Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Judzia no przykro, że Ci się nie układa z mężem...może to po prostu nie ten facet? Z drugiej strony szkoda, że tak jest, no bo w końcu jest Zosieńka i fajnie by było gdyby Wam się ułożyło, ale absolutnie nie popieram bycia razem tylko ze względu na dziecko! A może chwilowo dopadł Cie jakiś kryzys i za jakiś czas znowu zatęsknisz za mężem...a on za Tobą? Myślisz, że Wasz związek da się uratować...czy już sprawa przesądzona?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aaa_aniusia dokładnie jak jest się z róznych części Polski, a w zasadzie tutaj mamy rozrzut z całej... to ciężko sie wszystkie razem spotkać, bo albo termin nie ten będzie, albo problemy z kasą, albo ze zdrowiem, albo nie daj Boziu jeszcze inne...

MamaMatka ha ha to moja na kotka tak mói a raczej pokazuje jak robi kotek... kiedyś miałam filmik jak pokazuje.. zaraz zobacze czy go jeszcze mam.. 😉

http://www.youtube.com/watch?v=V3h0rrgFkBU

Yen a ja uważam, że nic nie tracisz! powinnas pojechac i pokazać na co Cię stać!
Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz! a jak Cię przyjmą? A jak nie poejdziesz to nie będziez wiedziała i potem cały czas bedziesz sobie mówiła mogłam pojechać...

Nie sądzę, że ustawiony! Na staż to niekoniecznie! swoich od razu do pracy dają moja kochana a nie na jakies tam staże!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To nie pierwszy raz kiedy nam się zdarza takie coś... Więc nie wiem ile jeszcze to przetrwa. Ja również jestem tego zdania co Ty Yen, że trzeba być ze sobą pomimo wszystko bo jest dziecko. Dlatego w odpowiednim czasie chyba powiemy sobie "fajnie było, ale nie wyszło"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Judziu ściskam mocno.. Nawte nie wiem co napisać.. Dziwne to zachowanie małżonka że wyjechał i się nie odzywa - ja rozumiem że mogliście się pokłócić ale mimo wszystko macie przecież dziecko które Was łączy.. więc mógłby chociaż zadzwonić co u Was (..)

McDusia.. Dziewczyny z forum już wiedzą że ja to taka troche pedantka bo baaardzo lubie porządek - oczywiście nie jakoś chorobliwie ale widzisz sprzątanie , odkurzanie, kurze i mycie podłóg to u mnie na porządku dziennym mimo że mam 130m prawie 😮 codziennie trace na to jakieś 1,5godz no ale taka już jestem 🙂 A z tymi firankami już próbowałam - no nie da się 🙂 a może i się da a jakoś się migam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDusia jasne, że się bałam...nawet nie wiesz jak kurczowo trzymałam się rękoma tych linek... miałam wręcz takie dziwne dreszcze...ale tego akurat chciałam zawsze spróbować 🙂
Poza tym lubię aktywnie spędzać czas...za to nie na widzę leżeć plackiem na plaży!!!To absolutnie nie dla mnie...po 10 minutach tak się nudzę, że masakra!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDusia Izunia słodka...a jak ładnie jej to miauuu wychodzi 🙂
To nie jest staż, tylko normalnie etat...tak nazwali tylko ta ofertę... staż urzędniczy...taka praca byłaby spełnieniem moich ambicji, ale...szczerze wątpię , że ja mogłabym ją dostać...jest ok 100 kandydatów, a miejsce jedno 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu od marzeń się zaczyna... a potem je realizuje czego Wam zyczę.. i za 2 lata widze tutaj piękne zdjęcia z Toskani... 😉

A powiedz te warzywa owoce je łyżeczką czy rączką?

Na szczepienie też takie terminy??? Masakra!!!!!!!!!!!!!!

Cherry kurka az się nie chce wierzyć, że od zielonej herbaty dziecko może tak nie spać i to w przypadku gdy to mama się napiłą a nie on! Szok!

Ha ha ale się usmiałam z drevnego kocura 😉 az nadal mam banana na twarzy 😉

Juz patrzę na ten słownik... ale zgłębie się w niego w wolnej chwili.. tylko kiedy to będzie..????

heh galerianki to wiadomo akurat co to za laski... ale ja to nie wiem jak one tak mogą... masakra! Mam andzieję, że uda mi/nam się wychować Izunię i jej rodzeństwo (jesli będzie) na poczciwych ludzi i że żadne galerianki itp okreslenia nie bedą przypisywane do moich dzieci! Chyba bym tego nie zniosła!!!

Z kaszka Nestle to wyszło, że to pic na wodę fotomontaż! Teraz to ja myslę, że Nestle wytoczy proces tej pani....

ja Wam powiem co ja kiedyś zrobiłam! Otóż zakupiłam mleko Bebilon jak zwykle (dokarmiałam Ize w dzień bo odrzuciał mi cyca w dzień jak miała 3 miesiace i na poczatku sciągałam,ale z czasem stwierdziłam że to bez sensu tyle roboty i dawałam mleko mod.) a rano dawałam cyca i już 😉 No i raz nie było w opakowaniu ekonomicznym 1200g miarki! Więc napisałam do Bebilonu, że nie było miarki i jak mam odmierzać ilość mleka? Łyzką stołowa czy jak? A miałam miarkę od innego mleka ale byłam ciekawa co mi odpiszą... ech ciekawość to pierwszy stopień do... niby tak mówią.. ale zdziwiłam się, bo bardzo szybko pani do mnie zadzwoniła (podałam nr tel) i przeprosiła!!!!!!! i powiedziała że wysle mi dwa opakowania mleka 2 i zapytała w jakim wieku dziecko? i czy chłopiec czy dziewczynka.. i jak powiedziałam, że 4 miesiace to stwierdziła, że przesle jedną 2 i jedną 3... i coś dorzuci jeszcze... W efekcie dostałam 1 opakowanie mleka "2" i jedno "3" takie po 800g w puszce, do tego sliniaczek i ramkę na zdjęcie... co prawda wszystko niebieskie wieć nie wiem po co pytała o płeć... ale powiem Wam, że zadziwiłam się ich reakcją!
Miło prawda?

Madzia_m3 ja próbowałam dać Izie kaszkę Bobovity, Netsle i były bleee, ale kupiłam jej wtedy bananowa HUMANE i jadła za dwoje! Potem dokupiłam wieloowocowa i tez wcinała i do dzisiaj jestesmy na tych kaszkach! Tyle, że jak latem jeździłam na inspekcje gospodarstw to byłam blisko Niemiec i pojechałam do nich do sklepu i nakupiłam sobie full kaszek bo były sporo tańsze niz u nas... I jak juz mi sie kończyły w grudniu (2 paczki mi zostały) to akurat w Auchan zrobili promocje i te kaszki znów były po 12 zł jakoś za opakowanie a tam jest chyba 500 czy 600g! Dzisiaj widziałam były po 15 zł! A jak Izie zaczęłam kupowac to były po 18 zł a potem juz po 23 zł! Oczywiście w grudniu znów nakupiłam zapas.. i juz 2 paczki mi zostały... ale chyba nie bede wiecej kupowała tylko przejdziemy na kaszke manne i płatki owsiane 😉
Aaa i jeszcze niemiecką MILUPE i BEBIVITA miałam 😉 i też smakowały mojej pannnie...
ja mam porobione musy owocowe z własnych owoców i zamrożone i rozmrażam słoiczki i dodaje własnie te musy do kaszki 😉 o własnie musze wyjąc nowy słiczek...
Taki mały słoiczek starcza mi na 2 czasami na 3 dni 😉

Mam tak pomrozone maliny, truskawki, papierówki, morele, brzoskwinie, jagody 😉

Co do kaszki to jesli Nestle się z nią skontaktowało, to mają już jej dane więc sprawa w sądzie na bank bedzie!

aaa_aniusia to prawda, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej!
Rozumiem Cię i Twoje odliczanie do soboty!!! Oby się udało!!

Shelby ja byłam jakiś czas temu w Realu, chyba koło Gwiazdki i chłopcu podobał się wózek dla lalek i koniecznie chciał, apani mówi, że to dla dziewczynek.. więc podeszłam i zapytałam a dlaczego chłopiec nie może bawić sie wózkiem dla lalek? Przeciez mój mąz tez z wózkiem z dzieckiem wychodzi! A ona do mnie now sumie ma pani rację, ale i tak wnukowi nie kupię bo synowa by mnie wyzwała... a chłopiec płakał o wózek!

Moja córka za to bawi się trabantem i traktorami! A i kilkoma resorkami męża z dzieciństwa 😉 Lego też przywiózł swoje stare, które wygląda jak nowe i powiedział, że jje kiedys da jak podrośnie... czyli pewnie za 2-3 lata 😉












Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No w końcu jesteście 🙂 🙂 🙂

Judzia !!! Kochanie jestem z Tobą!!! Ale jesli czujesz że to nie to i nie tak to nie ma sensu.... Nie ma sensu się męczyć....

Wiecie co tak się zastanawiam czy Nestle nie wytoczy im teraz procesu.... Oni są bezduszni.... A jesli chodzi o markę to hohohohooooooooo!!! Wiem jak było z moim bratem...

Słuchajcie czy znacie Julite Lechanska? Chce dołączyć do nas na fb.... A nie kojarzymy dziewczyny.... Zgadzacie się ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agisal ja mam Recaro Yuang Profi i w sumie jest spory szczerze mówiąc i Iza ma sporo w nim miesjca tym bardziej, że ona raczej do filigranowych się zalicza... nawet w kurtce ma sporo miejsca 😉 pewnie na wiosne albo i dopiero na lato zmienimy, a póki chce siedzieć i nie wie, że mozna inaczej jechac to niech tak jeźzi 😉

A jaki teraz macie fotelik dziewczyny?

Z tym siedzeniem w domu i brakiem ubieranie i makijażu to prawda! Ja zazwyczaj w domu w dresie, bez makijażu i włsoy w koński ogon... ale czesto mamy rodzinne imprezy więc jest okazja zrobić makijaż i się ubrac...
Na brak pracy też nie narzekam, bo ja mam zleceniowe prace więc zawsze coś do zrobienia jest.. w zasadzie to musiałabym przysiąść i zrobić i się z gościem rozliczyc... bo dokumenty mam juz dłuugi czas w domu ha ha
Teraz zacznę PITy rozliczac to teć pare groszy wpadnie a bedzie okazja pogadac z ludźmi... 😉

A to tez prawda, że jak wóci się do pracy i ma się tylko okreslony czas dla dziecka to star się człowiek jak najlepiej wykorzystac ten czas z dzieckiem! 😉

Yen no własnie! Jak mąż ? Udało się czmychnąć?

ha ha godzine temu pisałas że idziesz lulu, a nadal on-line jesteś.. 😉 ech ten nałóg 😉

Hmm a ja jakos wyczytałam, że mąz wczoraj miał czmychnąc o 18 a nie dopiero jutro.. ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Judzia witam Cię Kochana! ja dopiero niedawno dołączyłam do NASZEGO juz forum... pisze naszego, bo zaraz dziewczyny by mnie tutaj opierdzieliły... 😉
I też osttanio mam kryzys z teściami i mężem troszkę, ale z mężem już się pogodzilismy... a z teściami gorzej! Oni chcieliby byśmy robili wszystko na ich zawołanie, wg ich widzimisie... wyobraź sobie, że zrobili nam nieziemską awanturę że w Dzień Babci dopiero wieczorem jak mąż wrócił z parcy zadzwoniliśmy z życzeniami i wted chcieliśmy powiedzieć że jutro przyjedziemy, ale jak teściówka zaczeła opitalac mojego męża to powiedziałam na głos tak by słyszała, że nie to nie nie musimy wcale przyjeżdżać i dowidzenia! Taka awantura wyszła z tego, że masakra! Oczywiście do nich nie pojechałam i nie zamierzam już jechać! Mąż chciał zabrac córkę i jechac do nich nastepnego dnia ale sie nie zgodziłam!
A co do Ciebie to przykro, że pokłóciłas się z mężem i że wyjechał bez słowa i się nie odzywa! nawet nie pyta o Zozieńkę! Macie cudne dzieciątko! I widzisz trochę tak to jest, że jak się ktoś wtraca do małżeństwa a mniemam że u was Twoja mama się wtrącała to potem małżonkowie się od siebie oddalają... mam nadzieję, i tzrymam kciuki, że to tylko przejściowe, że mąz za chwilkę zatęskni i wróci z bukeitem kwiatów!!!
No chyba, że tego wcale nie chcesz... nie wiem jak długo jesteście razem, ale liczę, że jednak się kochacie i że chcecie być ze sobą pomimo, że żadne przed drugim się nie przyzna pewnie z ambicji, z własnego wewnetrznego uporu i pokazania jakim jest się silnym i twardym na zewnatrz.. pomimo, że wśrodku jest się miekkim...
Jesli Ci na nim zależy nie powinnas patzrec na to, że się nie odzywa, tylko sama się odezwać... wiem wiem łatwo się mówi, jak się jest z boku... ale dokładnei od dnia babci tez mam sajgon i wiem co mówię...
Chociaz jak piszesz, że nawet nie tęsknisz to ja nie wiem czy kochasz.. chociaż od miłości do nienawiści jeden krok... 😞

Bycie razem tylko dla dziecka tez nie ma sensu, bo to tylko pogarsza sytuacje!

Yen ojj to prawda po witaminach szybciej rosną i sa mocne! W ciąży to mega szybko mi rosły jak własnie brałam witaminki! 😉

Co do plaży to ja moge też plackiem leżeć.. ale nie z adługo bo faktycznie nudno się robi... ale wygrzewac się w słońcu uwielbiam!

Aaa teraz rozumiem... a to kto wie czy już nie ma jakiegoś kandydata... 😞 całkiem możliwe!

lala no to zapraszam do mnie na sprzatanie 😉 kawę zrobię a i dzieci się wybawią,.. ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A z takich śmiesznych wyrazów po czesku (bez pisowni oryginalnej) to :

mam napad - mam pomysł
pritomny (czyt. przitomny) - obecny
kveten - maj
nuzki - nożyczki
nozicky - nózki
kolej - akademik
plyn - gaz
jahoda- truskawka
svab (czyt. szwab) - karaluch 😮
ruchadlo- pług


GENERALNIE DA SIĘ POŚMIAĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze wcięło mi posta... 😞

Cherry dobre te słowa.. ruchadło wymiata 😉 ha ha
a nóżki i nozyczki??? kto to tłumaczył??? pijany jakis chyba.. ha ha

Niestety tej Julity to ja nie znam! Ale ja tam mam prawo nie znać bo dopiero 8 dni tu jestem ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak pokazuje jak robi kotek to własnie mega mi się podoba, bo tak słodko ot robi...
takim głosikiem...niewinnym... no uroczo!

a tu miała zaciesz taki, że ho ho... to było kilka miesięcy temu.. już nie pamiętam dokłądnie...
http://www.youtube.com/watch?v=xC44vKCb024

i sposób na zabawkę... http://www.youtube.com/watch?v=NuPM-_f7oY0 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O moja matko pisze i piszę i konca nie widać 😮

MamoMatko zgadzam się z Yen że my Cię lubimy a resztę olać. A znajomość na forum nie jest do końca anonimowa, każda z nas jest na fb czy nk i możemy się realnie zobaczyć.
MamoMAtko mój synek tez ostatnio się za uszka łapie. Czyzby miał za długie włoski? Az mnie zastanowiłas, muszę przyuważyć.

Yen piękne miejsce. A na paralotni chciałabym też kiedys polecieć.
Fajne stanowisko i myślę, że nic nie tracisz jak spróbujesz zawalczyć o nie!!!Jak olejesz to i nie pojedziesz, to będziesz pluła sobie w brodę, że nie dałaś z siebie wszystkiego.

Madzia_m3 z nocnikiem trzeba oswajac dziecko. I ja jestem też takiego zdania jak Ty, że do roku dziecko nie wie do czego to słuzy a potem zaczyna kapować. U nas też pierwsze próby nocnikowania.

Cherry ale masz akcje z ta zieloną herbatą. Lepiej odstaw ją póki jeszcze młody pije mleczko, bo po co Ci atrakcje w nocy.
Co do afery kaszkowej. HM.to trochę ryzykowne pisac na fb że znalazła w kaszce szczura. Ja gdybym coś takie znalazła to najpierw bym to przekroiła i wtedy byłoby widać czy to szczur czy tak jak piszą bryła ciasta. Jeśli to tylko ciasto, które jest nieszkodliwe, to ta kobieta może mieć problemy i być oskarżona o oszczerstwo.

Lala Duzy samochód za 19:99 jutro lecę do Biedry! Mój syn uwielbia auta.

Ania_anusia jutro jest piątek więc szybko zleci. Zobaczysz sama. OO zakupy w galerii, to lubię.

Shellby mój synek wcale się nie interesuje lalkami. Często odwiedzamy o pół roku starszą Nelę i ona ma dużo lalek a mimo to synek jak tylko dojrzy jakieś autko to zaraz do niego leci i musi być jego.

MacDusia to dzisiaj miałaś załatwiania, w sumie pół dnia zeszło. A Izunia grzeczniutka.

Agisal ja rozumiem o czym mówisz. W domu człowiek staje się taki ospały, zniechęcony monotonnością dnia. A w pracy odżyłaś i dzięki temu masz większą ochotę na zabawę z dzieckiem i efektywniej spędzacie czas.
Ja mimo, iż siedze w domku codziennie staram się być ladnie uczesana, ubrana i umalowana. Nawet jak jestem tylko w domu i nie muszę wychodzić.
U nas jest tak, że nie mam z kim zostawić syna. A żłobka nie ma.
Choć ja mam zamiar z MIkusiem siedziec w domku do 2-2,5 lat a potem będziemy się starać o przedszkole. Z mojego doświadczenia wynika niestety że w tym okresie dziecko najwięcej mamy potrzebuje. Znam wiele smutnych przypadków pseudo niani wiec pewnie stąd takie zdanie. Ja „moimi”dzieciakami opiekowałam się jak swoimi i zawsze dzieciaki za mną przepadały a i mamcie nieraz były zazdrosne, że dzieciaczki wolą bawić się ze mną. Heh no i powiało skromnością hehe wybaczcie ale tak naprawdę było. Na fb opiszę Wam o jednym dziecku którym się opiekowałam..ale to pózniej.

Agisal jakbym miała dobrą pracę to pewnie bym inaczej mówiła. Wiadomo, że w dzisiejszych czasach dobrej posady trzeba pilnować.
Agisal dzieki za przyjęcie zaproszenia. Jeśli chcesz mnie zobaczyc jestem na fb 

Judzia choć jestem tu nowa i być może nie znam Waszej sytuacji, to postaram się jakoś Ci poradzić. Tak już jest, że jak się dziecko na świecie pojawia, to można powiedzieć, że dla związku to swego rodzaju próba. Każde małżeństwo czy związek się dociera. Najważniejsza jest szczera rozmowa. Być może ta rozłąka sprawi, że mąż przemysli sobie wszystko a i Ty ochłoniesz. Szczera rozmowa o tym co boli. Nie macie możliwości czegos wynająć samemu? Albo np. powiedz mamie że nie ma prawa czepiać się rzeczy, które kupujesz dziecku za swoje pieniądze. Najgorsze co psuje związek to upierdliwe rady „życzliwych osob”.
A facet to takie stworzenie, które mysli ale ze spóźnionym zapłonem. Ty mówisz do nich, nagadasz się całą czapkę a oni zrozumieją dopiero po jakimś czasie. Może ten wyjazd męża niekoniecznie oznacza koniec.
U nas też było ciężko, kłóciliśmy się bardzo. Ostatnio to nawet tydzień była napięta sytuacja. Każdy z nas musiał to przemyśleć. Jak wyjaśniliśmy sobie wszystko, to jakby nam obojgu ulżyło i staramy się od nowa. Trzeba dbać o związek, aby były chwile we dwoje, bo łatwo zatracić więź. Życzę Ci abyście znaleźli do siebie drogę i już odtąd było tylko dobrze. Sama musisz sie zastanowić czego Ty chcesz. BO nic na siłę.

MacDusia dobrze wiedzieć na przyszłość. Gdyby i u mnie nie było miarki to tez napiszę hehe Ładnie z ich strony, że tak zareagowali a Ty miałam darmowy zapas mleka.

Lala ja pedantka nie jestem ale lubie mieć czysto. Czasem mam takie dni, że nie robie nic bo mam takiego lenia że szok ale na drugi dzien idę jak burza ze szmatą hehe

Dziwna ta pani co nie chciała wnusiowi kupic wózka. Przecież to żę dziecko ma etap taki, że interesują go wózki, niekoniecznie musi oznaczać że będzie mieć inną orientację. Ale taka jest mentalność większości ludzi.

Chery rozwaliło mnie to RUCHADŁO hehehe
Co do Julity, a gdzie ona pisze że chce do nas dołączyć bo na forum nie widziałam posta? Czemu nie zacznie z nami pisać na forum tutaj a potem może dołączyć do nas. Ja tak uważacie, ja zgadzam się na wszystko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MAcDusia Twoja Izunia to sama słodycz 😘 😘 w sam raz dziewczyna dla mojego syna 😜 aż mi się zrymowało 😉

Oglądałam dzisiaj uwagę. I dzis mija rok odkąd Madzia z Sosnowca nie żyje. Cały dzień chodzę jak struta. Serce mi się kroi jak pomyślę o tym że od samego początku walczyła o życie, nawet w łonie tej... nie bedę pisać jak bym ją nazwała bo by mnie moderator wywalił, bo chciała juz wtedy w ciąży ją usunąć.
I jak gdyby nigdy nic udawała celebrytkę. Odstawiona paradowała z wysoko podniesioną głową!!! Widziałyście jej sesję z bikini na koniu?????? 😠 😠 😠i jeszcze jej za wywiady płacili. Prasa i media powinni ją zgnoić a nie pokazywać jej sesję. Nie rozumiem tego. Jak może żyć ze świadomością , że zabiła swoje dziecko??? Nie ma słów na taką osobę..
Mogła oddać dziecko do okna życia i wiele rodzin byłaby szczęśliwa gdyby Madzia mogła byc ich dzieckiem. ehhhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry skoro ona chce dołaczyć do grupy to musi skądś o tej grupie wiedzieć.. więc to pewnie jakas z dziewczyn która się tutaj udzielała.. no bo skąd by wiedziała???

Anabelle kto wie czy nie będziesz teściowa mojej córki ;p
chociaż ona ma już niby przyszłą teściową.. sa sa sa

Nt Waśniewskiej nie wypowiadam się bo brak słów... szkoda nerów!!!!

Ide spać tzn idę pofiglowac z mężem bo czuje się zaniedbany przez zonę... ha ha

Kolorowych snów pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Pobudka!!! 😉

Ha ha czyżbym pierwszy raz pierwsza była??? 😉

U nas rano dzisiaj -14,5 było... teraz -10... ale i tak zimnica neisamowita!
Ide rozpalić w kominku niech da trochę ciepła 😉

MIłego i spokojnego dnia Koleżanki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam witam 🙂
Myślałam, że będę pierwsza a tu widzę MacDusia mnie ubiegła 😜

U nas -6 wiec nie jest tak żle.Mikołaj już broi i rozwala zabawki po całym pokoju 😉
Ale miałam dzisiaj sen 😮: śniło mi się, że sądownie odebrali mi dziecko i walczyłam o niego 😞 😞 jak się rano obudziłam, to ucieszyłam się, że to tylko sen.

Oglądam właśnie DDTVN i popijam kawusię. Oczywiście jak zwykle z rana zaglądam do Was moje kochane 😘

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabelle o kurcze jaki miałaś sen.. dobrze, że to tylko sen!!!!
Nie byłaś zgrzana jak się obudziłaś???? 😜

Ja nie mam DDTVN więc włączyłam Mini Mini, ale moje dziecko tv nie intewresuje z czego sie niby ciesze, no ale czasami mogłabym bajke włączyć i chwila spokoju by była.. 😉
Włączyłam już MTV Polska... 😉

Aaaa i McDusia a nie MacDusia!!!!!! Tak jak McDonald.. hi hi hi hi ale mi sie skojarzyło.. 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...