Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hello 🙂 🙂 🙂

Martusiap obniz i to koniecznie!!!

Mój zaczyna sie podciągać ale póki co tylko na mnie więc będziemy małego oserwować.

Madzia_m3 te puzzle geniealna sprawa juz takie same zamawiam- że też nie wpadłam na taki pomysł!!! Brawko dla Ciebie kochana!!!

No my jutro próbujemy ziemniaki ze szpinakiem - no zobaczymy czy mu podejdzie... a od przyszłego tygodnia rewolucja w posiłkach hahaha 😁 😁 😁

Jutro zakupujemy też więszke piluchy - 4 bo mamy teraz mały problem 😁 😁 😁

aaaaaaaaaa i zapisałam się do fryzjera na sobotę - już nie mogę się doczekać !!!

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Krusyna gratuluję pół roczku - wszystkiego dobrego dla Was. Dla Maksa brawko - moge dopiero za 43 min.... i będzie to 13 brawko....
Aha jak zwykle tajemnicza ... widac tylko kawalatek Ciebie na fotce z zoo....jednak inaczej sobie Ciebie wyobrażałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witamy 🙂
chwilke mnie nie bylo ale staram sie czytac na biezaco.
Moj mały książe już siada też na menela, ale w wózku na spacerze chce tylko siedzieć prosto. Za 3 dni bedzie miał pół roku 🤪 kiedy to minęło??
Krusyna gratulujemy pół roczku dla Maksia:* bedzie koszykarz 🙂
Teraz Matek jak narazie śpi a mąż pojechał na mecz wiec mam chwilke dla siebie.
Mina Mateuszka na miniaturce rozbraja 🙂 chusteczki to jego ulubiona rzecz, jak zmieniam pieluszke to nie polezy spokojnie dopóki nie dostanie sobie chusteczek 🙂 i takim sposobem nauczył sie przekrecac z pleckow na brzuszek i z brzuszka na plecki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczynki, bardzo Wam dziękuję 🙂 Jakoś mnie zaskoczył ten nasz 6. miesiąc 🙂

Cherry, a jak sobie mnie wyobrażałaś??? 😜

MamoMartki wolałabym siatkarza lub szczypiornistę (po tatusiu) - a tak naprawdę to cokolwiek, byle wybrał sport, a nie komputer czy TV 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj racja tez wole zeby grał w piłke lub cos innego niz siedział przed tv i komputerem. teraz sie bawi metką od kocyka 😁 😁 oglada uważnie co to i pakuje do buzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć z rana 🙂,

Pogoda okropieństwo 7 stopni i leje !

Mam pytanko wczoraj po raz pierwszy Kubuś na noc dostał mleko humany na noc ( mleko 6+, w końcu został już tylko tydzień) trzeba ja rozpuścić w 50 stopniach ile czasu powinnam chłodzić wodę i czy są na to jakieś sprawdzone patenty, w necie mało jest na ten temat.

A puzzle super sprawa, ogromna kolorowa mata. Kupiłam z myślą o raczkowaniu bo nie mamy dywanów. Można je rozłożyć tak jakby był długi mega dywan, wygodne bo można umyć. Poza tym dużo łatwiej się ćwiczy na takim twardym podłożu niż na łóżku. Zresztą od dwóch dni co ja Kubusia położę na plecach, to on bęc na brzuch, szkoda, że w drugą stronę nie potrafi, ale poćwiczymy i będzie dobrze.

Teraz patrząc na postępy Cherry synka i Yenefer żałuję, że nie zainwestowałam w tego skoczka, teraz to już chyba bez sensu, wprawdzie Kubuś wazy 7,5 kg więc trochę by mu pewnie posłużył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madzia_m3 napisał(a):
Cześć z rana 🙂,

Pogoda okropieństwo 7 stopni i leje !

Mam pytanko wczoraj po raz pierwszy Kubuś na noc dostał mleko humany na noc ( mleko 6+, w końcu został już tylko tydzień) trzeba ja rozpuścić w 50 stopniach ile czasu powinnam chłodzić wodę i czy są na to jakieś sprawdzone patenty, w necie mało jest na ten temat.

A puzzle super sprawa, ogromna kolorowa mata. Kupiłam z myślą o raczkowaniu bo nie mamy dywanów. Można je rozłożyć tak jakby był długi mega dywan, wygodne bo można umyć. Poza tym dużo łatwiej się ćwiczy na takim twardym podłożu niż na łóżku. Zresztą od dwóch dni co ja Kubusia położę na plecach, to on bęc na brzuch, szkoda, że w drugą stronę nie potrafi, ale poćwiczymy i będzie dobrze.

Teraz patrząc na postępy Cherry synka i Yenefer żałuję, że nie zainwestowałam w tego skoczka, teraz to już chyba bez sensu, wprawdzie Kubuś wazy 7,5 kg więc trochę by mu pewnie posłużył.


Madzia, a gdzie kupiłaś te puzzle???? Kupiłabym małemu, bo my też nie mamy dywanów 🙂
A pogoda faktycznie koszmarna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 🙂
Pogoda dziś fatalna brrr tak zimno i pada 😞
Podczytywałam Was sobie od czasu do czasu bo byliśmy (jeszcze jesteśmy przez kilka h) w domu u teściów- tzn. teoretycznie go pilnowaliśmy ponieważ rodzinka wyjechała na majówkę.
Cherry ja kilka dni temu próbowałam podać ziemniaki ze szpinakiem i akurat za tym Dominik nie przepada....zawsze jak podawałam pierwszego dnia coś nowego to pluł ale następnego dnia jadł ze smakiem....w tym przypadku było inaczej pluł przez cały czas. Wcześniej jadł marchewkę, marchewkę z ziemniakiem, dynia z ziemniakiem, brokuły i wszystko bardzo mu smakowało.
Mój bąbel wczoraj pierwszy raz obrócił się dwa razy z brzuszka na plecki....ciekawa jestem czy dziś znów mu się uda- czy może był to przypadek 😉
CO do alkoholu to ja od czasu do czasu zrobię parę łyczków piwa od męża 🙂 myślę, że Dominikowi nie zaszkodziło 😉
Ja już od 2 miesięcy mam puzzle piankowe rozłożone na podłodze i tam kładę Dominika- tak mi poradziła ta fizjoterapeutką u której kiedyś byłam- super się sprawdzają- polecam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
majcia to czysta modelka - slicznie wylada 🙂 i te wloski... achhhh nie to co moj lysolek 😁 ale musze sie pochwalic, ze juz jej powoli wloski rosna 🙂

hahahaha - macie brzydka pogode?? 😞 za to u nas dzisiaj slonko, ale dosc zimno 🙂 ela wlasnie jest z tata i wujaszkiem na spacerku a ja sie relaksuje 😁 zaraz wchodze do wanny i nic mnie nie interesuje 🙂
no faktycznie te puzzle to super sprawa, bede musiala takie w pl kupic, zeby ela sobie na trawce lezala (lub siedziala 😁) na nich, zawsze to lepsze niz koc 🙂 matko ile mnie zakupow jeszcze w pl czeka... 😁
jejku dziewczyny musze wam cos powiedziec... nakupowalam jej tyle sukienek letnich, rampasow itd..., ze nie wiem w co ja to zmieszcze 😁 no i oczywiscie czesc ukrylam przed moim, bo jak ostatnio wrocilam z zakupow, to juz biadolil, ze ona ma juz tyle ciuchow na lato, ze lata nie wystarczy, zeby wszystko po kolei zalozyla 😁 ale kiedy ja sie nie moge oprzec... 😁 dzisiaj jak bylismy na zakupach to nawet nie weszlam na dzial ciuszkow dzieciecych... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej ja byłam w niemczech taki spontan ...maz musial tam zalatwic firmowe sprawy wiec jak myk myk pakowanie i gotowa do startu bylo super ale to kiedy indziej ....mamay ! 1ZABKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lewa dolna jedynka najlepsze ze niewiem kiedy wyszedl dzisiaj jak mu dawalam obiadek to mi tak cos o lyzeczke zaczepilo ja patrze a tam zabek.........zero objawow haha....;p;p;p kupilam krzeselko do akrmienia jestem mega zadowolona ....maksiu uwielbia w nim przebywac neiwazne czy tam je czy sie bawi jest przeszczesliwy...... przepraszam za pisownie ale maksa mam na kolanach.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale fajnie ze wasze maluchy sie przewracają u nas dlaej nic Zaczynam się bardzo martwic W piątek mamy szczepienie to poprosze o skierowanie do neurologa 😞
Ja też bym obniżyła łóżeczko skoro maluch sam siada Majeczka śliczna z reszta jak zwykle ale to pewnie po mamusi

Kochane przeczytałam w mądrej ksiażce żeby w siódmym miesiącu podać maluchowi chleb Czy któraś z was już dała lub ma zamiar i wie jak sie do tego zabrac tzn dać skórke czy srodek duży kawałek czy malutki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuski 🙂

aaa-aniusia gratul;acje z powodu pierwszego ząbka 🤪

madzia_m3 Tobie gratuluje przewrotu!

A i ja również przymierzam się do zakupu piankowych puzzli żeby zrobić z nich matę dla Oskara jak już będzie siedział 🙂
A póki co zdecydowałam się i zamówiłam prezent dla bliźniaczek mojej przyszłej szwagierki,będą mogły się tym bawić we dwie 🙂
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
i do tego po takiej bluzie, które kupiłam jeszcze w uk 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i zapomniałam dodać, Lala Majeczka jak zwykle cudna!!!

Cherry kolejna zmiana fryzurki czy podcinasz i farbujesz? ja też się muszę wybrać do frycka niebawem 🙂

A mój synuś sprzedany do dziadków 🙂 Moi rodzice mieszkają blok ode mnie, więc jak potrzebuje chwilkę dla siebie, to im zanoszę Oskara , a wtedy sprzątam, piorę, podczytuję Was itd...Oskar teraz już nie chce leżeć, więc jak nie śpi to ciężko cokolwiek zrobić w domku...podziwiam wszystkie mamy, które maja więcej niż jedno dzieciątko...a i druga sprawa, to , że pewnie jestem źle zorganizowana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej ale dziś beznadziejna pogoda 🤢 Strasznie mi się chce spać z tatą Kini jest już ok Jesteśmy razem jest super i mam nadzieje że tak zostanie 🙃 Byłam u teściowej zrobiłam obiad i niedawno żeśmy wrócili... Jutro praktyki i już mi się nie chce..
Kingunia ma strasznie dużo siły jak mnie uszczypnęła to byłam w szoku i strasznie piszczy 🙂 To chyba tyle... Papa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Krusyna wyobrażałam sobie Ciebie jako osobe o zupełnie innej urodzie... Wprawdzie widac tylko profil ale juz teraz wydaje się że masz urodę delikatną i bardzo dziewczęcą.... w moich myslach miałaś długie ciemne włosy - generalnie widziałam Cię jako osobę poważniejszą ach ciężko opisać... Wiesz przypominasz mi bardzo bliską osobę i jak się patrzę ma Ciebie mam ochotę się przytulić 😁 😁 😁 powiedziec cześć Sabina i pogadać 😁 😁 😁 no ale to dopieroooo 28 maja.... bo przyjedzie do mnie 🤪 🤪 🤪 i będziemy sie widzieć pierwszy raz od ponad roku !!!

Madzia gratuluję obrotu!!!

Yen świetny pomysł z tą zabawka a bluzy prześliczne 🙂 🙂 🙂 Dzis przywiozłam skoczka do naszego domu. Ile Oskarek siedzi w ty urządzonku?
Idę na podcięcie - troche bardziej drastyczne Bo włoski mi odrosły i w ogóle nie chcą się ukałdać a ja nie mam czasu się teraz z nimi bawić. 🥴

Krusyna ja znalażłam takie:
puzzle piankowe cyferki:
http://allegro.pl/duze-puzzle-piankowe-30x30cm-mata-piankowa-cyferki-i2318069904.html
puzzle piankowe samochody:
http://allegro.pl/duze-puzzle-piankowe-30x30-tanio-szybko-atest-i2309087973.html

ja chyba bedę kupowała te drugie i kupie trzy paczki. Madzia_m3 a Ty ile masz?

Aniusia!!! Gratuluję ząbka ! U nas pusto!!!

No my już po wprowadzeniu ziemniaka ze szpinakiem - zjadł 😮 😮 😮 Jednak zauważyłam dzis na brzuszku małą wysypkę i teraz nie wiem co jest przyczyną. Czy ziemniak czy nowa oliwka? Ponoć wysypka pokarmowa występuje albo w okolicy odbytu albo na twarzy więc stawiam na oliwkę. Odstawiłam ją i obserwujemy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry Kacperek po raz kolejny wylądował w moich zakładkach, będę go oglądać tak często jak Gosineqo Filippa z puentą na końcu filmiku hihihi
A fałdką się nie przejmuj, większość z nas ma takową pozostałość po tych 9 błogich miesiącach.
No i ale się uśmiałam jak przeczytałam o twojej przypadłości, od razu sobie ciebie wyobraziłam z tą skaczącą wargą!! HAHAHA

Cygnee ty to potrafisz być wielkoduszna. Umieściłaś swoje zdjęcia ku pokrzepieniu naszych serc i to ściskanie brzucha żeby pokazać jak jest „duży” to wymiata. Dobra dziołcha z Ciebie. Masz bravko i już!! A zdjęcie Eli z chrupkiem jest mega 😁
A co do konta na Allegro to ja się zarejestrowałam i po jakimś czasie wysłali mi pocztą pismo chyba z jakimś tam hasłem czy coś (już dokładnie nie pamiętam) i tyle. Prościutko więc nic się nie martw poradzisz sobie!

Martusiap ja też mam taki sam bujaczek jak ty i Lala i moja Emilka bawi się tymi motylkami, a muzyczkę sobie włącza bo ma zawieszoną na kwiatuszku książeczkę i jak sobie ja wkłada do buzi to pociąga za kwiatuszek.

A ja po raz kolejny nie mogę się napatrzeć na Waniliowe zdjęcie profilowe!! Aniu twoja córeczka jest śliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiczna! Wiesz o tym? 😉 Wisienko będziesz mieć cudną synową.

Yen jak zwykle nie mogę zapomnieć o twoim Oskarku, uśmiech z wanienki powalił mnie na kolana. Aaa i strasznie mi się podobają te bluzy dla bliźniaczek!!! Chciałabym takie dla Emisi 🤪 a pomysł z piłeczkową żyrafą super będą się razem bawić!!

Gosiaq ja z miłą chęcią pooglądam sobie twoje asymetryczne bamboszki jeśli pozwolisz 😜 i miło że zawsze o mnie pamiętasz 😘

Krusyna gratulacje dla Maksia na 6-miesięcznice! Spóźnione ale szczere!

A golasek w leżaku jest naszą forumową miss foto!! Wiecie o kogo chodzi 😉

Aaa_aniusia gratulacje z okazji pojawienia się pierwszego ząbala. Ja też czekam na ten moment z niecierpliwością.

14A11 moim zdaniem nie powinnaś się martwić, że Kubuś się jeszcze nie przewraca! Na wszystko przyjdzie pora pewnie to taki typ leniuszka.

Gosia734 cieszę się że z tatą Kini już wszystko dobrze! Trzymam kciuki za Was!

I jeszcze napiszę co u nas. Emi załapała picie z butelki tylko niestety soczki jej smakują, a wody na razie nie chce pić. I jeśli któraś jest zainteresowana to w Rossmanie jest promocja, jeśli kupicie produkty z Hippa za min. 25 zł dostaniecie koszulkę kibica dla swoich bobasów z napisem "Mam apetyt na zwycięstwo" (ja dostałam rozmiar 86). 100% bawełny, całkiem fajna 🙂
A no i dalej mam tą wysypkę swędzi mnie i nie wiem co mam zrobić. Wapno nie pomaga. Boję się że mi nie zejdzie do tych wesel chyba muszę się wybrać do lekarza. Myślicie że lekarz rodzinny coś poradzi czy od razu walić do dermatologa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry najpierw wypiłam takie musujące 2 tabletki ale potem pojechałam do apteki i babeczka mi powiedziała, że to pewnie od słońca ta wysypka i żebym piła wapno w syropie jeśli karmię. Więc pije ten syropek co kiedyś był dla Emilki Sanosvit Calcium o smaku bananowym ale jednym słowem kicha. Mam to dziadostwo już prawie tydzień!
Rodzinny da mi skierowanie ale na termin z pewnością będę czekać kilka miesięcy więc jedynie prywatna wizyta mnie ratuje. A to koszt 100 zł jak się dowiadywałam (sama wizyta bez leków!)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiesz mój mąż ma dość poważne uczulenie na słońce i w bardzo słoneczne dni ratuje nas tylko i wyłącznie wapno alergo plus z tym że on ma obiawy takie inne...tzn po kontakckie z mocnym światłem słonecznym pojawiają się swędzące plamy i skóra lekko puchnie jak przy oparzeniach...

może spróbuj to wapno - koszt jakieś 6 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...