Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Marinel jeden lekarz stwierdził, że wszystko ok i nie trzeba antybiotyku, a za dwa dni już tak kaszlała, że się cała czerwona robiła więc pojechałam prywatnie do innego i już były szmery na oskrzelach. I dostała jeszcze gorączki, miała przez dwa dni, teraz już nie ma ale nadal ją kaszle... antybiotyk się kończy a tu taki kaszel, z nosa się jej leje taka przezroczysta woda.

Lala Majeczka wymiotyje tą flegmą a mojej Emilce widać że ona strasznie przeszkadza. Jeszcze nigdy mi nic nie zwymiotowała. Zdjęcia ze ślubu pamiętam miałaś śliczną suknię ja też miałam taką rozłożystą księżniczkową ale nie aż tak bardzo jak ty.

Shelby dziś czy jutro ma ten egzamin??

Cherry i jak tam Armandzik, częstotliwość ciumkania cyca nadal taka sama czy się coś zmniejsza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lala czemu ja cały czas byłam przekonana że mieszkasz koło Krakowa w Myślenicach??? Teraz patrze a to Mysłowice na śląsku!! Oj zawiedziona jestem bo to trochę dalej, a myślałam że kiedyś uda nam się spotkać bo do Krakowa mam nie daleko. No i np w wakacje może w końcu uda nam się spotkać z Marinel Aaaaniusią i innymi chętnymi w Krakowie co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja jestem za spotkaniem 🙂 Będzie już ładnie i ciepło ! I nasze szkraby nie takie małe 😁 Do krakowa mam ok 45 min autem więc nie ma źle 😁

No Zaniu u nas Maja wymiotuje tą flegme bo też ją tak mocno kaszle (ale tylko kilka razy na dzień) .. No ale szczęście że to od ząbków a nie że kluje się coś innego.

I nie chcę zapeszać ale pochwale się , że moje dziecko to ma ostatnio spanie! Dziś wstała 9.30 a poszła spać przed 21 A wczoraj wstała o 10.30!!! Daje nam się wysypiać ta nasza córka , chociaż wczoraj to aż się zastanawialiśmy co rano robić żeby przy okazji jej nie obudzić 🙂
Czasem się przebudzi z powodu tego kaszlu ale śpi dalej!
No i jestem taka dumna z siebie że nie pozwoliłam na to żeby spała z nami w łóżku i wgl w sypialni a w swoim pokoju - bo teraz nie ma problemu z zasypianiem tam.

A na basenie dziś było super! Będziemy chodzić co 2 tyg po 2godzinki bo Majce baaardzo się podobało! A woda w tych dziecięcych basenikach super, i ogólnie we wszystkich basenach ciepła woda także jak dla dziecka to extra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaniu ja liczę na ten zjazd na Wawelu 🙂
Zapomniałam Ci pogratulować odstawienia Emilki,
Ja dzisiaj byłam a usg piersi i wszystko ok 🙂 No może poza tym że z moich piersi niewiele zostało bo zmalały o 1 rozmiar 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂 Dziś ksiądz chodzi po kolędzie, a mój synek jak na złość postanowił, że nie pójdzie dziś spać...zasnął dopiero o 14:45 i nie zdziwię się jak prześpi wizytę księdza, obudzi się w jej trakcie z płaczem lub ksiądz wpadnie w trakcie karmienia, jednym słowem czad!!!Od wczoraj nie mam na nic czasu, bo wypełniam te druki, tworzę nowe cv itd do tej oferty o pracę...eh

lala89 muszę przyznać, że pięknie wyglądałaś na ślubie!!!

A wiecie jaki numer ktoś wczoraj pod wieczór zrobił naszemu sąsiadowi z parteru 😁 Ja wychodzę z windy, a na jego drzwiach, centralnie na środku, przyklejona naklejka penis...a na nim napis...dostałeś karnego kutasa za złe parkowanie!!! 😁 😁 😁

Przyszły mi dziś te kalendarze na dzień babci i dziadka...wzór taki sobie, bo dla chłopców nie bylo wielkiego wyboru, ale to przecież tylko kalendarze 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yen a u kogo zamawiałaś te kalendarze? W Colorland mają boskie tematy 🙂

No i dostałam kolejną oferte pracy a nie mam z kim zostawić Emi 😞 Chyba podejmę się tylko jej części którą można wykonywac w domu i będę to robić w nocy bo kasa nam się bardzo przyda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marinel zamawiałam na Allegro u sprzedawcy webdruk...dla dziewczynek mieli o wiele fajniejszy wybór, oczywiście mogłam zamówić u innego sprzedawcy, ale zależało mi żeby nie było za drogo, bo zamawiałam dwa, a poza tym mieli dobre opinie.
A i wezmę od mamci ten przepis na masę do wafla, ale napiszę Ci dopiero w przyszłym tyg, bo chwilowo mam napięty grafik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam

lalal---cudnowna suknia....jejuu......sliczna!!nie moglam sie napatrzec"
yen--kalendrza super

ja dzi na spacerek wybralam sie nad wisle wracajac wstapilam do galerii krakwoskiej do hm i kupilam maksiowi czapeczke na wiosne i takie butki zapinane na rzepe zamszowe za 15zł razem hehe dobre nie?/ takie maja wyprzedaze w h&m...

co do spotkania w krakowie jestem bardzo za!!! tylko trzeba sie dosc wczesnie zgadac bo ja wiekszosc wakacji spedzam na wsi u rodzicow...a pierwszy tydzien sierpi a nad morze jedziemy a niechcialbym przegapic takiego spotkania!!!!

marinel---przepis na ciasto wrzuce wieczorkiem ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yen i AAA_aniusia spokjnie poczekam na przepisy.
Aniu ja już nie pamiętam kiedy w galerii byłam.
Yen nieważne jaki temat ważne że bardzo ładne zdjęcia!!!
Rozmiawiałyśmy kiedys o parasolkach. Znalazłam coś takiego http://allegro.pl/wozek-spacerowy-spacerowka-parasolka-metro-espiro-i2909390636.html
widzialam kiedys w kościele te spacerówke i odnalazlam 🙂

lala89 czy ja dobrze zrozumiałam że jesteście po ślubie już 8 lat??
My z moim mężem znamy się 9 ale ślub wzięliśmy po ponad 6 latach bycia razem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej babeczki 🙂 🙂 🙂

Zania Armandzik dalaej cyca ale trochę mniej zamiast tego sporo je.... czasem mnie to przeraża. 😁 😁 😁 😁 Najgorsze są noce.... Bo czasem wstaje 3 razy. ... 🤨

Marinel ładny ten wózek - wyglądowo przypomnia x-landera. Ja jednak zostaje przy swoim wyborze bo jest dla mnie ideałem. Kupię go jak tylko dostanę zwrot z podatku. No właśnie dziś zaniosłam pita... Panie US były zszokowane ....

Ja własnie pochłaniam jednym tchem książke Mariusza Szczygła "zrób sobie raj" i pekam ze smiechu. BARDZO SIĘ CIESZĘ ŻE DZIĘKI TEJ KSIĄŻCE ZNALAZŁAM UZASADNIENIE SWOJEGO CZECHOFILIZMU !!!

😁 😁 😁 😁 😁

W książce są opisywane przeróżne wybitne w Czechach osoby. Uczyłam się o nich .... ale za bardzo nie wnikałam. Dzis jednak wiem że dobrze wiedzieć że na świcie są takiekie świry jak ja i mój mąż 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lala to jeszcze "świeże" małżeństwo jesteście 😉.

My po ślubie 5 lat, parą jesteśmy od jedenastu 🙂, z czego 7 lat mieszkamy już razem. Ślub wzięliśmy 6 miesięcy po tym jak wróciliśmy do Polski Ale statystyka... Mój mąż jednak ma inny przelicznik... uważa, że nic nie wiąże tak jak kredyt 30 letni 😉, nam jeszcze 27 lat zostało spłacenia...

Ja też nie ubieram Kubusia już w śpiochy, bo mnie krew zalewa jak on się tak kręci a ja mam mu zmienić pieluchę, spodnie rachu ciachu i włożone. Ale niedługo wracam do śpiochów 😉...
Dzisiaj przeprowadziliśmy się do innego pokoju, jutro przychodzą meble z ikeii dla Kubusial wzięłam ze złożeniem, bo nie mam siły składać, mąż popołudniami jest późno, dziadków też nie będę obarczać. Ogólnie można powiedzieć, że po takich dwóch dniach czuję się źle, mam monety, że brzuch bardzo się buntuję. Dlatego właśnie robię listę co jest potrzebne do szpitala. Wyśle męża po zakupy. Zresztą lekarze pewnie nie bez powodu mówią, że ja dotrwam do końca lutego to dadzą na msze.

Hip hip hura u nas też spadł śnieg. Wysyłam jutro dziadka na sanki z Kubusiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no no Madziu to ja trzymam kciuki.

Co do śpiochów to.............Ja je zakładam i je uwielbiam. Pajace są boskie. I straszne się cieszę że TESCO je robi. Właśnie kupiłam multipak 12-18 mies. 🤪 🤪 🤪
Bodziaki u nas w szafie są i będą!!! Bo je uwielbiamy. 🙂 Nie dążę do tego by moje dziecko w wieku 13 miesięcy wyglądało młodzeżowo. Wygląda jak wygląda a ja ten jego wygląd na długo chce w mojej głowie i sercu zostawić!!! Każde dadada sprawia że jestem z niego bardzo dumna! Nie musi póki co jeszcze mówić czy informować, że chce kupę...etc. Wystarczy że jest i że uszlachetnia każdy mój dzień swoim uśmiechem. Ja po prostu nie mam ciśnienia na szybkie dorastanie i wmawianie sobie, że moje dziecię jest o krok lepiej rozwinięte niż jego rówieśnicy... No ale JA zupełnie chyba inna jestem 😁 😁 😁 😁 😁



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry body to chyba najlepszy wynalazek na świecie bo dzięki nim moje dziecie nie chodzi z nerami na wierzchu 😁

Marinel my jesteśmy 2 lata po ślubie 🙂 8 razem. I dziś z okazji rocznicy od rodziców mojego dostaliśmy opiekacz do kanapek, a od moich raclette grill 🙂 Fajnie!

Yen kalendarze super,ie się podoba wzór. Ja dla swoich już zrobiłam 🙂 Każda strona inna bo i tak kartki będą zrywane więc mogłąm poszaleć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry napisał(a):


Co do śpiochów to.............Ja je zakładam i je uwielbiam. Pajace są boskie. I straszne się cieszę że TESCO je robi. Właśnie kupiłam multipak 12-18 mies. 🤪 🤪 🤪
Bodziaki u nas w szafie są i będą!!! Bo je uwielbiamy. 🙂 Nie dążę do tego by moje dziecko w wieku 13 miesięcy wyglądało młodzeżowo. Wygląda jak wygląda a ja ten jego wygląd na długo chce w mojej głowie i sercu zostawić!!! Każde dadada sprawia że jestem z niego bardzo dumna! Nie musi póki co jeszcze mówić czy informować, że chce kupę...etc. Wystarczy że jest i że uszlachetnia każdy mój dzień swoim uśmiechem. Ja po prostu nie mam ciśnienia na szybkie dorastanie i wmawianie sobie, że moje dziecię jest o krok lepiej rozwinięte niż jego rówieśnicy... No ale JA zupełnie chyba inna jestem 😁 😁 😁 😁 😁





Aż Ci klasnę za te słowa.... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lala prze prze prze pięknie!!! 🤪 Jak ty to zrobiłaś? W jakim programie? Chyba sobie taki zakupię i też spróbuje coś potworzyć bo jestem pod wrażeniem tego co ty kobito tu nam prezentujesz. A nie będę przecież Cię męczyć żebyś mi robiła takie cuda, wystarczy że kartkę na śiweta już raz nam robiłaś 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yen program to adobe photoshop do ściągnięcia w necie wersja próbna ale jak dla mnie wystarczająca.. Kiedyś w szkole na nim pracowaliśmy i tak mi zostało że zdjęcia przerabiam do dziś 🙂
No i fajne że się podoba 🙂 Odnośnie karteczek to spokojnie bo wielkanoc się zbliża 😁 😁 😁 Jeśli chcecie żeby wam jakieś zdjęcia przerobić to w wolnej chwili mogę - najczęściej jak Maja śpi bo jak widzi włączony komputer to AMEN 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry w przypadku nie używania przeze mnie śpiochów chodzi o wygodę. Zmiana Kubusiowi w nocy pieluchy lub na pół śpiąco to istny koszmar. Tak tylko wkładam spodnie i ubrany.
Bodziaki używamy bo są wygodne i praktyczne.
Co do ciuchów to ja gustuję dla Kubusia w granatach ( oczywiście niebieski też), czerwieniach, szarościach, czerni i bieli, wszelkich połączeniach tych kolorów. Większość ciuchów mamy w tej kolorystyce. Ktoś powie nudno, może i nudno, dorosło. Ale ja widzę swojego synka w sztruksach granatowych i czerwonym sweterku z myszką miki to się rozpływam 😉. Gust na początku w większości przypadków kształtują rodzice, póki dziecko nie ma non stop styku z rówieśnikami.
Tak jak gdybym miała córkę nie kupiłabym jej nic różowego... przepraszam Was mamusie nie gniewajcie się na mnie za to... Owszem jakby była większa i miała chęć chodzenia w różowym i nie udało by mi się tego wyperswadować, to OK.
Poza tym widzę, że dla Kubusia liczy się przede wszystkim nie czy sweter jest biały, granatowy czy czerwony ważne, że jest na nim Tygrysek, Samochód czy balon...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj joj Mamuśki się rozpisały 🙂 My już oficjalnie poświęceni 😁 Przyszedł taki młody ksiądz i....nie chciał wyjść 😁 Siedział i siedział...Oskar akurat wstał kilka minut po tym jak on przyszedł...oczarował księdza...ze wzajemnością, Oskar nie płakał, uśmiechał się i nawet mu pana ząbka pokazał...no, ale ksiądz nadal siedział...jak zrobiło się naprawdę niezręcznie to w końcu poszedł 😮 Nie pytał ani o Kościół ani o to, że nie mamy ślubu...zapytał tylko czy w ogóle zamierzamy się pobrać i to by było na tyle 😉

Jejku kobietki Wy już tyle ze swoimi chłopami, nie nudzą Wam się? 😜 żart 😉
Muszę Wam się przyznać, że to od zawsze był mój problem...nie potrafiłam za długo usiedzieć z jednym facetem...po pewnym czasie znikał ten dreszczyk emocji i już mi się nudziło...najdłużej wytrzymałam 4,5 roku, ale ostatni rok to już był dla mnie koszmar, dusiłam się...faceta na całe życie już wybrałam i jeszcze nie zdążył mi się znudzić...ale za kolejne kilka lat...hmmm aż strach pomysleć 😁 😁 😁 Oby nie 🙂

Co do śpiochów, to my nadal używamy...Oskar praktycznie zawsze odkryty w nocy, wiec przynajmniej jestem spokojna, że mu wszędzie ciepło...piżamki mielismy dwie, ale zawsze się podwijały i potem miał gołe plecki...bodziaki tez lubimy 😉

Lala89 kalendarz cudny!!! Ja niestety nie umiem takich rzeczy, więc wzięłam gotowce, ale Twój bije je po stokroć!!!

Oskarowi strasznie spodobało się kropidło...tylko, że pomylił je z miotłą 😁



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...