historię od teściowej. Grzesiek mocno dokuczał Marcie, mówił, że wolał się przytulać do Natali (jego byłej żony nawet)... i takie tam... głupi cham. dziewczyna była mocno zestresowana i chciała od niego chwilę odpocząc. wsiadła w samochód. telefonu nie wzięła. a po jakiś 2 godzinach znowu policja tym razem, ze Marta miała wypadek... dachowała dwa razy, wpadła w jeden rów odbiła potem w jakiś betonowy mostek aż w końcu wylądowała w drugim rowie... i wstała o wlasnych nogach, tylko guz niewielki i trochę stłuczona noga... ogólnie cud, że jej się nic nie stało...
no ale jakie zrządzenie losu: niepijąca ogólnie dziewczyna straciła na 2 lata prawko za jazdę pod wpływem, samochód na złom... a przywiozła go z Niemiec gdzie pracuje w hotelu, zapłaciła 1300 euro, i zarejestrowała dopiero przed świętami. a sprzedała na złom za 900zł...
bo na nic więcej się nie nadawał.
no i teściowa moja w piątek jeździła z nią i pomagała jej wszystko załatwić zanim wyjedzie. bo teściowa w sobotę wyjeżdżała. a ten dureń Grzesiek w piątek rano zabrał się w autobus ipojechał do Bytomia, a tą dziewczynę zostawił z obcymi sobie ludźmi. wujek cały czas tankował z teściem moim, a ciotka to ma wszystko głęboko.
i teściowa tak jej pomagała. i przyjechały do nas w piątek wieczcorem (ja dopiero wtedy miałam okazję ją poznać) i siedziała u nas i ryczała... a nam udało się jej się załatwić, że nie będzie musiała czekać do poniedziałku, bo jeszcze coś tam miała zapłacić, a wszystko się wyjaśniło ok 19 w piątek i zrobiliśmy jej przelew internetowy i z potwierdzeniem przelewu mogła w sobotę rano, jeszcze z teściową, odebrać samochód z parkingu gdzie go sholowali...
ogólnie strasznie mi jej szkoda, bo ten głupi cham potrafił jej wypominać że dołożył się do samochodu, zamiast cieszyć się że jej się nic nie stało.
no i mój M. powiedział, że nie chce tego dupka znać, mimo że to jego brat cioteczny. a mi tak szkoda tej dziewczyny. bo co ona powie jak wróci do domu... że po pijaku rozwaliła samochdów... jak ona nie pije...
tak ją rozstroili jedna ciotka tą policją, a drugi debil tym dogryzaniem... nie bronię jej, bo wiem że źle zrobiła... ale wcale na to nie zasłużyła...
oj, wygadałam się...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no maskara Agaa ....... szkoda dziewczyny ...... no i pewnie więcej jej nie zobaczysz bo juz chyba z kuzynem sie zadawać nie będzie......auto ciul......szkoda prawka.......ale fakt mogła iść na spacer a nie wsiadać w auto........ 🤢ważne że nikomu nic się nie stało jej i nikomu innemu na drodze..... 🤔 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...