Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio też albo latte albo cappuccino czy jak to cie pisze.. 😉 Ngdy nie piłam sypanej parzonej kawy.. 😉

Cherry heh szkoda jak szkoda.. ja od czasu jak urodziłam to rzadko robię makijaz bo jakos nigdy nie chciałam by Iza tuliła sie do pudrów... wolę jak bezposrednio do mnie sie tuli heh 😉

Ha jak myje podłoge to pól biedy, bo przynajmniej ma zajecie, a Ty chwilke dla siebie 😉

Agisal niestety to prawda że od przeziebienia moze zapalenie spojówek sie zrobić!
Obyś szybciutko wyzdrowiał! życzę zdrówka! No i żebyś nie zaraziła Dominika!
To prawda, że jak ciągle tylko praca, dom, w międzyczasie dziecko to brakuje takiej chwili dla siebie by spokojnie usiąść, zebrać mysli, wypić kawkę..
Pewnie, ja tez mam nadzieję, że się spotkamy 😉

Tescie maja blisko przepompowni działke.

Cherry znam ten ból! Ja w sobotę odbierała z naprawy tel, bo panel dotykowy moje dziecko mi posuło! Całe szczescie, że tel jeszcze na gwarancji był! 😉
A jak Twój? Włączył się już?

Rozumiem, że indyka masz tak? Ja kupiłam od sasiadki jesienią i też połowę dałam mamie, bo nie wiedziałam co mam z tym zrobić... 😉

Indyk w nogach ma spro scięgien i włokien, które powodują, że mięso dłuugo się smaży/piecze...

Lala no prosze jaka zdolna jesteś! Smacznie wygląda! Może kiedyś przepis wykorzystam.. 😉

Po prostu mam nienormalnych teściów i tyle! Od wczoraj jest kłótnia! Zaraz poszukam to wkleję Wam, bo wczoraj pisałam kumpeli na pryw bo musiałam sie wygadac...











Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzisiaj Dzień Babci. Wczoraj ustalilismy z mężem, że podjadę do niego po pracy z Izą i potem podjedziemy do Urzędu Skarbowego, On zostanie z małą w samochodzie, a ja wejdę do urzędu i wezme sobie formularze PIT, bo ja ich trochę potzrebuje, bo rozliczam wiarę... no, a że mąż kończy w poniedziałki o 17 to już ciemnawo było, do tego mroźno, dzisiaj wiatr duży więc i zawieje na drogach, slisko... i na dodatek wpadła bratowa z Majką do mojej mamy i babci.. a potem przyszły do mnie bo Maja chciała iść do Izy... No więc mówię dobra to nie jadę, pojadę jutro... Wieczorem jak mąż wrócił z pracy, to pojechaliśmy do Lidla i jak wrócilismy była już 19, więc wykapaliśmy izę, dostała kaszkę i wtedy zadzwonilismy do Teściówki złożyć życzenia i by Iza chwilę do niej przez tel po swojemu pogadała! No i mąż dzwoni.. włączył na głośnomówiący.. a ta jak tylko odebrała to zaczęła opierdzielać, że dopiero teraz, że dziękuje nam za dzień Babci i takie tam... Tak mmnie wkurzyła, bo przeciez dzień babci jest cały dzień, a ona tak się zachowała jakbysmy tydzień później conajmniej zadzwonili! Aaa i mówi, że mogłam zrobić Izie zdjęcie i jej wysłac z zyczeniami... i takie tam... Tak mnie wkurzyła, że na pewno jutro nie pojadę do nich! Juz uszykowałam mężowi prezent dla nich i powiedziałam, że ma dac im rano... a On mówi, że jak ja nie chce jechać to on po pracy przyjedzie, weźmie Ize i pojedzie do nich.. ale ja powiedziałam, że się na to nie zgadzam, że nie będzie po nocy jeździł w mrozie i zaspach z dzieckiem! I koniec! Noż kur... gdyby nie wyjechała z takim tekstem, to serio jutro bym pojechała, bo chcielismy jej Ize zosatwić i iść na cmentarz niedaleko na grób męża babci zapalić znicz... ale po tej akcji no nie pojadę tam! I Izuni tez nie dam by mąz zabrał!!!
Aaa jeszcze wyjechała z tekstem, że Przemo jak rano do nich jedzie w poniedziałek to śpi jeszcze tam pól godz.... no bo jeździ tak jak zawsze, a do pracy idzie później (na 9) ale potem sa takie korki, że woli jechać wcześniej i sobie tam wypić kawkę i połozyć się na chwilkę... no i teściówka do niego mówi, że on rano przyjeżdża i kładzie się spać, a mógłby rano do niej przyjść dzisiaj! A on mówi, że przecież Ty nie jesteś moja babcią! Noż co ona myslała???
W sumie to jest tak, że mąz jeździ do ich mieszkania, tam ma cały czas swój pokój. A teściowa mieszka 2 ulice dalej u dziadka, bo dziadek już sam mieszkac nie może, a teść do dziadka nie chce się przeprowadzić więc tak chodzi do teściówki... a mieszka u siebie... wiecie u dziadka to jednak mieszkanie jest w gorszym stanie niż u nich w domu.. gorsze warunki wogóle są... no ale... dziadek sam być nie może, a do nich nie ma mowy też by przyszedł, bo w tym mieszkaniu czuje się jak u siebie,a tam by dopiero jazdy robił.. ma alzheimera i pamieta tylko to co było kiedyś...
Uspiłam Izę, usiadłam i mówię wyslę jej sms-ka no i napisałam: "Jak mówilismy Rodzicom, że Dziadkami zostaną to tak nas potraktowali, że całą drogę do domu jechałam i płakałam co mam zrobić? Czy usunąć ciążę, czy odwołać slub czy co? Zadnych gratulacji! zadnego cieszymy się! A teraz pretensje wielkie, że dopiero wieczorem dzwonimy! A było tak, że miałam jechac po Przema do pracy i razem mieliśmy przyjść i zostawić małą i isc na cmentarz. Ale poetm wieczorem stwierdziłam, że jest slisko, niebezpiecznie i na dodatek miałam gości i tak zeszło... A dzień babci jest cały dzień!!! Chcieliśmy jutro wpaść po Pzremka pracy, ale po rozmowie tel. nie widze takiej potzreby..."
To mi odpisała, "Nie rozumiem Twoich zarzutów. Nie pierwszy raz masz je nieuzasadnione. ja to mam dzisiaj powód do płaczu."
Więc jej odp" Nie rozumie mama? To niech sobie z tatusiem przypomni jak zareagowali na wieść o ciąży mojej! Prosze zapytac Przemka to powie czy to prawda... I o tym, że po tej wizycie chciałam z nim zerwać, odwołać ślub i sama wychowac dziecko!!!! Tak się wtedy zdenerwowałam, że zaczęłam plamić i mało nie poroniłam! prosze zapytac Przemka czy tak było..."
Sorka, że Wam tutaj smęcę, ale no mówię mam nerwa na nich...

A dzisiaj rano jak mąż pojechał do pracy to zawsze idzie do nich do domu tzn tam gdzie tesc obecnie mieszka, bo tesciowa poszła do dziadka... no i teść zaczął jechać na Przema! Potem go pyta czy ma nam załatwic wizyte u lekarza dla Izuni? A mąz mówi, że jak ma nam wypominać to nie chcemy! No i poszedł do pracy!

O 10:30 teść dzwoni do niego i znów pyta czy ma załatwic wizyte dla Izy? A Przemo mu mówi, że nie!
Wiec teśc zadzwonił do mojej mamy i mówi jej że ja nie chce iść z Izą dzsiaj na wizyte na 12:30 do jakiejs tam pani prof bo on załatwił a ja nie chce iść!
I móie mamie jak było od poczatku i że nie ma żadnej wizyty bo jak mam iśc na wizyte o której nic nie wiem?????/ A i tak mówilismy że nie chcemy by nam cokolwiek załtawiał a potem wypominał!!!!!!!!
On jest nienormalny i teściowa też do tego!
No bo mieć prtetensje że wieczorem dzwonimy z życzeniam na dzien babci a nie z samego rana?????????/ Przecież dzień babci jest cały dzień!!!!!!!!!

Mówie Wam mam takiego nerwa że powiedziałam że dzisiaj do nich nie jade i chyba wogóle w najbliższym czasie nie pojade ani ja ani moje dziecko! Mąż chce niech sobie jeźzi bo to jego rodzice, ale ja nie zamierzam!


Powiedzcie same czy Oni sa normalni???????????

Musze iśc się chwilą Izą zająć bo stęka przy mnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Babeczki pędzicie jak oszalałe.

Cherry ciekawe kiedy mój telefon padnie. W sumie nie powinnam tak pisać tylko oduczyć Kubusia od bawienia się nim.
Moje dziecko uwielbia telefony i tym podobne...

Dziś Kubuś spał aż 2h20 min na raz, rano miał do tego straszne rozwolnienie. Nie mam pojęcia po czym, nic nowego nie jadł. Dałam dwa razy Dicoflor i teraz trochę lepiej.

Lala i jak makaron w smaku. Podziwiam, bo to chyba nie na moją cierpliwość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No mój telefon raczej umarł.... 😞 😞 😞

jestem bez..... 😞 😞 😞


wszystko moja wina bo pozwoliłam mu żeby się nim pobawił! Już przed świętami było podobnie ale jakoś udało się naprawić. Niestety to jest wynik braku konsekwencji. Przez ponad miesiąc jakoś mogłam go upilnować a dziś już nie....

Właśnie piekę dla tego łobuza babrczki z jabłkami na mleku modyfikowanym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak to jest z tymi teściowymi, że nas wkurzają 😉 ja też czasami mam dość swojej teściowej, choć bardzo nam pomaga przy Dominiku....czasami aż za bardzo 😠 Dziś zaproponowała mojemu małż, abyśmy zawieźli jej Bąbla i Ona się nim jutro zajmie aby nie musiał iść do żłoba skoro jest taki obolały przez te zębole......zgodziłam się......zawiozłam......i oczywiście podniosła mi ciśnienie.....zaczyna lekceważyć moje zdanie....oczywiście chodzi o pierdoły ale zawsze....np. była prawie 18- Domi zjadł całe jabłko (łącznie z ogryzkiem 🤔- nie pozwolił sobie odebrać) ale zobaczył na stole pączki i oczywiście zaczął jęczeć aby mu dać do zjedzenia....nie zgodziłam się....moje teściowa stwierdziła, że On jest głodny....odpowiedziałam, że NIE!!!! zjadł przed chwilą całe duże jabłko a za godzinę ma mu dać kaszkę na kolację (to się mojej teściowej nie podoba....Ona wolałaby mu dać np. parówkę i kanapkę 😠 i co robi moja teściowa...zaczyna wyciągać pieczywo i obkład z lodówki....noż kur..... już nic nie powiedziałam bo nie byłoby to nic miłego....na szczęście Dominik zaczął bawić się jedzeniem i w konsekwencji wypluwał 😜
Przyznaję, że zaczynam być zazdrosna o teściową.....Dominik ją uwielbia i woli iść do Niej niż do mnie np. na ręce czy kolana.....a Ona to zaczyna wykorzystywać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia_m3 chyba każde dziecko lubi bawić się tym, co widzi że dorośli mają w rękach.. 😉
Rozwolnienie? A zębiska nowe nie wychodzą?

Cherry to nie zazdroszczę sytuacji! A jeszcze na gwarancji czy już po?

Podziel się przepisem na babeczki 😉

Agisal doskonale Cię rozumiem, bo u nas podobnie tyle, że z moją mamą! Iza ją uwielbia bo babcia na wszytsko pozwala, a mama nie! No ale moja mamcia rozumie, że jak mówię, żeby nie dawała nic słodkiego, bo za chwilę dostanie zupkę czy kaszkę to nie daje.. ale jak pozwolę zjeść biszkopta to na jednym się nie kończy tylko na np pół paczce.. albo mówię żeby czekolady nie dala, a też da... teraz jak okaże się, że moja córcia jest bezglutenowcem lub nie wiem czym tam to będzie musiała się stosowac do moich zaleceń.. 😉
A moja córka jak widzi moją mamę to az krzyczy, rączkami macha... na odległość i zaraz musi babcia ją wziąść bo u mnie juz nie chce być, a jak moja mama ma ją na rekach i ja chce ją wziąść i iść do nas do domu to jest płącz, wykrzywia się i bylebym tylko jej nie wzięła! Ale ja akurat zazdrosna o moją mamę nie jestem 😉

U nas stanęło na tym, że teście do nas juz nie przyjadą, a ja mężowi powiedziałam, że ja i moje dziecko do nich tez już nie pojade!

Agisal a ja nie moge zobaczyć zdjecia 😞 wysłałam zapr do znajomych może przez to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia ja też nie nadążam ale o odejściu nie myślę i Ty też Babo Jedna nie pisz takich głupot!!! 😠 dziś jest wyjątkowy dzień bo byłam w domu i dlatego jestem w miarę na bieżąco 😉

O mamę to może nie byłabym zazdrosna ale o teściową tak 😜 U nas jest podobnie...Dominik jak ją zobaczy to krzyczy i macha rączkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agisal teraz już widzę! Super kostium! Jaki słodki diabełek!

Gosiaq to tylko tak się wydaje, że tego dużo jest... 😉
Oczy bolą, ale książke chcesz czytać.. i pewnie w pólmroku co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja po akcji z moimi tesciami mam juz dzisiaj dośc i idę połozyć się koło męża, bo jemu to jest mega przykro.. 😞

Dobrej nocy pa pa

Aaaa i możecie duuuzo pisac bym miała rano co czytać ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaki ładny DIABOŁEK 🤪 🤪 🤪

telefon już nie jest na gwarancji. Najgorsze jest to że ja nie mam stacjonarnego 🤪o nawetwięc jestem bez konatktu 😞

dzsiejszy dzień mnie przerósł aż się zryczałam a wiecie że mi się to rzadko zdarza....

Cały dzień z Młodym sama byłam i on mnie tak wykończył że z tej flustracji po 20.00 nakrzyczałam na niego 😞 😞 😞 Jak by był czemukolwiek winien....

....potem się uderzył o coś ehhhhhhhhh w ogóle do dupy 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agisal słodki ten Twój diabełek 🙂
No i skąd ta zazdrość? 😉
Co ja mam powiedzieć? Nieważne, że jestem z nim całymi dniami, karmie go, kapie, tule w nocy itd...Oskar potrafi powiedzieć baba, dziadzia, tata...a mama? zapomnij 😠 Ja to chyba na szarym końcu jestem 😁 Ale co tam...nie jestem zazdrosna, bo cieszę się, że on jest szczęśliwy 🙂
Dużo zdrówka dla Ciebie!!!

MacDusia moi teściowie też mają wady...ale po tym co czasem czytam, to chyba powinnam ich po stopach całować 😉 Współczuję.

Lala89 makaron własnej roboty jest PRZEPYSZNY!!! Moja mamcia czasem robi 🙂 Ale , że Tobie się chciało? Perfekcyjna jak nic 😘

Shelby no a kawka wygląda smakowicie...mmmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Martka3 dzięki za powitanie. Widzę, że u Ciebie trójeczka Boża, wiec wesoło masz w domku.
OO taki odpoczynek to każdej z nas by się przydał. Choć 3 to nie 1 wiec chylę czoła, że to ogarniasz.

Shellby ja chce taką kawę!!! Będę płakać że nie mam ekspresu!!!!!!! Masz oklask bo za tą kawkę się należy 😉

Cherry i jak telefon? Włączył się? Może wyjmij baterie przeczysc i znow spróbuj
Chery masz zły dzień. Ciężko tak samej z dzieckiem, które chodzi i szuka co by tu spsocić. Jak to któraś z dziewczyn napisała, że w końcu następuje zmęczenie materiału. Jutro będzie nowy dzień… Zrób sobie aromatyczną kąpiel w pianie, z muzyką w tle i świecami, połóż się wcześniej i wyśpij porządnie. Mnie to pomaga po takim nieudanym dniu.
Ja miałam wczoraj taki dzień gdzie miałam wszystkiego dość. Nie dość, że z mężem się pokłóciłam to i koleżanka odwaliła numer. Wieczorem cieszyłam się, że położę się i będzie koniec tego dnia.

Lala niezła kuchareczka z Ciebie. Powiem szczerze, ja jeszcze nigdy nie robiłam sama makaronu. Wygląda apetycznie 😜 Z miłą chęcią bym zjadła taki makaronik 😜

MacDusia z teściami to najlepiej jak najdalej. Wtedy się jest dobrą synową jak się widzi od wielkiego dzwonu. Gadałyśmy dziś o tym wiec też nie będę się powielać.

Agisal, MacDusia u nas jest odwrotnie, Miki się wykręca do mnie jak jest u teściowej na rękach. A to tylko dlatego że tak „duuuzo” czasu spędza w wnusiem. Babcie są od rozpieszczania a mamcie zawsze bardziej surowe, bo inaczej dzieci by im na „łeb” wlazły. Ale ja bym się chyba zagotowała, jakby moje zdanie ktokolwiek podważał 😠. I chyba nie umiałabym tak grzecznie nic nie powiedzieć, jak Agisal. Znając mnie to puściłabym wiązankę 😠. Ale ja to już taka jędza jestem 🤪 🙃 🙃

GosiaQ zdrówka kochana i nie pitol głupot że chcemy abyś odeszła!!! Pisz tu z nami a nie obijaj się 😜

Agisal ja też wysłałam zaproszenie 😉

Dzień minął miło. Wreszcie doszliśmy z mężem do jakiegoś konsensusu. Mam nadzieję, że ta miła atmosfera utrzyma się dłużej. Wyżaliliśmy się, powiedzieliśmy co nas boli i chyba możemy zacząć z czystym kontem, bez urazy. Wiadomo, że jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o...
U nas też mroźno i śnieg padał jak szalony. Ja powiem szczerze w takie mrozy nie wychodzę z synem na spacer. Jak byłam wczoraj, tylko do samochodu, trochę wiało i było mroźno, to Miki aż nie mógł oddechu złapać. Więc siedzimy w domu. Zresztą nawet w radiu alarmują, aby ograniczyć wyjścia z uwagi na AH1N1. W Łodzi dziewczynka zmarła 😞 Zawsze człowiek ma wrażenie, że problem jego nie dotknie, póki przypadek taki nas bądź naszych bliskich dotknie.
Mikołaj spał już o 18:57 🤪 🤪 🤪 padnięty był. Po 18 już zaczął jęczeć, trzeć oczka. Zrobiłam mu po raz pierwszy budyń i wsunął pół całego ugotowanego budyniu. Potem kąpiel i zdążyłam go położyć na łóżku i zamknął oczka i usnął 😉 A ja wzięłam się za farbowanie włosów, bo jak mam choćby mały odrost, to mnie szlag trafia. I siedzę z turbanem na głowie i usiłuję zmierzyć się z Waszymi postami 😜 aż 9 stron. Ruch większy na forum a ja się cieszę, że choć w jakiejś części się do tego przyczyniłam 🤪 🙃 🙃



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AnabelleJa się będę farbować w sobotę 😉 Choć odrostów nie ma prawie wcale...po prostu chce sprawdzić już ten nowy kolor 🙂 A Ty na jaki kolor farbujesz włoski? Niestety nie wiem jak wyglądasz 😞
Dobrze, że oczyściliście z mężem atmosferę...oby tak zostało!!!
Ja z małym też teraz mało wychodzę, a już w ogóle nie ciągam go po sklepach...dzisiaj np przeszliśmy tylko na nóżkach kilkanaście metrów do dziadków...był na dworze? Był! My też boimy się wirusów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. Ja bylam dzisiaj z malym u moich rodzicow, troche sobie posiedzielismy, maly sie pobawil, troszke pospal i pojadl.

Agisal- ja mialam kiedys zapalenie spojowki ale od tuszu do rzes. Bialko mialam czerwone, oko ropialo. Wygladalam jakbym oberwala w oko. Trzema kropic oczy i bedzie ok. Oby szybko przeszlo.
A na zabkowanie sprobuj dac Dominikowi Camilie- troche go tez uspokoi.
A diabelek sliczny 😉

Martka3- to dobrze, ze dzieci sa zdrowe. Beda mialy teraz ciekawie z wystepami i balem.

Shelby - ale kusisz ta kawa. Narobilas mi takiej ochoty mmmm...

Cherry- u nas maly zabiera szczotke z dlugim kijem i placze jak mu sie go zabiera.
Co do telefonu to Lukaszek uwielbia sie nim bawic i ma swoj tel-zabawke.

Lala- makaron wlasnej roboty jest najlepszy. Super ze wyszedl dobry i mieciutki.

McDusia- tez czasami mam dosyc swoich tesciow.A jak cos palna to potrafimy sie dlugo nie odzywac. No ale po pewnym czasie przechodzi wszystkim i jest dobrze. Trzeba czasami tez sluchac jednym uchem i wypuszczac drugim. Juz sie tego nauczylam.

Anabelle- my w takie pogody to tez siedzimy w domciu albo jak gdzies mamy cos zalatwic to w samochod i jedziemy. Nie chce, zeby malego przewialo, bo jak kiedys zalapal katar i kaszel to kilka nocy nieprzespanych i non stop placz.
Łukaszek uwielbia budynie. Najbardziej waniliowy mu smakuje. I coraz czesciej juz sam probuje jesc lyzeczka.
To dobrze, ze sobie wyjasniliscie wszystko. Oby bylo nadal milo.

Sie rozpisalam. Mykam lulu. Dobranoc i do jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry tak widziałam, zresztą byłam nawet dziś w Rosmannie po szampon i odżywkę oraz płyn do kąpieli Oskarowi, podkładu nie kupowałam, bo na chwile obecną mam zapas w domu 🙂 Ale ceny faktycznie fajne!!! No i wydałam ostatnie pieniądze, niech małż wraca , bo zostało mi do niedzieli ostatnie 50 zł 😁 Ale spoko...lodówka zaopatrzona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeeeeeeeej jakaś zmęczona jestem!!!


Właśnie wróciliśmy do domu, od jutra normalny tryb życia! Jest 23.00 a moje dziecie jeszcze drepta! KONIEC Z TYM!!!

Wiecie byłam wczoraj w lidlu a nawet w dwóch bo spodobała mi sie ta piżamka welurowa za 19,90 i chciałam kupić Mai żeby miała to jako dresik po domu.. ale co!? ani w jednym ani w drugim nie było! Dżizas a tyle się najeździliśmy bo lidlla blisko niet!

Za to weszłam do pepco (boże dlaczego w moim mieście nie może być ten sklep?????) i kupiłam Mai dwie koszulki i <3 mummy i i<3 daddy za 7,99 jedna. Możecie zobaczyć tu: promobaby.pl (:* cherry dziękuje za strone :*)) Dziś weszłąm do tesco i kupiłąm Mai kapelusik różowy jeansowy za uwaga 2,70 z 15zł! do tego bluzeczke z myszką minnie za 13.30 więc ma prezent na jutro z okazji 14miesięcy!
Dziś w takim sklepiku u nas kupiłąm jej rajstopki ze świnką na dupce i nóżkach za 5zł. Fajowe, musze wam zdjęcie zrobić bo wyggląda to super!

Yen ja miałam się farbowac dziś, ale nie chce mi się już no i zwykłą farbą .. 🙂

No i Cherry , szczerze to i mi czasem zdaży się krzyknąć na Maje jak robi coś głupiego 😮 Ogólnie to się staram panować nad sobą, ale jak mam zły dzień to czesem małej się oberwie - nie mówie tu o wyżywaniu się na dziecku ale o zwróceniu jej po raz 100 tej samej uwagi. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lala89 napisał(a):
Yen bo właśnie tak sobie myśle... jak piszesz o tej niedzieli.. Co zrobiliście z meblami? Bo mieszkanie czy tam domek wynajmowaliście p[rawda?? a meble mieliście swoje czy jak? Przepraszam że taka wścibska jestem ale tak mnie jakoś naszło :*


z tego co pamietam sprzedali bo M Yen pomieszkiwał u znajomych jak juz jej nie było.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...