Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ta sesja za 350 zł to ma byc sesja w domu. Pani przyjeżdża ze wszystkim, z lampami, tłem akcesoriami etc....Trochę dużo ale super pamiatka moim zdanie a ja takich zdjęc sama nie zrobię. Po sesj zamawiający otrzymuje:

- od 50 do 150 zdjęć obrobionych w programie graficznym
- 30 odbitek w wybranym formacie: 10x15, 13x19 lub 15x23cm
- zdjęcia nagranę na płytę z późniejszą możliwością wywoływania w dowolnym miejscu

Marinel ile Ty zapłaciłaś i co w tym masz?

Nio co u nas ? Chodzenie na maksa, skakanie 😮 😲 wchodzenie i schodzenie z łóżka do perfekcji opanowane.

Co do picia wczoraj kupiliśmy sokowirówkę i od dziś soki robimy sami bez grama cukru. SĄ PYSZNE !!! Młody je wypija i wszyscy zadowoleni 😆 😆 😆

Będę później.... 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cherry ja wybrałam opcję 77 zdjęc na płytce za 100 zł w tym kilka zdjęć rodzinnych naszej trójki i jedno zdjęcie wywołane w formacie 15x21. Później będę wywowyłac, robić plakaty i obrazy bo są naprawde ładne i dużo portretowych.
Cherry pchcz na pewno nie jest już potrzebny Kacperkowi. Takie autko będzie dużo lepsze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobrywieczor--

tez mam takie autko ale maks narazie za nie dosiega nogami do podlogi... a pchacz dziala super na dywanie ale po panelach sie troche slizga choc maksiu juz opanowal i te technike problem w tym ze jak wjedze np. w ssciane to zamiast sobie radzic sam to placze i patrzy na mnie zeby mu obrocic tego pchacza;]

no i umniemy kilka fajnych rzeczy np. "taki duzy" "papa" "rany rany" (tu lapie sie za glowe i kreci nia) "nie nie nie"(pokazuje caa piastka bo nie potrafi wyciagnc jednego paluszka i mowi nenene) "mniammniam" (klepie sie po brzuszku) straszy mnie robiac wielkie oczy i mowiac:buu: i strasznie sie cieszy jak udaje ze sie go wystarszylam....no i niewiem co tak jeszcze z umiejetnosci....musze sobie prypomniec:]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczor 🙂
U mnie narazie spokoj z klotniami(2 dni) w czwartek taka awantura byla ze szok. powiedzial ze jutro(w piatek) idziemy skladac papiery rozwodowe, slowami nie przebieral, juz powiedzial ze ma mnie dosc.Ja sie staram opanowywac w zlosci i mniej sie denerwowac, pije meliske. to tak w skrocie co u mnie. teraz malego uspilam i bede nadrabiac co u Was 🙂
oo wlasnie wstal Matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yen wiem że teraz będziesz rzadko zaglądać ale pisałaś jakiś czas temu że robiłaś nadziewane muszle makaronowe ryżem, ogórkiem i chyb pieczarkami. Możesz napisać jak je robiłaś i czy były one zapiekane?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MamoMatka wiesz co ja Ci dam rae od serca. On ma Cię w garści jak mówi takie rzeczy to powiedz a idź w cholerę, złóż papiery o rozwód. Zobaczymy jaki będzie wtedy szybki.... Wiem wiem boisz że myślę że to takie łatwe..... Swoje przeżyłam i swoje wiem. Facet jak wisisz na nim i błagasz lub prosisz o cokolwiek to nie chce . Tak niestety jest !!! Kurde ale ja bym z nim zrobiła porządek. Wytrzepałbym tego "bezmózgowca" (przepraszam ale krew mnie zalewa jak czytam jak ludzie sie krzywdzą) i wbiłabym mu parę prawd do głowy !!!! Grrrrrrrrrrrr !!!! 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marinel kochana kiedy robisz urodzinki Emilki. Co w menu planujesz i w ogóle jak to widzisz?

Do nas doszły ładniusie zaproszenia.



I wiecie co dziewczyny u nas jakaś tragedia będzie z tym odstawieniem od cyca. Pomijam karmienia przez cały dzień. Super się ciesze bo zjadan bankowo duży cały słoik na obiad i inne ale niestety częsciej budzi sie w nocy. Co chwila chce na rączki i tuli się - jakby było mu brak kontaktu z Mama. Generalnie nastwiony jest tylko na mnie. Dochodzi do tego że jak ide się kąpac lub nawet siku to siedzi pod toaletą 😮 😮 😮 😮 i woła Mama mama mama i tak bez przerwy do póki nie wyjdę..... Mama ma tylko nosić na rękach mam ma karmić mama to i tam to 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry roczek robię za tydzień w niedzielę. Mają być moi rodzice i rodzice meża czyli dziadkowie z obydwu stron. Chrzestnych prawdopodobnie nie będzie. Siostra mi powiedziała że możliwe że bedzie w pracy mimo że jest to 11 listopada i święto. Tak jakby chciala odmówić przyjścia bo jej chłopak (chrzestny Emilki) nadal się ze mną nie odzywa. Widzieliśmy się u nas we Wszytskich Świętych i oczywiście zachowywał się tak jakby miał 2 lata i nawet nie pozwolił mojej siostrze pozajmowac się Emilką mając pretensje że nim się nie zajmuje. No i jeszcze będzie mój brat.
Co do menu to chciałam zrobić risotto zapiekane z serem ale nie pamiętam przepisu no i teściowa nie lubi żółtego sera 😞 Poszukam jeszcze w necie. Na pewno jakaś sałatka i może te muszle nadziewane. Chcę tez sama upiec tort.
Jesli goście zawiodą to i tak będziemy świętowac z Emilką 🙂
Zaproszenia sliczne. Ja o tym nie pomyślałam i zaprosiłam ustnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Normalnie wysiadam. Mądry ten chrzestny.

Ja jutro będę wypróbowywać przepis Ani Starmach na cisteczka ślimaki z ciasta francuskiego. Są mega proste do zrobienia a jak je upiekła to świetnie wyglądały. Piekę bo w poniedziałek u mnie jest cała familia.... no i coś trza mieć 😁 😁 😁

Na te muszlę chętnie bym reflektowała. Muszę wziąć przepis od Mamy bo wiem że cóś takiego robiła. Moja Mam jest zapaloną konsultanka Tuperware i ma głowę pełną przepisów 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry napisał(a):
Marinel kochana kiedy robisz urodzinki Emilki. Co w menu planujesz i w ogóle jak to widzisz?

Do nas doszły ładniusie zaproszenia.



I wiecie co dziewczyny u nas jakaś tragedia będzie z tym odstawieniem od cyca. Pomijam karmienia przez cały dzień. Super się ciesze bo zjadan bankowo duży cały słoik na obiad i inne ale niestety częsciej budzi sie w nocy. Co chwila chce na rączki i tuli się - jakby było mu brak kontaktu z Mama. Generalnie nastwiony jest tylko na mnie. Dochodzi do tego że jak ide się kąpac lub nawet siku to siedzi pod toaletą 😮 😮 😮 😮 i woła Mama mama mama i tak bez przerwy do póki nie wyjdę..... Mama ma tylko nosić na rękach mam ma karmić mama to i tam to 😮 😮 😮 😮


Cherry gdzie takie piękniusie zaproszenia zrobiłaś???? heh dziewczyny ja też zastawiam się nad menu na urodzinki... nie mam pomysłów :/ a u nas dwudniowe 🙂 jeden dzień dla rodzinki a drugi dla fanów Zuzi 🙂 znaczy znajomych naszych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej! Wczoraj miałam jakiegoś doła, warczałam i prawie gryzłam więc się nie udzielałam. Dziś już jest lepiej więc chyba najgorsze minęło.

Emilka ma urodziny 18 listopada i wtedy akurat teściu robi imieniny a że mieszkamy razem to połowa rodziny się zwali nawet ta niemile przeze mnie widziana (pamiętacie słynna cioteczkę jury? Teraz na 1-2 listopada też była na szczęście tylko na jedną noc i jakoś to przetrwałam). A że ja nie chcę robić roczku w ten sam dzień robię 2 grudnia po mszy urodzinowej. I będą tylko najbliżsi dziadki i chrzestni i nasze rodzeństwo. Ale wiem że na tych imieninach teścia też będą świętować urodzinki Emilki bo akurat w ten dzień się rodziła. Jedna ciocia zaoferowała, że nic jej nie przywiozła jak ją pierwszy raz zobaczyła to upiecze jej tort. A na 2 grudnia zamawiam z pysznej cukierni z Hello Kitty.

My jeszcze nie mamy fotelika kupionego i moi rodzice powiedzieli że kupią Emilce na roczek, bo wybrałam sobie taki za 280 zł. Wydaje mi się że to za duży koszt jak na roczek, ale oni chcieli. Teście kupili już Emilce ubranie na zimę (czapkę buty płaszczyk) i kosztowało prawie 240 zł. Moja siostra chce jej kupić rowerek, a siostra Karola (chrzestna Emilki) mówiła coś o sankach.

Mój mąż pojechał do wypożyczalni po jakiś film, przy okazji ma wybrać wygraną w lotto 100 zł 😉 trafił 4-kę w lotto z plusem. Cały czas liczy na to że wygra i będziemy mogli się wreszcie wybudować i wyprowadzić od teściów. Działkę mamy, nawet dwie, tylko nie możemy się dogadać bo ja chce się budować na działce obok moich rodziców, a on obok swoich 🥴 Oczywiście działki są jeszcze nieprzepisane, dopiero jak się dogadamy gdzie się budujemy to wtedy nam przepiszą.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry rzeczywiście zaproszenie super. A kiedy się wybierasz na studia znowu? Jak to Kacperek przeżyje jak taki cycuś z niego..
Yen jak tam upragnione chwile przy boku twego lubego? Dodaj jakieś twoje nowe zdjęcie promieniejące radością!! Przy okazji zobaczymy jaki teraz masz kolorek na głowie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej witam i ja na chwilke:-) no rodzinka juz w komplecie, a Oskar zachwycony:-) Dzisiaj przeszedl sam samego siebie i zaczal samodzielnie chodzic:-) Wiadomo nie caly czas, ale przeszedl pol kuchni u tesciow i w domku kilka razy ponad metr od lozka do tv:-) Jak uda nam sie nakrecic filmik to wstawie:-)
A propos filkmikow i zdiec...moj facio zrobil nam niespodzianke i przywiozl wypasiona lustrzanke Sony Alfa nex 3 🤪 W koncu i my zaczniemy robic ladne zdiecia, dzisiaj testowalismy funkcje itd i jestem zachwycona, tak wiec od dzis mam nadzieje, beda same ladne foteczki:-)

Jutro rano jedziemy zamowic tort na roczek i do galerii do innego miasta na male ciuchowe zakupy:-) Uwielbiam jak moj facio przyjezdza i mnie rozpieszcza:-)

Cherry zaproszenia sliczne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tylko na momencik.

Cieszę się Yen razem z Tobą 🙂.

U nas Kubuś całe popołudnie marudny. Mąż też źle się czuje, nie wiem czy jakieś choróbsko się nie czai.

Ja tort upiekę sama http://www.mojewypieki.com/przepis/bialy-tort-kokosowy-z-czekolada, a Kubusiowi upiekę tort przełożony własnym budyniem, mam sama pomysł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zaproszenia zamówiłam na allego

Urodzinki robimy 9.12..... a zaczynamy od mszy świętej.

Będą u nas dziadkowie jedni i drudzy, chrzestny z żoną i Olim, Pan Edek - przyjaciel rodziny 😆, nio i moze prababcia. Chrzestnej nie bedzie bo niedostanie już w tym roku urlopu i nie zjedzie do Polszy....


Zjazd mam 17-18 listopada. Teraz krócej bo zmienili mi plan bo było za duzo godzin i ostatnie godziny tłumaczeń szły na marnę bo człowiek zmieczony a najprostsze teksty mega trudne.... nio i oczy tez wysiadały.

Trudno bedzie musiał sobie Krzysiek radę dać.

I na pewno da !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry 😘
U mnie dzisiaj wiatr taki ze glowe chce urwac, czekamy z Matusiem na moja mame bo ma przyjechac, wczoraj tez byla ale tylko chwilke bo byla z moim bratem u jego zony w szpitalu tej co w ciazy jest, za wysokie cisnienie ma ale juz dzisiaj lub jutro wychodzi do domu.
A tak pozatym maz sie poprawil zajmuje sie malym,oddaje go tylko wtedy jak mu za bardzo dokucza (czyt. gryzie). Wczoraj mama mi mowi ze moja daleka kuzynka powiedziala jej ze ja w ciazy jestem 🤪 fajnie bo ja nic o ciazy nie wiem 😁 😁 hehe, ci ludzie to tak lubia wymyslac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mamomatka
ja z takimi ciekawymi historiami na swoj temat tez sie juz spoktkalam tylko bartdzo nieladnymi na odiedlu gdzie mieszkalam cale zycie z rodzicami i na moje nieszczescie na tym samym osiedlu mieszkala byla mojego meza oni sie rozeszli ona wyszla za maz a ja zaczelam sie spotykam z moim nagle sie dowiedzialam ze jestem szmataa ku...wa d...wka i wiele rznych innych np. ze mnie piajna ludzie do domu odprowadzaja itd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...