Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ania_anusia daj znać co i jak z tym mieszkaniem?? Bo nie wiem co myśleć, z tym, że się nie odzywasz...opijasz ze szczęścia? czy ze smutku? Umieram z ciekawości 😜

Byłam dzisiaj na zakupach i w Rosmanie jest promocja: PRZY ZAKUPIE 2 KASZEK BOBOVITY MLECZNO-RYŻOWYCH (obojętnie jaki smak, byleby były w cenie 6,50) => 3 paczka GRATIS 😉 dzisiaj kupiłam ale nie spytałam do kiedy promocja. W poniedziałek pójdę i kupię więcej i dowiem się do kiedy.
Poza tym, kupiłam sobie 2 podkłady: jeden z RIMELL za 14 zł a drugi EVELINE za 12zł. Duże opakowania, więc pewnie na dłuższy czas zapasik będzie. Takie zakupki to lubię 🙃 🙃 Do tego ampułki nawilżające na twarz, z BeabyDream : żel do kąpieli, balsam, krem ochronny. Wcześniej testowaliśmy z Johnsona żel do kąpieli ale po nim synek miał strasznie szorstkie i czerwone policzki. Ciekawa jestem jak się te kosmetyki sprawdzą. Po jednym balsamowaniu widzę, że buzia gładka. A Wy jakich kosmetyków używacie?

Idę się położyć i może coś obejrzeć w tv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ja za chwilkę maluję paznokcie u rąk i lulu...wszystko porobione 🙂 Niestety jeden paluch, a w tym paznokieć zaklejony 🤢 Nie wiem jak to zrobiłam, bo nawet nie poczułam...może jak nogi goliłam, to jakoś maszynkę złapałam czy cóś? Grrr

Oskar z kosmetyków używa płyn z Nivea Baby...taki duży niebieski...jest delikatny i robi duuużo piany 🙂 Na dupcię Sudocrem, ewentualnie Bephanten baby...a na buźkę krem Emolium, tylko on się u nas sprawdza tak jak powinien. No i ciałko balsamuję tez balsamem z Nivea Baby.

Oki Mamausie ja już znikam...miłej nocy i niedzieli!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry i dobry wieczór!

Przepraszam, że nie było mnie dzisiaj cały dzień, ale wzięłam się za pracę i tak mi zeszło... najpierw rozebrałam choinke i wszelkie ozdoby świateczne pozdejmowałam i pochowałam, a potem wzięłam się za dokumenty i dfo wieczora w nich siedziałam... z przerwami dla Izuni i męża... no ale w końcu skończyłam 😉

aaa_aniusia moja tez tak się zachowuje jak jej coś zabiorę, co nie jest dla niej! No taki ryk, że szok! A w zasadzie to tylko próba wymuszenia!

I co wyszło z mieszkankiem? Mam nadzieję, że pozytywnie!

Ojj Kochana szkoda, że akurat jak dzisija miałas kiepski dzień, to mnie nie było i nie mogłam Cię wesprzec duchowo! 😞 Czasami tak niesttey jest, że dzieci nas denerwują, ale za chwilę sa takie kochane... że tylko tulić i cąłowac; )
Jesteś fantastyczną mamą i super sobie radzisz, a że synek miał gorszy dzień to nie oznacza, że nie radzisz sobie z nim! Głowa do góry Kochana!
Izka tez dzisiaj była denrwująca, bo ja musiałam popracować a ona koniecznie ze mną chciała się bawić, a nie z tatusiem! W końcu wysłałam męża na spacer z mała i zasnęła więc jeszcze na mrozie 2 godz spała! U nas dzisiaj -6 było 😉
Jak się wyspała to zaraz lepszy humorek miała 😉

Yenifer mnie się wydaję, że to się czuje jak dziecko zaczyna wędrówkę w łózku... Iza nad ranem zawsze śpi u mnie w łóżku i jak tylko rano się budzi i wyrusza to ja zaraz się budzę!
A na podłodze chyba bym si,ę nie wyspała...

I jak słodko sobie Maksiu niuniał... 😉 cudny jest!

Dzieczyny ja tez sobie nie wyobrażam, żeby Izuni nie było! Chyab zanudziłabym się na śmierć!!!

Jejku Gosia jak przeczytałam o Twoim mężu to nie wyobrażam sobie by mój wracał do domu taki poobijany... pewnie cały obolały wrócił co? I mam nadzieję, że czarny pas jest juz JEGO! Mój mąz kiedyś ćwiczył, ale to było dawno a teraz już od czasu do czasu pokopie i pobije sobie worek 😉

Nie miałam nigdy tego sosiku! Ale skoro taki dobry, to musze kiedyś wypróbować!

Madzia_m3 no mam nadzieję, że już dobrze się czujesz! A zakupy chociaż udane?

HA ha Yen a to dziadek ubrał pieluszkę! No ale mój ojciec czy teśc to by nawet nie wiedzieli jak sie zabrac za zmianę pieluszki więc i tak szacunek dla dziadka!!! 😉

Mucha w mucholocie to mi zawsze dłuugo po głowie chodzi jak tylko to słyszę ha ha ha

Jak tak czytam to chyba żadna (poza mną) nie daje juz dziecku herbatek tych dziecięcych??

Yenifer jutro wielki dzień! Musisz być wyspana, wypoczeta i promienna! 😉

Ja też do kąpieli nivea baby taki niebieski, szampon johnsona lub tym nivea myję, do pupcu bephanten, bo sudocrem był za ostry i za każdym razem jak posmarowałam zaraz pupcia czerwona była! wiec albo bepanthenm lub najczesciej niczym!!!!!! do buźki krem na każda pogodę nivea... jak była mała do kąpieli uzywałam emolium drogie jest, ale nie musiałam oliwkować!


Ok późno już więc zmykam do łózka... miłej nocu i niedzieli. buziaki!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania_anusia daj znać co z mieszkaniem, bo inaczej skisnę z ciekawości 😜

Yen krem Emolium też kiedyś używaliśmy często. Teraz rzadziej, tylko gdy ma jakieś reakcje alergiczne. Wcześniej używaliśmy Emolium emulsje do kąpieli i szampon z tej serii.Po tym skóra jest pięknie nawilżona, wiec żadną oliwką ani balsamem nie smarowałam. Stwierdziłam, że teraz jest już większy więc przerzucamy się z tych aptecznych kosmetyków, na te bardziej drogeryjne. Nie chcę aby moje dziecko, przy starciu z jakimś innym mydełkiem czy żelem miał uczulenie bo dotąd był przyzwyczajony do tych z wyższej półki. A z tego BeabyDreamu jestem zadowolona. Nie miał żadnych reakcji alergicznych. A po balsamie gładziutką skórkę, a buzia od razu stała się gładsza. Chyba po tym Johnsonie taka się zrobiła podrażniona. A używaliśmy wczesnej żel z Nivea ten w opakowaniu błękitnym i właśnie miałam wrażenie, że mało się pieni. Wiec jak widzę, wszystko kwestia gustu 🙂.



McDusia niby się czuje gdy dziecko śpi z Tobą w łóżku i zaczyna wariować. Choć ja miałam kiedyś taką sytuację, że synek po cichutku obszedł mnie na łóżku i zszedł sobie i po cichutku się sam bawił na dywanie a mamusia spała w najlepsze. I co dziwne, bo ja zawsze czujnie spałam a tu jak wstałam miałam zonka 😮 😮, dziecka nie ma na łóżku 😮, serce w gardle 🤢… oglądam się a moje dziecko a dywanie się pięknie bawi.
Ja daje herbatkę dla dzieci, czasem mieszam ze słabą herbatką z cytrynką. A soczków nie chce.

Gosia i jak mężuś ma ten czarny pas??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniusia daj koniecznie znać :*

Yenn to nam pewnie teraz wsiąknie.. 😁

a u nas staroo bida (hihi dobrze że nowej ni ma)
Wczoraj spędziliśmy baardzo miło wieczór u znajomych Mają kota i owczarka - owczarek był na polu a kot był tak zainteresowany Mają że nie odpuszczał jej na krok - do czasu!
Ganiał za Mają a potem uciekał bo tak go wytarmosiła!! Biedny aż piskał. 🙂

A dziś na kawke jedziemy do rodziców, mileiśmy na obiad jechać ale obiadek robimy sami właściwie top mąż robi bo ja zrobiłam śniadanko z przepisu ani strmach - kajzerki zapiekane z jajkiem. Do tego fasolka w sosie pomidorowym i inka 🙂

Potem jeszcze chcemy skoczyć na cmentarze z okazji dnia babci i dziadka bo nie było jak wcześniej.. ale jest cholerrrnie zimno 😮


Gosiaq uwielbiam twoje posty! 🙂 co tu więcej mówić!

Shelby 30km?! no kochana! KIEROWCO TY MOJA 😁

Aniu zdjęcie cudaśne!

I co ja jeszcze miałam..
Wanilia weź mnie też do ikei bo to sklep którego mój nie cierpi ! a ja lubie i wile rzeczy mi się podoba.. no ale jak zagaduje o ikei to wiem że pojedzie ze mną ale na zakupach ''idziemy już? no chodź już! długo jeszcze? '' 🙂

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziendobry----;]

niepisalm bo maly mi ukradl kabel do ladowania koputera i nie mialam jak wejsc!!!!!

a zmieszkaniem szczescie w nieszczesciu.....babka byla poogladala ponarzekala i stwierzila na koniec ze ona to w sumie ma juz goscia zaklepanego ale chciala jeszcze nasze m zoabczyc noz kurwa!~!!!! to moj malz (zaprzproszeniem za slownictwo) zapierdalal jak glupi nie spal po nocach zeby skonczyc a ta kurwa przyszla se tylko zobaczyc!!!!!!!! niepowiem jaka bylam wsciekla ........maz to myslalm ze osiweiej...i jej krzywde zrobi...wiec nawrzucalismy delikatnie mowiac pani.....i powiedzielsimy zeby juz sobie poszla bo szkoda naszego cennego czasu na jej bezmyslna i glupia osobe....niewzne no.....lecz dobrze ze nie wyszlo...bo moj malz wpadl na fajny pomysl z naszym mieszkaniem ale o tym napisze pozniej......bo narzie robie obiad gdyz pol dnia spedzislimy w sklepei an zakupach niepwoeim ze 350zl nie moje i niewiem za co!!!!!!!!! poloze malego to wejde i wszytsko opowiem


DZIEKUJE ZE TAK WIERZYLYSCIE I BYLYSCIE ZE MNA I MNIE NA DUCHU PODTRZYMYWALYSCIE...!!!!!!!!!!JESTESCIE SUPER!!!! ZAWSZE MOZNA NA WAS LICZYC BEZ WYJATKÓW!!!!!!!!!


cheryy--kochana przepraszam ze ci wczoraj nie odpislam ale mam fb w telefonie caly czas wlaczonego i nawet nie zagldam tam wiec nie obraz sie ale dopiero etraz zoabaczylam ze mi pisals!!1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu co za babka!!
eh

Ale przynajmniej macie wykończone to co chcieliście 🙂
Wiesz u nas z przeprowadzką było tak (jak miałam 17lat). Mieszkaliśmy sobie w 5 w mieszkaniu 2 pokojowym. I mama zawsze marzyła o sypialni no ale jak.. my zajmowałyśmy z siostrami 1 pokój a oni 2 pokj jako gościnny , więc rozkładanie łóżka - wiesz o co chodzi..
No i kiedyś tak zagadała z naszą dozorczynią że jakby miała się kiedyś przeprowadzic to tylko na stokrotek bo tam tak ładnie - takie osiedle , dużo zieleni a wkoło tylko domki jednorodzinne. A ta na nią tak patrzy i mówi pani Basiu pani poczeka ja zadzwonie bo mam znajomą co chciała się zamienići właśnie ze stokrotek. Zadzwoniła a mama wróciła do domu. Była godzina 8 rano! a tamta babka już przyszła zobaczyć nasze mieskzanie!!! Tata w pracy, ja przy śniadaniu w kuchni a tu jakas babka chodzi i mieszkanie ogląda. Potem mi mama powiedziała co i jak. No ale błyśmy załamane bo wszystkie łózka porozkładane -0 nie było czasu tego ogarnąć bo jak ta dozorczyni zadzwoniła do tamtej to zaraz ją zwerbowała żeby przyszła. Więc też myśleliśmy że nie wypali.. Babeczka poszła umówiła się z moją mamą żeby jej mąż przyszedł jeszcze zoibaczyć bo mieli jeszcze jedną córke i płacili nadmetraż bo mieli 4 pokoje i kuchnie łazienke i ubikacje osobo a do tego jeszcze balkon a właściwie taki taras bo 2,5 na 2m. No ale.. jak powiedzieć o tym mojemu tacie? że jak przyjdzie z pracy to idziemy oglądać mieszkanie!!!! on do przeprowadzek i remontów to kulawa noga 😁D
No ale jakoś wyszło że i ja z nimi pojechałam. Mieszkanko super - hihi nawet pokój wybierałam który będzie mój! No ale teraz kwestia dogadania się bo moi rodzice też nie mieli kasy żeby dopłacić więc mama powiedziała mieszkanie za mieszkanie! My mieliśmy łazienke wyremontowaną , wszędzie okna plastikowe, kuchnie zabudowaną, panele itd. Oni zaś wszędzie stare linoleum jak za prlu okna stare.. No więc babka się zgodziła i tak oto w ciągu 2 tygodni zamieniliśmy się mieszkaniami! Nikt nic nie wiedział!!! Nawet młodsze siostry myślały że na wakacje jedziemy bo przez tydzień wory wywoziliśmy tam a oni do nas 😁 Potem załadowaliśmy tira i było po sprawie! Potem stopniowo się dorabialiśmy okien plastikowych, paneli i wgl. A jak wychodziliśmy tam na balkon to mama do mnie popatrz my zoraz bliżej tych domków jesteśmy.. może kiedyś i domek bedzie! Oczywiście tata kazał nam przyrzec że już nigdy się nie przeprowadzimy 😁 a my z mamą z krzyżykami na palcach obiecujemy obiecujemy 😁 🙂 Serio była to okazjia bo mieskznie prawie 80m 4 pokoje taraz i wgl bez dopłaty! Babeczka płaciła sporo za nadmetraż dlatego jej zależało.. Gdyby minął rok to była by dupa dupa bo wtedy weszło to wykupywanie mieszkania za grosze i tak oto jeszcze rodzice wykupili mieszkanie na własność za 1000zł a samegop notariusza płącili 5tys! Teraz jak byli się z ciekawości zapytać to babka mówiła że przynajmniej 25tysięcy sam wykup bo to jakoś metraż przeliczją itd. !
Więc Aniu jeśli baardzo wam zależy żeby coś znależć na zamiane to warto o tym mówić każdemu bo a nóż! Nawet ogłoszenia popisać 🙂 Jest wiele starszych osób co też płacą nadmetraże itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiem lala....oczywiscie dalej szukam ogloszeniem i zobaczymy co bedzie lecz moj malz wymyslij jeszcze jedna opcje ktora mnie bardzo odpowiada gdyz my mamy dwa balkony w kuchni i w pokoju i moznabybylo powiekszyc mieszkanie o ten balkon w kuchni mianowicie zabudowac go i wtedy mieszkanie zyskuje ok7 zm wiec nawet nawet gdyz balkon duzy i wteedy zrobic dwa pokoje powiekszyc kuchnie i zostac tu gdzie moj malz sie wychowal i gdzie my spedzilimy cale nasze wspolne zycie okolica super duzo zieleni no ja lubie to miejsce...wyjdzie nas to grosze...jest taka mozliwosc i zastanawiamy sie teraz co robic....taka opcja jest maz mowi ze da sobie rade z tym bez problemu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kochane, małż się własnie kąpie a ja weszłam na chwilkę tylko, żeby napisać, że dotarł cały i zdrowy...choć o mało na samolot by nie zdążył...Oskar szczęśliwy...na początku nie wiedział co ma ze sobą zrobić...cieszył się ale tak nie za bardzo wiedział o co kaman 😁 No i usnął mu na rękach jak wracaliśmy od dziadków, więc przebraliśmy go na śpiocha i lula.

Na pewno zniknę teraz na parę dni...ale to tylko do momentu aż się zaaklimatyzujemy w nowej rzeczywistości...on w Polsce, a ja w mieszkaniu z nim 😁 Niebawem powrócę!!! 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam. W domku byliśmy po19ej 😉 Synek się tak wyganiał za dzieciakami że padł. Dzisiaj nawet darowaliśmy sobie kąpiel. A dzieciaki aż się kłóciły o to, które teraz będzie się z moim synkiem bawić. Uśmialiśmy się po same pachy 🙃 🙃 A on ganiał za nimi i chichrał się całe popołudnie 🤪
A mamcia miala chwilkę by wypić kawkę w spokoju.


Yen teram cieszcie sie sobą 🙂 cudownie że dotarł bez problemów do Was.

Ania_anusia nie smuć się, najwyraźniej czeka na Was jakaś okazja, być możne taka jak Lali 🤪 (byłoby cudownie, w sumie na taką ja tez czekam 😜).
A ta opcja powiększenia mieszkania o balkon - świetny pomysł. Czynsz ten sam a 2 pokoje 😜

zmykam lulu 😘kolorowych snów. Do jutra 😘 😘


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂 jako 1 🙂

U nas nocka spokojnie 🙂 Spaliśmy do 8ej, wyspałam się 🙃 Zauważyłam, że jak mąż jest w domu, to synek przy nim wstaje wcześniej. A dzisiaj pojechał do pracy a my pospaliśmy sobie.
Dzisiaj laba na całego 🤪 🤪 🤪. Obiadek mam, wiec tylko drobne porządki. Już kiedyś zrobiłam porządki w szafie syna, odłożone mam w worku w szafie i czas się wziąć za moją szafę i wynieść to wszytko do piwnicy bo z każdym nowym ciuchem mniej miejsca 😲. No i trzeba już schować choinkę i ozdoby świąteczne. Chyba jestem ostatnia, co?? Porządki z kwiatkami by się zdało zrobić, poprzesadzać i ziemię nową dosypać (muszę kupić).
Moje dziecko właśnie robi mi porządeczek w szufladach kuchennych, co skutkuje tym, że wszystko ląduje na podłodze 🤔
U mnie rankiem to już taki rytuał, że wstaję, najpierw kaszka dla synka, zmiana piżamki na ubranko, synek sie bawi zabawkami a mamusia piję kawkę i zagląda na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
spacerek zaliczony....obiadu czesc pierwsza gotowa z wczoraj czesc bedzie robiona jak mlody pojdzie spac pewnie kolo 15 znowu mi dwa razy spi...kurde.....ale noce spimy calutkie ...1!!!!!niemoge sie tym nacieszyc!!! ha!!!

narazie zrobil bajzel na calego wszystkie zabawki mi siewalaja pod nogami....i faktycznie straszna tu cisza halo dziewczynki??/ juz po wekkendzie!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja jestem, babcia poszła na spacer.

A ja niestety musiałam się położyć bo kiepsko się czuję.

Do Ikei też nie lubię jeździć, zawsze robię sobie listę przez internet, drukuję gdzie co leży.

Oj Yen wyobrażam sobie jaka jesteś szczęśliwa. Mi smutno było wczoraj wieczorem, że już weekend się skończył i mąż znowu do pracy. Nawet zaczęłam się zastanawiać kiedy się jakieś święto szykuję, uzyskałam odpowiedź od męża, że to tylko zależy ode mnie i od Jasia... Wtedy planujemy miesiąc być razem, żeby wszystko ogarnąć...

Zachęcam małego do czytania książek, ale niestety cały czas mi tylko podsuwa Lokomotywę, Na wyspach Bergamutach, inaczej się niecierpliwi i po minucie ma dość.

Wanilia jak się czujesz, który to już tydzień u Ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie!
Moje dziecie padło 🙂

Właśnie kurier przyjechał z moim prezentem urodzinowym 🤪 jejaaaa
A ja usiadłam na chwilke bo od rana wzięłam się za sprzątanie łazienki - wszystko w domestosie myłam i fugi i za pralką, szafkami.. łazienka lśni. Teraz czekam aż mi pierwsza warstwa farby wsychnie (pod kaloryferem miałam takie odcinki 10cm rurek brązowych i z piecyka też ok 20cm) i będe malować jeszcze raz 🙂

Annabell ja to mam tak że najpierw wstaje obrabiam Maje, sprzątam , robie koło siebie i wtedy dopiero siadam na forum 🙂 inaczej mierzi mnie bałagan!

Aniu super z tym pokojem i balkonem! Właśnie na tamtym mieszkaniu jak mieszkalismy (2pokojowym) to sąsiad z dołu mieszkał z żoną córką i teściową - potem przegrodzili kuchnie na pół i zrobili pokoik dla małej 🙂 mały bo mały ale słodki i wystarczający!!! Więc jeśli macie taką możliwość zrobić pokoik dla synusia to ja uważam że warto!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. Troszke mnie nie bylo bo net mi sie strasznie zacinal cos.
Jedynie z telefonu troszke podczytywalam.
Cos sie podziebilam 😞
U nas tak jak zawsze czyli nic ciekawego. Non stop to samo.
Maly niedawno usnal. Tak to musze za nim latac po mieszkaniu. Ostatnio spodobala mu sie szafka w kuchni zamykana na kluczyk. I otwiera sobie ta szafke a z kluczykiem pozniej biega po mieszkaniu.
Obiadek mam juz zrobiony. Zaraz trzeba jesc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej! Witam i ja 🙂 🙂

Aniusia, może Wam się uda coś zarządzić z mieszkaniem, w którym mieszkacie! To bardzo niezły pomysł! 🙂 trzymam kciuki!! 😉

Madzia_m3 Nie przemęczaj się! A który to już tydzień i ile został do rozwiązania??

Yen, Twoja nieobecność jest usprawiedliwiona! Naciesz się swoim Mężczyzną, bo pewnie brakowało Ci go 😉 😜

A spacery po Ikei to dla mnie frajda, tylko, że pod koniec to już nóżki bolą 😉

Ja teraz poszukam jakiejś fajnej książki i poczytam, bo mała usnęła- czas dla siebie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka Kochane 🙂
znowu mnie pare dni nie bylo i tyle nadrabiania 🙂 co mnie bardzo cieszy, Matus zasnie to nadrobie 🙂
A my kupilismy lozko 🙂 tzn wersalke 🙂 wygodna ale Matus nie daje sie wyspac bo budzi sie co chwile w nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czy ktoś mnie tu czasem nie przywoływał??? Aaaa tak przeca to była Wisienka! Więc jestem, jestem 😜 nadrobiłam wszystko choć nie było lekko.

Moja Emi nauczyła się szczypać.. boli jak cholera. Szczypie, śmieje sie przy tym i mówi ałłłłłłłaaaa. A z pozytywnych rzeczy to nauczyła się liczyć hehe ja mówię jeden, dwa, a ona cyyyyyyyyy 😁

W sobotę pojechaliśmy na narty do Zawoi, Emilka została z moją mamą. Miałam drugi raz narty na nogach ale nawet nie szło mi tak źle. Dwa lata temu zarzekałam się że już nie pojadę bo beczeć mi się chciało że wszyscy śmigali a ja nie potrafiłam zapanować nad tymi moimi długimi szczudłami. Jedna w prawo, druga w lewo i buch na tyłek. Ale tym razem było o niebo lepiej. Kilka razy udało mi się zjechać bez wywrotki, ale jak tylko widziałam kogoś przede mną to od razu na pupę lądowałam bo nie chciałam nikogo zabić. Ale za to wczoraj takie zakwasy że rękami nie mogłam ruszać (trzymałam się mocno wyciągu orczykowego i oto efekty). No i wieczorem gorączka 38, dreszcze i napady gorąca.. Masakra leżałam pół dnia w łóżku a mąż donosił mi herbatkę i jedzonko choć na nic nie miałam smaku, niedobrze mi było. Dziś już o niebo lepiej, ale wczoraj mąż zadzwonił do kierownika i powiedział że jest chory. Załatwił sobie L4 żeby opiekować się Emi i mną oczywiście 🙂 i wiecie co?? To on zrobił dziś pyszny obiad... jestem pod wrażeniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O widzę, że jakaś poprawa, troszkę postów. A ja jak z domku wybyłam o 12ej, to przyszłam przed 16tą 🤪. Byłam na mieście na zakupach. Kupiłam 8 kaszek w Rossmanie –PROMOCJA NADAL TRWA 2KASZKI M-R + JEDNA GRATIS! Polatałam po sklepach. Kupiłam kosmetyczkę - kuferek, skrobaczkę do warzyw, łyżkę do lodów, cukiernicę, 10l ziemi, nawóz do kwiatków, 2 doniczki, no i dla synka wóz strażacki 😉. Chodzi teraz z tym samochodem i radochę ma ogromną. Ja się cieszę jeszcze bardziej, że on się cieszy 🙃 🙃.

Ania_anusia my sobie w taki mróz darujemy spacery, poczekam aż się ociepli. W tym tygodniu idziemy na zaległe szczepienie, a tak nie mam chęci. Odwlekam jak mogę, nie wiem czemu.

Madzia_m3 to mąż za granicą? Gdzie pracuje? Ciężko tak na odległość ale takie czasy. Oszczędzaj się kochana.

Lala ja z rana muszę kawkę wypić, na rozpęd hehe 🙃 🙃. Po kawce porannej i przeglądzie forum idę sprzątać 😉

Monika1987 to tak jak u nas, jak się siedzi w domku to mało słychać, monotonia ale lepiej by nie było gorzej 😉.

Dobrze, że mam Was dziewczyny, to zawsze się coś dzieje.


Judzia ja po meblowych lubię chodzić, a szczególnie z takimi pierdółkami ale u nas nie ma więc lipa 😞.

MamoMatko
może forteczkę wkleisz albo linka –pochwal się. I nadrabiaj, nadrabiaj 😉

Zania jak piszesz że jak kogoś przed sobą widziałaś na górce to od razu upadałaś na dupkę , bo0 nie chciałaś nikogo zabić, 🤪 🤪to się uśmiałam z tego do monitora – musiało to zabawnie wyglądać. Choć efekty wyszły bokiem, mam nadzieję, że już lepiej. Mężuś się zaopiekował i to się chwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/kanapa-tom-tapczan-wersalka-promocja-homemeble24-i2986023348.html taka jak na zdjeciu tylko ze wzorek ma taki jak ta niebieska na pierwszym zdjeciu http://allegro.pl/hit-meble-nova-kanapa-wersalka-sofa-najtaniej-i2980576108.html a kolor ma ciemny braz a wzorek ciemny braz- kawa z mlekiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MamoMAtko bardzo fajny wzorek a i kolorek bardzo mi się podoba 🙂 a wygodna?

Przed kąpielą poprawiałam wcześniej już obcięte włoski synka, bo wcześniej już nie dał sobie nic zrobić. I myślę , że wyszło całkiem dobrze. Muszę jutro zrobić fotkę i Wam wstawić.
Teraz już chłopaki leżą ba łóżeczku i ciekawe który padnie pierwszy?? heheh obstawiam mojego męża. hehe
Jak młody uśnie biorę się za przesadzanie kwiatków. W dzień to miałbym pomoc, że wszędzie ziemia by była wiec przełożyłam to na wieczór 😉

a gdzie reszta dziewczyn???
Obraziły się czy co???????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...