Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
marinel --sliczny domek
yenefer---wspolczuje ze twoj musi jechac ale dasz rade silna babka jestes
cherry--ja wiem cos o wozku pol parku sie oglada z amna co ja dziecku robue a ja tylko probuje posadzic gow wozku, a butki fajnie ze ci sie udalo

i niewiem komu mialam jeszcze napisac

u nas pogoda paskudna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej Mamunie!
Zaniu dziękuje za pamięć 🙂 Taak remont mnie pochłonął w 100% Od tygodnia chodze spac po 1 w nocy ale się opłaciło bo dziś już koniec.. no jeszcze ''kosmetyka'' Brakuje karnisza i klamekk w drzwiach no i rolety i naklejek na meble. Kurcze dziś tata z moim składał meble, brakuje jeszcze jednego regału bo zamiast 45 dali 90 - a ten jest zbyt duży więc czeka nas wymiana 😠 trudno było wyczuć bo wszystko było w kartonach na części a koleś z przywozu sprawdzał kody itd taaa..
No ale najważniejsze że już koniec (no prawie) i koniec syfu. Salon jż sobie wysprzątałam - okna firany itd więc lśni , przedpokój w prezencie dostał mycie ścian bo była totalna masakra, łazienka ma wszystkie kafelki na błysk! Została kucnia i sypialnia ehh, już brak mi sił na to sprzątanie.
Wiecie jak już byo wytapetowane i wykładzina rozłożona to pojechalismy po óżko dla Mai - ona już spała więc została z moją siostrą. Rano jak się obudziła i zobaczyła roziniętą wykładzine i łóżko to zaczęła tańczyć jak przy muzyce to robi! Oj cieszyła się bardzo, no widok bezcenny , teraz wiem że warto było. Zobaczymy jutrzejszą reakcje bo meble już ma (bez jednego regału grr) pomyte i wgl zabawki poukładane więc pewnie się ucieszy, dla was też zrobiłam zdjęcie - ale jutro zrobie przy normalnym świetle , brakuje jeszcze łóżeczka Majkowego tego w którym obecnie śpi. Co prawda w nowym opanowałą wchodzenie do perfekcji ale ze schodzeniem jest problem. Jak już łądne zacznie chodzić , wchodzić i schodzić to zacznie spać w nowym.
No i też jest przeziębiona , więc chyba w pon do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam. U nas wszystko ok, Oskar jakoś normalnie przeszedł do porządku dziennego po wyjeździe taty. Zakupiłam wczoraj Bebilon 3 i póki co będę mu mieszać jeszcze z 2, żeby potem całkiem przejść na 3.
Z nowości to tatuś nauczył Oskarka schodzić z naszego łózka, które jest dość wysokie...Oskar już wie, że musi się najpierw obrócić na brzuszek nóżkami w dół i potem się pięknie zsuwa z łóżka...oczywiście nadal muszę go pilnować, bo czasem się zapomina.

Lala89 pokoik już wygląda ślicznie, ale czekam nadal na bardziej szczegółowe i wyraźne fotki oraz na efekt końcowy z wszystkimi detalami 🙂 Widzę, że kupiłaś ten baldachim z Ikei, ja tez kupię go Oskarowi w przyszłości, bo odkąd się urodził to mam na niego chrapkę.

No i bardzo przykrą wiadomość mi dziś Mój zaserwował przez telefon...dwuletnia córeczka naszych znajomych z pracy z UK nie przeżyła operacji guza na mózgu 😞Nie mogę przestać o tym myśleć i jest mi naprawdę przykro...pamiętam jak dziś radość i gratulacje w pracy, kiedy im się urodziła...to straszna tragedia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yen to dobrze ze Oskarek ładnie poradził sobie z rozstaniem z tatą. Moja Emisia też tak schodzi z łóżka ale sama na to wpadła. Byłam mega zaskoczona jak zobaczyłam pierwszy raz jak schodzi i się zastanawiałam skąd wiedziała że tak trzeba skoro nie widziała jak ktoś inny to robi bo ja tak z łóżka nie schodzę.
Straszna tragedia stracić dziecko. Ja w srodę dowiedziałam się ze naszemu koledze urodziło się martwe dziecko bo podczas obrotu z pozycji posladkowej na główkową udusiło się pepowiną a miało się urodzić w grudniu. Wczoraj był jej pogrzeb 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Babeczki!

My po urodzinach i przyznam, że wieczorem skręcałam się z bólami podbrzusza. Teraz już w miarę ok. Dziś Kubuś wyjeżdża na dzień do dziadków, bo przychodzą nam jutro panele poprawić w salonie.

Ponieważ nie znoszę Kubusia ciągać po sklepach dziś po południu jedziemy do ikei zobaczyć te mebelki dla niego. Patrząc lala właśnie na śliczny pokój Mai zastanawiałam się nad łóżkiem, jak się sprawdzi Wam w praktyce. Kubuś nasz też od stycznia będzie w takim spał. Umie już schodzić sam na dół z kanapy, łóżka, fotele, ale u nas jest dość wszystko wysokie więc o wchodzeniu do góry nie ma mowy.

Domek super! Miłej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Babeczki!

My po urodzinach i przyznam, że wieczorem skręcałam się z bólami podbrzusza. Teraz już w miarę ok. Dziś Kubuś wyjeżdża na dzień do dziadków, bo przychodzą nam jutro panele poprawić w salonie.

Ponieważ nie znoszę Kubusia ciągać po sklepach dziś po południu jedziemy do ikei zobaczyć te mebelki dla niego. Patrząc lala właśnie na śliczny pokój Mai zastanawiałam się nad łóżkiem, jak się sprawdzi Wam w praktyce. Kubuś nasz też od stycznia będzie w takim spał. Umie już schodzić sam na dół z kanapy, łóżka, fotele, ale u nas jest dość wszystko wysokie więc o wchodzeniu do góry nie ma mowy.

Domek super! Miłej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marinel, Lala, Agisal dziękuję za życzenia w imieniu Emilki 🙂
Agisal my również życzymy wszystkiego co najlepsze dla Dominiczka!! Prawda że 18 listopad to dla nas najpiękniejsza data? Wy też tak miałyście, że przez cały dzień myślałyście co o tej porze robiłyście rok temu? Ja non stop patrzyłam na zegarek, a jak wybiła godzina 19.15 to wszystkim mówiłam że rok temu trzymałam już Emilkę w ramionach. Dziś był dzień dobroci i nawet dostawała cyca w ciągu dnia, jak tylko miała ochotę Od jutra powolutku będziemy coś kombinować by całkiem skończyć z cycem, choć wiem że będzie ciężko... i mnie i małej.

U nas dziś była impreza, Emilka miała torta upieczonego przez ciotkę męża. Ale to były imieniny mojego teścia i zarazem jego 50-siątka, więc dla mnie nie jest to taka najważniejsza impreza Emilki. Za dwa tygodnie będzie msza i przyjadą nasi najbliżsi czyli dziadkowie, rodzice, rodzeństwo, chrzestni. Nasza impreza będzie już chyba przedostatnia, bo po nas Armando będzie jeszcze świętował 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lala89 pokoik wygląda cudnie 🤪 Pamiętając poprzednie fotki...widać jaki ogrom pracy włożyliście w stworzenie królestwa dla Majeczki 🙂 A jaki liściasty żyrandol znalazłaś, fajnie wygląda 🙂 Naprawdę ładnie!!!

Zaniu STO LAT!!! dla Emilki...dużo zdrówka, uśmiechu i jeszcze więcej tych uroczych tanecznych wygibasków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka,

A ja sama w domku. Kubuś u dziadków 😞, bo miałam dziś naprawiane panele, właśnie sprzątnęłam. Sporo mnie ten weekend kosztował, bo wczoraj zwijałam się z bólu.

Jutro idę na badania rano, cukier bleeeeeeeee, jak ja wypiję to świństwo, a po południu usg brzucha i nerek, bo mam kiepskie wyniki moczu itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ojej Madziu, trzymaj się jakoś :*
mój mąż w szpitalu :/ póki co się bada, zobaczymy, co dalej
lala - śliczny pokój
Agisal - super tort od Sowy (to mój ziomal z Bydgoszczy 😉)
Zaniu - najlepszego dla Emilki 🙂
aaa_aniusia - stowarzyszenie wkurzonych rodziców? a o czym to?
yen - jak tam nastroje?
Marinel - współczuję Twojemu koledze :/ masakra...a dom uroczy 🙂
Cherry - chłopaki dały radę, co nie? a Ty? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witaj Wisienko mądra główko!!

Marinel mam do Ciebie taką prośbę. Mogłabyś napisać mi na priv ile wasz domek ma powierzchni i dać namiar na projekt bo na prawdę jest bardzo ładny i chyba nie duży. A my też mamy zamiar się budować więc dla mnie takie informacje są cenne. No i czy możesz zdradzić ile do tej pory was kosztował ten stan?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby a dlaczego twój mąż trafił do szpitala? Trzymaj się!!

Madzia ty odpoczywaj jak najwięcej. Podziwiam Cię bo widzę że moja ciąża przy twojej to była w ogóle bezobjawowa i jak z płatka. A ty biedactwo się nacierpisz, ale jesteś dzielna i ważne że Kubuś będzie miał zdrowego braciszka!!!! Klasnę Ci na otuchę przed piciem jutrzejszego ulepku... oby wyniki wyszły dobre, trzymam kciuki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No weekend okej minął - CHŁOPAKI dały radę!!! Mąż upilnował Młodego i skręcił meble w kuchni - jestem taaaakaaaa dumna z niego !!!!

W niedziele byliśmy u Babic - tzn. ja na zajeciach a chłopaki w domku. Kacper do mojego przyjścia wariował i szalał. Potem nawet zlał Oliwiera grzechotką. Po czym podszedł do niego przytulił go i pocałował 😮 😮 😮 wszyscy byli w szoku a Mama pękała i peka z dumy. Oczywiście z przeprosin a nie z lania 😁 😁 😁

Bardzo się cieszę dziewczynki że Wam sie przyjecia udały !!! Do naszego jeszcze daleko hahaha 😁 😁 😁

LALA pokoik śliczny !!!!

Szczerze to jakis maraton chyba teraz jest hhihihih - zmęczona jestem przypływem informacji do głowy. TŁUMACZENIA, KSIĄŻKI I TAK NA OKRĄGŁO !!!!

a na poprawę humoru dwa smieszne słówka czeskie:

popyt to po czesku - odbyt !!!

a jak się w Czechach powie ale mnie oszukali w tym sklepie to nikt Wam nie będzie współczuł bo to oznacza ....... ale mnie przelecieli w tej piwnicy !!! 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zajęcia bardzo mi się podobają- wszystko nam mówią !!!

Tajniki tłumaczeń , zarobków (w końcu) etc. ćwiczeń na koncentracje - które przydają się w przypadku tłumaczeń kiedy słuchasz i mówisz na raz. Jestem bardzo zadowolona!!!! Ale przede mna bardzoooooooooooooooooo dużooooooooooooooooooooo nauki !!!!

generalnie jednak zastanawiam sie nad tym tłumaczem przysięgłym bo całkowicie zapomniałam o obowiązku wobec państwa..... nie wiem czy nie zdecyduje się na międzynarodowy certyfikat zamiast tego.... no pomyślę jeszcze. ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...