Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

Hej hej

Chwilkę mnie nie ma i jest co nadrabiać 😉 To uwielbiam 😉

Dzisiaj poszłam na chwilkę do rodziców do domu, a jak wracałam to stwierdziłam, że odśnieżę przed garażem, bo sporo śniegu napadało od rana dzisiaj... Jak zaczęłam odśnieżać przy garażu tak skończyłam przy bramie, a nawet kawałek za nią... a podwórze mam ogromne więc się namachałam, ale świeży śnieg to lekko się odgarniało.. 😉
No ale jak już skończyłam, to przy garażu leżała już znów 1 cm warstwa śniegu.. ech zim a pełną gębą... pewnie tylko mój bałwan cieszy się z tego śniegu, bo ja nie!!!! Ja chciałabym już wiosnę 😉

BYłam dzisiaj w realu na zakupach, bo jest promocja na pampersy! I jak dzisiaj zrobiłam zakupy za 100 zł to dostałam rabat 10% na kolejne zakupy, więc dzisiaj kupiłam karton pieluch ( a miałam jeszcze bon za 20 zł więc się opłacało) i dostałam rabat 10% na kolejne zakupy, więc jutro jadę po 3 kartony pieluch 😉 Będzie zapas na dłużej 😉 ha ha
Późneij poszłam do HM i kupiłam body z długim i krótkiem rękawkiem i czapke wiosenna dla Izuni. Kupiłam tez koszulkę z długim rekawkiem dla męza chrześniaka i będzie już prezent na zajączka 😉 Jutro chce jeszcze mojej chrześniaczce kupic 😉
Uwielbiam ciuszki dla dzieci z HM, ale chwilowo drogo mają.. poczekam, aż będa obniżki wiosenne.. 😉 wtedy kupię kolejne body z krótkim rekawkiem na lato 😉

aaa_aniusia jak Maksiu zacznie mówić "mama" to szybko zatęsknisz za czasem, gdy nie mówił tego słowa 😉 ha ha

Lala gratuluje nowych ząbków! To ile ich już macie?
Mam nadzieję, że wyjazd będzie udany! 😉 Super są takie wyjazdy spontaniczne.
Szerokiej drogi! I udanego wypoczynku 😉

Jejku jaka Ty zdolna kobietka jesteś!

A powiedz mi Kochana jak bym sobie kupiła zwykłe białe body np i chciała na tym zrobić nadruk.. to mogłabym wydrukować sobie na zwykłej drukarce tuszowej czy musi być laserówką?
Gdzieś już wcześniej pisałaś jak to robisz.. Mogłabys jeszcze raz tak krok po kroku napisać to może bym cos pokombinowała... byłabym wdzięczna, bo jak patrzę na Twoje cudeńka, które są takie śliczniutkie to może bym coś popagugowała 😉 jesli nie masz nic przeciwko temu? 😉

Pościel również sliczniutka i podusie też! Jestes zdolniacha!

Anabelle no niestety to prawda z ta pensją i cenami 😞
Widzę, że nieźle Cię wzięło na kwiatki ostatnio.. 😉

Storczyki wszystkie białe mi zostały, bo inne kolory mi zdechły!!! 😞 w jednym mam różowe kwiatki, ale to sa sztuczna buahahaha 😉

aaa_aniusia ja myślę, że powinnas iśc na kawę do cioci 😉

wysyłam i czytam dalej 😉




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Martusiap no widzisz niepotrzebnie się martwiłas o szpital! Fajnie, że jesteście w domu! Zdrówka dla Was!

Shelby no własnie nie chce się mi nic ostatnio robić, ale wiesz te podstawowe rzeczy codzienne to muszę zrobić co rano 😞

Widać, że czekolada smakowała 😁 😁 😁
A to moja panna jak coś to wyciaga z buzi i potem znów wkłada, a wiadomo jakie ma potem rączki... 🤢 🤢 i wiadomo, że tymi rączkami chwyta wszytsko co ma pod ręką... 🤔 🤔 🤔 😮 😮 😮

No ja też nie wiem jak dajesz radę.. no one leża i patzra na Ciebie, a Ty ich nie tykasz? Jejku jaka masz silną wolę! Ja mam w kuchni tylko słodycze, ale i tak nie umiem się im oprzeć! 😞
Chociaz czasami jak mam na coś słodkiego ochotę a mam tylko to czego nie lubię lub nie przepadam to nie jem 😉 czekolady z bakaliami nie lubie więc nawet jakby leżała koło mnie to bym reki nie wyciagnęła... 🤪 😜

Cherry ja chyba jestem niedobrą matka, bo ja tylko daję jedzenie typu buła, obiad w krzesełku.. a poza to jedynie ciastka, paluszki, czekoladkę itp. 😁 😁

Zaka i jak wytrzymałas bez dziecka? 😉 Najwazniejsze jak robi sie to co się lubi!
Ja tez w biurze pracuję i tez lubię papierki.. 😉 ale ja tez mam kontakt z kliemntami/beneficjentami i w teren jadę i szkolenia prowadzę, więc nie ograniczam się tylko do papierków.. ale na praktyce w urzęzie skarbowym to tylko były papierki i tez mi się podobało! 😉

Anabelle życzę by nic tam się nie rozwijało w ukryciu u Mikusia! Zdrówka!

Biedny kociak! Dostał po tyłu bo najadł się pańci trawki.. hi hi

Yen dzieciom tak dziwnie rosną ząbki, że nic się nie martw! Wyjdą i dolne!
U nas wciąż 12! Czekamy na trójki, bo tak smiesznie ma że 1,2 i 4 i dziury tak śmiesznie między zębami wyglądają... 😁 😁 🙃 🙃 😁 😁

Ha ha Iza nie ma takiego bzika na biedronki, ale jak byłam z nia wczoraj w Biedronce to smiaął się w głos do biedronek i pokazywała na nie paluszkami.. 😉
No zobacz jedna biedroneczka a ile radości w takim małym człowieczku!

Na mnie chrom też nie działa!

Anabelle czyli jednak katar... szkoda, że małego złapało! Ja na katar daję wit C z wapnem! No i mam nasivin soft ale tylko raz go uzywałam przez 3 dni można max niby właśnei ostanio co iała taki starszny katar do pasa! A tak to tylko wit c i wapno.
Ale dlatego, że ja nie lubie kropli bo potem w gardle czuje ten starszny, ochydny smak ich i staram się dziecku też nie dawac 😉

Ja też X-factor lubię! mam talent też lubię oglądać 😉

Yen i jak kąpiel Twoich chłopaków?
Daj znać jak kajzerki? Jak będą pyszne to prosimy o przepis krok po kroku 😉

Izę właśnie Przemo uspił.. przed chwilą jeszcze było słychac ich głosy ale już cisza.... 😉 więc pewnie już spi 😉

Wogóel to wczoraj byłam z męzem i Iza na imieninach bratowej. BYło sporo dzieci i były też takie dziewczyny już nastolatki i one zajmowały się Izunią.. Iza nawet nic jeśc nie chciała tylko z nimi sie bawić, a one tak samo z nią... więc ja miałam spokój! Iza zawsze chodzi spać przed 20 a wczoraj wariowała z nimi do 22! Zasnęła w drodze do domu i spała jak zawsze do 7:15... potem jak ja pojechałam na zakupy do Reala to moja mama uśpiła ją o 11 i spała do 14:20! Normalnie w szoku byłam, bo mi tyle nigdy nie śpi! Raza spała 3 godziny ale to było po szczepieniu! Wydaje mi się, że odsypiała jeszcze wczorajszy wieczór 😉










Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nom dzś padł rekord jedzeniowy....!!! Ale za to pewnie jutro nic nie bedzie chciał jeść....

Więc oprócz śniadania zjadł na pierwsze danie Marchewkę, brokuły, indyka i furę groszu zielonego 😁 😁 😁 😁 Potem jeszcze michę zupki i w ogóle to jakoś cały czas coś podżerał.... 🤪 🤪 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam w niedzielny ranek 🙂 U nas za oknem sypie i sypie!!!
Dzisiejsza nocka przespana 🙂 To chyba po tej wczorajszej kąpieli z tatą 🙂 Oskar był zarówno troszkę wystraszony i zadowolony 🙂 Ogólnie słodki widok taty z synem 🙂 Będziemy to częściej praktykować!!!

Co do kolacji to zrobiliśmy te kajzerki, ale powiem szczerze, że choć może i smakowicie wyglądały , to naszym zdaniem jajko wszystko zepsuło...nie pasowało mi tam. Następnym razem zrobimy bez jajka, ale za to z podsmażonymi z cebulką pieczarkami. W środku pod jajkiem jest jeszcze szyneczka.

Przed upieczeniem


i po...jedna z żółtym serem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie ja tak na szybko bo zaraz śniadanko i na plaże zmykamy!
Dojechaliśmy bez prolemów. Hotel piękny! Maja zadowolona chodzi z rękami z tyłu jak stary dziadek i wszystko ogląda 😁 śmiesznie to wygląda!!

Gratulacje dla Madzi!!
Cherry no to Armandzik ma spust! oby tak mu zostało!!

Yen my robiliśmy te zapiekanki z A.S mój nie lubi szczypiorku więc obyło się bez.. Nam smakowały do tego zrobiliśmy fasolke w sosie pomidorowym. Szynke i ser pokroiłam na cienkie paseczki 🙂 My wgl to jajkożercy więc wiesz.. A i jeszcze jak podałam przepis koleżance to ona mi poleciła swój : byłki jak te tylko że w środku z kurczakiem (pierś) i pieczarkami! brzmi tak smakowicie że pewnie sa o niebo lepsze! Tyle że więcej roboty z nimi 🙂

McDusia do NY? dlaczego jak to? Aniusia do Niemiec na 5 miesięcy?? Napiszcie cooś więcej!!



A mi się tutaj tak podoba.. że nie chce wracać 😁 Szkoda że to tylko weekend!

lece :*


i przepraszam że reszcie nie odp ale nie doczytałam więcej jak ostatnią strone.. :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej yen ---no sniadanko wyglada nparwde wysmienicie....
lala---juz na zdjeciach bylo widac ze hotelik bedzie niezly a

a co do tego wyjazdu to jest taka kapmania ....o RAKU PIERSI

Okay moje piękne panie. To o tej porze roku jeszcze raz ....koncentrujemy się na RAKU PIERSI!
Pamiętacie, w zeszłym roku? Kiedy w polu statusu, pisałyśmy jaki mamy kolor biustonosza?. W ubiegłym roku było tak wielkie zainteresowanie uczestników, że został wywołało to niezły szum
Takie ciągłe uaktualnianie statusu przypominało wszystkim, dlaczego to robimy i skupia uwagę na ważnym temacie.
Nie wolno Wam o tym powiedzieć żadnemu mężczyźnie. Niech sami zgadują.
A teraz do działania.
Proszę skopiujcie ten tekst i wyślijcie go do wszystkich
swoich znajomych koleżanek (jako prywatna wiadomość!).
Akcja: W polu statusu wpisujesz gdzie jedziesz i ile miesięcy Cię
nie będzie. Jest to już ustalone.
To gdzie jedziesz to miesiąc, w którym się urodziłaś a dzień miesiąca, w którym się urodziłaś oznacza liczbę miesięcy jak długo Cię nie będzie. Np. jeśli urodziłaś się 21 stycznia to wpisujesz: "Jadę do Meksyku, na 21 miesięcy."
Wyślij tę wiadomość tylko do kobiet i zobaczymy ile szumu wywoła to w tym roku.
Styczeń - Meksyk
Luty - Londyn
Marzec - Miami
Kwiecień - Dominikana
Maj - Francja
Czerwiec - Petersburg
Lipiec - Austria
Sierpnia - Niemcy
Wrzesień - Nowy Jork
Październik - Amsterdam
Listopad - Las Vegas
Grudzień - Kolumbia
Naprzód! Pokaż, że Ci zależy!!!
przeczytaj to będziesz wiedzieć


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry no widzisz, jak coś pysznego to wcina, aż uszy się trzęsą hi hi
Mógłby tak już zawsze wcinać Twój Armando 😆

Yen pewnie, że super jest kąpiel z tatą 😉 u nas często tata z córką się kąpią... 😉
Kajzerki bardzo apetycznie wyglądają.. 😉 a powiedz jak je robiłaś? mnie się też wydaje, że jajko tam niespecjalnie może smakować... za mdłe jest pewnie... może trzeba by było dorzucić tam majonezu/ketchupu/sosu tatarskiego/czosnkowego?

Widać, że nie myjesz talerzy w zmywarce 😉

Super masz z dziadkami!

Lala wypoczywajcie i cieszcie się sobą i weekendem!

Dajcie przepis jak dokładnie robicie zapiekanki z kajzerek 😉

Chciałam wkleic tekst, ale widzę, że aaa_aniusia mnie ubiegla, więc nie będe się powtarzała 😉





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzis też sukces - zjadł sporo !!!

Myslę ze chodziło o to że wychodza mu trójki no i wyszły !!!

wiem wiem trochu dziwne że trójki jak nie ma czwórek no ale Armando lubi być oryginalny 😁 😁 😁

Krzycha mojego rozłożyło choroba a my się z Kacperm bronimy, Juz trzecią noc tata spi na wygnaniu 😁 😁 😁 (oj wiadąć że biędakowi kanapa w salonie nie służy) 😁 😁 😁 😁

Ja znowu dostałam wielkiej alergi na łapach - wygląda tak jakbym orała palcami pole. Wszystko oczywiscie przez moje lenistwo i nie zakładanie rekawiczek.

😘 😘 😘 😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie!
Wstyd mi się przyznać ale coraz rzadziej tu zaglądam 😞 wydawało mi się, że skoro już nie jestem na bieżąco to ciężko mi będzie nadgonić a tu niespodzianka bo aż tak dużo stron nie przybyło 🙂 na razie nie przeczytałam co u Was (prócz tej strony hihi) ale w wolnej chwili postaram się poczytać....
U nas wszystko dobrze....Dominikowi ostatnio buzia się nie zamyka....cały czas gada po swojemu i śpiewa 😁 do tego doszły tańce i kiwanie się w rytm muzyki.....ubaw mamy po pachy ale to wpływ żłobka... ciocie mówiły, że DOminik uwielbia zabawy ruchowe....gorzej z manualnymi bo jeszcze nie potrafi skupić uwagi i praktycznie cały czas jest w ruchu!! ja nie wiem skąd On ma tyle energii ale w domu jest podobnie- cały czas biega z miejsca w miejsce.....rzadko siada a jeśli już to tylko na chwilkę i zaraz znów biegnie. Od kilku tygodni jest szał na książeczki.....co chwilę bierze do ręki i ogląda obrazki a ostatnio to nawet sam sobie opowiadał co na tych obrazkach jest i pokazuje palcem. w ten weekend mój małżonek jedzie na narty więc zostajemy sami z Bąblem i mam nadzieje, że jakoś sobie poradzimy....chodzi o ranne wstawanie....ja jeżdżę na 7 do pracy a wcześniej będę musiała odwieść Dominika....teraz Panowie rano sami się szykują i zazwyczaj są w żłobku ok. 9-10...będzie ciężko ale damy radę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczór mamusie 😉

Dzisiaj miałam szkolenie dla rolników i aż 2 przyszło hi hi

Cherry gratuluję trójek! u nas są czwórki, a trójek nie widać 😉 przez co śmiesznie wygląda...

Męzowi na pewno nie podoba się spanie na kanapie w salonie ale co zrobić...
lepiej by Was nie zaraził 😉 życzę zdrówka!

Ja też nie lubię nic robić w rękawiczkach! 😉

Agisal dacie radę ze żłobkiem!
Moja też bardzo lubi książeczki! Ja jak jej czytam to pokazuję jej paluszkiem słowo które akurat czytam i tak przesuwam po książeczce.. coś na styl nauki szybkiego czytania 😉
Osttanio ona sama mnie nasladowała myslałam, że padnę ze śmiechu 😉
POdejrzewam, że dzieci w żłobu szybciej się rozwijają niż z rodzicami w domu, bo tam panie wiedza jak stymulowac rozwój dziecka...

Nic zmykam do łóżka..
dobrej nocy pa pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDusia jakie szkolenie dla rolników ??? 😮 😮 😮

Agisal no dobrze że sie odezwalaś bo miałam zamiar zaatakować Cię na fb 😜 😜 😜
Super że wszystko w porządku!!! Natomiast ze złobkiem to bankowo dacie radę !!!

My dzis byliśmy prawie trzy godziny na spacerze... bo młody mi usnął w wózku 😮 😮 😮Spotkałam kolezankę tą której synek jest starszy o godzinę i naprawde miło spędziłam czas 🙂 🙂 🙂

🙂 🙂 🙂 🙂

I szczerze sama przezyłam taki szok tlenowy że cos nie umiem się ogarnąc i ścina mnie z nóg 😮 😮 😮

i z tego wszystkiego nie wiem co miałam napisać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agisal - Maksio też lubi tańcować, nawet ostatnio zaczął pupką kręcić 😁 hehe!!! a dacie radę na pewno! w końcu silna babeczka jesteś! buziaki!!!

Wisieneczko - dałam Wam brawko, za to że Kacperek tak ładnie je! ja, mamusia, która zna ten problem z niejadkami, doceniam to podwójnie 🙂

lala - śliczne zdjęcia i super, że Wam się wyjazd udał!!!

yen - jak tam maraton filmowy?? niezły patent ta wspólna kąpiel, ciekawe, co na to Maksio i jego tata, gdyby im zaproponować?

McDusia - Ty szalona Ty z tym śniegiem 😁

aaa_aniusia - jak samopoczucie? chwaliłaś się już rodzinie?

Anabelle - na katar to ja też nasivin soft i woda morska i maść majerankowa i nawilżacz powietrza

Zania - jak minęły urodzinki??

zaka - te dzieciaki tak chorują biedne, że mama to się nie napracuje w pracy, co? jak dobrze, że lubisz swoją pracę!!!

Tatuś dopiero wrócił do domu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a dziekuje dziekuje 🙂 🙂 🙂 🙂

i tak jakos smutno mi.

wiecie co odkad wyprowadzilismy sie do Oławy to nikt z naszych znajomych z Wrocławia sie nie odzywa ...... nie pisza nie dzwonia. Ja to caly czas robilam ale po swietach Bozego Narodzenia dalam sobie spokoj. ... Bo ile mozna sluchac tlumaczen ze to praca to dziecko to nie ma czasu. Dziwi mnie fakt ze Oława od Wrocka lezy zaledwie 30 km a oni sie zachowuja jakby to byl kawał swiata.... Chodzi mi wiecie nie o jakis dalszych znajomych tylko ludzi ktorych za przyjaciol uwazalam - byli swiadkami na naszym slubie...

... dobra nie wazne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam.
Ostatnie nie mam na nic czasu. Możliwe że zacznę dorywczą pracę popołudniami, więc już zupełnie na nic nie będę miała czasu. Choć na dzień dzisiejszy to nic pewnego. W ciągu kilku dni się wyjaśni.
Moje dziecko ostatnio wstaje koło 6ej, przed 6tą się kręci wierci. A 6 już wyspany 🤢 za to mamusia nie bardzo 🤔 Przed chwilą zapakowałam go do huśtawki i po 2 min był odlot 🤪 dzisiaj ekspresem 🙃a jeszcze nie ma 10ej.
U nas za oknem odwilż. Ja jestem przeziębiona, synkowi chyba minęło. Idę wstawić rosołek.
o i dzwonila koleżanka, że ma wpasc na kawę. wiec ide ogarnąc w domku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Teściowa w drodze do pracy przyniosła nam cały obiadek... zupkę szczawiową, na drugie sosik z mięskiem i surówkę z kiszonej kapusty...tylko ziemniaki musimy dogotować...do tego jeszcze dla mnie najnowszą gazetkę Galę do poczytania...normalnie to się nazywa teściowa!!! Szkoda tylko, że nie jest dodatkowo idealną babcią dla Oskara...no ale nie można mieć wszystkiego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

Yen, co ta teściowa się tak uaktywniła jak Twój wrócił? Przedtem chyba nie bardzo mogłaś na nią liczyć? A miałam wycięty woreczek żółciowy.

Chory, współczuję z tymi znajomymi. To niefajne, jak tak zaniedbane się tych najbliższych przyjaciół. Myślałam, ze oni nie mają dzieci i tacy, wiesz, z innego świata przez to. No ale jak to mówią "prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie" a ja bym jeszcze dodała " ze ruch koło ciebie się robi, jak ktoś coś potrzebuje, to co" !

Shelby, z tą pracą tak pisałam rzeczywiście ale wczoraj nasz dyrektor tak skutecznie zabił mój zapał, ze szok. Jak co tydzień wziął nas na dywanik i uskuteczniał metody "motywacji negatywnej" czyli po prostu opier..... Przypomnę, ze zmniejszone nam pensje. Wyszydzał moje zwolnienie szpitalne, zarzucał mi nie dotrzymanie terminów ( przy całym zespole ludzi) mimo, ze dokumenty stworzyłam przed szpitalem. W międzyczasie, jak mnie nie było ustalono takie terminy, ze jak przyszłam, to miałam spóźnienie tydzień, mimo, ze oddałam dokumenty grubo przed czasem. Powiedziałam głośno, ze jego uwagi dotykają mnie osobiście i ze nie da sie włączyć czy wyłączyć choroby i nie zachorowalam na kamicę specjalnie na zawołanie. Nic to nie dało, jechał z Szymański dalej, ze on tez sobie pójdzie na l4 z nadzieją, ze robota sie za niego zrobi. Nie wytrzymalam i sie poryczalam. To on znowu, ze on tez pójdzie na zwolnienie, wróci, poryczy sie i może sie uda. Nie mogłam mu tego wybaczyć. Potem zeszła gada, ze każdy ma problemy, dzieci chorują ale może raz 1 rodzic iść na l4 raz inny, no to odezwała sie taka nowa łaska, która jest samotna matka, ze czasami jest 1rodzic. To on, ze to patologia jest i takie tam. No to ja znowu w płacz i znowu mu wygarnelam, ze znowu mnie dotknął, bo ja byłam samotna matka i czy to znaczy, ze jestem wg niego patologia. Ten na mnie, ze nie umiem, myśleć, nie rozumiem co on mówi. No szok. Dla mnie ten człowiek jest skreślony. Szkoda, ze robi takie rzeczy w państwowym urzędzie, gdzie pisze sie dokumenty antymobbingowe itd. Jest mi smutno, mam najlepsza ocenę pracowniczą, m in za to, ze oddaje sprawy przed terminem i biorę dodatkowe na siebie a ten tak. Jak on może oceniać ludzi, skoro nie pamięta ich imion? Jak mozna być tak nieugietym w swojej opini, zacietrzewionym, będąc na stanowisku. Ciekawe czy jego córka, jak będzie -czego jej nie życzę-samotna matka, to tez będzie patologia dla niego? Jaka on ma tolerancję dla innych wyznań, ras czy orientacji?

Sorry ,musiałam to komuś opowiedzieć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
donbry wieczor

yen--no tesiowa choc tyle ze obiadek pzyniosla w sumie tez dla oskara wiec ....nie jest zle!!
zaka---powiem ci ze takich ludzi jak ten twoj szef to powinni za jaja wieszac.....masakra ja nie rozumiem jak mozna byc tak podlym i bez sserca!!

a teraz o mnie
jestem zalamana i wogole...nie radze sobie
niby zadnych objajaow nie mam troche pobolewa mnie brzuch ale da sie przezyc zreszta nie przejmuje sie tym narazie zdarza sie rzadko i nie bardzio boli:]
ale co jest najgorsze mam napady jakies zmiany nastroju wsyztsko mnie denrwuje biedne dziecko obrywa ciagle....np. teraz siedzi w lozeczku juz i cos tam kwiczy i marudzi a mnie juz nosi normalnie szlag mnie trafia a przeciez czasem tak bywalo i jakos mi to nie przeszkadzalo.....jestem zawsze cierpliwa teraz nie moge no poprostu nie daje rady!!! takich sytuacji jest mnostwo np. niechce jesc zupy to zawsze zostawilam dawalm ju pozniej a teraz mam ochote wydrzec sie na niego a ta zupe wywalic na poglode och wogole straszne rzeczy....przez mysl mi przechodza ja niewiem co sie ze mna dzieje!!!1 na dodatek moj m ktorego oczywiscie wiecznie nie ma (pracoholik) ale mniejsza z tym ..akurat byl swiadkiem takiego zdarzenia i zaczal sie na mnie wydzierac ze jaka ja estem matka itd itd.....ze chyba mi sie w glowie poprzewracalo i zebym nie zwala na ciaze bo przesadzam ze juz od razu jak sie dowiedzialm ze jestem w ciazy to juz mam humorki...no i to mnie wogole rozwalilo.... czyli ze niby sobie udaje tak dla kaprysu noz kuzwa
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pozatym bylam dzis na badaniach..rano jak wracalam w autobusie wyciagnelam banana z torebki bo wzielam z domu no bo badnia na czczo i glodn bylam stwierdzilam ze banan dobra przegrycha i zjadlam a ludzie na mnie patrrzyli jak na jakas popieprzona no kurde lzy w ocach mialam wogole mam wrazenie ze ludzie na mnie patrza jak na jakiegos odludka okropnego oblesnego itd....dlatego wlasnie mam ogromnego dola nieumiem sobie z ty poradzic!!!!!!!


chce mi sie plakac bo maksiu nie ejst niczemu winny a czasem na niego nakrzycze oczywsicie staram sie wychodze oddycham wracam ale nie zawsze sie uda!!!

poza tym zaczynam dostawac jakiejsc obsesji na punkcie tej ciazy i wogole boje sie ruszyc zeby wszystko bylo dobrze wiec niewiem juz sama co mam robic!!!!!1

ja rowniez przepraszam ze tak wam zasmiecilam ale musialam sie komus wygadac bo sama juz sobie nie dajer ady i niewiem co mam juz robic kompletnie wariuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania, ja tez tak miałam, te same objawy w ciąży co ty, nerwy, płacz ciagle, bo inni to tamto, więc sie nie przejmuj, to hormony i to minie, w drugim trymestrze już będzie lepiej, zobaczysz.

Nie wiem czy to dzień taki dziś ale ja jestem tak cholernie nerwowa, ze rzucać pytaniem po domu normalnie, nie daje już rady. I tu bym uszczypnela w ludke twojego za takie teksty, jasne, łatwo mówić, a posiedx sam w domu jeden dzień, zobaczymy, jakby do pracy schrzaniał!

Ja dziś tez krzycze na swoje dzieci, bo tez jestem całe dnie sama albo jak chore to w domu albo pracuje na cały etat, dojeżdżać, nie ma mnie w domu 10 godzin, biegiem zakupy jakieś najpotrzebniejsze, a to lekarz a to cos tam a tu jeszcze dziś -wracam o 19 biegiem od lekarza ze starszym, młody ryczy do tej pory, pranie nie wyjęte, ja nawet herbaty sie nie napilam, młody zaśnieżona chyba o 22-ej a ja muszę biegiem obiad dla starszego gotować, bo nie chce jeść w szkole. A gdzie m? Po pracy pojechał do sklepu albo na basen albo na pakerhale,o...i ipodem ci taki teksty wali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zaka - czasem dobrze by było odłożyć pracę do kąta, jak wróci się do domu i o wszystkim zapomnieć, ale masakra, jak to się dzieje tak podle 😞 przytulam!!!

yen - no no! jestem pod wrażeniem!!!

aaa_aniusiu - mąż nie dał rady! wykazał się kompletnym niezrozumieniem w stosunku do Ciebie, nie myśl o sobie, że jesteś złą matką, to nieprawda!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...