Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
HEJKA!

U nas w domu izolatka.
Wszyscy chorzy - mąż, ja jedynie - i co najlepsze że Maja ma dobre samopoczucie. Daje jej bactrim i witaminy, w poniedziałek skoczymy do kontroli więc zobaczymy co i jak. Mi na antybiotyku i tych wszystkich paściach lepiej. Jakoś funkcjonuje, przynajmniej w 60%.
Wylegując się w łóżku działam w photoshopie i robie kartki na święta





jeszcze nie wiem które pójdą w poniedziałek do drukarni bo wciąż coś jeszcze robie (będą w formie pocztówek)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też chce taką karteczkę!! Lala ty to jesteś pomysłowa, kreatywna dziewczyna. 🤪 Oczywiście należy Ci się bravko jak nic!!! Majcia wygląda przepięknie w tym jajku i w ogóle na trawce wśród kurczaczków 😉 super
Powiedz mi w jakim programie to robiłaś? Bo ja nie mam photoshopa, i próbowałam ściągnąć z neta ale mi coś nie wychodzi. Najwyżej ja też poproszę Cię o zrobienie karteczki z Emilką jeśli znajdziesz na to czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lala a jak się dziś czujesz? Mam nadzieję że lepiej. Emi już zdrowa, ja też dochodzę do siebie tylko że leczyłam się bez antybiotyku bo karmię tylko piersią i trochę długo to trwało.

Miłej niedzieli życzymy wszystkim mamusiom, dzieciaczkom i tatusiom też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiajcie,

Jak tam humorki. Ja od 6 na nogach.

Na szczęście po szczepionce brak temperatury 🙂.

Mam do Was takie pytanko. Jak radzicie sobie ze swoim biustem po ciąży i ewentualnym karmieniu. Nie zależy mi aż tak, żeby biust wyglądał super, ale choć przyzwoicie. Obecnie to uszy jamnika i pomiędzy piersiami mogę szklanką położyć taka szpara jest. Chodzi o to, żeby choć móc dekolt włożyć. Jakie ćwiczenia i jaki krem ewentualnie. Czy zeszła Wam krecha na brzuchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!
Ja dotąd używałam tego kremu:
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
lecz właśnie mi się skończył....powiem tak...z cycami nie jest źle ale mam nadzieje, że jak skończę karmić będzie lepiej....co do musteli to jest to sprawdzona firma...w ciąży używałam krem na rozstępy i żadnego nie miałam 🙂
typowo na biust ćwiczeń nie znam ale pewnie wszystkie związane z klatką piersiową....
znalazłam coś takiego:
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...

Krechę na brzuchu nadal mam ale jest jaśniejsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://allegro.pl/baby-ono-krzeselko-do-karmienia-babyono-krzeselka-i2228408008.html ja mam takie krzesełko do karmienia i powiem że jestem zadowolona ma wszystko co potrzeba a cena tez jest w miare mamy zielone można wymieniać ten wkład miekki do siedzenia gdyby az tak się zniszczył.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie 🙂

lala ja tez zaraz podesle jakies zdjecia 🙂 jak znajdziesz chwilke :* a ta kartka z maja - slitasna 🙂

a my jutro na drugie szczepienie, ciekawe jak bedzie tym razem... ostatnio byla bardzo dzielna 🙂
a poza tym ela ma od 4 dni ciemnozielona kupe, wiec jak bede jutro to moze uda mi sie zobaczyc z lekarzem, choc juz mnie cos trafia na sama mysl, ze uslysze, "wszystko jest ok, to normalne..."

i jeszcze mam pytanko, czy moge eli juz ugotowac marchewke z ziemniakiem? bo na razie dostala:
marchewke, jablko, banana i chcialabym jej dac teraz jakes warzywko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂 🙂 🙂

ej proszę mi tu nie chorować bo to przez forum się chyba przenosi bo mnie coś dopada !!!
Chorowitki życzę Wam zdrowia!!! Mnie dopadł katar i węzły chłonne troszku bolą 😮 😮

Jutro dzień w pełni wyjazdowy - będziemy się plątać po lekarzach bo nie mamy co robić 😁 😁 😁 Tak na poważnie to mamy jutro bioderka i coś tam jeszcze....

Łikend u nas bardzo miły dużo śmiechu było a wszystko zaczęło się od mojej wyprawy na zakupy z listą napisaną przez męża....
Stoję w Kauflandzie między alejkami i wrzucam co potrzebne do koszyka aż nagle na liście pojawia się tajemnicza pozycja POWDZIKOSY 😮 😮 😮 Matko jak ryknęłam śmiechem tak nie mogłam się uspokoić aż się z wrażenia poryczałam a ludzie patrzyli na mnie jak na wariata 🙃 🙃 🙃 Dodam że chodziło o podudzia z kuraka jak się później wyjaśniło 😁 😁 😁 W ogóle cała lista była w ten sposób napisana: benekolosy, bułkosy, gąbkosy do naczyniosy..... itd... 😁 😁 😁

Yyyyy Armando Kacperski coraz bardziej ruchliwy niedługo to w ogóle będzie go ciężko na rękach utrzymać - tak się wierci i kręci 😁 😁 😁 Jak dodamy do tego prze okrutną zmianę czasu to nasz syn zasypia o 21.30 O zgrozo ! A było tak pięknie 😁 😁 😁

I najczęściej Armando na wieczór wygląda właśnie tak:




I weź tu mamo utrzymaj narwańca w rękach 😁 😁 😁
dodam że czapencja na głowie utrzymuje się zaledwie przez 5 min po wyjściu z łazienki 😁 😁 😁

p.s. Kasia piękniaste te kartki 🙂 🙂 🙂

Gosiaq gdzie Ty jesteś? Jak tam mąż? Gdzie pikantne szczegóły ??? Bom ciekawa 😁 😁 😁
Katarska Aniu jesteś ? Jak tam Lenka i Pola?
Marinel czemu już nas nie odwiedzasz?

dalej to chyba zapomnałam....

Buziol 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia mówisz jamnicze uszy 😁 😁 😁

Przepraszam ale takiego porównania to ja jeszcze nie słyszałam !!!

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

ALE SIĘ UŚMIAŁAM!!!

a w temacie to ja nic nie stosuję bo nadal karmię i ku memu zaskoczeniu z ich kondycją nie jest źle !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ania_xx napisał(a):
witajcie w nowym dniu

Mam pytanko jakie macie te łańcuszki do przypięcia smoczka??? musze zakupić już 4sztukę bo wszystkie się psują jak nie ta część co przypinam do ubranka to ta co do smoka????

hello! ja mam tommee tippee, ale zapinka jest dość ciężka, więc wypróbuj najpierw w sklepie. Cherry, jestem, jestem, ale czasu brak na pisanie 🙂 czytam na bieżąco 😉 ale pikantnych szczegółów nie będzie... aż taką ekshibicjonistką nie jestem 😉 Wybaczysz??
Filip wcina zupę na maxa! już opuszcza przez to jeden mleczny posiłek. dostał z indykiem i baaardzo mu smakowała 😉
Cygnee, szykuj ziemniora i marchew! spoko! smacznego!
lecę na karmienie, bo głodzillę przeciągam już długo 😉 buziaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!!! Ale mnie tu długo nie było!!! Zaległości mam przeogromne! 😲
Widzę, że nasze prawie całe forum choruje!!! 🤨 Jak nie dzieciaczki to mamuśki... 😞 najgorszy okres ten wiosenny chyba, bo wszystkie wirusy szaleją! ZDRÓWKA dla wszystkich!!! 😘 😘

A u nas wszystko okej 🙂 Zośka draniuje, wczoraj w kościele to po 5 minutach trwania mszy musieliśmy już uciekać! A w samochodzie jeszcze gorzej, bo mała nie lubi jeździć w foteliku 🤢

Aniu nie wiem co Ci poradzić z tymi łańcuszkami, bo ja mam jeden i jest nieużywany, może kup taką tasiemkę
http://allegro.pl/lovi-tasiemka-lancuszek-do-smoczka-0-bpa-hit-i2223658450.html
http://allegro.pl/lancuszek-tomme-tippee-tasiemka-do-smoczka-2-szt-i2209164783.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka!
Ja btylko na chwilkę i pisząc jedną ręką (piotruś śpi mi na rękach) serdeczne dziękuję za życzenia urodzinowe - dzewczynom które pisały mi na fb też (tam nie umiem 😁).
Krótko co u nas: ogólnie masakra, dziewczyny kaszlą, Piotruś ma zapalenie oskrzeli i antybiotyk zastrzykach, mąż przeziębionym mnie coś zaczyna boleć gardło - istny szpital.
Wybaczcie, że nie skomentuję waszych postów ale czytałam tak na raty, że miesza mi się co bym miała napisać ☺️.
a właśnie - wczoraj minął rok jak potwierdziłam ciąże na 100%. (prezent urodzinowy)
Agisal nasz spacer będziemy musiały odłożyć na po świętach 😞
a za chwilę ruszam z dziewczynkasmi do lekarza
pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...