Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Aniu ja też uważam, że szczera rozmowa z ciocią powinna się odbyć. Ja bym jej wytłumaczyła, że głównym powodem wyprowadzki nie jest jej osoba czy coś co zrobiła ale to że Maksiu strasznie płakał na nowym miejscu i Ty będąc w ciąży nie miałaś juz siły kolejnej nocy znowu go bujać i poddałaś się wyprowadzając się. No i że wiesz że to być może nie jest wielki powód, lecz nie miałas siły kolejną nockę miec takich cyrków. Nie chciałaś zrobić zamieszania i przepraszasz że tak wyszło.
JA bym tak powiedziała cioci wprost co czujesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaa_aniusiu - wykorzystuj każdą chwilę na sen, skoro teraz Maksio śpi całe noce, potem to wiesz, co będzie 😜

oooo tak tak ja też czekam na raport od GOSIAQA! 🙂

Cherry - kochana moja, jestem, ale jakaś taka wykończona, znów okres, bleee ledwo żywam
a w sprawie własnego biznesu, niedawno tu pisałaś, że biurokracja Cię wykończy, a mogłabyś spróbować z jakimś inkubatorem, albo coś??

Anabelle - chyba faktycznie lubisz kwiaty, bo ja nie mam pojęcia, co to za rośliny, o których piszesz 😁

i masz rację - zawsze jest lepiej tam, gdzie nas nie ma

lala - och jakie Ty piękności robisz, a wypad super, grunt to łączyć przyjemne z pożytecznym
Majusia jakie ma długie włosy!!!

McDusia - nic Ci się nie chce, a tyle zrobione? 🙂 świetna motywacja 😁 oby tak dalej 🙂

jadwiga-roza - też myślę, że niedługo zleci i pójdziesz do pracy i odsapniesz 🙂

yen - niech się uda z tym rossmanem - oby praca mogła sprawiać przyjemność, to idealna sprawa
a małż mógłby troszkę powściągnąć język, to trudna decyzja była, ale już jest podjęta i nie ma co gadać, nie?

Zaniu - ja też mam 172 cm 😁 a w ogóle to jesteśmy ten sam rocznik 😁

Zaka - piękne są te Twoje problemy, nie gniewaj się, że tak piszę, ale naprawdę 🙂 już widzę minę ochroniarza w sklepie, któremu tłumaczysz, że masz tytanowe klipsy w jamie brzusznej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
W ogóle z jedzeniem jest tak że nosi wszędzie. Dzis rano dostał bułkę z masłem i serem jadł jadł a potem gdzieś znikła ja byłam przekonana że w otchłani paszczy gębowej.... No ale po obiadku dziecko przyłazi do mnie z bułka w ręku więc gdzieś ją cholercia zakamuflował 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabelle, znalazłam na onecie artykuł, ze picie kawy w ciąży przyczynia się niby do mńiejszej masy urodzeniowej dziecka ale doszłyśmy z dziewczynami do wniosku, że to ściema jakaś.

Cherry, Shelby gratuluję z tymi słodkościami. Dla mnie to też jest zmora.

Dziś 1dzień w pracy byłam, ufff, dobrze, że w piątek. Oczywiście musiałam zacząć odgruzowanie, ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lala jak ja lubię takie SPONTANY 🤪 szczęśliwej podróży Wam życzę… i pozwiedzajcie ile wlezie mam nadzieję że pogoda Wam dopisze. Już czekam na foto relację 😉
Jakie to wszystko śliczniutkie. A Majcia to chodząca Hello Kitty. Gratulujemy nowych ząbków, my mamy na razie tylko jedynki i dwójki ale za to komplet czyli całe 8 sztuk 😉

Anabelle ja malutka? Hihihi to raczej nie o mnie.

Shelby Tobie przybijam piąteczkę! Za ten wzrost i rocznik żeby nie było 😜

Cherry Kacper cwaniak schował bułkę na później. Ma fajną metodę na głoda

Zaka a gdzie pracujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczynki my już spakowani a właściwie to Majcia zajmuje prawie całą taką mniejszą torbe 🙃 no ale nabrałam jej na zmiany ciuszków i wgl Same pampersy to pół torby 😮 😮

No więc zaraz kłade się spać bo o 3 ruszamy.. Ciekawe jak córcia zareaguje na taką pobudke - dla odmiany to my ją bedziemy budzić :P

Cherry właśnie o czymś takim myśle żeby poszyć kilka poszewek takich i wystawić. Wgl to musze zdjęcia porobić i jakoś je trzymać w kupie! No ale wciąz mi się wydaje że daleko mi do profesjonalnego szycia..

lece spać :* będe w poniedziałek na forum..

a nocujemy oo tu http://www.villapasja.eu/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam. U nas ciężka noc 😞 Moje dziecko strasznie się wierciło, wstawało w nocy. Krótko mówiąc dostał kataru i ściekał mu w nocy i przez to tak wojował. W końcu położyłam się w pozycji półleżącej i położyłam go na siebie aby główkę miał wyżej i troszkę usnął. Jak go na taką wysoką poduchę położyłam to zaraz się obudził i wstawał. Umordowałam się bardzo. A rano okaz zdrowia 😮. Wcale nie widać żeby miał katar. Już sama zgłupiałam o co kaman 🤔

Cherry heheh synek zostawia sobie jedzonko na gorsze czasy 😜 🤪 uśmiałam się z niego.

Shellby u nas też jak wcina słodycze to zaraz cieknie po brodzie. A za to jogurt wciąga jedną dziurką 😉

Zaka pewnie że to ściema, zobacz na moje dziecko. Prawie 4kg masy urodzeniowej a codziennie (prawie) piłam 1 słabszą kawę z 1 płaskiej łyżeczki i połowę w tym mleka i tak mi zostało że zawsze teraz do kawy musi być mleko.
To bardzo ważne aby lubić swoją pracę 🙂 Ja chyba bym się nudziła,ponieważ ja lubię jak coś się dzieje, lubię zmiany. No i mogłabym mieć pracę za kółkiem bo uwielbiam prowadzić samochód, czuję wtedy jak ryba w wodzie.

Lala to spokojnej podróży 🙂 Hm.. u nas jakbym synka o 3ej budziła to chyba myślę że byłby płacz ale to chyba zależy od dnia i humorku 😉 Czekamy na relację i może jakąś forteczkę.

A i właśnie patrzę a moje kocisko zeżarło mi moją koniczynkę tzn Szczawnik, który wzięłam sobie małą odnóżkę z 3 odnóżkami i dwie opadły i została jedna a ta krowa wstrętna ją zeżarła 😠. Dostała po dupsku za ten kwiatek.Wkurzyłam się. Odrośnie bo Szczawnik z takiej bulwy wypuści nowe.

Idę się pobawić z moim dzieckiem, bo się domaga mojej uwagi. Aż się dziwię, że pozwolił mi dzisiaj popisać.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam i ja. U nas też ciężka noc, a raczej wczesny ranek. Oskar wstał koło 5 rano i strasznie płakał!!! Nie szło go uspokoić. Wzięliśmy go do siebie, ale nawet to nie pomogło. Dałam mu mleczka, ale nie chciał, posmarowałam dziąsła Dentinoxem, tez nie pomogło...dopiero przed 6 zasnął jak mu podałam Ibum i zaczął działać. To chyba wina ząbków. Póki co mamy mamy 4 na górze i tylko dwa na dole...i prawdopodobne wychodzą górne trójki...na dole nie wiem czemu mu nie rosną 😮

Nie wiem czy Wam pisałam, ale moje dziecko ma od jakiegoś czasu mega fazę na biedronki, zwłaszcza na biedronki z Biedronki 🙂 Kilka razy dziennie trzeba mu włączać obrazki biedronki na komputerze, ogląda wszelakie reklamy z biedronki...potrafi wyszukać nawet najmniejszą biedronka na artykułach z Biedronki...a ostatnio wzięliśmy go wieczorem pod sklep Biedronkę, bo mamy z 30 m od domu, żeby zobaczył ten wielki podświetlony szyld...boshe jak mu się oczy zaświeciły...ile radości było, no szok!!! 😁 😁 😁

Co do słodyczy to jest moja zmora...jestem uzależniona!!!Jak dziennie nie zjem czegoś słodkiego, to mnie rzuca w środku i tylko o tym myślę... jestem zła na siebie, bo wiem, że gdybym miała silniejsza wolę w tej kwestii, to pewnie miałabym mniejszą oponkę na brzuchu!!! Nawet tabletki z chromem się u mnie nie sprawdzają 😞

A dziś wieczorem X Factor Yupiii 🙂 Lubie takie programy i cieszę się, że lada moment ruszą wszystkie nowe sezony programów i seriali 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas katar zawitał na dobre. Mało tego i ja jestem pociągająca. Jakieś pół godziny temu moje dziecko poszło spać. Padło ze zmęczenia, bo wcześniej wpadła koleżanka z dzieciakami i wyganiał się z nimi. Zastanawiam się co mu podać na ten katar? Kaszle ale to wtedy jak mu spływa katar. Gorączki brak. Co dajecie dzieciom na katar?????
Idę wziąść się za obiad póki synek śpi.
Miłego weekendu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yen ja tez się cieszę na x-factor ale najbardziej na Prawo Agaty i Przepis na życie Szczególnie ucieszyła mnie informacja że to nie bedzie jednak ostatni sezon tego serialu :-)))


A dla dziewczyn które nie mają FB

MAGDA URODZIŁA DZISIAJ JASIA !!!! JANEK URODZIŁ SIĘ O 9.00 RANO PRZEZ CC.
WAŻY 3300 g I MA 56 CM !!!

WITAMY CUKIERECZKA NA ŚWIECIE !!!


🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witan:]

moj maly tez spi;]
ja sie polozylam na chwilke:]obiad mam z wczoraj wiec problem z glowy maz jedzie potem na zakupy wiec tez sie nie martwie bo poki co w lodowce tylko swiatlo;p;p

yen---ja tez lubie x factor i wszelkie inne szczegilnie teraz kiedy wiekszosc czasu spedze w domu to jest mi to na reke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oskar dopiero zasnął, o 16:30 😲 Da nam dzisiaj popalić wieczorem...obejrzy X Factora z nami 😉
Dziś po raz pierwszy Tatuś i Oskarek będą się razem kąpać 😁 Oskar póki co w swojej wanience się kąpie, a dziś napuszczę im wannę wody i niech chłopaki szaleją 🙂
A i ostatnio jest masakra jeśli chodzi o mycie głowy Oskarowi...do tej pory troszkę popłakiwał podczas mycia, a ostatnio tak wrzeszczy jakby go kto ze skóry obdzierał 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...