Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam i ja. Oskar odstawiony do południa do dziadków, bo potem tradycyjnie jak co sobotę jadą do brata na wieś. Zrobiłam zakupy za ostatnie pieniądze...a miałam ich już tak mało, że nawet tato mi dyszkę dołożył 😁 Ale gospodarna gospodyni ze mnie 😁 😁 😁 Oj to będzie zabiegany tydzień, dwa dla nas...zakupy...pozałatwiać sprawy w urzędach...szczepienie Oskara, może ten test praktyczny o pracę...narzekałam, że nic się nie dzieje...a teraz pewnie nie będę miała czasu odetchnąć heheh
Jeszcze tylko dziś i rodzinka będzie w komplecie...oby tylko samolotu nie odwołali itd grrr

Gosiaq jaka ładniusia fotka profilowa...a Twój Filippo ma bujna czuprynę, że ho ho...zawsze pisaliśmy o długich włosach Majeczki Lali89 i mojego Oskara, ale Filipek im wcale nie ustepuje 😁 Nie ma jak busz na głowie 😁

Aaa-aniusia
mi też się nie raz zdarzyło krzyknąć na Oskara i to tak, że się rozbeczał...ale po prostu często jak coś robi to robi to z pełna premedytacją 😲 Wczoraj np wyrzucał smoczek z buzi, po czym płakał , bo chciał go z powrotem i tak kilka razy pod rząd...testuje mnie 😠 Jak nakrzyczę na niego to wtedy też po chwili mam do siebie pretensje i zaraz go przytulam i przepraszam...ale nie ma co się użalać, bo kilka minut później on już zapomina i zajmuje się czym innym...tak więc głowa do góry!!!

A i dziejszą noc przespaliśmy na ziemi 😮 Oskar tak marudził w nocy i popłakiwał, że musiałam go wziąć do siebie...a że boję się, że mi spadnie z łóżka jak zasnę to rozścieliłam wszystko jak na biwaku pod namiotem i spaliśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Yen, no faktycznie mój Filip to buszmen 🙂 planuję niedługo obcinkę taką solidną, króciutką,ale to bliżej wiosny 🙂 póki co ja zamierzam się opitolić na baaaardzo krótko 🙂
A szykujesz się jak ja na przyjazd mojego małża 🙂 i zawsze uśmiecham się,jak opisujesz co tam wyczyniasz: sprzątanko, pazurki, fryzurki, golonko...oj znam to znam...hihihihi ale należy się, nacieszcie się sobą!
no i koniecznie spróbuj się pięknie popisać na tym praktycznym egzaminie! i tutaj poproszę o relację jak znajdziesz chwilkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bo sam się pewnie zdziwił, że mama krzyczy... być matką niełatwo, co? ALE NIĄ TERAZ NIE BYĆ?? wyobrażasz sobie??? dla mnie jakaś abstrakcja nie mieć moich chłopaków: jednego bałaganiarza, a drugiego broja 🙂

moja żaba też teraz śpi...już prawie godzinę...hmmmm jak dobrze 😉 kawa wypita, net poczytany, maile sprawdzone, zupa gotowa (pieczarkowa), drugie zrobię na gotowe (polędwiczki na parze w sosie maślanym) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Filip też zjada, ale pieczarek nie daję 🙂
Polędwiczki? nie mam dużo czasu na gotowanie, więc u mnie kuchnia prosta: polędwiczki przyprawione sobie już leżą, potem do parowego gara i sos z torebki, ale jest taki smaczny, że szok! i faktycznie maślany 🙂 a że chemia, bo z torebki? zobacz, co jest w budyniu lub kisielkach 😞 zresztą, w żłobku też nie wiem, z czego robią, więc nie stresuję się, że torebkowe żarcie - mały je ze smakiem i magicznych kup nie ma 😉 o!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a wiesz, mój małż właśnie zdaje egzamin...na czarny pas w karate 🤪 ciekawe czy mocno przyjdzie pobity 😉 mimo wieku trzyma tę swoją pasję już ponad 20 lat...że mu się chce, serio! a że zależy mu bardzo na tym pasie, przygotowywał się ponad pół roku do egzaminu...a tam: godzina walk! a co 2 minuty wchodzi świeży wypoczęty zawodnik 🙂 ileś tam jeszcze "walenia" w worek, półgodziny technik,a na koniec baty pasem po plecach i nogach dla hartu ducha! już męczy się 1,5 godziny....
będę chyba czekała z kąpielą (będzie mokrusieńki jak szczur!) i ciepłą zupką, co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jak wy gonicie!!!!!! Doczytam co u Was popołudniu.

U mnie noc straszna 😞 myślałam, że będziemy jechać do szpitala, bo skurcze od 21 do 3 w nocy, na szczęście potem się uspokoiło. A to oczywiście nie bez powodu, bo wczoraj się lepiej czułam i stwierdziłam z mężem, że podjedziemy do galerii kupić mu buty, bo stare zaczęły mu przeciekać, koszule i Kubusiowi jakieś półbuty bo ze swoich wyrósł. Niby parę sklepów a efekt opłakany... teraz odpoczywam... Kubuś w nocy też nie chciał za bardzo spać, mimo, że w dzień jedna drzemka 45 minut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
OOO będę pamiętać o tym sosiku 🙂

Oskar już ze mną w domku...właśnie go przebierałam i....ostatnio mu dziadek zmieniał pieluchę i założył nie ta stroną co trzeba 😁 rzepy i zapięcia miał na plecach 😁

Oskar ma teraz nowa ulubioną piosenkę...mucha w mucholocie 😁

I podobnie jak Wy...choć Oskar czasami wyprowadza mnie z równowagi i bywają chwile kiedy jestem nim naprawdę zmęczona...to nie wyobrażam sobie mojego życia bez niego!!! Nazywam go moją wygraną w totka 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, no Aaa_aniusia czekamy na wieści...oby dobre!!!

A ja właśnie nie wiem jak i czym ścięłam sobie kawałek opuszka na palcu 😮 Krew się leje strumieniami 😁 Serio nie mogę jej zatamować 😮 W tym wypadku będę mieć piękny manicure...z plastrem 🤢

Ja nadal w toku sprzątania i przygotowań, włoski zafarbowane, ale kolor określę jutro, bo w tym świetle nie wiadomo...ale chyba jest ok 🙂
Oskar znowu śpi u dziadków, ale to już chwilowo ostatni raz...no niestety musiałam go zostawić, bo z nim po prostu nie da się sprzątać. Rano pójdę się z nim przywitać i jedziemy...a i przy okazji we Wrocku zahaczymy o centrum handlowe Maglolia i Ikeę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
yenefer07 napisał(a):

Oskar znowu śpi u dziadków, ale to już chwilowo ostatni raz...no niestety musiałam go zostawić, bo z nim po prostu nie da się sprzątać. Rano pójdę się z nim przywitać i jedziemy...a i przy okazji we Wrocku zahaczymy o centrum handlowe Maglolia i Ikeę 🙂

Yen to może się spotkamy w Ikei bo chyba tez się wybierzemy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam. Miał dzisiaj być romantyczny wieczor z mężem i dupa 😞 Tak długo się nasz syn wiercił i nie chciał usnąć, że małża uśpił na ament. ehh 🥴

Ania_anusia każda mama ma chwilowy kryzys i niekiedy zdarza się krzyknąć a potem tego żałować. Jesteśmy tylko ludzmi. A najważniejsze jest to, że normalnie na co dzień jestes spokojna, wyrozumiała, kochana dla Maksia. Myślę, że zapomnie szybko, że mama miała zły dzień.
A Maks wcale nie wygląda na przestraszonego ale moim zadniem ma taką błogość na twarzy, wtulony w maminego cyca.

Madzia_m3 pewnie się wystraszyłaś, że się zaczęło. Masz nauczkę, że taki wyprawy to lepiej po porodzie a teraz trzeba odpoczywać. Pogłaskaj brzusio ode mnie.
Z usypianie to dzisiaj była masakra. Mimo iż synek spał koło 11ej to wieczorem nie chciał usnąć. Po pierwsze przegryzł swojego smoka. A zapasowego brak, wiec musiałam przed 20 jechac do Tesco po smoka. Męża uśpił a on szalał. Mąż śpi a mieliśmy dzisiaj w planach oglądanie filmu i chwile dla siebie. A tak to lipa.

Yen racja z tą wygraną w totka  to wielkie szczęscie być mamą. Choć w tych czasach to nie całkiem proste, wiele moich znajomych chce dziecka a nie mogą.
O i widzę, że przygotowania na przyjazd męża idą pełną parą. Chyba zbytnio się starasz, że aż opuszek sobie ściachałaś. A w jaki sposob to zrobiłaś? Nie powiem, zdolna jesteś hehe 😜

Shellby 30 km na pieszo?? hheheh czy autem 😜 U nas woda średnio mu wchodzi, woli troszkę smakowe.

Wieczór, młoda godzina i co tu robić?
Zrobiłam sobie chociaż talarki na ostro, a co 😜 chociaż tyle mojego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!
Nareszcie wieczór dla mnie...

Aaniusia! To fajnie, że trafiła się Wam zamiana! Jak strasznie zazdroszczę... 😉

Gosiaq, ja właśnie przeczytałam III tom o Greyu (kiedyś tam pisałaś o tym, że czytałaś 😉 ) no i mnie tak wciągło!! Szkoda, że babka tylko 3 tomy wydała, a na film to pierwsza polecę!!
Zdjęcie profilowe masz przepiękne! 🙂 🙂 Filip ma piękne wloski! Jak aniołek wygląda! 🙂 🙃

Cherry ja też oglądałam Zieloną Milę!! 🙂 🙂A książkę przeczytam na pewno w przyszłości! Bo teraz zaczęłam czytać "Senność" W. Kuczoka
Piękny ten suwaczek z Kacperkiem- Misiaczkiem!! 😘 😘 sama słodycz 🙂 🙂

Do picia daję dziecku albo przegotowaną wodę albo sok z Paoli 🙂 wiem, wiem, że są tam konserwanty, no ale nie mam swoich zapasów 🤨

Yen, to już niedługo rodzina w komplecie?? Fajnie!! 🙂 🙂 Oskar nareszcie będzie miał i tatę! 😉





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...