Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jestem 🙂 w kuchni posprzatane jeszcze lazienka wc i dwa pokoje haha 😁 ale za to jutro bedziemy jezdzic za nowym lozkiem i moze tv 🙂 oj to lozko co mamy jest straszne 😁 nozka sie urwala i podkladamy 3 poduszki 😁 a jak sie wprowadzalam 3 lata temu to bylo prawie nowe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotek w wykonaniu izuni jest boski wiem wiem...

Ona jeszcze poakzuje jak leci ptaszek robiąc frrrr i jak bawi się traktorem lub autkiem to robi brrrrrrrymmmmm ha ha fajner to ale "mama" ani razu nie powiedziała!!! 😞

A ja dzisiaj po południu idę z Iza do psiapsióly na ploteczki.. dzieciaki przy okazji się wybawią, chociaz jej już troszkę starsze... Ale Filipek 2 lata tylko od izy starszy... a jej starsza córka nie lubi małych dzieci... heh ale najwazniejsze, że Filip i Iza się bawią razem 😉

Musze jeszcze podjechać do sklepu dziecięcego i kupic izuni czapkę... a tak mi się nie chce .,.. szkoda, że u mnie we wsi nie ma takiego sklepu...



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MamaMatka ale Cię wzięło na porządki! A możesz tak przy dziecku sobie bez problemu sprzatac? Przy mojej ciężka sprawa, chociaz dzisiaj odpukać od rana cały czas ładnie się bawi. Raz mi tylkko demolkę w pokoju zrobiła z ciuszkami swoimi.. ale juz posprzatałam i teraz bawi się warsztatem i układa piramidkę z kólek... 😉

Normalnie kawę w spokoju wypiłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McDusia- na ogol moge posprzatac ale moj Matek "pomaga" mi sprzatajac po swojemu 🙂
A na porzadki mnie wzielo bo juz nie moglam patrzec na ten syf, niby co dzien sprzatam ale dalej jest tak samo. a nawet gorzej 😁 😁 😁 przy dziecku ciezko utrzymac porzadek a szczegolnie takim rozbrykanym jak Matek. Nawet juz mezu wspominal ze "pasowalo by w domu posprzatac" 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamunie 🙂

a u mnie na obiad pierogi z serem więc zaraz się biore za robienie ciasta 🙂

Okno w sypialni wymyte, zaraz jeszcze firanki doprasuje i wsio!!!
Mój małż dziś wychodzi obok do kuzyna a do mnie wpadają siostry na baski wieczór. Zrobię pizze i pooglądamy jakieś filmy 🙂 Maja ma właśnie drzemke więc licze na to że szybko pójdzie spać! Mój cukiereczek!

Wczoraj w lumpku udało mi się kupić sobie sweterek z h&m nowy bo zmetką tylko przybrudzony ale zeszło w praniu, majusi sukienke welurową i bluzeczke. Ta sukienka tez nowa ale taka troszke mikołajkowa bo czerwono-biała ale co tam po domku będzie fajna i ciepła! Za całe 6zł więc nie marudze!!! Ahhh czekam na wiosne wtedy będziemy się dopiero lumpkować! bo teraz to niebardzo tak naubieranym szperać no i wiadomoo że dziecko w kombinezonie się szybko zgrzeje więc nie ma jak nawet.

Yeeen a jak u Ciebie z porządkami? Jeszcze dwa dni prawda? ahhhh

MamoMatka zajchaliscie to łóżko jednym słowem! 😁 😁 😁 ☺️ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam:]
dopeiro udalo mi sie supic maksa i mam chwile choc jeszcze gotuje zupe o dopiero pije kawe odzwio dzis dopeiro pierwsza niewiem jak do tego doszlo ze rano nieypilam czego skutkiem jest potworny bol glowy...

judzia--kochana jestem z toba i mam nadzieje ze ci sie wszystko ulozy!!!!

yen---ja mysle ze powinnas sprobowac z ta prace nie mow sobie ze jak jest 100kandytatow to sie nie dostaniesz....kurde ty jestes nasza yen!!!!ty dostaniesz te posade!!!!

mcdusia--milo ze strony bebilonu!!!
a co do wozka dla allaek ja mojemu maksiwoi planuje nidlugo zakup gdyz uwielbia bawic sie swoim wozkiem a ze zostawimay go w piwnicy pozatym jest duzy i nie mam na to miejsca w domu kupie mu wozek dla lalek i mam w nosie co ludzie powiedza...

izuni sliczna dziewcyznka i filmiki boskie


anabelle--apropo male madzi...ja nie pojmuje....nasze dzieci bylu wtedy takie malenkie ja niewyobrazam sobie jak mozna zabic dziecko i to jeszcze swoje !!!!! co trzba miec w srodku zamaist serca?? kompletnie bezduszna ososba!!!!!

mamaomatka----ja neichce wiedziec przez co to lozko musialo przejsc!!!;]

no to chyba nadrobilam....bylam w galerii kupilam amlemu dwie czapeczki na wiosne...;];]i sobie balerinki po 15zl sa w auchanie hehe:]:] no i na obiad zupa kalafiorowa z koperkiem bedzie....

moze jak ciocia wroci z pracy to by mi zostala zmalym a ja tez bym wyskoczyla do lumpka troche bym sie oderwala od tych nerow...zwiazanym z niewiedza!!1

ale to juz jutro!!!!!!!!!!!!

dobra mykam zagladne pozniej!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki Dziewczyny za słowa otuchy 🙂 jakoś mi się lepiej zrobiło... A co dalej będzie to czas pokaże! Narazie nie chce mi się myśleć co dalej, bo mnie to przeraża! 🤢


Fajnie, że doszły nam nowe forumowiczki! Szkoda że dopiero teraz! Ale lepiej późno niż wcale! 🙂 🙂

Zośka mi przeszkadza więc narazie tyle npisze!! 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam! Mój syn postanowił mnie dzisiaj wykonczyć 😠 Wstał o 6 rano i do tej pory nie poszedł spać 🤨 Dopiero 5 minut temu zaniosłam go do dziadków, bo dziadek już wrócił z pracy i dałam mu go do ululania...u niego na rekach zasypia w 5 minut!!! Tyle co się go ja nalulałam w wózku itd....i nic...ledwo na oczy patrzył i nie chciał się poddać...właśnie wróciłam do domku teraz , bo ciąg dalszy porządków...a on niech sobie smacznie śpi...potem pójdę do nich na obiadek 🙂

Aaa-aniusia dzięki , że tak wierzysz we mnie...bo ja w siebie nie bardzo 😜

A dzisiaj pojawiła się fajna oferta pracy dla mojego małża...bez chwili wahania napisałam list motywacyjny, załozyłam nową skrzynkę emailową...cv jego miałam na moim lapku i wysłałam 😁 😁 😁 Kurcze teraz to szczyt moich marzeń, żeby zaprosili go chociaż na rozmowę....plisssssss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bry!
będzie po kolei, co się zapamiętało:
Judzia! ściskam Cię mocno! myślę sobie, że warto o związek zawalczyć, w końcu jest Zosia... nie pozwól jej kiedyś poczuć się winną (tak, tak, dzieci zawsze myślą, że to ich wina). Uważam, że rozmowy, godzinne wałkowanie różnych tematów jest wskazane. Moja rada? spisz sobie co Ci się nie podoba, jak byś chciała, a co jest ok i co lubisz. Wiem, że przychodzą takie momenty, że człowiek czuje się jak w kieracie, jak za karę, ale....takie okresy mijają... na szczęście niedługo wiosna i powieje optymizmem!3mam kciuki za dobre i mądre decyzje i co najważniejsze: WSPÓLNE!
Yen! a co Ty tak w siebie nie wierzysz???a właśnie, że powinnaś wierzyć, że się coś uda i nic nie jest ustawione!zresztą, jak Twojemu nic się nie uda od razu znaleźć, to w razie czego Twoja praca będzie jak znalazł!!! popatrz na to z tej strony! poza tym wiem, że jesteś przebojową babką, więc może coś z tego będzie! Wierzę w Ciebie, babo jedna!
Lala! przyjedź do mnie, pomyj okna....pliiiiisssss A tak na poważnie, to nie sprzątam w domu, bo.... uwaga uwaga...sprząta małż (Shelby, to ten mój rycerz na białym koniu - co prawda konie mechaniczne są granatowe i w stajni nie stoją, ale pod chmurką hihihi).
Aniusia! możesz spać przed jutrzejszą decyzją tej babki? oby się udało....3mam kciukasy 🙂
Madziu! jak nocnikowanie? no i napisz co było u lekarza, bo chyba nie pisałaś? masz czuja, kiedy będzie godzina "W"? oj, ciekawe jak Kubuś zareaguje na Jana 🙂 już ładnie przesypia w swoim pokoju?
Shelby? kiedy odbierasz prawko, bo mi uciekło? i zaraz mnie za kółko siadać! o!
Cherry! uwielbiam Twój czeski! jak jednak zdecydujecie się na wyjazd nad morze, to koniecznie mi tu będziesz po czesku gadać, a ja będę sikać ze śmiechu!
Agisal! ja czuję dokładnie to samo, jeśli chodzi o pracę! co prawda czasu nie mam wcale dla siebie (po 21 taaaak), ale ubieram się jak człowiek, oko pomazam, czasem pazurki, wygolona, wypachniona i szpilki 🙂 a dzieci z pewnością nie cierpią na tym! i ja też jakoś większy zapał do zabaw mam, a jeszcze czekają lekcje i gotowanie na jutro (oj dobra, rzadko teraz bo małż gotuje).

co u nas?
w żłobku maluszek ugryzł Filipa w ramię, kurde, jak mocno! płakał biedak, a pani.... dała mu smoczka!!! że tak powiem, noż kurwa mać! się to nazywa konsekwencja! wściekłam się na maxa! rano na drugi dzień nagadałam paniom, że mają tak nie robić! i że nie po to pracuję z dzieckiem w domu, żeby mi to zepsuły. powiedziałam, że jestem rozczarowana. a teraz najlepsze! moje dziecko, jak pani dała mu smoczka, to.... wypluło go hihihihiih!!!! mądre Filipińskie szczęście 🙂 zdał egzamin na 6 z plusem!
złości się, jak go wysadzam, więc na siusiu robię to rzadko. potem zwykle płacze przy ubieraniu pieluchy i ucieka, a nie chcę go zmuszać.....pomyślałam, że odczekam jakiś miesiąc, kupię nakładkę na sedes i spróbuję wtedy już na poważnie! latem chcę go odpampersować. co o tym myślicie?
nocki znowu mamy zarwane, Filipos budzi się z płaczem i kręci, nie chce, żeby małż wstawał do niego, bo wtedy płacze bardziej. aj, ta mama niezbędna jednak 🙂
u nas ferie od poniedziałku, więc Maćkowi kupujemy karnet na basen (jest wyróżniony, więc taka nagroda) plus lodowisko i teatrzyki. Będzie fajnie, co?

to tyle, czas szykować kąpanie, bo Filip zwykle ok. 20.30 -21 zasypia

Krusyna! gdzieżeś Ty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mamusie!

Weekend więc pewnie mnijeszy ruch będzie...

My byłyśmy u mojej psiapsióly jeszcze z czasów dzieciństwa... dzieci się pobawiły, a my nagadały, ale trochę za mało.. heh

Teraz Iza się kąpię z mężem... a ja mam chwilkę.. 😉

MamaMatka mi dzisiaj też córcia dała powód do sprzatania domku.. heh no dobra pokoju i salonu.,...

Lala a ja przyznac się muszę, że tylko raz jeden jedyny byłam kiedyś (z 10 lat temu) w lumpku i nic wtedy sobie nie kupiłam i od tego czasu nie byłam... ale przymierzam się, bo wszędzie się tyle słyszy, że mozna tyle fajnych ciuszków za psie grosze kupić.. 😉
Super, że i sobie coś kupiłas a nie tylko Majce!
To prawda chodzenie po sklepach zima to katorga, bo człwoiek szybko się poci i grzeje, a gdzie dziecko...

MamaMatka no ja tam nie wnikam co Wy robiliście na tym łżóku, że je tak zajechaliście w 3 lata :P

Wzywają mnie.. zaraz wracam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa_aniusia jesteś uzależniona od kawusi?

Dokłądnie, kto powiedział, że chłopiec nie może wózkiem się bawić? Nakważniejsze, że dziecko jest szczęśliwe!

ja też byłam dzisiaj kupić czapkę córci, ale nie powiem bo problem miałam! A Ty gdzie kupiłaś?

Yenifer a nie myslałaś by po prostu kłaść małego do łżóeczka lub kłaść się z nim na łóżku i przytulając go lekko bujać i może by zasnął? Iza miała latem taki etap, że nie chciała zasnąć a właśnei w wózku ją usypiałam... jeździłam ponad pół godz wózkiem wte i z powrotem, anie miałam czasu i mówię dość, nie moż etak być... zaniosłąm do domu do łóżeczka, przytuliłam, pogłaskałam nawet nie minęło 5 minut i spała!!!!!!!!! I od tego czasu sama zasypiała w łóżeczku! Do czasu az nauczyła się wstawać... heh ale na noc jest zanoszona do góry do łózeczka i tam sobie zasypia sam... 😉

I ja wierzę w Ciebie, więc jedź i się przekonaj, że drugiej takiej jak TY nie ma!

NO to trzymamy kciukasy za ofertę dla męża!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczku może strasznie płakał i pani nie mogła go uspokoić i dlatego dała smoczka... najwazniejsze, że mały wypluł i go nie chciał! A wogóle skoro odsmoczkowujesz to czemu nadal ma smoka w żłobku? Tak na wszelki wypadek? To pomysl, że to był ten wypadek hi hi Nie nerwuj się na panią 😉

Ja uważam, że lato to najlepszy czas na odpampersowanie! I dzieci będą miały już 1,5 roku! Będa bardziej kumate... no i chłopcy mogą sobie tarwnik podlewać albo drzewka.. jak tatuś... 😉

Niestety mama bywa niezastąpiona niekiedy... tatuś też jest kochany, ale jak coś dolega to jednak mama jest najlepsza 😉

pewnie, że karnet na basen, lodowisko, teatrzyki to super sprawa dla chłopaka! A jak jeszcze sobie na to zapracował to tym bardziej! Tylko może go zapytaj czy chce.. coby na siłę nieuszczęsliwiać dziecka.. 😉





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam z wieczora 😉
McDusia a nie MacDusia (nie mylic z McDonaldem) hehe, zgrzana byłam po tym śnie. Skąd takie sny, to ja nie wiem..ehh dobrze że się skończył.
McDusia nie przejmuj się, na mnie synek woła „tata”!!!!I co Ty na to?
Jak było u psiapsiuły? Izunia wymęczona harcami z Filipkiem?

MamoMatko takie teraz robią meble. My mamy narożnik, jakoś 4 lata temu było kupione i teraz średnio wygodne. Czuć te łączenia..ale nie narzekam 😉 inni i takiego nie mają.
A to że noga się urwała to ja nie wiem czemu.. 😜 musiało być ostro 🙃 🙃 🤪

Lala ja też lubię takie zakupy. Ostatnio Wam pisałam, że kupiłam 2 pary spodni za 5 zł sztukę. Jedne eleganckie czarne satynowe i jeansy granatowe. W lumpku można się w fajne i niebanalne ciuszki obłowić.

Ania_anusia popieram w 100% dziecko jeśli ma taką potrzebę, by bawić się wózkiem czy lalką trzeba mu to zapewnić. Nie znaczy to że ma inną orientację czy coś w tym stylu. Nie powinno się zabraniać tego.
Oj Aniu naprawdę matka Madzi jest bezduszna. Do tej pory nie mogę tego przeżyć. I jak widzę w necie jej sesje fotograficzne to nóż się w kieszeni otwiera!! Jeszcze się kur***szon obłowiła z wywiadów. Wrrrrr

Judzia pisz częściej, jak się człowiek wygada to mu lżej. A i dzięki temu że zrzuci się ten kamień z serca, człowiek ochłonie z emocji i inaczej wszystko widzi. Chciałabym aby się Wam ułożyło.

Yen cwana bestia z Ciebie 😉 ale to dobrze, że szukasz dla niego pracy. Jakże by miłe zaskoczenie miał gdyby zjechał do Polski i na dzień dobry miał rozmowę o pracę 😉 Tego Ci życzę i 3mam kciuki mocno mocno.
Dzisiaj nasz synek usnął około 11ej na pół godziny i snuł się po pokoju, jak smród po gaciach 😮, ledwo się zataczając ale jak go chciałam położyć to nie chciał. Więc nie wiele myśląc, zapakowałam go do huśtawki i zaczęłam bujać. Podłożyłam mu pod pupkę poduszkę, pod plecki i główkę drugą poduchę i tak po 10 min spał jak złoto 🤪.

Gosiaq te babki ze żłobka przegięły na maxa!! Jak można takie dyspozycje olać???? Wcale się nie dziwię, że się wściekłaś. A Filipek zaskoczył pewnie tym i te panie. Wspaniały chłopak.
Fajny pomysł na wyróżnienie dziecka. A ile ma Maciuś? Bo jakoś w temacie nie jestem.
U nas też pierwszorzędnie mama potrzebna 😜, a szczególnie gdy są problemy ze spaniem, bądź gdy guz na głowie to tylko mamusia 🤪.

Shelby u nas też śpi młody. Od dłuższego czasu kładę się u nas na łózku z nim, telewizor jest włączony i po około 1-10 min śpi. Czasem przy bajkach a czasem przy wiadomościach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...