Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ej dziewczynki ja nie wiem jakie sa normalne ceny za mleka modyfikowane... ale oglądam teraz oferty i jest parę promocji. Wypisze je Wam ale nie wiem czy te promocje to faktycznie jakaś okazja. Same osądźcie:

Polo Market 8.06 od 18.00 - 20.00 mleko NAN Pro 350 g 9.99 PLN
Rosmann:
21.06 Enfamil 2,3 za 14.99 PLN 400g (puszka)
22.06 Hipp Bio Combiotik 2,3,4 24,59 PLN 800 g (puszka)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry nie uczyłam się łaciny, to słowa Wergiliusza, jednak są zgodne z moim ja, bo może i głupio to zabrzmi, ale wierzę w przeznaczenie i zgadzam się z tymi słowami 🙂 Mojemu napis się nie podoba, pokazywałam mu na skype...i skomentował to tak, że na szczęście będzie patrzył się w przeciwną stronę na tv 🥴

Jutro spotkanie z przyjaciółką i jej rodzinką, to ta, której synek miał niedawno operację na serduszku...ostatni raz widziałyśmy się jak byłam w 5 miesiącu ciąży, a tak to tylko na skype...bardzo się cieszę na to spotkanie...szkoda tylko, że z mężem wpada...bo wiadomo jak wyglądają plotki przy facetach 😠 No i nasze maluchy w końcu się poznają...ciocia Kasia kupiła prezent 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej... Kurcze mam problem... Biore tabletki zawsze o tej samej porze... Okres ostatnio miałam troche dziwny bo mniej obfity niż zawsze... I troszke krótszy... W pon mi się skończył ale mam straszne mdłości... Węch strasznie wyczulony i przestraszyłam się że to może być ciąża a więc poszłam wzoraj d apteki zrobiłam test (nie z 1 moczu) i nic nie wyszło a dopiero po jakimś czasie (30 min??) pojawiła się 1 kreska i 2 taka baardzo blada... Nier wiedziałam o co biega... bo powienien wyjść do 5 min... Więc poszłam dziś do apteki i powtórzyłam go... (też nie z 1) i dalej to samo na początku nić a później 1 kiepska a 2 ledwo widoczna... 🤨 I nie wiem co dalej... Zrobić jeszcze raz tylko z samego rana?? Doradzcie coś... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a wiecie co Kacper dzis okazał się też obrońcą mamuśki 😜 😜 😜 😜

mąż zaczął mnie gilgotać tak że myślałam że sie posikam, do tego piszczałam. Kacper chyba myśła że mamusi się krzywda dzieje więc zaczął płakusiać! i zrobiła z nami porządek a własciwie to z ojcem 😁 😁 😁 w mgnieniu oka stał przy synku na baczność a mamuska był oswobodzona 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry ależ Ty masz świetnego tego synka!
Dziękuję że pamiętałąs o moim pytaniu. Zjadłam juz kilka truskawek z taty ogódka a jutro jedziemy do rodziców więc zjem prosto z krzaczka 🙂

Gosiu po 30 min te testy już nie mają żadnej wartości. Z tego co pamiętam wynik prawidłowy jest ten po kilku minutach więc się nie martw!

Zakupiłam dzis kubek lovi 360 zobaczymy jak pójdzie Emilce picie 🙂

Shelby dzisiaj czytałam że dzieci po 7 mies mogą jeść małe ilości soli 🙂 więc pewnie stąd ta sól. Pewnie kluseczki były gotowane w wodzie z dodatkiem soli.

Moje dziecko dzisiaj było takie głodne że na kolacje zjadło słoiczek zupki a do tego 2,5 miseczki kaszki z malinami 🙂
Widzę ze ostro eksperymentujecie ze słoiczkami. Ja na razie podaję te po 4 i 5 miesiącu bo jako że jest na piersi to zaczęłam rozszerzac dietę dużo później.

Dobrej nocy i jutro MIŁEGO WOLNEGO DNIA!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze do Cherry! Wyobrażam sobei minę zaczepianych ludzi. Moja Emilka kiedys ciągnęła panią w sklepie za torebkę a dzisiaj pana za pasek od plecaka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
po szczepieniu nie było źle oczywiście zapłakał przy wkłuwaniu ale zaraz przestał bo był wpatrzony w… dwie studentki.. 😁 😁 taki mały a już podrywacz.. tu się uśmiechną tutaj pogadał swoje do nich ale mamusią również nie był zainteresowany ważymy już 7959 i mamy 79cm
wczorajszy dzień był zwariowany najpierw opiekowałam się tym 5latkiem wszedzie było go pełno.. najbardziej mnie ścisnęło w duszy gdy powiedział do mojego męża „kocham cie wujek bardzo mocno” (jego rodzice się rozwiedli i widzi swojego ojca raz w miesiącu, bo ojciec twierdzi że to wystarczy) widać że małemu brakuje męskiej ręki wtulał się w mojego m całował w policzek cały czas chciał się z nim bawić i nie odstępował go na krok. Następnie wygoniłam męża z kolegami do pubu a ja przegadałam z koleżanka całą noc no do 3 nad ranem.. powiem wam że tego było mi trzeba!
shelby dziękujemy !
drogie mamusie chciała bym was prosić byście nie oddawały ubrań na „PCK” (do tych pojemników) gdyż od bardo długiego czasu PCK nie ma podpisanej umowy z firmami zbierającymi rzeczami z pojemników, wszystkie te ciuchy Ida do lumpków!! Wiec lepiej oddać je komuś potrzebującemu bądź położyć obok pojemnika niż zasilać portfel potężnym korporacjom
aa tak wogóle to dzień dobry 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiu, oj jak ja bym chciała mieć takie wątpliwości 😉 u mnie już dwa razy jedna krecha, a okres się spóźniał.

W przypadku Kubusia druga krecha u mnie pojawiła się po 20 min, jasna, ale oczywiście nie wytrzymałam i kazałam mężowi jechać po testy, powtórzyłam wieczorem znowu było to samo. Następnego ranka test pokazał już super kreskę... ale myślę, że przy tabletkach to mały procent prawdopodobieństwa, że jesteś w ciąży, ale co w takim przypadku się robi? Idzie się rano na krew, badają Ci beta hcg i wiesz na 100 %, szybciej niż jaki kolwiek test. Ja zresztą powiedziałam rodzicom dopiero jak zbadałam krew.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madzia_m3 napisał(a):
Cherry Kochana Słodziak Twój syn, tylko go schrupać 😘

no dokładnie! i gratulujemy małego półrocznego obrońcy 🙂 🙂 🙂

Madziu! moje miesiączki to mnie do szału doprowadzają!!! ja miałam na koniec kwietnia i do dzisiaj ciiisza, chociaż często mam plamienia... hmmmm dziwne dziwne, co? ale na kolejnego bejbika chyba nie zdecydujemy się 🙂 2+2 to wystarczy chyba 🙂

Dzisiaj wypadamy na parę dni z domu, więc trzymajcie kciuki za bezdeszczową pogodę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Mamusie 🙂 Ja już po odwiedzinach przyjaciółki z synkiem i mężem, było naprawdę miło. Szkoda, że widujemy się tak rzadko 😞 Teraz mieszkają 100 km ode mnie i choć chciałabym ją odwiedzić to boje się Oskara zostawiać na tak długo 😞 Zaproponowała mi wspólny wyjazd nad morze z maluchami i jej mężem, ale Mój by się chyba nie zgodził w obawie o Nas, więc nawet go nie będę pytać. Jej synuś już zapomniał o operacji, została mu tylko blizna na klatce, ale to z wiekiem i tak pewnie w większości zniknie, a zresztą u chłopka to tak inaczej, da się przeżyć! No i Oskarek dostał super prezent-klocki sensoryczne z Fishera 🙂 A tak w ogóle to byli zaszokowani ilością zabawek Oskara, choć mi się wydaje, że to wcale nie jest dużo...prawie cały czas ma te same od początku, może dwie lub trzy tylko doszły...a ja im na to jeszcze, że za tydzień cały nowy karton dojedzie heheh 🙂

Cherry gratulacje z okazji 6 miesięcy!!! A Kacperek super chłopczyk...widać, że niezły przystojniak z niego wyrośnie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale cisza...

U nas dzisiaj spokojny dzień... ale kolejna noc ciężka była... powiem wam, że jestem bardziej niewyspana niż na początku jak Kubuś miał 2 miesiące.. Czasami nawet w nocy przytulanie nie pomaga... Kubuś w zasadzie nie drze się jak inne dzieci a po prostu głośno marudzi...
Na razie jak pisałam mamy jednego dolnego zęba, ale u góry dziąsło mocno czerwone...Czasami mam wrażenie że to wina też brzuszka bo gazy straszne idą... Ale potrafi ostatnio nawet się załatwiać pięć razy dziennie... kupa ma dobrą konsystencję inie ma się do czego przyczepić... pije też dużo wody bo około 150 ml codziennie sam z niekapka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!!
Jakie tu pustki! Chyba dziewczyny z mężami do meczu się przygotowują 😉 🙃
Madzia_m3 a to Kubusiowi ząbki idą, że w nocy marudzi? 🤨 U nas też czasem nie jest kolorowo, np dziś od 2 w nocy do 3 mała wcale nie spała, wybiła się ze snu i nie mogła zasnąć 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaq! Dużo słoneczka życzę!! Odpoczywaj póki możesz 🙃 🙂
Cherry, Kacper taki uśmiechnięty 🙂 Może czuje się już taki dorosły mając te 6 miesięcy na karku 😎 😁
Gosia, nawet na ulotce jest napisane, że użyty test po upływie jakichś 15-20 min jest niewiarygodny, więc ja też polecam badanie krwi jak się martwisz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
brawko dla Kacperka - dzielnego rycerza!

Marinel - do teraz zbieram szczękę z podłogi ze zdziwienia nad tym, ile Twoja córa zjadła na kolację!

jadwiga-roza - ale mały rojber podrywacz 😁

gosiaq - trzymamy kciukasy - najczęściej w buzi 😁

yen - super, że spotkanie się udało i że z tym maluchem jest okej 🙂

ach madziu_m3 - życzę, żeby już niebawem Kuba zrobił niespodziankę i dał się wyspać

judziu - u Ciebie podobnie, niech Zosieńka przesypia całe nocki 🙂

całuję Was mocno, trzymajcie jutro kciuki za nas - za babcię i Maksia, żeby dali radę i za nas-rodziców, żebyśmy nie zwariowali 😉
właśnie zrobiłam french na paznokciach, także coraz bliżej, coraz bliżej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...