Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Shelby napisał(a):


krusyna - to jakaś profesjonalna babysitterka?


Oczywiście.... moja własna matka chrzestna 🙃 oj... ten mój Maksiorek lepiej nie mógł trafić 🙂
Ciotunia uwielbia dzieciaki 😁 🙃

Madzia, a w której h&m-ce byłaś??? Muszę sobie i małżowinkowi płaszczyk kupić (no i dla Maksia może bym coś wzięła) 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzisiaj w nocy usłyszeliśmy wielkie bum, pierwsza myśl burza, druga coś wybuchło, ale nic nie widać nic nie słychać - idziemy spać. Po południu zaczęłam szukać w necie co to mogło być i znalazłam. Na osiedlu położonym ok. 300m od naszego domu ktoś po samochód podłożył bombę i ona wybuchła, właściciel samochodu jest podejrzany o czerpanie korzyści z prostytucji, ale to nie koniec: ponad rok temu pod to samo auto była podłożona bomba (wybuchła, ale samochód nie został trwale zniszczony) i wtedy mówili, że jego właściciel jest policji nieznany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby, dziękujemy 🙂
Martka, całe szczęście, że nic się nikomu nie stało. A o kotach żarłokach coś wiem, chociaż nasza kotka z wszystkożernej zrobiła się teraz bardzo wymagająca... ale i tak trzeba przed nią każde mięso chować... Bo niby taka wielka, gruba, ale po jedzenie to potrafi w mgnieniu oka skoczyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej chwile się nie odzywałam ale nie miałam nawet kiedy... 😞 Niestety nie dam rady nadrobić... 😞 Dziś obeszliśmy dzień babci daliśmy babciom kalendarze z Kinią i po czekoladzie.... Strasznie są zadowolone 🙂 i cieszę się z tego... Mam nadzieje że u wszystkoch wszystko w porządku i u dzieciaczków też... 🙂
Kartka coś strasznego jak się słyszy o takich wypadkach i to jedzcze bliskoch osb ale na szczęście wszystko w posządku.. 🙂 Mam nadzieje że uda się nam już częściej zaglądać... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co u mnie to napiszę innym razem, chciałam tylko poziękować Shelby, bo to ona bodajże podała link do aukcji z Oilatumem Soft. Właśnie kupiłam 2 butelki 500 ml za 85,40 gdzie wcześniej za jedną płaciłam 60 zł w aptece albo 64,90 w Rossmanie. Więc to jest meeeega okazja bo na jednej butelce zaoszczędziłam 22 złote!
Zamierzam jeszcze trochę poużywać tej emulsji bo naprawdę ciałko po kąpieli jest ..... nie sposób opisać jak mięciutkie. A ta butelka przy codziennym kąpaniu starcza mi na grubo ponad miesiąc. Któraś też używa? Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A co tu taka cisza?? 😮
Chyba wszyscy obchodza dzień babci 🙂my też wlasnie wróciłysmy od prababci bo w okolicy tylko prababcia nam zostaje (moja teściowa mieszka 220 km od nas a moja mama nie zyje).
Jutro wybieramy sie na Jasną Górę, jeżeli ktoś ma jakieś intencje chętnie je złoże 🙂ciekawe czy jest jeszcze szopka, bo jak tak to zrobie zdjęcia i je wstawie bo naprawde warto ja zobaczyć 🙂
u nas kryzys kupkowy definitywnie zakończony(dzisiaj była piękna kupa 😉, ale za przeproszeniem jak nie urok to sraczka, bo mała wysypalo i załoze się ze to wina mleka.
Poza tym wszystko ok, w czwartek wreszcie się szczepimy!rozmawiałam z pediatrą na temat tego e-coli w moczu i rzeczywiście powiedziała ze e-coli 10^2 nie jest patogenna i pokaże mi w czwartek jak poprawnie przygotować dziecko do pobrania moczu i na wszelki wypadek powtórzymy badania. Przy okazji poprosze tez aby dała skierowanie na badanie ogólne moczu, zawsze będę troszke spokojniejsza.
Karolinek, gratulujemy zęba!musisz to koniecznie uwiecznić! 🙂
Martka dobrze że twojemu bratu i jego rodzinie nic się nie stało, swoją drogą ulice teraz sa albo śliskie albo jest taka plucha ze strach prowadzic samochod, a piaskarek to w ogóle nie widze:/ a kotek wie co dobre 🙂ciasto było domowej roboty czy kupione 🙂?
Milego weekendu dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja używam też oilatum soft, ale my zrobiliśmy inny myk

kupiliśmy na allegro 510ml oilatum soft za 35zł - a jak? w bezpłatnych próbkach, wyszło około 68 saszete bo zamówiliśmy x2. I jest to super rozwiązanie, bo butelka oilatum nie starczała na miesiąc, a tak to mamy już miarki do wanienki porobione - czyli 68 saszetek to średnio 68 kąpieli, a średnio dlatego że rano tez buzke przemywam małej w miseczce z wodą i oilatum. A to że pisze na nich próbka bezpłątna - wcale mi nie przeszadza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lala89 napisał(a):
dobra ja zmykam bo jutro chrzciny mai a tyle roboty że szok.. u nas w kościele 13 dziecaczków do chrztu. A na naukach byliśmy i te nauki to zwykłe spotkanie organizacyjne jak to będzie wyglądało

Sporo dzieciaczków, z dziewczynkami też miałam taką masówkę, ciekawe jak będzie teraz, po 6 lutego idę go zapisać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny 🙂
Na wstępie dziękujemy za wsparcie podczas naszego pobytu w szpitalu 🙂 Regularnie Was podczytywałam- niestety nie wiem dlaczego ale nie mogłam się zalogować....forum było dla mnie rozrywką gdy Mały spał 😉 Wyszliśmy wczoraj i już wszystko jest ok. tzn. krostki zasuszone i tylko teraz musimy bardzo uważać aby nie nastąpiły żadne powikłania. Dominik w szpitalu był bardzo grzeczny i pogodny...cały czas gugał i uśmiechał się...niestety jak wróciliśmy do domu to zrobił się mocno marudny....mam wrażenie, że odreagowuje....oby to było tylko to....
Niestety od wczoraj nie czytałam co tam u Was słychać...jak tylko będę miała chwilkę (właśnie moja kochana maruda się obudziła) to oczywiście nadrobię 🙂 🙂
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kobiety POMOCY!!!
Zofia strasznie po jedzeniu ulewa, na początku troche mleka jej poleci, a po jakimśczasie taką wodą z kawałakami strawionego mleka! czy to normalne?? bo od wczoraj zauważyłam że po każdym jedzeniu w dzień ulewa, a w nocy jak jest śpiąca to nie... 🤨 i ja nie wiem czy jest się czym przejmować czy nie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
judzia napisał(a):
Kobiety POMOCY!!!
Zofia strasznie po jedzeniu ulewa, na początku troche mleka jej poleci, a po jakimśczasie taką wodą z kawałakami strawionego mleka! czy to normalne?? bo od wczoraj zauważyłam że po każdym jedzeniu w dzień ulewa, a w nocy jak jest śpiąca to nie... 🤨 i ja nie wiem czy jest się czym przejmować czy nie 🤔


Mój maluszek ma dokładnie tak samo i z tego co sie doczytałam i pytałam to nie ma się czym przejmować za bardzo chyba że wyrzuca z siebie prawie wszystko co dzieciątko zjadło. Kubuś dobrze przybiera na wadze więc ja się tym nie przejmuje jakoś strasznie chociaż wolałabym żeby tego nie robił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaq napisał(a):
judzia! nie musisz panikować 🙂 mój Filip robi tak samo i to nawet często 🙂 na początku ulewał dużo, teraz znacznie mniej 🙂

Zobacz tutaj: obiecany filmik tylko dla Was 🙂 http://youtu.be/0UypXrAIf6Y

Super, słodziak z Filipka 😁 😁 😁. Puenta całkiem całkiem 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamuśki poradźcie mi co ma robić bo jestem w kropce....w tamtym tygodniu w związku z chorobą Dominika miałam miało pokarmu i ściągałam laktatorem aby pobudzić piersi (oczywiście Młodego również dostawiam do piersi) w tym tygodniu sytuacja z mleczkiem się poprawiła ale pojawił się problem...Dominik nie chce ssać z piersi....jak tylko kładę Go na rękę to zaczyna się prężyć i płakać....nie chce chwycić piersi...tak jest w ciągu dnia....w nocy ssie bez problemu...dziś próbowałam karmić go przez osłonki...trochę ssał ale się zmęczył i puścił....rozmawiałam z pediatrą w szpitalu i kazała Go przetrzymać aż zgłodnieje...na razie mi szkoda dziecka bo ciągle bierze leki....dodam, że wcześniej wielokrotnie ssał zarówno pierś jak i pił z butelki...nie wiem co mu się w tej małej główce pomieszało, że teraz nie chce....sama nie wiem co robić 😞
Dodam, że wczoraj przetrzymałam Go 4 godziny....ssał 3' i puścił....po tym zmiękłam i odciągnęłam laktatorem....oczywiście wypił bez problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...