Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
MamoMAtko bardzo fajny wzorek a i kolorek bardzo mi się podoba 🙂 a wygodna?

Przed kąpielą poprawiałam wcześniej już obcięte włoski synka, bo wcześniej już nie dał sobie nic zrobić. I myślę , że wyszło całkiem dobrze. Muszę jutro zrobić fotkę i Wam wstawić.
Teraz już chłopaki leżą na łóżeczku i ciekawe który padnie pierwszy?? heheh obstawiam mojego męża. hehe
Jak młody uśnie biorę się za przesadzanie kwiatków. W dzień to miałbym pomoc, że wszędzie ziemia by była wiec przełożyłam to na wieczór 😉

a gdzie reszta dziewczyn???
Obraziły się czy co???????????

P.S. cos się zdublowało 🤔 nie wiem czemu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Każda w zaciszu swojego domu pewnie leży w łóżkach ze swoimi mężami/ partnerami 😁 😁 i dlatego tak cicho 🙂

Ja też uśpiłam swoje szczęście. Ma katar i zatkany nosek, więc kupiłam w aptece plasterki Aromactiv. Przykleiłam na łóżeczku- bo to od 3 lat. No i w całym pokoju pachnie! Mam nadzieję na przespaną noc! 😉

Anabelle Masz pięknego synka! Taki... poważny 🙂 🙂 Chciało by się powiedzieć, że minę ma jak dorosły meżczyzna! 🙂 🙂

MamoMatka- mam nadzieję, że ta kanapa wytrzyma dłużej!! 😁 😉 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobrywieczor:]
mamomatka---kanapa super
judzia---a ty jak sie czujesZ?? lepiej juz troszke rozmawialas cos z mezusiem?? dogadaliscie sie??

maksiu zostal ostrzyzony!!!! he ja zabawialam go klockami a maz maszynka jechal zajelo nam to 10minut i obylo sie bez krzykow wiec sukces jutro wstawie fotke bo dzis juz nie robilam:
]

jutro pewnie zagaldne po poludniu bo rano umwilam sie z kolezanka na kawe do galerii...a zanim wstane ogane dom i malego to i tak sie pewnie spoznie;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejo
ja już tylko na chwilę, na meldunek wieczorny, bo padam ze zmęczenia!

Judziu - trzymaj się mocno!!! i ucałuj Zosieńkę 🙂

Zaniu - zdrowiej koniecznie!!!

aaa_aniusia - kawka dobra rzecz, na dobry dzień! 🙂 czekam na foto 🙂

madziu_m3 - ja też lubię, gdy mąż jest cały dzień z nami 🙂

Anabelle - od Was też czekamy na foteczkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia_m3 a ja myślałam że gdzieś daleko pracuje, że się rzadko widujecie hahah
OO i widzę, że i KUbus do fryca pójdzie. Mój synek po ścięciu włosków tak wydoroślał.

Judzia dziękuje za komplementy. Na tych zdjęciach na fb był nie w humorze i pewnie za to poważna mina. Hehe
Judzia myślę, że każdy człowiek jest inny,ma swoje zdanie. Musicie wypracować sobie kompromis. Spróbuj mu zrobić romantyczną kolację, pogadajcie w milej atmosferze. Czasem facet potrzebuje pogłaskania po główce i miłych słówek a zrobi wtedy dla Ciebie wszystko!!! Spróbuj go przewziąść w ten sposób. Kłótnia wszystko pogorszy bo facet zrobi wtedy na złość. Nie znam tak dokładnie sprawy wiec mogę się mylić akurat w Waszej sytuacji ale tak mi się wydaje

Ania_anusia a ja sama własnoręcznie strzygłam!Bałam się maszynką aby nie wyszło na 0 hehe - 2 podejścia i fryzurka gotowa. Ja tez jutro wstawię. Niestety nie zrobiłam zdjęcia przed obcięciem…

Shellby jutro będzie fota i zobaczycie mojego kawalera w nowej odsłonie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczynki ja padam na twarz..

próbowałam opanować maszyne, ale to wyższa szkoła jazdy 48 ściegów! jakieś stopki bębenki.. dzizas.. oczy same mi się zamykają!

dlatego ja podobnie do naszej Zosi na meldunek!

Zaniu jak dobrze że się odezwałas bo tak myślałam co u Was 🙂 Narty no noo kochana! Ja jeszcze nigdy nie jezdziłam!

MamoMatka łóżko super!
Annabelle ja daje średnio 2 razy dziennie razem z mm. Zazwyczaj rano i wieczorem (taka do picia dlatego na mm)
Aniu udanego spotkanka! a dzieciaszki niech się wyszaleją! a co ! im tez się należy!!!
Madziu a ty kochanie oszczędzaj siły 🙂 a swoją drogą nie umiem doczekać się zdjęcia Jasia i reakcji starszego braciszka!
Cherry where are you! ???

i przepraszam ale reszty nie pamiętam bo się wymieszało..

Judziu będzie dobrze!



DOBRANOC!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabelle ja daję kaszkę raz na kilka dni. Ale rano je gęsty grysik na mleku łyżeczką więc kaszki już potem nie chce.

Lala to miło że myślisz o nas 🙂 a narty to jak na razie wyższa szkoła jazdy, mąż nudził więc pojechałam. Tym razem mi się podobało choć kaleczę ten sport jak mało kto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lala ja wierzę, że opanujesz tą maszynę. Trochę czasu i będziesz śmigać. Jak to się mówi: Nie od razu Rzym zbudowano! i..."małymi kroczkami powoli do celu"

Zania narty to nie łatwy sport i podziwiam również, że dajesz radę. ja bym sie chyba połamała. A najważniejsze że dotarłas w jednym kawałku.

OK zmykam spac bo też padam.

Dobranoc papap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej

jestem trochu nadrobiłam ale nie wszystko.... w głowie jednak pustka - od jutra postaram się byc na bieżąco.

Jestem po idealnych urodzinach idealnego dziecka ... więc same rozumiecie.... Miałam nie iśc ale poszłam ze względu na Kacpra i męża .... Jakoś przeżyłam ale do dziś mam nerwa.... wkurwiam się na mysl jak to druga babcia Oliwierka udała że kompletnie nie wie jak Kacper ma na imię!!!!!!!! Chociaż widziała go już ze 20 razy !!!! ehhhhhhhhhhhhh szkoda gadać !!! Ignorantka pieprzona !!! 😠 😠 😠

Poza tym to mam @@@ po raz drugi i kopletnie nie umiem się odnaleść - boli i ciągle przeciekam 😮 😮 😮 tak kiedyś nie było....

Uzaleznienie od słodyczy całkowicie opanowane 🙂 🙂 🙂jestem dimna z siebie a co !!!

reszta jutro.

Buziakki i dobranc 😘 😘 😘


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madzia_m3 napisał(a):
Ja jestem, babcia poszła na spacer.

A ja niestety musiałam się położyć bo kiepsko się czuję.

Do Ikei też nie lubię jeździć, zawsze robię sobie listę przez internet, drukuję gdzie co leży.

Oj Yen wyobrażam sobie jaka jesteś szczęśliwa. Mi smutno było wczoraj wieczorem, że już weekend się skończył i mąż znowu do pracy. Nawet zaczęłam się zastanawiać kiedy się jakieś święto szykuję, uzyskałam odpowiedź od męża, że to tylko zależy ode mnie i od Jasia... Wtedy planujemy miesiąc być razem, żeby wszystko ogarnąć...

Zachęcam małego do czytania książek, ale niestety cały czas mi tylko podsuwa Lokomotywę, Na wyspach Bergamutach, inaczej się niecierpliwi i po minucie ma dość.

Wanilia jak się czujesz, który to już tydzień u Ciebie

Madziu ja mam termin wg jednego lekarza na 18go maja a wg drugiego na 8go 🤔 Więc zakładając że wypadnie w środku to 26 tydz jakoś. Caly czas czuję się dobrze, tzn oczywiście mam tam jakieś ciązowe bolączki ale nic co by wpływało istotnie na mój sposób funkcjonowania. Właśnie się przeprowadzamy i M nie pozwala mi nawet kartonów pakować więc funkcjonuję w tym bałaganie jako "kierownik imprezy". No ale za pierwszym razem 2 m-ce chodziłam ze skurczami, rozwarciem i ryzykiem przedwczesnego porodu więc tym razem ograniczam się do gimnastyki przy Weronice 😉 Wczoraj byłam na glukozie i cały dzień chodziłam jak struta 🥴
Weronika też lubi lokomotywe,tyle że jak była młodsza to sluchała a teraz chce tylko żeby jej pokazywać i opowiadać.
Trzymam mocno kciuki za Ciebie i Jasia, byłoby super gdybyście jeszcze ze dwa tygodnie wytrzymali...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam. U nas pobudka o 7:30 ale poleżeliśmy do 8ej 🙂 Jak tylko wstał synek, pędem poleciał po straż pożarną 😁 😁. Nie odstępuje jej na krok. Ostatnio wcale nie chce nic jeść, tylko kanapki 😎 Nie mam już pomysłów.Idę zaraz ogarnąć nasz nieład artystyczny bo potem jedziemy do cioci. Pewnie wrócimy wieczorem.

Cherry cóż to za idealne dziecko?? Nie jestem w temacie? A ignorancja takich ludzi jest wkurzająca.
A @ 2razy w miesiącu to nie miałam 🤨 jeśli by się powtarza to to sprawdź u gina, bo jak to mawiała moja babcia "z dupą nie ma żartów" 😜

Wanilia całą rewolucję masz w domu, bo po pierwsze przeprowadzka, nowe mieszkanie, za niedługo nowy członek rodziny. I trzeba będzie jakoś Weroniczkę na to przygotować. A tu się męża chwali, że pozwala Ci TYLKO dowodzić a nie pakować. Nie ma co wywoływać wilka z lasu.. Cieszę się, że masz dobre samopoczucie. Ja pamiętam to miałam tyle energii w ciąży, że nie mogłam usiedzieć na d..pie 🤪 Ja nie umiałam powoli iść na spacer, bo ja pędziłam 😜 To się nazywa nadwyżka energii. Za to kolo 8-9 miesiąca już się uspokoiłam bo ciężko mi było..hehe Przy takim dużym brzuchuno, przy takim tempie chodzenia jak wczesniej, to obijał by mi się chyba o brodę.. 🤪 🤪 oszczędzaj się, sama wiesz, że po urodzeniu nię będzie na nic czasu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamcie!

Cherry mi się skończyła.. ale zanim jej dostałam to przez tydzień czułam się tak jabym ją miała! Jakieś skurcze i ból cycków! Masakra.. Nawet podejrzewałam że mogliśmy wpaść bo zawsze dostawałąm terinie i tylko dzień przed czułam objawy!

Właśnie wróciłyśmy z ogródka.. odśnieżałam troche bo wczoraj tyyyyle nasypało a dziś odwilż więc byłaby ciapa okropna! Maja zeszła z sanek i sama sobie dreptała po śniegu 🙂 Wcześniej nie chciała bo zaraz siadała na dupke.. Oczywiście zaraz dorwała się do kupy śniegu i kopała w niej - musiałam wkroczyć jak zdjęła rękawiczki 🙂

a teraz gizd mój śpi! więc chwila relaksu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...