Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Lala!! Co za historia!!0 mrożąca krew w żyłach normalnie!! ja jeszcze po porodzie nic z mężem, bo go nigdy nie ma 🤨
Yenefer! My mieliśmy podobną sytuację w Niemczech, gdzie zapłacilismy 550e, a po roku czasu zrezygnowaliśmy bo ja wróciłam do Pl a dla męża za duże to mieszkanie, no i jak przyszło co do czego to z tych 550eoddali nam aby 120, i tak w sumie to nie wiemy czego... 🤔 tyle kasy w plecy!!!
A co do leżakowania na brzuszku to moja mama mi od razu pokazała jak się kładzie takiego maluszka 😁 😎
A tak w ogóle to macie śliczniaste dzieciaczki!!! 😁 😁 Listopad rządzi 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14A11 tak wcześniej Emi trzymała główkę bardzo wysoko nawet ponad minutę. Będę próbowac dalej. dziekuję Shelby za link.
Emilka wczoraj cały dzień nie spała i jak usnęła o 22 tak dopiero po 7 wstała na jedzonko i spi dalej 🙂
Judzia Zosia jest prześliczna!!
Lala89 nie martw się na zapas!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 🙂 Ja już na nogach od 8,bo synuś chyba nie lubi jak mama za długo śpi 🙂 No i przez chwilę prószył pierwszy śnieg za oknem, ale już śladu po nim nie ma. W sumie to dobrze, bo czeka mnie długi spacer na miasto do banku, więc lepiej żeby nic nam na głowy nie padało.

Nowa pozycja brzuszkowa z rączkami pod klatką piersiową niestety u nas się nie sprawdziła 😞

Judzia Zosia jest przecudna 🤪

Lala89 no mam nadzieję, że będzie dobrze, ale przeraziłabym się tak jak Ty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Mamusie!!!

kochane Kubuś mój jest chory i ma antybiotyk i zaczoł żadziej jeść Karmie piersią i on teraz je co 3-4 godziny a w nocy pierwszy raz zjadł co 7 godzin obudził sie w miedzy czasie ale jesc nie chciał Nie wiem czy te dłuższe przerwy to brak apetytu czy może dzieci starsze mają już dłuższe przerwy???

A co z jkąpielami w czasie choroby Mój mąż nie chce kąpać i już 4 dzień chusteczkujemy a mały tak lubi taplanie

Szkoda że u was pozycja nie działa U nas sprawdza się świetnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki!
Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku. Cierpię na chroniczny brak czasu. Nie czytałam forum od chyba 5 dni, nawet teraz się nie zabieram za nadrabianie, bo nie zdążę. Może w tygodniu się uda.
U nas ok. Pola zaczyna się socjalizować. Doczekałam się regularnych uśmiechów i w miarę przewidywalnego planu dnia. Dni są ciężkie, bo bardzo mało śpi, ale noce mamy cudowne, bo zasypia o 20, a pierwsze karmienie ma o 5 rano, czyli mam czas się wyspać 🙂
Muszę uciekać, wyrzuty sumienia mnie tu ściągnęły ale czasu malutko. Dzisiaj przyjeżdża Marcina siostra!!!!! 🤪Hurrrra 🤪. Jeszcze nigdy nie sprzątałam domu z taką ochotą jak dziś 🙂))
Postaram się zajrzeć w tygodniu. Trzymajcie się Dziewczynki, całusy dla listopadziątek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
14A11 życzę szybkiego powrotu do zdrowia Kubusiowi!!!

A tak w ogóle, jeżeli chodzi o sex, to tez już mamy kilka za sobą i nie do końca jest wszystko ok, na początku baraszkowania odczuwam w środku w jednym miejscu takie ciągnięcie...taki nieprzyjemny ból...w trakcie znika, ale jednak...zaraz po powrocie idę do swojego Gina na wizytę, żeby wszystko sprawdzić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej moja Kinia coraz mniej śpi w dzień chociaż bywa też tak że prześpi cay dzień... Spi już w łóżeczku w kołyski już zrezygnowałam żeby się nie przyzwyczaiła do lulania .. 🙂 Ale ładni śpi w łóżeczku.. Zasypia ok 22 i budzi się ok 4.30 biorę ją do siebie dawałam cyca i tak przeciągamy do ok 8... Później leżakulemy na brzuszku i robią butelke... Tak wygląda nasza noc i ranek od 3 dni... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cieszę się że maluszki wyzdrowiały a te które są jeszcze chore niech szybciutko wracają do zdrowia... A co do kompania to ja nie kompie codziennie... I mówią że badzo dobrze bo nie powinno się kompać codziennie... Pomimo że Kinga bardzo lubi się kompać kompie ją co 2-3 dni....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Położyłam Emi u siebie na brzuchu z r aczkami pod klatką piersiową i pieknie główkę podnosiła ale wykonywałam wszystkie możliwe dxięki żeby ją zachęcić do patrzenia na moja twarz,

Chyba też zacznę kąpac co kilka dni bo czasami nie mam siły po całym dniu na codzienną kąpiel 😞

Od wczoraj jakoś kiepsko się czuje. Bolą mnie nogi tak że jak już usiądę to nie mam siły wstać.
Zaplanowałam chrzest na 25 marca. Nie wiem tylko czy obiad w restauracji czy u nas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Super że Emi główkę podnosi ja też planuje chrzciny na marzec ale jesteśmy zdecydowani na restauracje Nie wyobrażam sobie szykowania wszystkiego zmywania i latania przy gosciach a tak tez bede gosciem i bede mogła cieszyc sie tym dniem

Własnie sie dowiedziałam ze o miesiac opózni sie odbiór naszego m czyli do 1 kwietnia straszne ale moze jakos jeszcze wytrzymam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A mi się odechciało wszystkiego i jestem tak przybita , że brak słów...w agencji mieszkaniowej nic już nie wskóramy i stracimy dużo pieniędzy, a na dodatek przyszedł taki rachunek za prąd, że tylko płakać mi pozostało. I niech mi nikt nie mówi, że w Anglii żyje się łatwiej!!! Może i zarabia się więcej, ale wydaje się jeszcze więcej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikt tak naprawdę nie wie jak to jest zagranicą, dopóki się na własnej skórez nie przekona 🤨 denerwują mnie właśnie ludzie, którzy myślą, że zagranicą pieniądzena drzewach rosną 😠 a tak naprawdę to trzeba się też użerać z tamtejszą biurokracją (nie gorszą od naszej)!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc kochne mnie to tu nie bylo hohoho .... no ale coz troszke nadrobilm ale zadnych konkretow niestety nie jestem w stanbie tyle nadrobic czy podjecie swoim dzieciom cos dodtkowego oprocz mleka?? ja dawalam malemu kaszke co ptrawda bardziej jako zageszczacz do mleka i dzis bylm u lekarz bo malego uczulil proszek ale lekarz stwierdzil ze maks ma powieszon watrobe o cm mowil ze to w normie jeszcze ale trzeba obserwowa nie prszyznalm sie kurde ze dawalm t kaszke mysliscie ze to mozliwe ze ta watroba jest powiekszona przez kaszke wlasnie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Mamuśki 🙂 🙂 🙂

u nas w porządku... no prawie...
Kacperek codziennie mnie zaskakuje coraz więcej gada i guga najchętniej oczywiście u Taty na kolanach lub o 3 w nocy 😁 😁 😁 Eh te męskie rozmowy 😉

Główkę trzyma juz tak pewnie aż jestem z niego dumna ! Jak trzymam go na rękach to ma ją taką wtedy wyprostowaną i tak patrzy i podziwia wszystkie rzeczy dookoła. Leżąc na brzuszku też dźwignie głowę ale nie nazbyt długo... zupełnie inaczej sprawa wygląda jak jest na rękach...

Zaczyna do tego wszystkiego wyrastać już z ubranek o 62 zapomniałam a 68 powoli też odchodzą w niepamięć a coraz częściej zakładamy 74 😮

W niedzielke bylismy w szpitalu zobaczyć Olivierka 🙂 ło matko jaka to kruszynka kochana! taka tyciusia 🙂 🙂 🙂

Lenymamo dobrze że jesteś bo sie już martwiłam!!!

Gosiaq a Ty gdzie jesteś kochana?

i zapomniałam co dalej ehhhh..... 🤔........przepraszam...

p.s. jak tam u Was spacerki? My dzis odpuściliśmy ale chyba nie potrzebie....

My zdecydowaliśmy się na obiad w restauracji a dokładnie w takim pięknym gospodarstwie agroturystycznym. Będzie nam udostępniona sala kominkowa + sypialnia jako miejsce dla matki karmiącej 🙂 za obiad z przekąskami 70 zł za os... juz chyba taniej się nie dało załatwić 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry napisał(a):
Cześć Mamuśki 🙂 🙂 🙂

Zaczyna do tego wszystkiego wyrastać już z ubranek o 62 zapomniałam a 68 powoli też odchodzą w niepamięć a coraz częściej zakładamy 74 😮


No to masz kolosa 🙂 A Wy wysocy jesteście???? Jakoś zazwyczaj wychodzi, ze chłopcy przerastaja tatusiów, a dziewczynki mamy 🙂
Maksik też rośnie jak na drożdżach i troszkę się martwię, bo kupiłam już ubranko na chrzest w rozmiarze 68 i nie wiem czy mi z niego nie wyrośnie
n 🥴 🥴 😮

p.s. jak tam u Was spacerki? My dzis odpuściliśmy ale chyba nie potrzebie....


My chodzimy, ale maksymalnie godzinkę przy tak niskich temperaturach. Jak będzie poniżej -10, to sobie w ogóle odpuścimy



My zdecydowaliśmy się na obiad w restauracji a dokładnie w takim pięknym gospodarstwie agroturystycznym. Będzie nam udostępniona sala kominkowa + sypialnia jako miejsce dla matki karmiącej 🙂 za obiad z przekąskami 70 zł za os... juz chyba taniej się nie dało załatwić 🙂 🙂 🙂


Cherry, u nas chrzest 19 listopada w takim nowym dworku - 40 zł od osoby bez przekąsek + 3 blachy ciasta (60 zł każda). Muszę też zamówić w cukierni torcik, ale to dopiero za 2 tygodnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij to


×
×
  • Dodaj nową pozycję...