Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej mamusie!
Nie było mnie kilka dni na forum bo się rozchorowałam 😠 Dominik w sobotę pojechał na weekend do babci aby rodzice mogli posprzątać mieszkanko przed świętami (czytaj:pomyć okna) i pojechać na zakupy...niestety przez te mycie okien się rozchorowałam i jak w poniedziałek pojechałam do teściowej po Dominika to czułam się coraz gorzej....najgorsze, że umówiłam się z właścicielami żłobka iż tego dnia przyjadę podpisać umowę i w tym czasie zostawić Bąbla na 1h....Dominik całą godzinę płakał na sali...wczoraj było już lepiej a dziś już nie płakał w ogóle 🙂 ale wracając do mojej choroby to teściowa zaoferowała się, iż zaopiekuje się Młodym do dziś aby nie zaraził się ode mnie skoro musi chodzić do żłobka....ja od poniedziałkowego wieczor leżałam w łóżku i się kurowałam....dziś na szczęście czuję się lepiej a mój kochany Bąbel jest już z nami 🙂 🙂

Cherry skopiowałam Twoje przepisy na ciasteczka i w wolnej chwili wypróbuję przepis 🙂 ostatnio kilka razy robiłam pizze z przepisu Lali ale z pojedynczej porcji i bardzo nam smakowała 🙂
No i nie pamiętam co jeszcze miałam napisać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Haaaaalo 🙂

A ja mam w piątek i poniedziałek wooooolne - tarara 😉))
Będziemy w piątek z Ciastkiem ciasteczka piec, zrobię jeszcze chlebek bananowy i na pewno babkę cytrynową 🙂 Prawdziwego żarełka nie robię, bo mamy znowu święta objazdowe i na pewno wrócimy z zapasami, ale same rozumiecie... zapach ciasta musi być 🙂)))

Iiii.... bo zapomnę...

Shelby - chodzi Ci o zadziorną twarzyczkę mini Ciasteczka??? Noooo...bo ta jest rzeczywiście fajowa 🙂)

Zania - łaaaaaaał...... ale fantastyczne uszka - jeśli będą smakowały, tak jak wyglądają, to raz jeszcze powtórzę: łaaaaaał !!!!

Madzia - cicho mi bądź i nie demoluj mi mojej zębolowej teorii!!! Celowo Was przemilczałam, a Ty mi tu podpadasz 😁 😁 😁 i znowu ideał sięgnął bruku 😉

Lala - wiem, że Twoja sytuacja nie jest prosta, wierz mi, że i u mnie nie jest lekko, bo bratowe mojego męża to prawidziwe harpie i chętnie utopiłyby mnie w łyżczce wody, ale chcąc, nie chcąc, często się spotykamy i to się na pewno nie zmieni, więc staram się, aby nasze stosunki były poprawne - ze względu na mojego M, Maksia, który ma się trzymać z kuzynostwem i ogólnie nastrój w rodzinie, tak jest łatwiej. Nauka dystansu zajęła mi niemal 10 lat, ale się udało i bardzo się z tego cieszę - i naprawdę Tobie również tego życzę 🙂))

Marinel - brawo!!!! Trzymam kciuki za Twą silną wolę i łóżeczkowe noce Twójej córci 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobra przyjechało me wybawienie!!! Czytaj Mąż!!! 🙂 🙂 🙂

Lala Majcia pieknie juz chodzi niedługo się zaczną biegi dalekodystansowe.... 😁 😁 😁

Agisal zdrowia życzę!!! A tak z ciekawości to jest te żłobek co możesz z pracy podglądać co Młody robi? Pytam bo kiedyś pisałaś o tym....




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marysiu zawsze możesz! ZAPRASZAM!

SWOJĄ DROGĄ TRZEBA BYŁO DZIŚ BO BYŁY DROŻDŻÓWKI Z TRUSKAWKĄ.... 😜 😜 😜

w sumie zostały ale mój Tatuś już sobie je zamówił 😁 😁 😁




p.s. biedni Ci moi sąsiedzi bo ich dokarmiam ciastami ciastkami etc. Ale mówiłam Wam że nie umię piec w związku z tym się uczę i ktoś to musi jeść hahahaa 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze się pochwalic że w piatek idę z koleżanką na jakieś pyszności na rynek w odwecie za wszelkie wychodne mojego męża 🙂 Pamiętacie jak po odebraniu dyplomu musiałam wrócić do domu z Emi bo mąz miał firmową Wigilię? No to teraz sobie odbijam 🙂
a przygotowania świąteczne zaczynam od soboty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie dzisiaj wszystkie mięśnie bolały jak przyniosłam zakupy z Rossmanna 🙂Toteż na jutro zamówiłam z dostawą do domu a pójdę tylko po mięso 🙂 No i moje dziecię spało dzisiaj tylko 20 minut od 11 do 11.20 i to na spacerze więc dzień na wysokich obrotach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My dzis byliśmy w sklepie na piechotę (bez wózka) hahaha fajnie było.... ale potem zaczął się pościg za kotem więc już musiałam nieść na rękach....

.... żeby nie było że przesadzam to do sklepu mamy jakieś 100 - 150 metrów 😁 😁 😁

ale dla Malucha to wyprawa wielka !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry napisał(a):
My dzis byliśmy w sklepie na piechotę (bez wózka) hahaha fajnie było.... ale potem zaczął się pościg za kotem więc już musiałam nieść na rękach....

.... żeby nie było że przesadzam to do sklepu mamy jakieś 100 - 150 metrów 😁 😁 😁

ale dla Malucha to wyprawa wielka !!!


ja juz się nie mogę doczekać kiedy nie będziemu musiału brac wózka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...