Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

Cherry świetna wiadomość!! Kacper będzie miał się czym bawić!! Tzn. będziecie razem testować chyba że nie dasz mu się pobawić? A co wcześniej testowałaś?

Gosiu napisz koniecznie na priv jak sie kolega nazywa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cherry - to świetnie! cieszę się ogromnie! ja też próbowałam, ale mnie nie wzięli, więc, jeśli możesz tu nam opowiadać, to będę bardzo rada z tego, jeśli nam opiszesz, co tam w paczce i jakie są Twoje zadania itp 🙂 super! 😁

Aniu - no to spokojnej nocy! i oby, tak jak pisała gosiaq - nie trwało to do 3 roku życia!!! uchh!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AA_anusia miałam cc bo obwinął się pępowiną i w ostatniej chwili na blok mnie przeniesli. Nie było ciekawie bo okazało się, że mam krwiaka który pękł i musiał mnie lekarz operować. 3 godziny trwała operacja. No ale pozniej jakos dochoszłam do siebie. I było ok. Mikołaj ur się 3800 i teraz nie wiem ile waży ale jest cięzki, ja ledwo daje radę. Pewnie cos ponad 13 kg.. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczynki
mam problem bo moja majcia od jakiegos czasu nie daje sie wycierac w strefach intymnych . ani po tym jak zrobi kupkę ani w czasie kąpieli żeby ją umyć. zaciska nóżki i koniec placz na całego. Nie jest czerwona , mocz normalnie oddaje, zapach też normalny. Dziewczyny co o tym myślicie? kurcze boję się o nią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martusiap napisał(a):
hej dziewczynki
mam problem bo moja majcia od jakiegos czasu nie daje sie wycierac w strefach intymnych . ani po tym jak zrobi kupkę ani w czasie kąpieli żeby ją umyć. zaciska nóżki i koniec placz na całego. Nie jest czerwona , mocz normalnie oddaje, zapach też normalny. Dziewczyny co o tym myślicie? kurcze boję się o nią.


Martusiap ja bym na Twoim miejscu zrobiła badania moczu i krwi. Można by podejrzewać bakterię w moczu albo zapalenie dróg moczowych. Można spekulować ale najlepiej badania porobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂 Własnie wróciłam z "Obławy"... obejrzeć można, ale nic ciekawego!

Oskar zasnął dzisiaj znowu po 15...a teraz męczył babcie prawie do mojego przyjścia...chyba spróbujemy przytrzymać Oskara jeden dzień bez drzemki, tak żeby poszedł spać już przed 19, ale wątpię, że dotrzyma. Strasznie przeszkadza mi to , że tak późno zasypia, jak mój małż wróci, to nie będziemy mieć w ogóle wieczorów dla siebie 😞 To już za 2 tyg i dwa dni, YupiiiI 🙂
Ale jak byłam w urzędzie pracy w poniedziałek to kolejka do rejestracji ogromna... już sama nie wiem czy ten powrót do dobry pomysł 😲
Ja jutro wysyłam swoje papiery dotyczącej tej oferty w prokuraturze, ale doszły mnie słuchy, że kandydat już dawno wybrany po znajomości, a konkurs na urzędnika tylko dla formalności...więc grzecznie wysyłam papiery, żeby urząd pracy się ode mnie odczepił, ale nie liczę na nic

Witam nową Mamusię Anabelle!!!

Marinel śliczna fotka profilowa Emilki, to pewnie z tej sesji co?

Lala89 focie śpiącej Majeczki słodkie, no i te z basenu...superanckie!!! Mam nadzieje, że w końcu i my zabierzemy Oskara na basen 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yenefer dzięki za powitanie. Myślę, że masz podobnie do nas. Pisałam o tym wczesniej. Ogranicz mu popołudniowe drzemki. Nasz synek wtedy usypia w momencie. A wczesniej były cyrki.
Mąz za granicą, daleko? Czy w Polsce jest sens siedzieć? To zależy w jakim mieście. No i od pracy. U mnie w miescie o dobrą pracę trudno. Człowiek studia kończy a potem musi towar na pułkach rozkładać... i nie chce tu nikogo obrazić, bo żadna praca nie hańbi. Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi...Bez znajomosci nic sie nie zdziała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Helloł dziewczynki!

Witam nową forumowiczkę Anabelle!

Yen szkoda że ta praca z góry skazana na porażkę ale jeśli wolisz żeby twój małż znalazł pracę po powrocie, to może to i lepiej będzie miał większą motywacje 😉

Lala a ja sądzę że dobrze że złożyłaś łóżeczko Majeczka na pewno sobie poradzi śpiąc na takim nowym ślicznym łóżku. A pomysł z materacem pod spodem genialny. A i nie odpisałaś mi na pytanie dotyczące Marcina i jego zarostu 😜 mam nadzieję że cie tym nie uraziłam,. to było pytanie pod wpływem impulsu i odpowiedź nie jest koniecznie oczekiwana 😉 mam nadzieję że nie uważasz mnie za wścibską babę

Martusiap już sama nie wiem czym to może być spowodowane. Może ona nie lubi jak ją podcierasz zimną chusteczką nawilżaną? Spróbuj położyć chwilę wcześniej na grzejnik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabelle małż jest w Anglii, ale wraca na stałe pod koniec stycznia. U nas też kiepsko z pracą, ale on tam nie chce już sam dłużej siedzieć...a ja z kolei nie chce już tam mieszkać...tutaj mam rodzinę i przyjaciół,a to dla mnie najważniejsze!!! Boję się , co dalej będzie...ale mam nadzieję, że jakoś się ułoży. Najwyżej...będziemy żyć miłością 😁 😁 😁 Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej to ja najbardziej nielubiana forumowiczka ostatnich dni....

Tak więc wcześniej testowałam szczoteczkę elektryczną ORAL B. Mam ja do dziś i jestem z niej strasznie zadowolona. 🙂

Shelby jeszcze nie dostałam paczki i nie mam pojęcia co w niej będzie i co będę miała zrobić.... Póki co otrzymałam maila z gratulacjami że zostałam nowym ambasadorem i że paczkę otrzymam w przyszłym tygodniu. A wysyłałaś zgodę pisemną ?

Anabelle powtórzę pytanie... Jak nas znalazłaś? Długo juz nas podczytujesz?

Dziewczynki możecie podać mi linka do naszego brzuszka? Jak w nim szperacie to są jeszcze nasze fotki ?

Własnie sie wkurzyłam. Mamy czwartek godzinę 23 a ja się wlaśnie dowiedziałam że w niedzielę mam egzamin..... z około 1000 jak nie więcej słówek !!! Yeah!!! Przece noce są długie no nie? Chyba sobie przypomnę studenckie zycie hahaha!!!

Dobrze jej tak co nie ??? Ale co tam 😁

Zrobiłam dzis farsz do pierogów więc jutro wielkie lepienie. Będa ruskie i z kapusta i grzybami .... 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂 My wstaliśmy o 9ej 😜 Za oknem biało. Popijam właśnie cafe latte – moją ulubioną. Przyznam się Wam, że tęsknie za latem.. Brakuje mi słońca 🥴 Wiecie że już weekend się zaczyna? 🙃 🙃 🙃
Wszystkie z Was siedzą w domu czy pracujecie??

Zania 🙂

Cherry nie śledziłam Was wcześniej, jeśli Ci o to chodzi. Wpisałam w Google : forum mamusie i weszłam do Was
Nie bawię się w takie podchody, czytanie za czyimiś placami. A czemu tak o to dopytujesz?
O to ciekawą masz pracę, testujesz produkty? Może i ja bym się załapała, bo i tak siedzę w domku wiec może fajnie by było.. chyba że nie chcesz
Pierogi mniam, ja uwielbiam. Jakby mieszkała bliżej to bym się wbiła na pierożka. Pracochłonne ale wyborne.

Yenefer życie na odległość jest jakimś rozwiązaniem ale na krótki okres. Kiedyś nie było niczego na półkach, ludzie załatwiali sobie spod lady ale mieli pracę i zarabiali, a dzisiaj wszystko masz na półkach a niekoniecznie pieniądze i dobrą pracę. I właśnie gdy ktoś chce innego życia, wyjeżdża za granicę, choćby sprzątać bo i tak lepiej się opłaca. Ja mojego męża namawiam na wyjazd ale on nie chce..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zaniu :* oczywiście że ci odpiszę! Już raz odpisałąm ale Majcia wyłączyła mi kompa, a potem to już zapomniałam! Mój małż ma zarost (bródke) od zawsze 🙂 Jakoś się przyzwycziłam , ale warunkiem jest że jest krótka , bo jak jest długa to mnie wkurza . Więc musi mieć odpoiwiednią długość 🙂 inaczej nawet podczas przytulasków potrafie go wysłać do łązienki żeby ją skrócił 🙃

Cherry to świetnie że bedziecie testować lego! Gratulacje bo pewnie kandydatów było sporo! 🙂
A czemu nielubiana 😁 🤪 zaraz cię tu przez kolano wezmę!:* i za to prosze mi pierożwki wysłać i to priorytetem i z kapustą bo ruskich nie lubię ! 🙃 🙃 🙃

Powiem Wam , że Majcia dziś przespała noc super! Spała do 9.30 😮 Chyba podoba jej się że ma sporo miejsca do spania! Wiem wiem że wam tak cały czas o tym no ale kurka ciesze sie! Zawsze to jakiś przełom no nie?? I powodzenia w nauce!!! 1000słówek tak? dżizas..

Anabelle ja aktualnie jestem na wychowawczym bo nie mam z kim małej zostawić a do żłobka jej nie chcemy dać.. Za to planuje żeby szła do przedszkola jak będzie mieć 2,5 roku

Yeeeeen jak to zleciało!! Będziemy razem odliczać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabelle ja nie pracuje bo szef przedłużył mi umowę tylko do dnia porodu więc byłam pół roku na macierzyńskim, a teraz pół roku na bezrobociu i skończyły się już pieniążki. Marne bo marne ale zawsze coś. Teraz jesteśmy na utrzymaniu męża, który pracuje na delegacjach (obecnie we Wrocławiu) jest operatorem koparki. Mieszkamy z teściami i zbieramy co możemy żeby w pewien piękny dzień móc się wprowadzić do własnego wybudowanego domku... ale miną lata bo tych pieniędzy jest na razie nie wiele jak na taką inwestycję. Ja też chciałabym iść do jakiejś pracy, nawet za najniższą krajową choć mam magistra (skończyłam AWF turystykę i rekreacje). Mieszkamy na wsi więc rozrywek tu nie ma wiele...

Lala dzięki za odpowiedź- tak też myślałam 😉

Cherry ty jesteś zdolna bestia więc w mig pochłoniesz tą wiedzę!! Trzymam kciuki za 5 na egzaminie!! I jeszcze jedno- ja Cię lubię i nie wyobrażam sobie tego forum bez postów Wisienki!!!!!!!!!!!

Ja też kupiłam sobie ostatnio szczoteczkę elektryczną Oral-b w Rosmannie wtedy co był rabat na wszystko -20% nie jest za tania bo normalnie kosztowała 90 zł. Dostałam pieniążki na imieninki od mamy i taki sobie prezent wymyśliłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MARYSIU MY ROWNIEZ SKALDAMY ZYCZONA STO LAT STO LAT

pani nielubiana---musze przyznac ze twoje posty czasem potrafia tak mi poprawic humor ze zaluje ze niemieszkasz blizej mnie bo bym cie nawiedziala.....a egzamin zdasz na 5!!!!
my po spacerku w sniegu bylo super tylko cala mokra wrocilam pozniej wkleje wam zdjecie mojego meza w wieku 18miesiecy i mojego maksia teraz....niewiem czy jest jakas roznica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...