Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
i ja sie pochwale fotka z moimi slodziakami 🙂 a co 😉
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/443/dscf4216767x1024y.jpg/][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/4051/dscf4216767x1024y.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

a teraz smigam na spacerek bo slonko wyszlo i trzeba chuste wyprobowac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂
Troszkę nadrobilam i z tego co pamiętam to tak:
Martka- całe szczescie, ze nic się nie stało Twojemu bratu i rodzince!! Ja normlanie nie nawidzę jeździć w zimę, bo warunki są straszne i o wypadki nie łatwo!!!
A z ciastem to Cię kot urządził 😠- powiedz i co zrobiłas??!!!

Gosiu- Filmik z filipkiem przeuroczy a puenta cuuudna!!!! Ale twój „MAŁY DUŻY” facet ma dużo włosków 😉 Extra czuprynka 😉 😉 😉 🙃 🙃 🙃 🙃

Lala świetniaste fotki z chrzcin!!!!! Maja przeurocza dziewczynka- będzie podbijała serca chłopaków 😉 🙂 😁

Cheery- super, że Kacperek taki dzielny był na szczepionkach 😉 😉 😉. Ciekawe jak to u nas będzie 2 lutego Az się boje
Paula – duzo zdrowka dla Filipka ach te choróbska!!!! Mam nadzieje ze leki mu pomogą!!!!
A fotki extra- Filipek śpiący na piesku jest boooski!!!!! Tak jak napisała to Sandra UDALY NAM SIĘ DZIECIACZKI 🤪 🤪
Zaka Twoi Synkowie też superowi!! Ach ja to bym mogła patzrec i patrzec na fotki bąbelków 😆
Zaka a powiedz mi jaka jest różnica między Twoimi synkami i jak starszy reaguje na młodszego???

Aniu- ja bym podjechała do lekarza się upewnić z tym kaszelkiem tym bardziej, ze zima taka słaba w tym roku i pełno bakterii w powietrzu!!!!! Ostatnio Mai zaczęło oczko łzawić , więc od razu sięgnęłam porady lekarza dostalam kropelki i teraz jest ok.!!! Ach ta zima tyle tych chorób w około… .

A ja już dzis czuje się prawie normlanie tylko troche gardlo jeszcze pobolewa!!! ?Kurcze dziewczyny jak to ciezko jak człowiek chory i ma dwójke malych dzieci- mąż do pracy a ja z nimi- ale jakos daliśmy radę!!!!!!!
Majcia wlasnie lezy koło mnie i z zainteresowaniem oglada rączki i je wcina…… 😁 😁
A dzisiaj rano jak wstałyśmy to policzki ma takie lekko czerwone i szorstkie wiecie może od czego to może być???????!!!! Guga i duzo się uśmiecha choć jak zgłodnieje to krzyknie jak nie jeden stary… 😁 😁 .
A własnie miałam jeszcze napisać – Lala jak twoja Maja już wyyysoko trzyma główkę moja jeszcze tak nie umie 🤔 czy mam się czym martwic?????!!! A jak to u innych naszych bobasków wygląda??!!!

Dobra dziewczyny lecę na obiad będę wieczorkiem paaaaaaaaaa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shelby napisał(a):
ella - to samo pomyślałam patrząc na zdjęcie lali - ale wysoko główka! Maksiu też za bardzo nie leżakuje na brzuszku, wcześniej lepiej mu szło podnoszenie głowy, teraz jakiś niechętny


moja Emi dokładnie tak samo. Marudzi i popłakuje jak ją dam na brzuszek 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marinel_E napisał(a):
Shelby napisał(a):
ella - to samo pomyślałam patrząc na zdjęcie lali - ale wysoko główka! Maksiu też za bardzo nie leżakuje na brzuszku, wcześniej lepiej mu szło podnoszenie głowy, teraz jakiś niechętny


moja Emi dokładnie tak samo. Marudzi i popłakuje jak ją dam na brzuszek 🥴


U nas identycznie juz trzymał glówke wysoko a teraz jak leży na brzuszku to krzyk jest niemiłosierny a o podnoszeniu głowy nie ma mowy dzis do lekarza sie wybierzemy to zapytam o te nasze leniuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ella, różnica to prawie 9 lat ale jest bardzo wiele plusów takiej sytuacji. Mat bardzo bardzo pomaga przy młodym do tego stopnia, że nie spodziewaliśmy się po nim aż takiego zaangażowania, które nie mija.

Jasiek ostatnio wręcz nienawidzi ćwiczeń na brzuszku, krzyczy jak obdzierany ze skóry. Ale mimo że głupio mi przed sąsiadami to ćwiczymy przed prawie każdym mleczkiem po dosłownie 2 minuty, bo boję się przepuklinki.

Poznaje piosenki-jego ulubione i śmieje się wtedy w głos, gdy robimy kosi łapki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby napisał(a):
ja się jeszcze zastanawiam, czy jak bobas jest na sztucznym mleku to potrzebuje wit. D?
obawiam się przedawkowania, a położna mówiła, żeby podawać...


Mnie każdy lekarz mówił co innego. Ostatnio, żeby nie dawać ale ja od kilku dni podaję dawkę co 2 dzień bo słońca jak na lekarstwo. Przy starszym przy mm dawałam codziennie i było ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No dziewczyny u mnie podobnie wyglada sytuacja z lezeniem na brzuszku Maja poleży ale niezbyt długo bo sie denerwuje- złośnica MAłA 😁

Maja jest na NAN1 i nie podaje jej dodatkowo Wit. D, poniewaz raz dziennie dostaje pół łyzeczki tranu

Shelby GRATULCJE DLA MAKSIA, ktory kończy dziś 2 MIESIĄCE!!! JUUUUUPI 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby, tak samo jest z info o skutkaxh ubocznych jakiegokolwiek leku - dziesiątki objawów na każdej ulotce a żaden wielu pacjentów się nie zdarza. Spoko, muszą napisać co się stanie ale przedawkować nie jest tak łatwo. Także nie przejmuj sie kochana.

No i całuski dla Maxa !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂

Ja podaję wit d+k mimo że Maja też jest na mm. Czasami mi się zapomina 🥴 ..
Widze że pytacie o trzymanie główki. Maja mocno trzyma główke już od urodzenia. Sama ją podnosiła. Teraz jak trzymam ją na rękach to nie muszę jej trzymać - czasami jak jest śpiąca to jej lata jak tym ''pieskom z kiwającą głową'' w aucie. 🙂



Paula Filipek cudny! i zdrówka życzymy. A MammaMia - tatuś musi być dumny mając takie ślicznotki w domu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zaka napisał(a):
Shelby, tak samo jest z info o skutkaxh ubocznych jakiegokolwiek leku - dziesiątki objawów na każdej ulotce a żaden wielu pacjentów się nie zdarza. Spoko, muszą napisać co się stanie ale przedawkować nie jest tak łatwo. Także nie przejmuj sie kochana.

No i całuski dla Maxa !!!!!


dzięki! 😘 po prostu on bardzo marudzi przy jedzeniu a dziś znalazłam to jako skutek przedawkowania witaminy, stąd ten pomysł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ella cudowna ta zorza nigdy nie widziałam a chciała bym zobaczyć... Tato mi nic nie mówił że była może nie widział...
Ja co wchodze to tylko marudze... 😞 Żle sie czuje boli mnie głowa co chwile mi się kręci w głowie i zmierzyłam temp i mam 35,2 więc nie wiem czemu tak się czuje...
A co do podnoszenie głoki Kinia tak ładnie ją trzymała a teraz się złości jak ją kładę na brzuszku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HEJ 🙂 🙂 🙂

uuuu nie wiem co mam napisać 😲
Dziewczyny zdjęcia super 🙂 Zaka please wklej chociaż jedno większe bo ja ślepa jestem 😜

U nas okej. Muszę chyba jednak zbastować troszku z nabiałem bo chociaż kupki są w porządku to mają strasznie kwaśny zapach. Wczorajsze szczepienie obyło sie bez większych skutków ubocznych tzn. gorączki nie było uffff 😆 Kacper coraz więcej potrafi 😆 tzn. coraz więcej guga - najlepiej jak mu sie guganie włączy o 3 nad ranem 😮 😮 😮 i wtedy przez głośnik w mojej niani słyszę dziwne dźwięki i okrzyki 😁 😁 😁 Przedwczoraj tak w nocy zaczął piszczeć zacieszając się przy tym, że obudził się synek sąsiadów pod nami 😮 😮 😮 Może nie chwyta jeszcze grzechotek no ale ma prawo bo jest prawie o miesiąc młodszy od waszych niuniaczków, ale reaguje i się uśmiecha do grzechotek 😆 😆 Co do główki coraz mocniej trzyma - też staramy się ćwiczyć 🙂 🙂 🙂 No i klouszek waży już 6 kg 😁 😁

No i jak dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu przyjedzie do nas nasza Wanilia i Kacperek pozna Weroniczkę 🙂 🙂 🙂

p.s. Ustaliliśmy już datę chrzcin - 11 marca - w sobotę jedziemy załatwiać restaurację 🙂

Shelby gratulacje z okazji dwóch miesięcy 🙂 🙂 🙂
Pauluś zdrówka dla Filipka 🙂 🙂 🙂

przepraszam wszystkich jeśli zapomniałam o czymś napisać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...