Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
nie mogę dodać zdjęcia 😞 a poza tym nie zaglądam bo nie ma kiedy 😞 niby mam ferie a jeszcze mniej czasu a Kinia ostatnio strasznie marudna... Wczoraj miała 37,4 dziś już temp nie ma ale cały zcas płacze... Już nie wiem o co chodzi... Lala moja mała ma taki sam pajac tren różowy z przczułką czy co to tam jest nie ważne 🙂 🙂 A i waży już 6kg prawie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/10/kinia097.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/8016/kinia097.jpg[/IMG][/URL]
udało się 🙂 Takie średnie to zdj ale jest nowa fryzurka... 🙂 hehe słabo widoczne ale kolor jest inny niż był ... 🙂 a tyłu nie wdać a jest krótszy niż przód 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiu, super Ci w nowej fryzurce. I widać, że córcia dumna z ładnej mamusi 😉
A ta moja mała wariatka cały czas chce siedzieć! Nawet jak leży na pleckach to próbuje się podnosić i tylko się wkurza, że jej nie wychodzi... Pozostaje nam tylko leżenie na brzuchu... albo właściwi pełzanie lub kręcenie się.
Dziś w końcu Nina zainteresowała się grzechotką. Do tej pory jak jej się w rączkę włożyło, to trzymała, ale raczej mało świadomie. A teraz próbowała złapać, jak trzymałam przed nią, chociaż zupełnie jej to nie wychodziło 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki 🙂 Ale Kinga to podobno cały tata... Chociaż mam nadzieje że i do mnie podobna jest 🙂
ManaLoa co do siadania u mnie jest tak samo... 🙂 A grzechotki niestety jeszcze trzyma nieświadomie... Ale dziś jak trzymała i się nią bawiła to strasznie się cieszyła że coś grzechocze 🙂 Ale zaczęła się złościć jak chciała włożyć rączkę do buzi bo z grzechotką się nie dało 🙂
A powiedzcie mi czy wasze dzieciaczki też się ślinią?? Bo moja strasznie... 🙂 Rękawy całe mokre a ślnka nawet czasem kalie na ubrania albo je też zjada 🙂 Wgl to zjada wszystko co jest w pobliżu... Bez znaczenia co to takiego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosia734 - moja Tia sie tez mocno slini - czyzby proces zabkowania sie rozpoczal 😲
Ale bez obaw caly proces trwa dlugo zanim sie pokaza piekne, lśniace, dolne jedyneczki -perełeczki 🙂 Przynajmniej mam taka nadzieje 😉 bo biedne moje cycole 😉 Mii pierwsze zeby wyszly dopiero jak skonczylam karmic okolo 8 miesiaca ale wyglada, na to ze Tia bedzie miala wczensiej.

A ja jestem dumna z corci bo od paru dni jak chwytam ja za raczki w pozycji lezacej i podciagam to trzyma glowke rowno z cialkiem - juz nie zostaje odchylona do tylu 🙂 No i bawiac sie na macie celowo uderza i chwyta zabawki, ktore usilnie probuje wpakowac do buzi 🤪
nadal jednak czekam na ten slodki glosny smiech 😁 Ktoras juz slyszala - przyznac sie?? 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej moje drogie

podczytujemy Was na bieżąco ale coś pisanie jedną ręką nam nie wychodzi. Temperatura za oknem kompletnie pokrzyżowała nam plany! -13 ....-15 w dzień to normalnie SKANDAL! Ehhh muszę pogadać z tym Panem tam na górze y coś zrobił z tą pogodą 😉 🙃 Dom dom dom i jeszcze raz dom! Kociokwiku idzie dostać! A my tak spacerować lubimy...

U nas tez po skoku rozwojowym... dużo gadamy i........ śpiewamy! Kacper uwielia piosenkę Jeżowskiej na raz, na dwa 🙂 Zaczyna tak długo gaworzyć jakby chciał razem ze mną zaśpiewać 🙂 🙂 🙂 Zauroczona również jestem męskimi rozmowami Taty z Synem ....Sa poprostu oskieeee 🤪 🤪 🤪

Jutro na strzeli dwa miesiące - nawet nie wiem kiedy ten czas uciekł...

Lala co do Emoliu to świetna sprawa - dodam jeszcze, że my używamy szamponu z tej serii i tak jak cała reszta jest rewelacyjny! Oczywiście Kasiu Majeczka jest prześliczna!

Gosiu bardzo ładna ta nowa fryzurka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mamma-mia napisał(a):
nadal jednak czekam na ten slodki glosny smiech 😁 Ktoras juz slyszala - przyznac sie?? 😁

U nas już 2 dni z rzędu jest śmianie się w głos 🙂 I za każdym razem kończy się... czkawką 😜 A wczoraj to się Niuni takie szaleństwo włączyło wieczorem, że chyba z dwie godziny nogami machała, kopała, potem jeszcze to śmianie się 🙂
Nina też się ślinie, może nie aż tak bardzo, ale również próbuje zjeść wszystko co znajdzie się w zasięgu jej buźki lub rączki: kołdrę, kocyk, moje ramię, pieluszkę... o! pieluszka jest najlepsza, może tak z nią leżeć i próbować włożyć do buźki dłuższy czas. No i co jakiś czas trzeba jej tą ślinkę z brody wycierać, bo inaczej cała mokra by była 🙂
Cherry, buziaki dla Kacperka z okazji ukończenia 2 miesięcy!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ninka jest śliczna!!!
Gosia! fryzurka super!
Cherry! u nas wczoraj rano było -27!!! to dopiero masakra 😞
Moje Filippo też się ślini i dźwiga główkę, a najlepiej, że też chce siadać 😮 czasem popłakuje jak daję mu cyca, bo albo za bardzo śpiący czy zmęczony czy co? przeczekuję, tulę, głaszczę, ale denerwuję się mocno, że coś mu dolega 😞 potem zje co prawda ładnie, beknie porządnie, pruknie bąka i jest szczęśliwy 🙂
Sandra, ja słyszałam już głośny śmiech-ze dwa razy!!! robię mu "pierdziocha" w paszki przed kąpielą na gołe ciałko 🙂 Ależ się cudnie śmiał!!!
Grzechotki czasem łapie sam i trzęsie na maxa! NAjlepiej jednak wychodzi mu łapanie moich palców i rąk, no i włosów ała.....hihihihi
Pozdrówka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jak czytam o Waszych dzieciaczkach, które tak wiele umieją to sprawia mi ogromną radość! gratuluję Wam tych sukcesów wychowawczych i zdolnych dzieciaczków!

Cherry - teraz 2 miesiące, a "niedługo" 2 lata 😁

Maksio, odkąd nie chodzimy na spacerki, ma wyraźnie słabszy apetyt, trudno mu wcisnąć tyle jedzenia, ile jadł wcześniej :| u Was też tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamma-mia moja się już śmieje w głos dosyć często... 1 raz jej się to udało jak miała nie całe 2 m-ce 🙂 później dłuuugo czekałam na następne ale teraz już sa coraz częstsze... 🙂
A może to taki wiek że te nasze dzieciaczki sie tak ślinią?? Ja się na tym nie znam ale co niektóre już to przerabiałyście... 🙂
Hmm... cos jeszcze miałam pisać ale nie pamietam co... 🙂 A byłam na zakupach... Chciałam kupić spodnie i przymierzyłam ok 20 par i żadne nie były dobre ;/ poszłam na ciuchy i pani mi jeszcze doradziła... I kupiłam jeszcze tunike bluzke i sweterek zapinany i wszystko jak nowe... 🙂 🙂 I nie dużo zapłaciłam... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia, ja ze spodniami mam tragedię, bo jak wejdę w tyłku, to w pasie wielkie luzy hihihi ale na poważnie, to właśnie obejrzałam się w lustrze i z brzuchem mam masakrę-znaczy duży 😞 taki dobry 3 miesiąc 😞 😞 😞 pewnie przez słodycze, ciasteczka, biszkopty 😞 od jutra koniec z tym! no i zaczęłam 6 weidera, wiec moze cos spadnie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja już byłam szczuplejsza po ciąży, a teraz mam jakieś 2 kg więcej, właśnie przez słodycze (tak sądzę), a może przez to że już tydzień nie byliśmy na spacerku?

jutro mam nadzieję, że już pójdziemy!!!

nooo właśnie Gosieńko, Maksiowi zdarzyło się nawet 210, a teraz 80-130ml 😞
wczoraj myślałam, że dobę skończy z wynikiem 580 ml, ale jeszcze się obudził i dopił, więc było 660ml czy coś takiego (a bywało już prawie 800ml)

trochę go teraz oszukuję i jest ciepło ubrany i leży na naszym łóżku pod otwartym oknem, dobrze mu się śpi w ten sposób! chociaż wiadomo, że to nie to samo co spacerek w wózeczku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas też maja się bardzoślini - a co za tym idzie, wkładanie szłapek do buzi i ciumkanie ich ile wlezie. Często z tego powodu ma zaczerwienioną skórke na bródce, albo jak ma smoka dłużej to też - no ale na to mamy krem emolium który działa z tym cuda.
Co do głośnego śmiania - od dwóch dni się śmiejemy 🙂 oczywiście amusia mogłaby słuchać tego cały czas, ale to się zdarza jakieś 2-3 razy na dzień. Maja gada do telewizora, bo czasem patrzy na bajki 😮 zauważyłam że jak zostawie ją w leżaczku i leci telewizor to bardzo jest wpatrzona - no ale ograniczam jej tą rozrywke 🙂



noo i dziś miałam kinder niespodzianke, bo Maja od dwóch dni nie robiła kupi - za to jak dziś nawaliła to musiałam ją okąpać, bo miała po kolanka i po pępek 🙂 no ale ja się ciesze bardzo z takich kupek 🙂 bo przynajniej wiem że pozbła się wszystkiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a miałam zapytać, co tam dzisiaj kuchnia podaje?

bo moja mamuśka wyjechała do brata, więc ja dziś szarżuję w kuchni i będzie gulasz wołowy(taki z pomidorem i papryką - oczywiście w wersji dla cukrzyków) z kaszą gryczaną i gotowana marchewa, a na pierwsze rosołek z makaronem (od wczoraj:P)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a u mnie waga wróciła sprzed ciąży.
Waże 50kg przy 165cm. Myśle że jest ok, kiedyś ważyłam 48 🙂 ale lato tuż tuż więc wróce do tej wagi bo jak tylko wiosna przyjdzie to chyba najwięcej czasu będziemy spędzać w plenerze.

już czuje zapach wiosny, słoneczko , śpiewające ptaszki, te pączki na drzewach .. ahh (pomarzyć zawsze można)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...