Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Lala89 dzięki za chęć pomocy, ale teraz jak już wydrukowałam, to nie potrzebuje, bo nie będę zmieniać zdjęcia, za dużo mnie kosztowało 🙂 Ale mi też się wydaje, że to da się zrobić, fotograf jakiś do dupy i tyle!!! Swoją drogą mogli się wstrzymać z tym zdjęciem i powiedzieć co i jak, to wtedy bym zdecydowała czy je drukować, może wtedy Ty Kasiu byś mi pomogła, a oni zrobili i tyle, a Ty człowieku płać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a i cena za te zdjęcia faktycznie spora.. my mamy znajomą w kserotechnice i za 3 zdjęcia 30x40 nie zapłaciłam nic i to w kolorze. Wcześniej miałam inne, też czarno-białe i za free 🙂 Mąż informatyk więc on jej zawsze coś tam podziała przy maszynach, a ona zawsze zdjęcia nam drukuje. Kiedyś miałam swoje zdjęcie z taysonem w formacie 100x70 i tez nic nie płaciłam. Takze mój wie kiedy brac kase i od kogo za cos, bo jak miał miec 50zł zysku na tej naprawie to wolał pójsc na taki układ. No i ta Kinga tez fajna - bo jak zdjęcie zle wyjdzie albo kolory przekłamane to drukuje az będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14A11 na pewno nic nie będzie Kubusiowi. Nie masz się czym przejmować.
Zaniu ja podawałam zwykłą mannę błyskawiczną taką z lubelli której nie trzeba gotować wystarczy wsypać do wrzątku. Teraz wystarczy wsypać do zupki albo ugotowac oddzielnie i połączyć z zupką słoiczkową, jeśli nie gotujesz sama.
Agisal wypoczywaj!!!
Martusiap duzo zdrówka dla córci!!
Shelby wracaj do pełni sił!! I Maksiu też niech się nie daje choróbsku!!
Cygnee ale ma Elunia nózki!! Rasowa modelka!
Lala89 przepiękny tort!! Naprawdę podziwiam Ciebie za takie pomysły!
Ja mam do siebie żal że taka zabiegana jestem i dzisiaj przez moją głupotę Emilka uderzyła się główką o ścianę bo nie położyłam jej poduszki 😞 Strasznie maruszi od wczoraj i wszystko gryzie więc górne jedynki są tuż tuż bo juz od 2 tygodni spuchnięte dziąsełka 🤢

Chciałam Was jeszcze podpytac czym myjecie ząbki maluszkom? Ja na razie tylko przegotowaną wodą ale wiem że jest taka pasta nenedent tylko nie wiem czy się to sprawdza bo przecież dziecko nie wypluje tylko połknie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny witamy 🙂
dziekujemy za mile slowa 🙂 no faktycznie ela ma nogi dlugasne - wszyscy sie smieja, ze bedzie modelka 🙂 za kilkanascie lat zobaczymy ja w "TAP MADYL" 😁
no i co tam jeszcze... aha - ksiazka nadal ta sama (az mnie szlag trafia, ze nie mam tyle czasu, zeby usiasc i doczytac 😞 ) ale zostalo juz tylko na dzisiejszy wieczor (okolo 50 stron), albo jeszcze na jutro, bo dzisiaj pieke biszkopt wieczorem i nie wiem o ktorej sie poloze 🙂
krusyna - lozko poszloooo 😁 bedzie siostrzyczka 😉zycze ci tego 🙂
yen- ja juz sie tez fryzjera nie moge doczekac, z checia obcielanbym wlosy "na chlopaka" ale moj chyba by mnie zabil 😁 a juz mam takie dlugie... no i poza tym nie moge za duzo z nimi zrobic, bo jak podetne, to juz kitki nie zrobie,a ela ciagnie za wlosyyyyy oj ciagnie 🙂
u nas dzisiaj cieplo ale bez slonca 🙂 a ja po krem z filtrem ide 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie
Dzisiaj wybiła u Nas magiczna 6 :-) oj jak ten czas leci
Mieliśmy z mężem okropną noc. Maja poszła spać około 20 wstała 21.30. I od tej pory wielki płacz i krzyk. Zasnęła dopiero o 1 a wstała o 4.30. 😲 Nie mam pojęcia dlaczego ona ciągle płacze, nie chce spać. A parę tygodni temu było już tak pięknie. Zasypiała o 19 a wstawała o 4,5 nad ranem 🥴
A co z nowości Maja zjada już kaszkę podawaną łyżeczką, kurczaka, królika, kaszkę manną ze słoiczka z czymś tam nie pamiętam, schab, rybkę, indyczka itd.
Aha i maja córeczka już sama siedzi bez opierania się 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marinel dzięki za odpisanie na pytanie. Coś pokombinuje. Przy pierwszej zupce, którą chciałam ugotować Emilce, spaliłam garnek (taki litrowy) 🤨 włączyłam i poszłam się pakować na górę, bo miałam jechać na kilka dni do mojej mamy. No i jak wróciłam cała woda wyparowała, a warzywka były wypieczone jak na grillu hihi. Za drugim razem już było ok i Emilka jadła zupkę jarzynową z królikiem (mamy swoje, tylko czekam aż teściu zabije młodego króliczka i porobię małe porcje i zamroże sobie). No a tak to jadła jeszcze cielęcinkę ale ze słoiczka i z mięs to na razie tylko tyle. Cielęcinka bardziej jej smakowała niż królik, a mi ta zupka z królikiem gotowana wydawała się przepyszna, choć bez soli 🙂

Byłyśmy dziś na szczepieniu przeciw żółtaczce. Bidulka strasznie płakała, podobno to szczepienie jest najbardziej bolesne. No ale jak miała nie płakać jak pielęgniarka wbiła jej igłę, Emi ruszyła nóżką i igła została a tubka ze szczepionką się odłączyła i pielęgniarka musiała wsadzić ją w ten wenflonik i dopiero wcisnęła szczepionkę. A Emilka aż kopała nóżkami to ciężko było trafić 🥴 No ale ważne że to już za nami. Następne szczepienie w 13 miesiącu życia!

A mój mąż dzwonił rano i mówił że trafił wczoraj wieczorem do szpitala! Jest na delegacji we Wrocławiu i dostał kolki nerkowej czy coś takiego, chłopaki wezwali pogotowie, te zawiozło go do szpitala i zrobili mu badanie moczu. Stwierdzili że niby kamień mu się obrócił, a on o żadnych kamieniach na nerkach nie wiedział! Nawet usg mu nie zrobiono, podpieli tylko kroplówe ze znieczuleniem i pojechał z powrotem do hotelu. Teraz tam bidulek leży i czeka aż go ktoś odwiezie do domu bo go boli i nie może pracować. Ma się zgłosić do rodzinnego. Czy któraś z was wie do jakiego lekarza powiniem z czymś takim iść? Mówił mi że w życiu go tak nie bolało, ból zęba przy tym to pikuś. Podobno takie kamienie trzeba urodzić, tzn. wydalić z moczem... ałaaaaaa 😞 już sama nie wiem co to będzie, za tydzień w sobotę wesele ciekawe czy mu przejdzie i pójdziemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zaniu moja przyjaciółka ta to ma dwóch synków bliźniaków, w zeszłym tyg miała atak kolki nerkowej...ból masakra!!! Była w szpitalu i dostała antybiotyki, po dwóch dniach jej przeszło...tez dostała tak ni stad ni z owąd 😮

Lala89 majeczka to prawdziwy cukiereczek 🙂

a Ja zrobiłam sobie u fryzjera grzywkę na prosto jak miałaś Ty Lalu i Zaniu...wyglądam ok ale nie wiem czy mi się do końca podoba...coś czuję, że za miesiąc jak odrośnie pójdę do innego fryzjera i pocieniuje włosy a grzywkę na skos...bo ten fryzjer powiedział, że mi absolutnie tych włosów nie pocieniuje, że to już niemodne, itd.A i mocno skróciłam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zaniu oczywiście 3mam kciuki za szybki powrót do zdrowia Twojego męża.

Shelby no Wy również proszę mi tu ładnie wyzdrowieć.

Yen fotki cudne. Czekam na zdjęcia nowej fryzurki 🙂 🙂 🙂

Lala ale fajowskie zdjęcie Majeczki .... chyba chrupki dobraśne by 🙂ły 😁 😁 😁

No no Krusyna takie rzeczyyyyyyyyyyy ☺️ ☺️ ☺️ 😁 😁 😁 😁 oby siostrzyczka była !!!

Natalka Kacper też nie mówi mama tata baba itd.... gada tam swoje jakies inne ale takich sylab jeszcze nie słyszałam. Między Kacprem a Elą sa tylko dwa dni różnicy więc na bank jest okej a my po prostu musimy jeszcze poczekać 🙂 🙂 🙂

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co u nas....

ehhhhhhhhhhh..... średnio 🤔 🤔 🤔

Otóż mamy najprawdopodobniej przepuklinę pępkową.... 😞 😞 😞 jutro idziemy na 10.50 do pediatry.
Do tego mamy dwie dolne jedynki na raz 😮 😮 😮 Nie wyszły jeszcze całe a przebiły już dziąsła i wystają takie ostre kanty 😮 😮 😮 Więc niebawem wyjdą całe... Mały średnio znosi to ponieważ ma lekką biegunkę przy każdym pierdku coś mu tam wylatuje z pupki 🤔 🤔 🤔 najchętniej wisiałby na mamusi cały dzień jak małpka - potrzebuje tulasków całe mnóstwo 🙂 😮 😮 😮 i nie moge zniknąć mu z pola widzenia ehhhh - mam nadzieję że szybko przejcie tzn. szybciorem wyjdą te ząbki 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
?Hej!! Tak czytam czytam i sie doczytać wszystkiego nie mogę, bo Zośka jak nie marudzi bo się nudzi, to chce jeść 🤢
Przeczytałam co u Was tak 3 po 3 ☺️
Shelby! Jak fajnie, że wizyta u neurologa pokrzepiająca 🙂 🙂 wreszcie możesz spać spokojnie, bo Maksio jest zdrowiutki 🙂 😘
Cherry, to jak to się stało, że ta przepuklina się zrobiła? 🤨 no i zębole Kacperkowi wyrosną!! będzie mamie cycki gryzł 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
yenefer07 napisał(a):
Cherry gratuluję ząbków!!! U nas nadal pusto 😞
A co się dzieje z Kacperkiem, że przepuklinę podejrzewacie?
Fryzury nie pokazuje, bo nie jestem do końca zadowolona...coś czuję , że za miesiąc pójdzie precz...poczekam tylko aż grzywka odrośnie!


taka mała gulka wystaje mu z pępka.... to raczej nic poważnego - będziemy zaklejać pępuszek plasterkiem, ale jednak wolę by lekarz to obejrzał. To z wysiłku... stękał stękał i sobie wystękał... chcąc za wszelką cenę samemu usiąść... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hihi 😁 A Majka nam wszystkim jęzorek pokazuje!!! 😁 🙃
Yenefer na szczęście włosy odrastają, więc można kombinować z fryzurami jakie się chce 🙂 A zdjęcia są super!!! Chyba sobie pomysł skopiuję 😎 😉
Krusyna! Fajnie, że rocznica się udała 🙂 🙂 wieczór romantyczny 😉 mmmm....
Cygnee jaka z Eli plażowiczka 😁 🙂 niezła z niej babeczka 😁 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cherry- a moze to nie przpuklina, tylko ziarniak?? my tez takie cos przerobilismy 😉zreszta czego u nas nie bylo??? 🤨 ale najlepiej jak lekarz to zobaczy

u nas znowu pieknie bylo, przyjechala kolezanka i jakos dzien zlecial 🙂
a jutro moj konczy szybciutko i zabiera ele prawie na caly dzien a ja sprzatanie i poczatek gotowania 🙂 no i rano musze biszkopt upiec, bo dzisiaj sil juz brak 😉 no i checi 🙂

majcia sliczna dziewuszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien doberek kochane 🙂
u nas znowu slonce, a ja pieke biszkopt, wiec tylko na chwilke.
przypomnialo mi sie, ze ktoras z was pytala czy na tych zdjeciach ela juz miala nawrot egzemy - tak juz ja swedzialo, ale jak sie tego nie dotyka to jest w miare ok 🙂 teraz juz w ogoel jest lepiej 🙂
no i ela jeszcze spinka, wiec mam chwilke (bo ona ostatnio sie strasznie strachliwa zrobila- nie wiem czemu) i boi sie miksera, wiec spadam - pozniej bede

cherry, kochana trzymam kciuki, zeby to byl tylko ziarniak 🙂 i daj znac od razu jak wrocisz od lekarza, ja tu czekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...