Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej mamcie!

Ja padam, właśnie zjadłam obiad 😮 Zrobiłam swój makaron i pomidorówke..

Yen zdrówka dla Oskarka.. Wisz co do braku ofert. Warto pochodzic osobiście i popytać.. Mój tez nie był do tego przekonany ale ja będąc w 9 misiącu nalegałam żeby jeździł \za pracą\ Mnie osobiście to przerażało i wydawało mi się że nikt nie czyta cv przez internet. Dopiero potem telefony zaczęły się odzywać. Koniec końców prace znalazł właśnie przez neta.. Ale były też oferty pracy w miejscach gdzie był osobiście..

Aniu jak tam na wizycie u lekarza było? Ahh kochana, wszystko Ci się powoli ułozy!

Zaniu zobaczysz niebawem i Emisia zacznie chodzić 🙂 W tańcu wymiata więc jak już zacznie chodzić to ho hoo!

Shelby a jak tam Maksikowski? zdrów już??

McDusia antybiotyki coś już dają?

Cherry kiedy pierwsza lekcja angielksiego? 🙂 Armandzik będzie szefem w grupie 😁 😮 🤪 A kontakt z dziećmi będzie super! No i jak się wymęczy na takich zajęciach to padnie jak mucha!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejka!

Zaniu, lepiej zrobic badania krwi co jakiś czas, mój Jaś doskonały ma apetyt a z wyników krwi wyszła lekka anemia. Lekarka kazała podawać wprawdzie nie typowe żelazo ale syrop witaminowy z dodatkiem żelaza. Nie ma zbyt mało erytrocytów ale mało hemoglobiny we krwi i małe krwinki. Także czasami dziecko tzw "zażyte" a może mieć anemię. A Mat chudy jak skrzypce, nic jeść nie chce a wyniki w normie.

Aaaniusia, gratulacje ciąży i mieszkania, widzisz jak wszystko się układa? Bóg ma dla nas plan, poddamy sie mu. Buziaczki dla waszej czwórki!

Yen, tak jak napisałam naszej Anusi, nie martw się, będzie praca, czeka was coś najlepszego, zobaczysz, sama tak wątpiłam a los nie jeden raz mnie zaskoczył i zdobyłem pracę bez żadnych znajomości, państwową...

McDusia, zdrówka szybkiego Ci życzę, bo ból ucha to koszmar. Trzymaj się babo dzielnie i pozdrowienia dla męża że ci pomaga!

Co ja tam jeszcze miałam, zaraz doczytam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby, Yen zdrówka dla chorótków i cierpliwości dla mam!

Cherry, co ucznia mamy wśród naszych maluszków, gratulacje a synuś w pasku śliczniusi.

Zaniu, nie przejmuj się gadaniem innych, zacznie chodzić w swoim czasie, a tańczy Emilka rewelacyjnie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam. Jednak poszliśmy z Oskarem do lekarza. Na szczęście póki co osłuchowo ok, dostał Bactrim i Stodal. Wygląda okropnie i jest strasznie marudny, oby mu szybko przeszło!

Lala89 niestety mój małż nie będzie jeździł sam po zakładach pracy...i ja i teściowa już przerabialiśmy z nim ten temat, ale on jest uparty jak osioł...mówi, że skoro nie ma ofert do danego zakładu, to jeździł nie będzie i koniec!!! Nie popieram jego decyzji, ale nie będę się z nim o to kłócić. Już mu nawet gadam, że Ferdek Kiepski się z niego robi, ale co mam począć... 😞

Ja za to wysłałam dziś dwie aplikacje...do Rosmanna na kasjera-sprzedawcę i na sekretarkę szparkę do dużej firmy...może się uda 😉 Z tej okazji zrobiłam nowe piękne CV 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam kochane ja tak szybciutko jutro bede to nadrobie;] wiec u lekarza ok fasolka jest ciaza jest czysta jak to moj lekarz powiedzial...no i wogole ucieszyl sie ze mnie znowu widzi hehe wiec bylo smiessznie:] za dwa tyg ide z badaniami i posluchac serducha narazie wedlug usg jestem w 5 tygodniu termin mam na 22 pazdziernika

a co do mnie mam strasznego dola co chwile pllacze ze zaluje ze sie przeprowadzilam a za chwle sie ciesze narazie sama niewiem co o tym myslec maz jest podlamany bo widzi mnie w takim stanie a chcialby zebym byla szczesliwa no i tak to jest czekam jeszcze kilka tygodni niech sie wszystko unormuje zobaczymy co i jak:]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ach te hormony - aaa_aniusia - i tutaj przyjmij moje gratulacje 🙂

yen - no to trzymam kciuki za Twoją pracę! 🙂
i zdrowia dla Oskara, koniecznie, w dużej ilości!

zakuniu - jak dobrze, że piszesz 🙂 dziękujemy za życzenia zdrówka, przyda się!!! zdrówka i dla Ciebie!!! obyś doszła do siebie jak najszybciej

lala - no niestety, Maksio jeszcze chory 😞 pokasłuje i kataruje, ale chyba powoli uczy się wydmuchiwać nos! dzięki Bogu, może kiedyś pozbędziemy się fridy
ach swój makaron - Ty to jesteś serio taką osóbką, która spokojnie nie usiedzi 😁
super poszewki 😁

McDusia - ach te uszyska :/ no zdrowiej nam tu!!!

Zaniu - piękny ten storczyk, a najważniejsze, że dany z miłości 🙂)

jadwiga-roza - a co u Was? zdrowi??

Anabelle - ciągle zmęczona, badałaś się w tym kierunku?? czy to po prostu te zmiany pogody?

Cherry - jestem pod wrażeniem, jakie możliwości dajesz Kacperkowi, super kochana!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zosiu jestem i ja!

Właśnie wróciliśmy od moich, Maja wykąpana ładnie już śpi.
Małż naprawia kompa od znajomego a ja podczytuję co u Was 🙂

Jutro idziemy na kontrole odnośnie tej ''alergi'' no ale sama nie wiem bo od wczoraj znów mamy kilka placków :/ głównie na zgięciach rąk i nóg. No zobaczymy, posmarowałam maścią i znów jutro dam zyrtec. Cyba bez badań nic nie zdziałamy.. Piorę już tylko w loveli - ahh i znów mi mieszkanko pachnie tym proszkiem. Kocham ten zapach!
Dziś robiłam porządki w szafie z ubranami - wiosno przybywaj ! Musiałam bo już miejsca było brak po ostatnich moich zakupach 🤪 Serio nie pamiętam kiedy ostatnio się tak obkupiłam! Do niktórych ubrań mam sentyment ale tuuu się zawzięłam i bachh do wora!

Aniusia super wieści! A z mieszkaniem to musicie ochłonąć troszke bo to duża zmiana no i z fasolinkiem się pokryło więc nowości kupa :* Dobrze będzie 🙂

Yen bactrim pomoże! No a z tymi facetami to tak jest. Wiesz ja to nawet z moim jeździłam po firmach i czekałam w aucie 🙃 pomyślisz może że wariatka ze mnie że w 9 misiącu jeszcze 🙂 ale mój jakoś się nie umiał przełamać do tego żeby pójść gdzieś tak oo zapytać o prace.Generalnie wiem że jemu też zależało żeby prace znaleźć szybko i taką jaką by chciał najlepiej.. 🙂 No ale wszystko się ułożyło! Dodam że miał oferte .. Gościu do niego zadzwonił 22 list i umówili się na 9 godzine 23 listopada. A tu prosze ja zaczęłam rodzić i coo? Marcin zadzwonił koło 17 do gościa że przeprasza że nie mógł yć i takie tam, a koleś go pyta czy coś się stało a ten że córka mu się urodziła! 🙂 No to ten zaproponował mu rozmowe na piątek (a była środa) a mój mówi że niee to na czwartek i że dziękuje 🙂 Na to teraz jego obecny szef stwierdził '' nie nieee w czwartek to ty nie będziesz w stanie'' 🙂 i się ułożyło.. Może kokosów nie zarabia, ale jakoś dajemy radę. Czasem jest ciężko żeby cokolwiek odłożyć , no ale najważniejsze że rachunki popłacone i lodówka pełna 🙂 No i że dzidziuś obkupiony! Bo serio jej to nie potrafie odmówić 😁 Wczoraj w sklepie kupiłam jej torebke zhello kitty http://www.hm.com/pl/product/07416?article=07416-A 🙂 słodko z nią wygląda 🙂 będzie na wiosenne spacerki!

Zosiu my też choróbsko leczyliśmy chyba z 4 tyg bo po pierwszym przeziębieniu zaraz przyszło nastepne!

A i jeszcze widać że idzie trójka dolna 🙂 hihi śmiesznie wygląda bo po jednej stronie na dole ma 1,2,4, i będzie ta trójka a po tamtej ma tylko 1 i 4 😁 no obłęd 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej

Ja tylko na chwilkę poczytać co u Was i zmykam do łżóka bo już późno się zrobiło 😞

Yen i jak Oskarek?
Juz doczytała, że u lekarza byliście.. zdrówka dla Niego! Bactrim Iza tez raz miała... ateraz mąz miał w tabletkach to bo też był chory, ale jutro już do pracy idzie.. 😞 szkoda, bo fajnie mi było z nim w domu 😉
Powodzenia w szukaniu pracy, a araczej w znalezieniu oferty, a w zasadzie to już przyjęcia w miejscu gdzie złożyłas swoję śliczniutkie cv 😉

Lala swój makaron i pomidorówkeczka.. uwielbiam a nawet kocham! Mogę 2 talerze wciągnać na raz takiej zupki 😉
Ja dzisiaj waryzwną gotowałam z tego co miałam w domu czyli marchew, pasternak (pietruszki nie było w sklepie), ziemniaki, seler, por, pomidor, zielony groszek, zielona pietruszka, łyżeczka vegety, tymianek, kurkuma i imbir 😉

U mnie póki co poprawy nie widac 😞

Zaka to prawda, bo ja tez ma pracę państwową bez znajomości!!!

aaa_aniusiu hormony u Ciebie buzują... za chwilę wszytsko się unormuje i będziesz się tylko cieszyła! Mieszkania nie sprzedajecie więc jak Ci się nie spodoba to wócicie do siebie ot cała filozofia 😉 Buziaki Kochana! Bądź spokojna i mysl pozytywnie!

Shelby i dla Was zdrówka!

Anabelle siedzi po nocach a potem się dziwi że zmęczona.. heh.. a może TY tez w ciązy co???? Może i Tobie powinnyśmy gratulowac???????????? 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lala89 a ja prałam tylko w płynie lovela na samym poczatku... i nawet nie pamiętam tego zapachu... potem przeszłam na zwykły płyn do mprania, ale płukałam dziecięcym lenorem białym (uwielbiam zapach) albo takim z Niemiec tez białym, ale zapomnaiłam jak się nazywa, a nie mam go akurat bo juz się skończył przed zimą... a do Niemiec pewnie dopiero latem wyskoczymy...

Ojj skoro nie wiadomo od czego alergia to może faktycznie lepiej zorbić badania?

A to tak siebie czy córeczkę obkupiłaś, że miejsca w szafie nie było co?
W mojej szafie sporo jeszcze miejsca, ale mam wielką szafę.. a Izie na bieżaco odkłądam co za małe do reklamóki i jak się zapęłni to wynoszę na górę do jej pokoju i wkładam do szafki i jak mąż po coś idzie a w zasadzie ja po coś go wysyłam na strych to wkąłdam w karton ciuszki i daje mu by tam też schował je dla drugiej dzidzi 😉

Ale Wam się udało.. za jednym zamachem córka i praca dla męża 😉 a szef chyba super koleś co?

Ojj jaka ładna torebeczka dla Majuni 😉 Ślicznie będzie z nią wyglądała, ale bez niej tez slicznioe wygląda! 😉

Ale śmiesznie Jej te ząbki rosną.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry mamusie!

Wczoraj ostatnia, a dzisiaj pierwsza 😉

U nas wszędzie biało 😉 ale na psacer nie idę z zapaleniem ucha... a poza tym wysłałam wczoraj na chwilkę na sanki męża i Izę i dzisiaj obudziła się z katarem!!!!!!!!!!!! No nie wiem jak to możliwe skoro cały czas bierze antybiotyk! Tzn. dzisiaj miała osttani raz dostać, ale w takim razie będę jeszcze dawała do niedzieli, bo max 14 dni można!
Ale przestałam dawać jej cebiona i calcium więc znó zaczęłam do rana jej to dawać! 😉
No oby już nic się nie wykluwało na nowo!

Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i ja juz u sieie zwalilam na meza obowiezk powiadomienia cioci narazie jest w pracy niechcielismy przeszkazzac ja niechce sie denerwowac w tym stani hehe:]

jednak co w domu to w domu mlody zadowolony zuopelnie inne dziecko ja zawdowolona maz tez:] ciasne ale wlasne
alez ja wam dostarczam wrazen hehe oewnie myslicie ze glupia jestem ale to nie dla mnie...za dlugo mieszkalam sama:]

a pozatym martwie sie kurde moja pierwsza ciaza zakonczyla sie bardzo szybko poronieniem potem maks dzieki bogu wzytsko dobrze teraz znowu czarne mysli powracaja modle sie zeby bylo wsyztsko dobrze nie zalezy mi czy chlopczyl czy dziewczynka byleby zdrowe to najwazniejsze;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaaniusia musisz być dobrej myśli, choć ja też do 3 miesiąca nie wiadomo czemu się tak denerwowałam jak szłam na wizytę że ciśnienie miałam zawsze podwyższone. Po prostu oszczędzaj się, nie denerwuj, a wszystko będzie dobrze. Czyli mam rozumieć że wróciłaś na stare śmieci na zawsze? Nie chcesz mieszkać u cioci? Z dwójką dzieci zawsze miałabyś jakieś kobiece wsparcie. No ale jeśli czujesz że w swoim małym mieszkanku będzie wam lepiej to rób tak jak uważasz! A powiedz mówiłaś już komuś o ciąży? Jak zareagowała ciocia, mama?

Lala torebka cudo!! 🤪 Ja też taką chcę dla Emisi!! 😉 Na razie mamy niebieski plecaczek z pieskiem który moi rodzice kupili jej jak byli na wczasach w Czarnogórze.

U nas też dosypało. Byłam z Emisią na sankach ale tak jej sypało w oczka, zasłaniała cały czas, więc poszłyśmy po 10 minutach do domu.

McDusia oby Izunia nie była znowu chora!!

Zauważyłyście że Marinel nas opuściła? Tzn. pisze na facebooku a tu nie ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
shelby u nas już dobrze zero katary zero kichania zero kaszlu! dziękuje ze pytasz dobra kobieto dzisiaj wymęczyłam młodego najpierw u jednej sąsiadki później u drugiej troszke na sankach mam nadzieje że padnie o normalnej godzinie i będzie ładnie spać..
tak z innej beczki to jest środek tygodnia a tu pustki! pisać pisać pisać, bo po nocach nie mam co robić ☺️ 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no u nas juz wszyscy w lozeczkach maksiu jeszcze cos tam duka ale juz zasypia moj malz obiada sie jakismis wstretnymi prazynkami ktore smierdza okropnie i az mi niedobrze a fuuujjjj.....

ja sie ciesze bo na jutro mam obiad zaplanowany co sie rzadko zdarzA no wiec pomidorowa i ziemniaki z filetem z kurczaka i surowk acoleslaw mniam mniam!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór mamusie!

Izunia śpiocha, więc czas dla siebie 😉

aaa_aniusia ja tam myślę, że u Ciebie hormony biorą górę od momentu jak wiesz o ciąży, co jest normalne! 😉 Każda ciąża jest inna! nie możesz mysleć negatywnie tylko dlatego, że raz pooroniłaś! Przeciez masz cudownego synka, więc nie jest to jakoś gentycznie uwarunkowane, a tylko wtedy mogłabys mieć powazne obawy... więc głowa do góry, cyc do przodu i uśmiech na buźce 😉 Swoją drogą to ja niby mówię, że chcę drugie dziecko dopiero za 2 lata, ale jak czytam, że jestes w ciązy to już też bym chciała mieć dzidzię w brzuszku 😉
Co do przeprowadzki, to może faktycznie była to zbyt pochopna decyzja, bo w zasadzie padła propozycja i za chwilę już sie przeprowadziliście.. Fajnie by było w większym mieszkanku, ale skoro w swoim czujecie się wszyscy lepiej to może lepiej zostać w swoich małych ciasnych czterech kątach... spookojnie! Jak coś to za jakiś czas możecie się przeprowadzić 😉 nie myśl o tym teraz 😉

Ano właśnie! Mówiłaś już komuś o ciąży? Jaka była rekacja?

Marinel no właśnie co z Tobą???? ojj ojj...

jadwiga-roza super, że Wy już zdrowi! Widzę, że miałaś maraton sąsiadowych spotkań 😉 I jak Wiktorek śpi już? mam nadzieję, że tak 😉
Iza od 20 już śpi 😉 dzisiaj było bez krzyków, ale to ja szłam z nią do sypialni do łóżeczka 😉 Jak mąz zanosi to jednak chwilka płączu jest.. 😞

Ohoho koleżanka tak zagania do pisania, a jeszcze do niedawna sama kiepściutko pisała hi hi 😉
No ale już nas nie opuszczaj 😉

Aniusia jakoś nie dziwię się, że pewne produkty Ci smierdzą hi hi 😉
A ja mam chcicę ostatnio na surówki! No codziennie mogłabym je jeść wielkimi porcjami 😉
zwłaszcza takie z kiszonej kapusty 😉

Musze coś wyjąć z zamrażalnika na jutro i tylko nie wiem co.. dzisiaj byłą grochówka 😉

Na jutro dla Izy mam zupkę od wczoraj taką jarzynkową... więc zupka dla niej jest a na drugie danie.. hmm.. mam ochotę na racuszki.. myslę, że racuszki mogłaby jeść 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie moje dziecię jeszcze nie śpi.. chociaż sam poszedł właśnie do swojego łóżeczka więc może coś z tego będzie i pójdzie ładnie sam spać bez upominania :P ale ciii bo może jeszcze mu się odmienić i znów trzaskać szafkami

jutro u mnie na obiad kotlety mielone z pieczarkami i chyba zrobie ich na dwa trzy dni.. jutro z ziemniakami pojutrze z ryzem a popojutrze o ile cos zostanie to zrobie sosik chrzanowy i je poddusze w nim 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczynki
dawno mnie nie było na forum, ale przyznaje sie ze od czasu do czasu podczytuje was 😉
a co u nas?
kiepsko i to bardzo.
maja przeszło dwa tygodnie choruje. bidulce zaczeło sie od katarku i kaszelku. najpierw dostała syropki po ktorych nie przeszlo, pozniej za kilka dni pojechalismy do szpitala bo majeczce sie pogorszyło, dostała antybiotyk. za kilka dni na kontrol ale zero poprawy jedynie co zmiana antybiotyku bo miała biegunke. teraz od trzech dni bierze silny antybiotyk oraz wziewy przez inhalator ( placze a my z mężem razem z nia) ale poprawa minimalna. jutro idziemy na kontrol i lekarz zadecyduje czy skieruje nasz do szpitala. dziewczyny boje sie okropnie. aha a maja ma obturacyjne zapalenie oskrzeli. podobno to wirusówka., 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
A ja zupkę już pomidorową zrobiłam to mi zostanie na jutro a na drugie już marynuję schabik i będę go dusić jutro....
Mam nadzieję tylko, ze nic mi nie będzie, bo niby na tej diecie nie mogę wieprzowiny ale to chude mięsko i jeszcze uduszone, hmmm, zobaczymy.
A jak coś zostanie to na piątek mięsko już tez będzie. O jejku, kiedyś był ze mnie taki niejadek a teraz chodzący jamochłon !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamusie, których dzieci same już chodzą mogą już uczyć chodzenia je spać do własnego łóżeczka 😉 Ja moge tylko zanosić 😉 ale przynajmniej nie ucieka póki co z łóżeczka 😉

Jadwiga-roza ja lubie robićobiadek na 2-3 dni, chociaz na 3 dni to tylko dla Izy zupkę mam... a dla nas na 2 dni max 😉 ale właśnie lubię tak, bo następnego dnia mam więcej czasu dla siebie i córci 😉

Martusiap Kochana wiem przez co pzrechodzisz!!! Moja córcia miałą obturacyjne zapalenie oskrzeli jak miała niecałe 3 miesiące! Pojechałam w środę do elkarza, bo miała katar i kaszel i zwymiotowała nad ranem na mnie całe mleko... pzrebrałam, dałam cyca i co? znów zmymiotowała i prawie taka nieprzytomna mi na rękach leżała! Pojechałam do lekarza a tam stwierdzili że przeziębienie i syropki i do domu... ale żadnej poprawy nie było! W sobotę kaszel już był mega, więc pojechaliśmy na pomoc doraźną, atam pan dr mówi podejrzewam zapalenie płuc i skierował nas do szpitala! W szpitalu po badaniach stwierdzili obturacyjne zapalenie oskrzeli! Zapisali antybiotyk, leki wziewne i kazali kupić nebulizator, za co razem zapąłciliśmy 500 zł! No ale jak to kupoiliśmy to powiedzieli, że mogę iśc z małą do domu, bo jakby nas nie było stac to zostawili by nas w szitalu, ale miejsc nie mieli i dlatego udało się że do domu nas wysłali! Izunia tydzień antybiotyk, wziewy i żadnej poprawy! Pojechlaiśmy znów do elkarza, a tam pani mówi, że są zastrzyki silniejsze, ale sa dostepne od 3 miesiaca... Iza miałą za dzień skończyć 3 miesiące, więc łapałaby się już.. no ale moje dziecko mając 3 miesiące wazyło 4 kg, a nie 6 jak inne dzieci! Pani dr powiedziała, że ona nie podejmie się zastrzyków na takiej małej istotce, bo one dość pojemne są a Iza miała dupcię maleńką! No chciała nas do spzitala, ale ubłągałam i dała nam inny antybiotyk.. ale poprawy nie było widac po 3 dniach więc szukaliśmy pomocy gzdie indziej! Męża były sąsiad tzn za czasó kawalera tam gdziue mieszkał jest pulmonologiem dziecięcym więc do niego tel... a on na wakacjach! Ale wypytał co dostaje mała i zwiekszył dawki i pomogło! Iza wyzdrowiała czego Wam życzę! Tak bardzo wzbraniałam się szpitala, bo wiem, że wróciłaby do domu pewnie z jakimś rota lub innym świństwem szpitalnym...
Właśnie po tym pierwszym antybiotyku Iza miałą mega biegunki, że na dupci ranki zaczęły się robić, bo kupek to z 10 dziennie rozwolnionych robiła.... jak nie lepiej!
Powiedz co dajesz za leki Majuni? nam pomógł bodajże Zinnat, a wziewne to miała Pulmicort i jeszcze coś Ventolin oo przypomniało mi się 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaka pyszny obiadek się u Was jutro szykuje 😉

A na jakiej to diecie jesteś Kochana? jakas konkretna?

Martusiap bactrim Iza miała przy przeziębieniu.. na to uważam, że jest za słaby...

U nas przeszło też tydzień po tym skutecznym antybiotyku ZINNAT! Kaszelek jeszcze długo był.. może nawet miesiąc, ale po tym to normalne taki długhi kaszelek!



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...