Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ale numer!!! Właśnie weszłam na stronę Prokuratury Rejonowej w Legnicy...a tam lista osób , która przeszła do II etapu na ten staż urzędniczy w Prokuraturze Rejonowej...i co a tam ja 😁 😁 😁
Tylko nie ma co się cieszyć, bo łącznie ze mną jest ok 100 innych osób 😞 góry wiadomo, ze nie przejdę, bo tam niby jakieś zadania maja być do zrobienia, a ja ze studiów nic nie pamiętam...nie ma sensu jechać...na dodatek w Walentynki 😁 Jedyne co mnie może zmusić , żeby tam pojechać, to fakt, że mój małż musi złożyć tam papiery z pracy w wojewódzkim urzędzie pracy...ale nie wiadomo czy dostanie do tego czasu...jeśli tak to pojadę i załatwimy wszystko...a jak nie...to pojechać na darmo, tracić czas i benzynę to niech się w tyłek kopną!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj Yen, ale mi narobiłaś smaka tymi zdjęciami.

Ja czekam na pierwsze rodzinne wakacje w czwórkę. Jeszcze nie w te lato, bo Jaś będzie za mały, ale myślę że w 2014 jakieś Włochy. Mam dużo czasu, żeby uzbierać na jakiś fajny hotelik 😉. Może moja ukochana Garda lub Toskania, hmm... Pomarzyć dobra rzecz...

Donoszę Wam, że późno ale zaczęliśmy nocnikowanie na dobre... jestem z tych co zdaje się na teorię lekarzy, którzy mówią, że dziecko nie rozumie dobrze przed 1 rokiem, że nocnik=siusiu+kupa.... Marinel tylko nie krzycz na mnie 😉... Wcześniej było to w formie zabawy, a teraz już bardziej na serio i jestem w szoku bo za każdym razem nocnik pełny... teraz tylko przed nami to co najtrudniejsze, żeby Kubuś sam zaczął przynosić nocnik...
No i chyba czas dać Małemu łyżkę przy jedzeniu zupy...do tej poty czasami próbował jeść serek waniliowy...kawałki sam je, typu warzywa, owoce, żołnierzyki... ale chodzi mi o wodnistą konsystencję... Obym nie musiała malować mieszkania 😉...

Umówiłam sie też na II partię ospy... szczepienie miałam powtórzyć po miesiącu ale niestety ta mononukleoza nam popsuła szyki... Oczywiście dzwonię a pierwszy wolny termin dopiero za miesiąc, zdziwiłabym się gdyby było inaczej... Polska służba zdrowia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yen ładne zdjęcia 🙂 🙂 🙂

atrakcje miałaś że hohoooooooooooo !!!

Jedź, spróbuj, sprawdź. 🙂 🙂 🙂

Lala skapnęłam się po tym że jak był Mały to jak ja się napiłam zielonej herbaty to on wariowała.... jak odstawiłam to normalnie spał. Myślałam, że mu już to przeszło bo coraz mniej się karmimy 🙂 🙂 🙂 a tu dupa. Szaleństwo było - zachowywał się jak nakręcona lalka 😁 😁 😁 😁
Wczoraj nie piłam tej herbaty i młody spokojnie przespał całą noc 🙂 🙂 🙂

Lalciu skarbie i nie wierz w te słowa o drevnim kocurze bo to nie jest wiewiórka.... tak samo terminator to wcale nie lektricki mordulec..... polacy sobie sami powymyślali te głupoty.....

Jednak faktem jest to ze nie które słowa smieszą i to bardzoooo 😁 😁 😁 😁

Mam słownik zdradliwych słów i strasznie z tego się polewam!!!

No a co do słowników to strasznie mozna się wkręcić w słownik slangu młodzieżowego i internetowego.....

www.miejski.pl

czasami jak czytam niektóre hasła i nawet te najbardziej wulgarne to rycze ze smiechu 😁 😁 😁 😁

znajdziecie tam pojecia takie jak galerianki etc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
.....ale afera się nakręciła z tą kaszką Nestle....

co o tym myślicie???


ja tam jestem trochę sceptyczna... CI państwo piszą że widać na żywo dokładnie co to jest .... Jak dla mnie to jakieś zbrylenie. Szczura w tym nie widzę.... Poczekam na wyniki sanepidu. Niemniej jednak nie mówię że nie wierzę.
Poprostu nie osądzam. Mam Kaszkę Nestle malinową z która wszystko jest okej i rano dziś ja normalnie zrobiłam....

Najbardziej rozśmieszył mnie tekst ojca: może nawet chodzić o jakieś odszkodowanie.... Walka z wielgachnym koncernem takim jak Nestle nie jest prosta.... Mają dobrych adwokatów. Cos o tym wiem - mój brat jako były pracownik (dyrektor) sądził się z nimi przez ponad dwa lata i dupa....

No ale cóż polak zawsze pieniądze zwęszy.... Niech próbują - moim zdaniem tylko sobie nerwy zjadą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no właśnie coś tu śmierdzi. Linie produkcyjne są skontrułowane w taki sposób że przy pakowaniu jest czujnik wagowy.... Każda kaszka ma wagę około 230 g czy z Nestle czy Bobovity.... i wydaje mi się, że jeśli byłby to szczur to wtedy nie nasypała by się sproszkowana zawartość. ... Taki szczur na pewno waży około 200g .... Jeśli to w ogóle szczur bo tak jak Lala pisze chyba musiałby się połamać by tam wejść 😁 😁 😁 a jeśli już to co rodzice kupując nie czuliby że paczka jest cięższa....?

no jakieś takieś to naciągane....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jutro jade do galerii....bo przeciez bym zwariowala caly dzien w domu niby czuje sie jak u sibei ale jednak...wszedzie dobrze ale w domu najlpiej...

co do afery kaszkowej ja nie mialam zdania ale udostpenilam na wselki wypadek...nie kupuje nestle tylko bobvite ale co chiwle jakies afery sa z tymi zywnosciami dla dzieci jak nie kaski to sloiczki

dobra mykam do malego pokoju:] wlacze sobie tv poczytam jutro....

jeszcze tylko dwa dni...i bede wiedziec nie moge sie doczekac.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry/ Dobry wieczór 😉

Dzisiaj miałam trochę biegany dzień, więc nie miałam czasu na forum, ale już się poprawiam 😉

Byłam załtwić przegląd samochodu, a że to nasz kolega to trochę czasu u niego zeszło, potem byłam zawieźć siore do pracy na 14 i prosto pojechałam na zakupy do Auchan! O dziwo Iza siedziałą grzecznie w swoim foteliku (nadal używamy nosidełka, bo Iza się mieści bez problemu, a podobno one są najbezpieczniejsze) i nie chciała z niego wychodzić, bo normalnie ot wkładam ją do wózka sklepowego 😉
Jak wróciłam było już po 15 więc szybko Izuni zgrzałam obiad i dałam, a potem zaczęłam szybko dla nas obiad robić dzisiaj zupa pomidorowa była przewidziana... no ale jak wstawiłam już wszystko i się gotowało to stwierdziłam, że musze uśpić małą i położyłam się z nią i.. zasnęłyśmy 😉

Ide czytać co u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry Wieczór 🙂

A my używamy kaszek zarówno Nestle jak i Bobovita i również byłam spokojna, że to jakaś bujda z tym szczurem, choć oczywiście co jakiś czas zdarzają się wpadki producentom ale nie aż takie!

McDusia my też długo używaliśmy nosidła- przesiadaliśmy się do "normalnego" fotelika pod koniec listopada....Dominik spokojnie się jeszcze w nim mieścił ale był problem z zapięciem bo kurtka grupa a pas mył już na max no i jeszcze mój Pan nie chciał już leżeć i był płacz 🤢

Yen zdjęcia z wakacji super 🙂 mi też się marzą wakacje w tym roku....może się uda polecieć na wyspy Greckie....tam nas jeszcze nie było 😉 kontynentalną mamy obcykaną 😉 No i będzie to pierwszy lot samolotem mojego brzdąca
Strasznie mi żal, że w tym roku nie pojeżdżę na nartach (w tamtym roku zresztą też) ale obiecuję sobie, iż w przyszłym sezonie nie odpuszczę i pojedziemy!!! Mój małżonek prawdopodobnie w marcu pojedzie a ja muszę zostać z Dominikiem 😞

Może zabrzmi to dziwnie ale odkąd wróciłam do pracy to czuję się lepszą matką...nie mam wyrzutów sumienia, że posłaliśmy Dominika do żłobka....jak Go odbieram to widzę, że jest szczęśliwy a po powrocie mam dużo zapału aby się z Nim bawić i poświęcać mu max czasu.....wcześniej też oczywiście się z Nim bawiłam ale czasami nie miałam już siły, ochoty itd. a teraz mam zapał bo wiem, że mniej czasu razem spędzamy i chcę te wspólne godziny dobrze wykorzystać 🙂 No i jeszcze czuję się jak kobieta- matka a nie jak matka-polka 🙂 nie zrozumcie mnie źle....ja nie ma nic przeciwko matkom , które zajmują się dziećmi....tu chodzi o mnie....wcześniej nie chciało mi się ładnie ubrać, pomalować itd. bo po co? skoro i tak siedziałam głównie w domu...teraz mam motywację 🙂

Aniusia a kiedy będziecie wiedzieć czy zamiana mieszkań dojdzie w skutku? trzymam za Was kciuki

A miałam dopytać Yen....czy Twojemu udała się ucieczka z pracy? 😉

Madzia ja nie chcę zapeszać ale pamiętam, że Twój gin mówił, że da na mszę jak dotrzymasz z porodem do lutego.....został jeszcze tydzień 😉 a na kiedy masz dokładnie termin?

Anabell przepraszam Cię ale dopiero teraz zauważyłam, że wysłałaś mi zaproszenie 🙂 już je zaakceptowałam 🙂 a może wrzuciłabyś jakieś zdjęcie profilowe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oskar śpi już od pól godz. Ostatnio już rybka mimi mini poszła w odstawkę. Po prostu wyłączam tv, gaszę światło i Oskar jakby wiedział, że to znak do spania...bo lulam go wózku...góra 10 min i śpi 🙂

Ja kupuję kaszki Nestle i będę nadal...po pierwsze nie słyszałam o tym, a po drugie wątpię , żebym szczura w kaszy znalazła 😮 😁 😁 😁

No i w końcu dostalm okres i zaczęłam brać tabletki anty...już ponad rok nie brałm, muszę się pilnować...dzis już o mały włos bym zapomniała 🤢

Oki idę wypiłować pazurki i lulu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!
Ja znowu nie miałam jak do Was zajrzeć... W sumie to nie miałam chęci bo u mnie w życiu trochę się namieszało...
Nie wiem chyba coś wygasło w moim małżeństwie, bo nie za dobrze się dzieje... Do tego dochodzi takie przytłoczenie wszytskim...Normalnie czuję się jak męczennica!! Normalnie już mnie nic nie cieszy, siedzę w domu opiekując się moim kochanym dzieckiem, ciągle za czymś tęsknię...
Kiedyś pisałam Wam że mam zamiar pójść na kurs, no ale niestety nici z moich planów- nie mam nawet z kim zostawić dziecka- mama jest chora, teściowa pracuje (zresztą mieszka za daleko) no i w ogóle mam poczucie że moje życie będzie takie beznadziejne do końca...
Mieszkam kątem u mamy która wszytsko krytykuje (ostatnio sanki, które kupiłam miały za mało wcięte oparcie...) nie można sobie nic kupić bo za drogie, a po co, a na co? No i ja już jestem taka przeciążona tym wszystkim...
Pokłóciłam się z mężem, on wyjechał, nie odzywa się już kilka dni a mi jakoś nie jest wcale ani żal ani przykro... w ogóle za nim nie tęsknię...
Kurcze i w tym momencie właśnie sobie zdałam sprawę że nie mam się do kogo odezwać, pożalić... No i niestety padło na Was! 😉 Nie musicie nic pisać odnośnie mojego postu, po prostu chciałam żebyście wiedziały czego mnie tutaj nie ma 😉

Agisal, fajnie że wróciłaś do pracy i jesteś szczęśliwa!! 🙂 🙂 Bo szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry gratuluję czwóreczki! My mamy już dwie górne ładnie widoczne, a dolne się przebijają i dzisiaj była mega luźna gupka z samymi sluzami, więc pewnie lada chwila i dolna jedynka będzie widoczna 😉
Niech już skończy się to ząbkowanie!

Iza w dzień mało spała, więc wieczorem padła jak mucha!

Ojjojjoj ale sobie wycieczkę po domu zrobił nocną.. 😞 szkoda tylko, że mama przez to niespała... 😞

No to życzę pięknego domku!

Ja niestety czeskiego nie znam, ale ładnie brzmi 😉

Zaniu no ładnie tak po nocach siedzieć i gadac? ha ha

Shelby ale też miał pomyśł Maksiu! Wogóle to moja córka jest teraz na etapie wrzucanie czegoś gdzieś... no co chwyci do rączki to zaraz gdzieś włoży i nie ma... potem niby to szuka i wyjmuje ale po którymś razie tam zosatwia i potem tzreba szukać po chacie 😉
Akurat do śmietnika jeszcze nie doszła, bo ja mam tylko w kuchni kosz w szafce, którą sie otwiera jak szuflada.. i tego jeszcze nie opanowa ła, bo uchwyt od szafki wysoko i musiałaby na stojąco ja otworzyć a akurat tego nie potrafi 😉 w sypialni umie szuflady na stojąco otwierać a tej akurat albo na szczęście nie 😎

Ojj wakacje i słońce i mi się marzą... Śliczne zdjęcie! Szkoda, że nie można tam się teraz przenieśc gdziekolwiek to było... oo Gran Canaria... super! pięknie tam!

MamaMatka no to super, że będziesz już miała nata swojego i do tego tv 😉 cena chyba nie wysoka co?

Hmm wiesz co? Tak sobie teraz pomyslałam... Iza ma dośc długie włoski... zresztą widziałyście 😉 I zazwyczaj ma rozpuszczone i od jakiegoś czasu łapie się rączką za uszko tak jakby odgraniała włoski ale w odwrotną strone... no i teraz tak sobie myslę czy jej też nie łaskocza te włoski w ucho???? hmm

Yen w przestworzach.. no no no 😉 śliczna Ty! Nie bałas się???
Rozumiem, że obok mężuś siedzi i pilnuje.. 😉

lala no kiedyś na nie przyjdzie czas... ale czy to będą żyrandole??? myślę, że raczej zwykłe lampiony heh

Hmm wiesz mówisz, że nie da się??? Ja mam w salonie tiulowe i na dole koronka z 20 cm.. a na tarasowym jest w 3/4 wysokości jakies 7 cm koronki i na dole też 20 cm... i ja wieszam je mokre po wypraniu i nie widze gniotów.. no może jak się przypatrzę, ale zupełnie mi to nie przeszkadza 😉 ha ha

aaa_aniusia pewnie, że lepiej mieć mieszkanie niż na wakacje pojechać... jeszcze zdązycie wyjechac 😉

Ha ha to my kupujemy rolety i kupić nie możemy.. jak byłam w ciązy to mówiłam za becikowe kupujemy rolety do salonu... do dzisiaj ich nie ma.. ha ha

MamaMatka super taki spacerek! iza sama nie chodzi więc nie da rady jak na razie na nóżkach...

wogóle to musze pojechac kupić czapkę taka niegrubą do auta... bo jej się od góry spruła.. zachaczyłam czymś widocznie i zaczęła się pruć i nie da rady jej zszyć.. niesteytu bo nitki lecą dalej... 😞 czas kupic nową.. a ta była super!

aaa_aniusia dokąłdnie jak piszesz!

wysyłam i czytam dalej 😉










Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...