Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
bo bo bo ja dopiero wieczorem tzn. po 16 byłam....

.... a a jak z Tobą gadałam to jeszcze nie wiedziałam..... ☺️

i sa takie okrągłe dywaniki różnokolorowe za 9 zł... takie pod dupkę fajne... Kupię tez ale jak wypłatos mężos dostanie....

.... odkąd jest tak zimno a wirusy sie mnożą z Kacprem nie chodzę do marketów....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kochana patrzę na promocję bo można wiele zaoszczędzić.....

..... szkoda że nie ma u nas takich kuponów jak w USA pierwsza bym zbierała....

ale zakupy zakupami serek wiejski rozpieprzył mi sie w torebce.... i mam też całe siedzenie w aucie upieprzone.

Jeździ się fatalnie gwałtowniejsze pociągnięcie kierownicy i dupa tańczy.... !!!!

p.s. Shelby tyko jeździł od razu proszę !!!

Hehe mój szawgier zdał egzamin na prawko ostatniego dnia starych zasad!!! Miał fuksa !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

widzę że gasiła to i zapalam.... 😁 😁 😁 😁 wstaliśmy o 8...tzn. ja o 7 a gagat o 8.00 chciałam go przestawić i będę próbować dalej bo inaczej zasypia około 22.00 .... ale dzis był straszliwie nietomny.... Nawet jak zaśpiewałam reklamę pizzy Gussepe nic to nie dało a normalnie na sam dzwięk tej piosenki leci z innego pomieszczenia 😮 😮 😮


Shelby a zrobisz dziś taką samą kawkę special for me?

MIŁEGO DNIA !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Cherry to może ja sprobuję z jakąs dobrą kawą? 😜 Chociaz jak patrzę co się dzieje za oknem to się zaczynam zastanawiać nad zmianą planów - może to my przyjedziemy? Bo Ty się chyba w takich warunkach niezbyt pewnie za kierownica czujesz z tego co pamiętam


Dokładnie. Wiesz, że Was zawsze ZAPRASZAM oczywiście łącznie z Irą 🙂 🙂 🙂 N to za ile będziecie? A tylko ja nie mam w domu nic słodkiego bo jak Ci mówiłam walcze ze swoim uzaleznieniem 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry napisał(a):
wanilia napisał(a):
Cherry to może ja sprobuję z jakąs dobrą kawą? 😜 Chociaz jak patrzę co się dzieje za oknem to się zaczynam zastanawiać nad zmianą planów - może to my przyjedziemy? Bo Ty się chyba w takich warunkach niezbyt pewnie za kierownica czujesz z tego co pamiętam


Dokładnie. Wiesz, że Was zawsze ZAPRASZAM oczywiście łącznie z Irą 🙂 🙂 🙂 N to za ile będziecie? A tylko ja nie mam w domu nic słodkiego bo jak Ci mówiłam walcze ze swoim uzaleznieniem 😁 😁 😁 😁

Myślałam raczej o jutrze albo o czwartku - tak jak się umawiałyśmy. Teraz bym musiała samochód odśnieżać z Werką 🥴 Jutro mogę sobie wczesniej wstac i zanim mój wyjedzie to uzdatnię auto do jazdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry mamusie!

Ja dzisiaj wcześniej na necie, bo mam humor do niczego i nic nie chce mi się robić!
Dałam Izuni paluszki do jedzenia i chyba musze się komuś wyżalić...ech już sama nie wiem czy wogóle zawracać Wam tym głowę... Jest mi bardzo przykro ismutno... ech i nie wiem co będzie dalej.. 😞

Anabelle mam nadzieję, że na Mikusia się ta koleżanka nie wydzierała!!!

Cherry no Ty to jesteś przodowniczką wyłapywania promocji! Buziak wielki za to, że się nimi dzielisz z nami!

Ech prawko... moja siora w ub roku nie zdała, teraz czeka na wiosnę i znów bedzie próbowała...

Ha ha za latarnika możesz robić 😉

O 22 to faktycznie późno chodzi spać Kacperek... Iza zasypia na szczęscie przed 20 wczoraj później i budzi się o 7 z minutami, wypija mleko pobawi się chwilę w łózku moim lub na mnie i zasypiamy dalej i tak do 9 w łóżku przysyoiamy...

Cherry, Wanilia Wy jakoś blisko siebie mieszkacie tak? Super macie, że możecie się tak odwiedzac... 😉

Miłego dnia Mamusie i Dzieciaczki :*



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry!
Witam i ja z rana (dziś wyjątkowo)...Musiałam wziąć urlop na żądanie bo kolejna- już 3 nocka nie przespana.....te zębole nas wykończą 😞 Chłopaki właśnie pojechały do żłobka-praca a ja mam zamiar odpocząć i się wyspać....jak wstałam o 6 to cały świat mi wirował z przemęczenia i jeszcze prawe oko mam zaropiałe i spuchnięta powieka.....muszę dziś jechać do okulisty bo nie wiem co się dzieje.....


McDusia tak ja też jestem z P-nia 🙂 a Ty z jakiej dzielnicy ? ja okolice Os. Kopernika....
Gdzie rodziłaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć
Witam po bardzo długiej przerwie ☺️, ale jakoś brakowało natchnienia do pisania starczało na czytanie 🤪.
Witam Anabel i McDusia. McDusia czyżbyś lubiła Małgorztę Musierowicz?
Co się u nas działo?
Piotruś zaczął chodzić (tzn pierwsze kroczki na początku grudnia), a całkiem swobodnie mu to idzie od świąt. Mamy 3 zęby i 2 na "wylocie". Przy trzecim dziecku odwiedziłam się czym jest bolesne ząbkowanie. Z gadania to mnóstwo po swojemu a z konkretów to mama, baba i am (jedzenie). Jesteśmy po szczepieniach, następne kwiecień i maj. Waga 9,7kg. Jest z niego wojowniczy śmieszek, i oczywiście złości się na zakazy.
Dziewczyny chodzą do szkoły i przedszkola (ostatnia nawet zdrowe, tfu tfu, żeby nie zapeszyć). Gabi była aniołkiem w jasełkach szkolnych, zaraz obie mają występy na dzień babci i dziadka, bale karnawałowe. Zarezerwowałam i m już miejsca na salach zabaw na urodziny.
W ubiegłym tygodniu byliśmy w górach świętokrzyskich na zimowisku - mój odpoczynek od "dni świstaka"
Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...