Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzień dobry!
Witam się z kawą po bardzo ciężkiej nocy...
Kinga mimo tego, że na Paracetamolu ciągle budziła się z płaczem...
Nie było mowy o odłożeniu Jej do łóżeczka.
W moim łóżku spała, ale się kręciła cały czas i płakała 😞
Głowa mnie dziś boli i spać się chce, a Ona pełna energii 🙂

W niedzielę wracamy od mojej mamy do domu.
Zastanawiam się jak to będzie...
Przyjechałam tu z mega dołem i kryzysem bo nie dawałam sobie rady i byłam zmęczona.
Minęły dwa tyg. mama mnie odciążyła trochę, a teraz znowu sama będę z tym wszystkim...
Mam dołka z tego powodu 😞

Jak Kinia zaśnie to wpadnę do Was 🙂
MIŁEGO DNIA! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby napisał(a):
dziewczyny, apropos zakupów

umówiłam się z jednym panem ze sklepu mamitati.pl
że na początku września, poda mi kod rabatowy do tego sklepu i będziemy mogły zrobić zakupy z 10% rabatem, co Wy na to?

Fajnie, w wolnej chwili przejrzę ich asortyment może coś się znajdzie fajnego a muszę obkupić młodego na jesień i zimę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kate napisał(a):

W niedzielę wracamy od mojej mamy do domu.
Zastanawiam się jak to będzie...
Przyjechałam tu z mega dołem i kryzysem bo nie dawałam sobie rady i byłam zmęczona.
Minęły dwa tyg. mama mnie odciążyła trochę, a teraz znowu sama będę z tym wszystkim...
Mam dołka z tego powodu 😞


Tak to nieststy jest, że co jakiś czas któraś z nas pisze, że ma kryzys, doła etc. musisz być silna....dzieciaczki są coraz większe i dają nam w kość ale jak kiedyś napisałaś są cudowne i kochamy je bardzo więc głowa do góry 😉 będzie dobrze 🙂 Nie jestem w temacie ale rozumiem, że ojciec Kini (mąż?) dużo pracuje i cała opieka spoczywa na Twoich barkach.....u mnie jest podobnie, u Marinel i wielu innych dziewczyn....BĘDZIE DOBRZE !!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej

moj maksiu dzis starsznie marudny od rana.....;/;/

wczoraj spotkalam sie z ZANIĄ i emilka .....---emilka jest cudna sliczna dziewczynka ona sie nie odpedzi od chlopaków...pierwszego juz ma:]:] hehe

zania strasznie sympatyczna dziewczyna

i jeszcze raz dziekuje za pomoc z twojej strony wczoraj wszytsko zawiozlam moja kolezanka jak to zobaczyla to sie poplakala...ona niewierzyla ze ludzie sa w stanie pomagac prosila prezkazac ze jedt bardzo wdzieczna i napewno sama podziekuje jaak bedzie w stanie...wczoraj troche podlamana byla....niewiem nawet czemu niechciala nic mowic ja zreszta tez bylam tak zmeczona ze posiedzialam chwile i do domku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaa_aniusia strasznie się cieszę, że koleżance spodobała się paczka. Mam nadzieję że większość rzeczy się jej przyda. Mogłam pomóc więc to zrobiłam. Miałam szczęście, wygrałam w konkursie Loveli, więc tym szczęściem podzieliłam się z osobą która tego naprawdę potrzebowała.

No a powiedz jak tam sąsiadka? Uspokoiła się już?

I odpocznij dziewczyno, bo Ci się należy jak nie wiem co. Wiem że masz dobre serce i starasz się pomóc koleżance, ale musisz też myśleć o sobie i o Maksiu.

No Emilka poznała już dwóch listopadowych kolegów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yenefer ale szał zakupowy...
Zania aniusia fajnie, że udało się spotkać i że się spotkanie udało.
Chętnie się spotkam z kimś, ale ze stolicy chyba brak osób.
Agisal dzięki za słowa otuchy.
Tak, mąż pracuje i późno wraca, ale jak wraca to pomaga więc i tak jestem w miare dobrej sytuacji bo półorej godziny wieczorkeim mogę mieć dla siebie...
Zobaczymy jak to będzie jak wrócę do domku.
Na razie żal odjeżdżać, ale... wszystko co dobre szybko się kończy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie Poczytałąm co u was ale pomieszało mi się wszystko więc zamiast odpisywać każdej z osobna to posyłam uściski :* 🙂
Dziękuje za życzenia dla mojego. Wczoraj miał urodziny.
Dziś Majusia dość marudna, ale idą górne ząbki. Waściwie to uż się przebiły.. ale wiecie co, nie wiem czY to 2 czy 1 😮 bo przerwa między nimi spora i wgl przebijają się od zewnętrznej strony. Wygląda to tak jakby były to boki jedynek (jeżeli będzie mieć takie łopaty a nie ząbki) sama nie wiem 😁
Zobaczymy dalej.

Yen bardzo mnie kusiło te Twoje hula wiesz.. ale przez te ''nerwy'' straciłam na wadze. Zmiana jest bardzo widoczna, wrzuce zdjęcia jak zrobie. Czuje się dziwnie bo nie tak jak zawsze szczupła tylko chuda 😮 może więc przybiore 2kg.. bo kości mi wyłażą. Po najedzeniu waże 48kg.. TAAAK wiem, chciałam tyle ważyć, ale kiedyś jak tyle ważyłam wydawało mi się że byłam ciut grubsza, może od tamtego czasu urosłam 😁
A ciuszki dla Oskara piękniaste!

No i Shelby Twoja rada super! (odnośnie miejsca na buty w kombinezonie) bo faktycznie jak tu człapać bez buciorków?

No i moja Maja to taka szczyga.. wszędzie wejdzie , wszystko wypatrzy! Już powoli człapie dookoła stołu. I wstaje już o wszystko, tzn wcześniejpotrzebowała czegoś żeby się chwycić - podciągnąć a teraz potrafi wstać o gładką powierzchnie. Chyba na roczek będzie już chodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki!! 🙂 🙂
Yen ale piękne rzeczy!! Stroisz Oskara jak modela!! 😉
Kate,nie przejmuj się, jutro zawsze bedzie lepiej 😉 a znalezienie czasu na drzemkę w ciągu dnia po nieprzespanej nocce - chyba niemożliwe 😁 😁 co do kąpieli ja kąpię małą co 2 czasem co 3 dzień i wtedy myję włoski, ale codziennie wieczorem (jeśli jej nie kąpię) to przemywam ją 🙂
Lala, super że Majci już ząby wychodzą 🙂 u nas też się jedna przebiła taka śmieszna łopata! 😁
Zania i Aaaniusia! Fajnie,że miałyście okazję się spotkać 🙂 zazdroszczę ☺️ 😉
Shelby! Ty to umiesz załatwiać sprawy 😉 dzięki za informacje, ja też przejrzę coś może znajdę ciekawego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agisal dziękuję za pamięć. No tak u mnie ciężko, niesttey bo za 8 dni ma oddać prace mgr a jeszcze mi baaardzo dużo zostało. W ciągu dnia nie jestem w stanie napisac więcej niż 2 zdań bo Emi mało spi a nie chce bawić sama. jestem u skraju załamania ale pocieszam się ze najwyżej oddam prace we wrzesniu i obronie sie później.
Emi za to pieknie daje buziaka. Mówię do niej daj mamie buzi a ona przystawia buźkę do mojego policzka, otwiera szeroko i dotyka policzka. Takie to słodkie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agisal dziękuję za pamięć. No tak u mnie ciężko, niesttey bo za 8 dni ma oddać prace mgr a jeszcze mi baaardzo dużo zostało. W ciągu dnia nie jestem w stanie napisac więcej niż 2 zdań bo Emi mało spi a nie chce bawić sama. jestem u skraju załamania ale pocieszam się ze najwyżej oddam prace we wrzesniu i obronie sie później.
Emi za to pieknie daje buziaka. Mówię do niej daj mamie buzi a ona przystawia buźkę do mojego policzka, otwiera szeroko i dotyka policzka. Takie to słodkie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i od 3 dni Emilka je obiadek z dwóch dań więc mam trochę gotowania. Ale blender już dawno poszedł w odstawkę bo pięknie sobie radzi z kawałkami. Banana, brzoskwinie czy jabłko daję jej do rączki i sama je.

Judzia dobre pytanie - jaki kombinezon?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie, ja tylko na minutkę, bo muszę sprzątać mieszkanie na przyjazd Mojego. On będzie jutro późnym wieczorem, ale jeszcze idę na ten roczek do koleżanki. Dopiero co od fryzjera wróciłam, no i nie jestem zadowolona, ale to tylko dlatego, że zbyt dużo oczekiwałam. Najlepiej czuję się w takim bardzo jasnym blondzie, niemalże platynowym, ale fryzjerka na wstępie mi powiedziała , że z ciepłego odcienia nie da się tak od razu uzyskać zimnego...owszem, może gdyby rozjaśniacz nałożyła na całe włosy, ale wiadomo jakby się to na nich odbiło...doradziła zrobić dużo cieniutkich jaśniutkich pasemek i na to taki platynowy toner, żeby kolor ochłodzić...no są lepsze niż były, ale dla mnie wciąż za żółte 😠 Powiedziała, że następnym razem nałoży mi na tą pozostałą część pasemka i już będzie efekt bardziej widoczny...no wie co mówi, bo robiłam u niej pasemka parę lat zanim wyjechałam za granicę i zawsze miałam mega jasne włosy...po prostu jestem w gorącej wodzie kąpana i chciałabym efekt kilku lat uzyskać w jeden dzień, no nie da się... ale nie jest źle, bo przecież półtora tygodnia temu miałam bardzo ciemne włosy! Fotkę zrobię kiedy indziej, bo już światło nie te....oki lecę kochane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oskarek już śpi, a ja już relax 🙂 Jejku jaki mój synek ma charakterek...jak mu coś nie smakuje to udaje , że się krztusi 😮
A i zaczął sam wstawać w łóżeczku, dobrze, że obniżyliśmy!

Zaniu i Aaa-aniusiu super, że się spotkałyście 🤪 A wy z jednej miejscowości czy jak?
Aaa-Aniusia faktycznie drobinka z tej malutkiej, a mi się wydawało, że Oskar to był okruszek 🙂 Gratulacje dla koleżanki!

Marinel jak Ci zazdroszczę, że Emilka tak ślicznie zjada kawałeczki...super, że tak szybko udało Ci się ją nauczyć!

Ja jak patrzę na Oskara to mi się wydaje, że ten kombinezon na 86 cm będzie za duży, najwyżej kurtkę będzie nosił na początek, a może w styczniu czy lutym się w kombinezon wciśnie.

Teraz to już zmykam...no a jutro w nocy, w końcu będę mieć się do kogo przytulić 🙂 Yupiii 🙂Niedługo zdziczeje z tej samotności 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yen te ubranka naprawdę śliczne! Tata Oskara to ma gust! Wie w co syna ubrać!!!
Co do włosów to jak ja chcę miec taki zimny odcień to płukam włosy po umyciu taką fioletową płukanką kupioną w rossmannie 🙂 Może to ochłodziłoby Twój kolor?
Moja Kruszynka właśnie zasnęła więc zabieram się za pisanie pracy! Echh jak skończe to będę najszczęśliwsza mamuśką pod słońcem oddaną w całości swemu dziecięciu 🙂 🤪 🙃

Cherry wciągnęło Cię to weselisko bo coś się nie pokazujesz! 🤔 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i cisza na forum- widać, że weekend 😉
Yenefer, ja też już w przyszłym tygodniu będę się cieszyć swoją drugą połówką 🤪 🤪 🙃 A i pokaż koniecznie co Ci wyszło na głowie 😉 🙂
Marinel jak nauczyłaś Emilkę jeść duże kawałki?? Od razu jej dałaś czy tak stopniowo? Niby moja też już wszystko zjada nawet te obiady domowe z solą mięsem wieprzowym i tym wszystkim co jeszcze niedozwolone podziabane widelcem, ale jestem ciekawa jak zareaguje na większy kawał ziemniaka 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej

u nas dzis szalony dzien bylam u kolezankki ktora wczoraj urodzila pisalam ze dziewczynka jest malutka ale jak ja zobaczylam boshe!!!!!!!szok...moj synus byl dwa razy wiekszy taka maciupka ale slicznotka i zdrowa... byłismy rano w sklepie i zrobilismy wielki zakup mianowicie NOCNIK hehe niewiem jeszcze jak sie do tego wysadzania najlepiej zabrac ale cos wymysle jak wy sadzacie swoje dzieciaki?? pozatym kupilam mu z bobovity obiadki i deserki bo byly w dwupakach i taniej a to zawsze epiej miec jakis zapas nie zawsze zdaze ugotowac i dalam mu obiadek z ryba niewierze ale moj synek zjadl caly duzy sloik a zawsze jadl moze jedna trzecia jezeli wogole tylko te dania z bobovity sa strasznie geste wiec ja dodaje troche wode zeby je tak troche uplynnic...i poszedl spac wiec brzusio najedzony to i sobie troszke pospi a ja standardowo zmywarka i pralka chodzi ja biedam wywieszam pranie drugie sciagam i prasuje...masakra potem jakis spacerek ale niewiem gdzie by tu sie wybrac moj musial jechac do pracy wiec sama jestem


no dobra to siem rozpisalam

i faktycznie strasznia tu cisza!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...