Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kurczę ale mi się chce spać....ale moje dziecko ma inne plany i spało tylko 30' 😞 piję drugą kawę i nic nie pomaga....
dzięki dziewczyny za miłe słowa 🙂 Ja po prostu uważam, że czasami jestem pesymistką a z postów Zani, Gosi i wielu innych dziewczyn "bije" tyle dobroci ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cherry ja też miałam to zarzucone, że zazdroszcze im auta, motoru.. Przecież jakbym chciałą to też wzielibyśmy sobie na raty - tylko że ja nic ani na raty ani na kredyt nie chce. Wiesz, co wtedy mi zarzuciła , że i tak nie dostalibyśmy 😮 Jak powiedziałam to teściowej to powiedziała ''co ona pieprzy, przecież robie ich pity i wiem (ona jest księgową) jej kochaś ma najniższą krajową, a ona robi tak że jest oficjalnie wciąż na minusie bo prowadzi kiosk. Teściowa stwierdziła że to my mamy większą zdolność kredytową niż oni.

Ale są ludzie i parapety no nie 🙂 My mamy fajne dzieciaczki, mężów i wgl. Nie warto się przejmować, szkoda naszych nerwów !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My zaraz się zbieramy na spacer 🙂 zjedliśmy pół kromki chleba z masełkiem i szynką a teraz skubiemy szynkę co kilka minut 😉 mam nadzieje, że po tym maśle nie wysypie Go ale czym ja mam mu smarować chleb 😞
Cherry pisząc o osie przypomniałam sobie jak mi teściowa opowiadała, że jej młodszy syn jak był mały to zjadł z parapetu martwą osę i podobno tylko mu chrupła w ustach jak ją gryzł- nie zdążyli dobiec i już była w przełyku 🤪 nic mu po tym posiłku nie było....a opowiedziała mi to ponieważ ja jakiś czas temu żaliłam się, ze nie dopilnowałam Dominika i ten zjadł z podłogi jak się okazało borówkę i oczywiście zaczął się dławić a ja biedna nie wiedziałam co on ma w tej paszczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agisal od kiedy ćwiczysz A6W?
Ja właśnie sie nad tym zastanawiam 🙂
Zania ale super foty!
Zazdroszcze wypadu nad morze.
Widze, że Twoja cora też nie lubi mieć czapy na głowie 🙂
Martka oj jak ja Ci zazdroszcze!
Ja na ostanim zlocie na jakim byłam to na stulecie harcerstwa w Krakowie...

No i dziecko mi sie wyspało...
Po poł godziny snu z płaczem sie obudziła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja się witam 🙂 U nas noc masakryczna...Oskar obudził się o pierwszej w nocy i nie chciał zasnąć z powrotem...padł dopiero po 3 😠 pełzał sobie po pokoju, siadał...i jęczał, boshe! Nakarmiłam go, przewinęłam, dałam piciu i nawet Ibum na ząbki...nic nie pomagało...naparwdę miałam go serdecznie dość!
Co do pełzania to idzie mu już tak sprawnie, że w każdy kąt się wciska i pędzi za mną do łazienki z prędkością światła 🙂A i nadal ciumka moje buty 😮
No i zaczął sam siadam z płaskiego 🤪 Lada dzień druga górna jedynka się wykluje...za to na dole tylko jeden 🙂

Przemknęłam z nim przed chwilą do Natury po farbę...kupiłam troszkę inną niż chciałam, bo stwierdziłam, że mam zbyt żółte włosy na to by ten jaśniutki perłowy blondzik chwycił...po południu będę farbować...nie oczekuję cudów, ale chciałabym mieć normalny kolor, żeby móc się ludziom pokazać!Z czasem dojdę do koloru o jakim marzę 🙂

Zaniu fotki cudne 🤪 🤪 🤪A dzieciaki jak słodko wyglądają w tych strojach marynarskich 😁 No widać ze zdjęć, że wakacje udane...ach zazdroszczę!

Lala89 super, że wróciłaś i wyjaśniliście sobie to i tamto...no niektórzy to powinni się w ogóle nie odzywać, nie przejmuj się...przynajmniej teraz wiesz kto naprawdę jest po twojej stronie, a kto nie, nie warto z takimi osobami zatruwać sobie życia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
yenefer07 napisał(a):
No pięknie, właśnie przed chwilą ścierał zęba o stolik...jak nutria 😁 😁 🙃 Boshe dopiero jednego ma u góry i już chce się go pozbyć...łosik mały 🙂


ale się uśmiałam wyobrażając sobie tą scenkę 😁 🙃 😁
no i czekamy na fotki dokumentujące zmianę koloru włosów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ziewające cześć,

Najpierw do Lali najważniejsze jest to że się kochacie i mąż Cie wspiera. Wiem, że czasami to nie możliwie, ale najlepiej mieszkać osobno. Niestety pewnie ona się nie zmieni... ale najważniejsze jest to, że rodzice męża są po Twojej stronie.

Widzę, że dużo dzieciaczków teraz jedzie na środkach przeciwbólowych. Ja daję jedną miarkę nurofenu Kubusiowi na noc.Rano zjedliśmy mleko, a o 11 ulubionej kaszki z herbatnikami tylko 80 ml. O 13 dałam owocki i zaraz obiadek ciekawe jak będzie.

Dzisiaj kompletnie brak mi sił. Rano poszłam spać z Kubusiem... bo wstaje o 6 i ma zawsze drzemkę koło 8... Na spacerze byliśmy i wróciliśmy, ja znowu jestem bardzo senna... Kubuś zaczął w ciągu dnia spać około godziny tylko...

Kolana Kubusia wyglądają masakrycznie... Upodobał sobie kuchnię a tam mam taki gres błyszczący, podłoga jest zimna i co go zabieram stamtąd to on wraca... no i teraz już trochę czworakujemy jak się zmęczymy to pełazamy albo przesuwamy się na pupie i cały czas gadamy...
Nic nie jest wspanialsze od słów mama, wyciągnięcia rąk i się przytulenia.... Tatuś wczoraj też był w siódmym niebie jak wrócił z pracy wszedł do pokoju a Kubuś zaczął mówić Tata tata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moje dziecko za 3 dni konczy 9 miesicy...
Nie raczkuje, nie pełza, nie ponosi sie na nozki, nie mowi mama, tata, nie przesypia nocy, ale widze, ze jest szczesliwym dzieckiem, a ja najszczśliwszą i bardzo dumną mamą! 🙂

Po za tym robi papa, kizia mizia, chowa sie za pieluszką, pełza do tyłu pare metrow, robi siusiu i kupke na nocnik wymiawia przerożne śmieszne "słowa", robi koci koci, straszy i... uśmiecha sie bez przerwy!
KOCHAM JĄ!!

Takie przemyślenia wieczorne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kate mój Oskar z tego samego dnia 13.11 🙂

Druga górna jedyna już się przebiła...ale mały mega marudny...płacze, nie chce nawet dydolka ciumkać, pewnie dziś w nocy znowu będziemy walczyć 😞

Kolor niestety nie wyszedł taki jak oczekiwałam...ale jak na domową dekoloryzacje nie jest źle . Jeśli mam blond to musi być mega jasny, może nie platynowy...ale podobny...teraz niestety mam taki karmelowy blond...nie pasuje do mnie, niemniej jednak poczekam kilka tyg żeby włosy odpoczęły, choć chyba wcale nie ucierpiały. Za kilka tyg pójdę jednak do fryzjera i zrobię taki mega jasny blond...a potem już wszystkie farby będą chwytać...plus taki, że już u fryzjera nie będą musieli mi koloru ściągać. Chciałam być na przyjazd Mojego super blondi znowu, ale nie wyszło, powiedział przez tel , że i tak mnie kocha 🙂 Jak uda się uchwycić kolor na zdjęciu to Wam pokażę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaaniusia wysłałam Ci wiadomość na priv, coś mi w głowie świta, że miałaś gdzieś wyjechać na ten tydzień, jeśli dobrze kojarzę to do rodziców na wieś? Wróciłaś już? Bo chcę się z Tobą skontaktować odnośnie twojej koleżanki- mamy bliźniaków.

Chyba, że któraś z Was ma do Aaaaniusi numer tel? Jeśli tak to proszę o wysłanie na priv.

Lala dobrze że już wróciłaś. Aaaaj tak Ci zazdrościłam że masz swój kąt o który możesz zadbać jak prawdziwa perfekcyjna pani domu. A teraz zrozumiałam że też nie masz lekko, niby na swoim a nad głową osoby które obserwują i jeszcze działają na twoją niekorzyść. Nie przejmuj się siostrą Marcina, ważne że jesteście razem i macie Maje!! Zróbcie sobie jeszcze Kubusia, a co tam niech tej pindzie oczy wylezą na wierzch!!!

Agisal ja pozytywna??? Hmmm pierwsze słyszę, ale dziękuję! 😉 Również się cieszę że z Dominiczkiem wszystko w porządku.
No i że Kacper wisienki nie ma anemii!!
Gosiaqa gdzieś wcieło..... 😞 pewnie zaprawia ogórki i pomidorki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny przyślijcie mi an priw lub date, godzine, wage, dlugosc i imie swojego Bejbika.
Zaczełam robić liste naszych dzieciaczkow 🙂
Fajnie bedzie moc co miesiec złożyć życzenia naszym kochanym bobasom forumowym z okazji kolejnego miesiąca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

to prowadziła Paula_jot jak dobrze pamiętam, ale ona juz nie pojawia sie u nas na forum 😞 napewno jest na facebooku. Z resztą pamiętam, że po każdych narodzinach bejbika wpisywałyśmy date, wagę etc na fb.... więc na podstawie wpisów można odbudować tabelkę.

U nas noc też ciężka o 3 przeniosłam sie z Młodym na kanpę do salonu bo co chwila kwilił 😞 a tak to była blisko mamusia i cycuś więc te ząbkowanie tak nie bolało....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...