Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
może przesadzam ale mam wrażenie jakby ksawery zrozumiał o co chodzi z nocnikiem.... może to przypadek ale zaczyna prutkać pytam czy na nocniczek to się śmieje i jak sadzam to jest kupa... i dziś tak 2 razy a tak się wierci wierci i jakby czekał na nocniczek 😲 😲 😮 😮 😮 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobryweczor;[
kochane dzis idealna poprawa dzieki bogu amksiu je normalnie...ufff a było gorąca,... choc nadal mam mysli ze w sytacjach kryzysowych nie radze sobie jako mama ...az mi sie plakac chce... bylam pewna ze dam sobie rade ze wszystkim a tu prosze tak prosta mozna powiedziec rzecz a ja panikuje i wymiekam nie wiem jak sobie poradze jak maksiu zachoruje pfu pfu mm nadzieje ze to nie nastapi.....lenymama 38 stopni hmmm szczerze to ja nie cierpie az takiego upalu mnie dpowiada pogod taka jak np. dzis 24 stopnie sloneczko wprost idelanie nasz spacerek 4 godzinny udal sie... bylo super...
ja tez maksa przesadzialm do spacerówki bo dzieciak dlugi i sie strasznie denerwowal w gondoli...wygodniej mu jest ....i oczywiscie kurteczka wiosenna i czapeczka adidaski tez sa wiec maly gangsta mozna powieziec:] brakuje mi czase takego zagladania tutaj... kurcze jeszcze kika miesiecy temu od rana do wieczora tak sie dzialysmy na brzuszku i rozmawialysmy radzilysmy sobie nawzjem a teraz te nasze skarby tyle czasu potrzebuje ze ja juz ledwo znajde chwile zeby tu zagladnac jeszcze na dodatek teraz kiedy pogod dopisuje niestety (przepraszam za słowa)ale wole isc z malym na spacer .... no tom siem rozpisalam:]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaa_aniusia cudne zdjęcia, jak dla mnie wymarzone. Nie mogę doczekać się polskiego spaceru po lesie, i powietrza, które można wdychać z całej siły. No i fajnie wyglądacie 🙂
Tutaj burzy piaskowej ciąg dalszy. Wszystko jest w pyle, gardło suche, piasek wszędzie, na telewizorze, na zabawkach - kompletnie wszędzie. I to powietrze suche i zapylone od piasku. Co do temperatury, to 38 jest teraz przyjemnością, bo za chwilę, na przełomie kwietnia/maja zacznie dochodzić do 50. Potem w lipcu ponad 50... Więc na razie się nie skarżę.
lala, szukałam wczoraj Twojej fotki z grzywką, bo dziewczyny chwaliły. Dzisiaj widzę. Powiem tak - nie zmieniaj nic. Z grzywką jest Ci kapitalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lenymama napisał(a):
gosiaq napisał(a):
dzien doberek! wiosnaaaa 🙂
Dzisiaj uruchamiałam samochod-po dwoch miesiacach 🙂 pogrzebalam przy akumulatorze, sprawdzilam plyny, zatankowalam, pojezdzilam.. zuch ze mnie, co?
Pozdrowionka!


No wiesz co - Ty jesteś niemożliwa, "pogrzebałam przy akumulatorze" a czego Ty tam szukałaś?? 🙂)) Kobieto - płyny powiadasz sprawdziłaś... hmmm a ja myślałam, że jestem babochłopem, bo wiertarki, poziomice itp., nie mają przede mną tajemnic... przebiłaś mnie dzisiaj 🙂 Gosiu jestem pod wrażeniem 🙂 Brawo 🙂

no grzebałam przy akumulatorze, bo ładowanko było w domu, to i podłączyć klemy trza było 😉 co do wiertarek i podobno męskich zabawek dorzucam lutownicę hihihi ileż ja razy nią się "bawiłam" z tatą jeszcze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lenymama napisał(a):
gosiaq napisał(a):
dzien doberek!

Lenymamo! welcome back 😉 mysli cieple wysylalam czesto do Cie... czulas? hihihi
Pozdrowionka!


Nie do wiary 🙂 Zapytam przewrotnie, a Ty? 🙂)

hehehe, że tak powiem pytanie było retoryczne 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madzia_m3 napisał(a):
Cześć Kochane,

Kubuś Gosiu też garnie się do siedzenia, stopuję go. Ale niestety nie przewraca się jeszcze z brzuszka na plecy ani odwrotnie.

Madziu, mojemu też trzeba ciut pomóc, ale z plecków na brzuszek 😉 w odwrotną stronę nie chce, bo z zapałem ćwiczy kołyskę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaq napisał(a):
lenymama napisał(a):
gosiaq napisał(a):
dzien doberek!

Lenymamo! welcome back 😉 mysli cieple wysylalam czesto do Cie... czulas? hihihi
Pozdrowionka!


Nie do wiary 🙂 Zapytam przewrotnie, a Ty? 🙂)

hehehe, że tak powiem pytanie było retoryczne 😎


😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaa_aniusia napisał(a):
lenymama to czy da sie taka temperature wytrzymac ja jak jest 30+ to juz umieram doslownie nie ma czym oddychac a co dopiero 50 niwyobrazm soebie tego jak wy tam dajecie rade

Ja też z tych "zimnolubnych". Wszędzie mi gorąco, wszędzie się rozbieram. A tu nie da się tego wytrzymać, a trzeba! Wiesz co, wtedy gdy temp sięga 50` ludzie chowają się do domów, centrów handlowych... Ulica wtedy nie żyje. I tylko tak można to przetrwać.
Miłego dnia, dziewczynki. Idę na rundę w scrabble.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaq - ja też lubię biegać ze śrubokrętami i sama dokręcam luźne zawiasy w szafkach, aż mąż jest zły, że nie jest mi do niczego potrzebny 😁 hihi! jejciu - ile Twój książe Filip zjada!! szok 😁

aaa_aniusia - śliczne zdjęcia 🙂 szczęśliwa Mamusia i pamiętaj, jesteś świetną Mamusią!

lenymamo - jak ja lubię, jak jesteś z nami! 🙂piękne fotki, cieszę się przeogromnie, że odpoczęłaś i mam nadzieję, że burza się niebawem skończy, wiesz, co sobie pomyślałam, jak zobaczyłam Cię na zdjęciach? może to głupie, jeśli tak to się na mnie nie gniewaj, ale masz bardzo zgrabne nogi! 🙂 i zadbane ręce - śliczne 🙂 i ten kolor na paznokciach 😉 super!

aniu_xx - jesteś naszym przodownikiem pracy! gratulacje dla Ksawcia i dla Ciebie z okazji 5 miesięcy!

cygnee - wysyłam tonę pozytywnych myśli do Ciebie, trzymaj się mocno! każdy ma prawo do gorszych dni! i daj sobie to prawo! 🙂

Cherry - ja wybaczam, ale tęskno do Ciebie, jak za długo Cię nie ma, azaliż jesteś usprawiedliwiona 😁

Kasiu - lala - super fryzura, ale wcale się nie dziwię, że nie możesz się przyzwyczaić 🙂 i podbijam opinię dziewczyn - gdzie Ty masz worek po ciąży?! 🙂 ślicznie!

krusyna - Maksio daje pospać - super! 🙂i te wiosenne porządki - podziwiam! 🙂 na mnie czeka góra prasowania 😁 a okno to już nie powiem, jakie jest brudne :P

yenefer - zdrowiejcie szybciutko! ciekawa jestem, jak Oskar się zaaklimatyzuje w Polsce, mam do Ciebie pytanko - co zrobisz z jego mleczkiem? bo podajesz mu jakieś angielskie, tak? a tu w Polsce, woda inna, mleczko pewnie też inne - sporo zmian, jak dla malucha, nie zapomnisz o nas, jak będziesz nadrabiać Polskie zaległości w kontaktach z bliskimi? 😁

martka - takie dzieciaczki, co dużo czasu spędzają na dworze, podobno zdrowsze później, tego życzę i Tobie i Piotrusiowi, pewnie w Waszym ogródku tyle czasu spędził?

wiecie co, wpadłam w szał zakupowy - ze względu na promocje i kupony, jakie miałam do tesco i teraz mam taki zapas kaszek i słoiczków, że szok! 😁

martusiap - jak tam Majeczka i rozszerzanie diety?

mamma-mia - jakie piękne panny patryczanki! super!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam, choć humoru to raczej nie mam 😞
Oskar kaszle i ma katar, na szczęście od początku temperatury nie ma...z tym szczepieniem w Polsce to raczej się nie da, bo teraz ma dostać trzecią dawkę na pneumokoki itd,a nie wiem w jakich dawkach itd dostaje się to w Polsce...no i w Polsce to jest płatne, a tutaj nie, no a poza tym Oskar musi mieć to szczepienie zrobione w 16-17 tyg,czyli teraz...ja w Polsce nawet ubezpieczona nie jestem, nie mam możliwości korzystania ze szczepień itd...boshe wiedziałam, że to się tak skończy, jak tylko Mój się rozchorował...na sam koniec musiał pojawić się problem 😞 😞 😞 Mam stresa i nerwa przez to, ale nie będę Was tym zadręczać.

A tak poza tym, póki mam minutę , bo tato do pracy na popołudnie, więc będę użerać się z Oskarem, który płacze i płacze i na dodatek lekarstwa mu nie smakują...
Aaaa-niusia śliczne fotki, wiosenne...a synuś cudnie wystrojony!

Mój Oskar też nie przekręca się z brzuszka na plecy, parę razy było blisko, ale jednak nie miał dość siły, by się odepchnąć...ale za to do siadania pierwszy grrr!!!

Ja nocnikowania na razie nie ruszam, mam teraz tyle na głowie, że czasu brak na wszystko! Wczoraj zaczęliśmy sie pakować...wszystko zagracone itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A póki jeszcze jestem to:
Shelby tutaj na razie gotuje małemu wodę mineralną, więc o zmianie wody nie muszę się martwić, używam polskiej wody,Żywiec Baby lub Żywiec Zdrój, później oczywiście będę gotować kranówkę, ale jakoś tak na początek używaliśmy takiej, bo od tej angielskiej kranówki się taki kamień osadza, że masakra!Co do mleka, to ponoć odpowiednikiem tego Angielskiego Aptamilu jest polski Bebilon, nawet opakowania są takie same, więc kupie tylko dwa w zapasie i zacznę mieszać na początek z Bebilonem, żeby całkiem przejść na niego. A o Was na pewno nie zapomnę, choć na początek pewnie długo mnie nie będzie...bo i remoncik, i chrzciny...no a przede wszystkim muszę założyć internet u siebie...pewnie potem nie nadrobię wszystkiego, ale to nie moja wina , że się tak rozpisujecie 🙂 🙂 🙂
Dobra uciekam na dzisiaj...miłego dnia Wam życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam i ja!! wkońcu 😁 😁
wyszliśmy ze szpitala, ojjj długo nas tam trzymali! ale to wszystko przez to że byliśmy na sali ogólnej i wiktor łapał wszystko od innych dzieci!! 😠 😠 byłam mega wściekła a oddział był tak przepełniony że nawet izolatki nie było. wiec poprosiłam byśmy przeszli na oddział dzienny czyli w dzień szpital a na noc do domku, na początku byliśmy całe dnie na oddziele a później godzinke dwie na kroplówke i do domku, w domu wyzdrowiał szybciej niz przez caly pobyt w szpitalu. oczywiscie mialam stracha ze znowu wyrwie sobie wenflon ale pilnowalam go caly czas.
podczytywalam was w telefonie jednak nie pamietam co mialam pisac i do kogo za co bardzo przepraszam ☺️ mam nadzieje ze wybaczycie mi. dziewczyny zdjecia piekne takie wiosenne 🙂 🙂 maluszki boskie maja lali prawdziwa modeleczka i twoj synus takie fotograficzny!! dziewczyny maja racje ze z grzywka ci slicznie, i prawde mowiac jak zobaczylam cie na zdjeciu to pomyslalam ze wygladasz jak sandra . oglnie pozdrawiam wszystkie mamusie i cih malenstwa!!
ok Wiktor zaczyna krzyczeć wiec lece do niego, wydaje mi sie ze wszystko co napisalam jest bez ladu i bez skladu, jednak wybaczcie mi niewyspanie robi swoje!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...