Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ale właśnei storczyki mają to do siebie, że warto zapomnieć o ich podlaniu tylko po to, by jak sobie człowiek przypomni zalać je i znó na jakiś dłuugi czas zapomnieć.. 2-3 tyg 😉

Nic ja się zbieram do wyrka.. postaram się jutro wejśc wczesniej niz dzisiaj 😉

Spokojnej nocki buziaki pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam i ja 🙂 Również kawka, tyle że bez mleka bo mój szacowny mąż wypił całe do dna 🤔 😞
Ja mam posprzątane, tylko pranie muszę wstawić i obrać ziemniaki bo dzisiaj leniwy obiad - ziemniaki z jajkiem sadzonym.
Oczywiscie synus lata po pokoju ze swoją strażą pożarną hehe nie odstępuje jej.
Miłego dnia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!!
Widzę że mowa o storczykach była 🙂 ja nie mam wcale kwiatków w swoim pokoju bo po prostu nie mam pociągu do takich rzeczy 🤨 może kiedyś się skuszę na takiego storczyka bo pięknie wyglądają w oknie! 🙂 🙂

Moje dziecię śpi, a ja piję kawę 😁
Na obiad nie wiem co ugotować... 🤢 Już mi się pomysły skończyły na te obiady! 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaaanisia bo wszystko na twojej głowie i temu tak się dzieje... nawet najlepszym się zdarza. Ja raz gotowałam zupkę Emi w małym garnuszku i zapomniałam o niej cała woda wyparowała warzywa się przypaliły i garnek do wyrzucenia. 😁

Ja mam storczyka i dbam o niego 😜 i mam jeszcze drzewko Bonsai

U nas już lepiej Emilka w końcu już nie kaszle. Ja też ok tylko mąż ma jakieś bóle brzucha ale to chyba dlatego że najadł się na noc. Zrobił sobie zapiekaną bułkę z pieczarkami i serem (zjadł trzy takie sztuki 🤨 ) to prawda że jak się nie pali apetyt większy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam i ja 🙂
W tym tygodniu nie w pracy bo Dominik się rozchorował i na dodatek mnie też zaraził więc jestem na opiece...nie zaglądałam tu od poniedziałku ponieważ:
1. Tak gonicie, że nie byłam w stanie nadrobić...nadal nie jestem, choć na usprawiedliwienie przerobiłam kilka stron wstecz
2. Kończyłam czytać 2 cz. Greya i podobnie jak Ciebie Judzia bardzo mnie wciągnęła 😉 czekam teraz aż koleżanka skończy czytać 3 cz. i mi pożyczy 😆

U nas zupa w garnku już się gotuje- ogórkowa a na drugie będą podobnie jak u Anabell ziemniaki, sadzone i szpinak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maksio dziś bardzo szybko zasnął, co dziwne w jego przypadku
pogoda obleśna - chodniki płyną, a z nieba sączy się coś dziwnego, co moczy mi okulary 🙂

co do kwiatków to ja mam 3 storczyki, drzewko szczęścia, skrzydłokwiat i mirt 😉
ale Maksio włazi na kanapę i grzebie mi w ziemi :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Ja dzisiaj od 8:30 na nogach, ale z rana to jakoś cięzki mi na forum wejść...
Musze najpierw dom ogarnąć, potem idę do domku obok babci rozpalic w piecu i wracam, daję Izie kaszke i usypiam i dopiero na forum... a dzisiaj uśpiłam małą gnidę, poszłam do łazienki, zrobiłam kawę i już się obudziła... ale bawi się odkurzaczem, więc moż euda mi się cosik napisac 😉

ja koło 14-15 wychodze na spacer, bo wtedy Iza ma kolejną dzremke i lubię jak mi zasypia na dworze 😉 zobaczymy jak nic się nie zmieni to wyjdziemy dzisiaj...

Anabelle super, że tak straż pożarna przypasowała Mikołajowi! Zobacz jaki tarfiony prezent za całe 20 zł 😉

aaa_aniusia ojj każdemu zdarzyć się może! Ja ostatnio gotowałam zupę i miałam skręcona na mały ogień, w pewnym momencie nałożyłam córce i sobie i poszłam.. jak zjadałysmy wracam do kuchni by wynieść talerze a tam zupa się gotoje! No na szczęście nic się nie stało, bo był mały ogień! 😉

Judzia a ja mojego storczyka niedługo będę rozsadzała, bo z jednego wyrosły 3 inne, więc będę miała 3 nowe małe storczyki 😉 a jednego musze wyrzucić bo jakiś marny się już dawno zrobił i tylko szpeci a raczej już nie odzyje 😉

Tez nie mam pomysłu na obiad ani chęci by go robić...
Może spaghetti tak na szybcika?

Zania o właśnie ja też tak raz Izie gotowałam zupkę, że wstawiłam, pojechałam na szybkie zakupy, a męzowi zapomniałam powiedzieć by wyłączył i się spalił garnek, bo woda się wygotowała...

A możliwe, że za duzo zjadł i pewnie popił czymś nieodpowiednim... ja kiedyś zjadłam grzankę na noc z salami, serem żóltym i też mnie bolał brzuch.. to jednak ciężkie jest danie na noc...
Gdyby to był chleb to pewnie nic by nie było, ale jak zapiekanka to jakoś to inaczej nie wiem czemu...

Agisal jestes usprawiedliwiona 😉
Ale szpinakowi ja mówię stanowcze NIE! 😉 ha ha
Ogórkowej już dawno nie jadłam... hmm... ale dzisiaj to już nie będe gotowała...

Shelby popieram i az Ci klasnęłam za taki śliczny apel! ja kiedyś pisałam coś w tym stylu na fb... 😉

Piszcie chociaz co u Was? Jak brzdące?

Skąd ja znam to grzebanie w ziemi?? Ciekawe??? heh

Miłego dnia a ja idę pobawić sie z Izunią 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
shelby twój apel dał mi kopa w Duszę 😁
więc wkońcu zebrałam się w sobie i pisze ! żyjemy jesteśmy chorzy ale żyjemy!
staram się być na bierząco ze wszystkim co się dzieje na forum jednak od kąd są nowe forumowiczki (witam serdecznie mcdusie i anabell!! ) lecicie z postami że ledwo nadąrzam!
lala już się doczekać nie mogę na te wszystkie cudeńka które będziesz szyć majci ! koniecznie chwal się nam tutaj! ii dziękuje za rady na temat flegmy!
tak szczerze to po przeczytaniu 18 stron nie mam pojęcia co napisać
tak jak wspominałam u nas Wiktorek chory zapalenie dróg oddechowych górnych.. już jest troszkę lepiej.. jesteśmy na podkarpaciu u teściowej więc mam dużo wolego czasu nie gotuje.. nie sprzątam no nic nie robię ! 😁 😁 troszke odpoczynku a co! wracamy do siebie w niedziele.. postaram się pisać częściej... obiecuję!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadwiga-roza ojj zdrówka dla Was!

Fajnie masz, przyn ajmniej sobie odpoczniesz, a i dzieckiem szczęśliwsza zajmiesz 😉

Hmm teraz się zastanawiam czy to dobrze, że z Anabell dołączyłyśmy czy źle???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izunia zjadła obiadek i teoretycznie mogłybyśmy iśc juz na spacer jak zawsze, ale.... czy to, że przestało padać oznacza, że przez najbliższe pół godziny nie będzie padało??? Bo w deszczu jakoś nie chce mi się spacerować... a o wiatr mi nie chodzi, bo mała i tak w wózku jest dość dobrze chroniona...
sama nie wiem co tu zrobić... 😞

Jednak znów pada, więc siedzimy w domku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój mąż opowiada Emi bajkę cichutko do uszka bo się przebudziła i w pewnym momencie usłyszałam słowa.... aż im gały posiwiały... hehehe nie miał już co wymyślić ale rozbawił mnie tym 😁 😁 😁

Jadwiga roza noooooo brawo!! dobrze że się odezwałaś. Ja również uważam że nie trzeba wszystkiego nadrabiać skoro się nie ma na tyle czasu (choć ja osobiście nie lubię mieć opuszczonej żadnej strony i nadrabiam zazwyczaj po nocach hehe)

A Anabelle i McDusia zostały nam chyba zesłane z niebios!! Nawet "stare" mamuśki które dawno się nie odzywały powróciły!! Chwałą Wam za to 😜


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ło Matko!!! Poszłam na spacer z Zośką w taki paskudny dzień! No normalnie wycisk gorszy niż Ewa Chdodakowska proponuje! W takim błocie pośniegowym pchałam ten wózek jak głupia a on rył się w tym i musiałam tyle się naćwiczyć żeby ruszyć dalej 😠 😠 🤢 🤢 Podziękować aby tym którzy nie odśnieżyli nawet chodników 😠 😠 No i do tego ten deszcz... Brrrrrr!!!

Jadwiga Dużo zdrówka dla Was!! 🙂 Masz teraz czas na odpoczynek 😉

Agisal Wam również życzę szybkiego powrotu do zdrowia!! 🙂 🙂
A Grey jest.... Wciągający!! Niedawno znalazłam książkę o podobnej tematyce- "Gabriel's Inferno" tylko, że chyba nie ma jej jeszcze po polsku...

McDusia- bardzo dobrze zrobiłyście, że dołączyłyście do naszego forum! 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie! Nadrobie później bo właśnie wróciliśmy do domku!

Byłam w jysku, nakupowałam materiałów!!!! Więc moge zacząć działać 🙂 Zdobyłąm fioletowe sowy!!! miooodzio!


No i teraz pewnie wsiąkne przez to! ..
Moje dziecko już śpi bo wstała o 7 a spała w ciągu całego dnia 30 min!


:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lala89 napisał(a):
hej mamusie! Nadrobie później bo właśnie wróciliśmy do domku!

Byłam w jysku, nakupowałam materiałów!!!! Więc moge zacząć działać 🙂 Zdobyłąm fioletowe sowy!!! miooodzio!
:*

Widziałam te sowy i tez miałam na nie ochotę ale 50zł kosztowały...Jakbym chciała z nich pościel to bym musiała jeszcze krawcową doliczyć, zresztą w tym miesiącu i tak sporo wydatków 🤔 Ale sliczne są i do pokoiku Majki będą pasowac rewelacyjnie. Co z nich będziesz szyła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja jestem totaklnie zdolowana....
maly juz w lozeczku co prawda jeszcze nie spi ale juz sie wycisza.... nie dosc ze rano z ta jajecznica takie jaja do tej pory smierdzi oczywiscie garnek do kosza...to jeszcze bylsimy ogladac dom nie kupilismy gdyz sie okazalo ze teren zalewowy i dom byl nie raz zalany wiec dzieki bogu ale tak sie napalailam ze az mi teraz glupio i rycze...bo juz mam tego wsztskiego dosc szuamy juz tego cholernego mieszkania 3 lata i nic..1!!1 jak juz cos byloby to ktos gwizdnie sprzed nosa a jak jest w miare ok to sie okazuje potem ze sa jakies jaja....ja niewiem co jest ....
juz mam dosc tej klitki....30m i caly cza ejden pokoj juz zygac mi sie chce jak na ten dom patzre.....dziekuje bogu ze to wlsnosciowe...ale naprawde juz nie daje rady ....maly rozrabia jak spi to musi byc cisza nawet do kuchni ne wyjde bo nie ma gdzie usiac tak mala to co mam w kiblu siedziec jak dziecko spi....?? nikt nie moze wpasc w odwiedziny bo jak maks spi to gdzie bedziemy siedziec w lazience?? a co powiem komus sory ale nierozmawiajmy bo dziecko spi a z drugiej strony niechce go budzic zeby tez dziecko wypoczelo ojjj przpraszam ale musialam sie wyzalic bo juz trace wiare we wszystko!!!!1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wypilam butelke wina awiec przepraaszam za moja pisownie....jestem totalnie robita i zalammmana....czekam na meza wyplacze sie jemu!! naprawde nie musicie czytac moich glupawych postow ale tylko tu moge sie wyzalic tak naprawde oprocz mezusia...dziekuje wam za wszystkie slowa otuchy....i wogole....nie widze co pisze przez lzy...ale widocznie jeszzcze nie jest ten czas na zamiane nie teraz to za kilka lat...jak zaraz maz wroi bedziemy rozmawiac na temat ktory tu poruszylam czyli narazie zostanie na tym mieszkaniu powieksznie go o balkon i przedzielenie pokoju....a co bedzie za kilka lat to bedzie....postanwieni moje osobiste...!!!
Dziekuje dziewczyny za wsparcie ide bo juz bredze moze uda mi sie wziasc prysznic hhe....bo ledwo widze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...