Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dziendobry

kurcze gdzie jestescie?? kiedys to jak rano bym weszla to nadgonic nie dalabym rady a teraz pustki:]
nio nic
ja polozylam malego do lozeka.... sama musze zabarc sie za obiad dzis znow makaronowo bo spagetii....wszyscy lubia wiec sie zmobilizowalam i robie:] bo juz dawno nie zagoscilo na nasyzch talerzach;]

niewiem jak ebdzie ze spacerem po ponuro na zewnatzr;] ale zobaczymy potem moze sie troszke rozpogodzi;]

dzis zwatpilam w moje zdolnosci pokarmowe...... zjadlam 2kabanosy poczym wzielam z lodowki fantazje jogurt a na koniec zjadlam jablko..... 😮 😮 😮 a co najgorsze mam problem od kilku dni z wyproznieniem ....i nie mge kurde juz mnie wsyztsko boli..... z maksem tez tak mialam ale duzo pozniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
U nas katar 😞 a ja dodatkowo kaszlę, oby synek się jakoś trzymał, bo na razie ma katar.

Mąż mnie dzisiaj z rana wkurzył 😠. Mówię Wam on to duże dziecko. Zamówił coś na allegro.Ja i synek jesteśmy tu zameldowani a mąż jeszcze przy rodzicach, więc zamówił na moje imię i nazwisko. U nas na poczcie nie wydadzą listu poleconego mężowi. Taka biurokracja, szkoda słów... Więc z rana początkowo mnie prosił abym poszła na tą pocztę odebrać list. Przecież to nie spotkanie na konkretną godzinę, czy coś w tym stylu. Mówię do niego kochanie wypiję kawę, umaluję się i pójdę. Koniec końcem on się wściekł że zbieram się jak sójka za morze( a była dopiero 8:20). Synek płakał, łaził za mną krok w krok, a dla niego proste, najlepiej wyjść nie zważając na płacz dziecka i jego "uwieszenie się na mnie". On jak sobie coś umyśli w głowie to musi być tu i teraz. Powiedziałam mu żeby więcej na moje nazwisko nie zamawiał, bo ja nie chce słuchać jego pretensji i poganiania mnie. Niby taka pierdoła ale wkurzył mnie bardzo. Nie odzywam się do niego 😠

Za oknem szaro buro. Brzydka pogoda, że nic się nie chce. Jak mąż z banku przyjedzie to ja wyskoczę na miasto zrobić zakupy. Synuś usnął.Idę zaraz wziąć się za obiad. U nas dzisiaj kebab na frytkach 😜.
A i powiem Wam, że przyszło mi rozliczenie za ogrzewanie i mam nadpłatę ponad 600 zł 🤪 🤪 i zmniejszyli nam czynsz o ponad 60 zł 🙃 🙃. Tak się cieszę 🙃 🙃 🙃.

Lekarz zapisał mi maść witaminową (moja sąsiadka dała mi skład bo już od dawna stosuje, bo lekarze sami z siebie to nic nie powiedzą :huh 🙂, ponieważ ja mam bardzo suchą skórę twarzy, a przede wszystkim na dłonie, które miałam tak popękane że aż mnie bolały. I powiem Wam, że cudowny efekt już po 3 aplikacjach 🤪. Dłonie gładkie, bez śladów popękania, odmrożenia czy szorstkości. Na receptę kosztowało mnie całe 8 zł 😉 Jestem mega happy 🤪 Jakby któraś chciała skład to mogę na priv podać. Jest to witaminowy krem z wit a i e.

Przepraszam że ja tak egoistycznie o sobie, postaram się później coś skrobnąć ale teraz idę do kuchni, bo obiad sam się nie zrobi 😉

Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anabelle powiedz czy ten krem mozna stosowac na twarz ?
jestem bardzo chętna i poprosze o sklad 😉
echhh yen ten makaron wyglada smakowicie niestety u nas nie ma aldiego wiec nici z przyzadzenia
u nas na obiadek dzisiaj rybka z ziemniaczkami i surowka z marchwi i jablka
i dodatkowo zupka dla Wikiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Ojj ja przed fb protestuję! Tutaj lepiej napisac dłuższą wypowiedź, a na fejsie cięzko by było.. 😉

Yenifer nie no pewnie pomylili numery skoro do niej dzwonili, a nie do Ciebie! A tak serio cały czas mam nadzieję, że jednak uda się Tobie znaleźć coś fajnego oraz malżowi!

Lala a ja właśnei ubolewam, bo nie mam nigzdie w pobliżu Aldika... 😞
|Zdjęcia super, widać, że wyjazd udany, a jeszcze raz podkreslam, że z torebusią wygląda przeuroczo!
Czyli rewanz teraz mieliście tak? 😉 he he
U nas też idą trójki... w nocy budzi się z płaczem co chwilę, a w dzień przesrywa body, rajstopki... 😞

Ojj wiosno przybywaj! U nas dzisiaj 11 stopni było 😉

Czas na wiosenne porządki! U mnie w domu od tygodnia zagościły już prymulki 😉 ojj jak pachną cudnie i jaki element wiosny do domu wprowadziły.. a dzisiaj jeszcze to cudne słonko!

aaa_aniusia super, że wyniki są dobre!
A na wsi też jest super! My w ubiegłym roku kupiliśmy basenik i na trawniku go ustawilismy i kąpalismy się tam razem z Izunia i było super! Aaa no i grilla obok basenu sobie zrobilismy i było cuuuudownie 😉 W tym roku jeszcze plac zabaw chcemy zrobić 😉

Iza rano po obudzeniu pije mleko, potem przed południową drzemką pije kaszkę, a na noc zjada łyżeczką kaszkę... a jesli nie chce kaszki to może płatki kukurydziane takie z bobovity widziałam dla dzieci po 12 miesiącu? możesz mu na mm zrobić lub na kartonikowym.. albo budyń ugotowac ale to na zwykłym, bo na mm niedobre słyszałam 😉

aaa_aniusiu może spróbuj więcej pić? Na mnie akurat surowe jabłko działa zawsze i pomaga! 😉 ale taki mój myk to jeszcze picie kawy i jedzenie czekolady albo jogurtu i popijanie kawą.. efekt murowany bynajmniej u mnie 😉 i nie jakies tam rozwolnienie tylko pomoc w wypróżnieniu...

Anabelle zdrowiejcie!

Trzeba było powiedzieć mężulkowi, że tzreba było pilnowac listonosza jak coś zamówił, a nie teraz bieganina na pocztę.. no niestety facetom się wydaje, że mówią i mają.. a tak nie jest.. czasami by wyjść z domu mija godzina.. 😞

NO z nadpłątą to miła wiadomość i czynszem tez 😉 zawsze nadpłąta cieszy! Gorzej z niedopłata.. a my będziemy w tym roku mieli za gaz niedopłatę. 😞 ojj będzie bolało... 😞

Skoro taki super efekt to podaj skłąd to m oże się skuszę, pomimo iż wcześniej pisałam Ci, że nie chce 😉 ha ha

U nas na obiadek dzisiaj wątróbka 😉 z chlebem buahahaha 😉

Miłego popołudnia


Aaaaa u nas dzissiaj piękny słoneczny dzień był! No cudowny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDusia - no u nas też słoneczko, ale że 11 stopni to nie przyuważyłam, najwyżej było chyba 7 😁 chociaż to i tak super


Anabelle - koniecznie zdrowiejcie, koniecznie!!
a mąż, no cóż... bez komentarza, ale Ciebie rozumiem

aaa_aniusia - szalej jedzeniowo, bo jak nie teraz, to kiedy? 😁

yen - lepiej przejrzeć pieprzyki, bo to nie wiadomo, co się za tym kryje; a za pracę dalej trzymam kciukasy;a w sprawie tego, że żal Ci, że nie zostałaś w Anglii, to pamiętaj, co tak naprawdę sprawiło, że jednak wolisz być tutaj, serducho, a nie portfel

Cherry - jak na angielskim?????? opowiadaj!!! 😁

lala - Majusia śliczna z tym kocysiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas od rana było tak sobie, ale już koło 10:30 wyszło słonko i świeciło do 16 z minutami! Ale dość mocny wiatr był i taki chłodny, nieprzyjemny! Temperaturę pokazał termometr 11,4 !!!! superowo! ale ptrzez ten wiaterek odczuwalna byłą chłodniejsza 😞 chociaz i tak było pięknie... tak wiosennie! Ja w kominku dzisiaj dopiero o 15:30 rozpalałam, bo bałam się, że jak zajdzie słonko to nagle zrobi się zimno i faktycznie tak było.. no ale zdązyłam rozpalić przed zachodem słońca i już zaczęły grzejniki ogrzewać domek 😉 dla mnie kolosalna róznica, bo wczoraj od 9:30 paliłam a dzisiaj 6 godzin mniej.. czyli od razu mniej i opału 😉

Sprawdzałam pogodę na najbliżesz 10 dni i wszystkie mają być takie jak dzisiaj a nawet sporo cieplejsze!!!! Superowo!

Pamiętam, że 17 marca ub roku miałam chrzciny córki i był piękny słoneczny weekend akurat wtedy! Normalnie w samym żakiecie szłam do kościoła! A na spacer dzień późńiej w krótkim rękawku! Iza w samym ciepłym pajacyku i cienkiej czapusi.. BYło wtedy też tak pięknie wiosennie... 😉 a potem na Wielkanoc się ochłodziło... 😞
Ciekawe jakie będa w tym roku Święta??? Mam nadzieję, że Iza będzie szukałą już sama po nóżkach "zajączka" 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

wklejam to co napisałam na fb.

Także lekcje angielskiego bardzo ciekawe. Bardziej bym powiedziała że to rytmika i zabawy taneczne po angielsku. Tańczymy, spiewamy i dużo pokazujemy. Ja miałam do tego niezły aerobik poniewaz Armandzik był atrakcją... bo oczywiście chciał nią być... Od tanecznych występów solo na środku kółeczka z oczekiwaniem na gromki aplauz po bieganie po całej przedszkolnej sali..... Oj było biegaia!!! Wyszłam z zajęć cała spocona a Armandzik padnięty. W aucie pochłonął w zawrotnym tempie pół bułki popił i zaraz padł... !!! Szczerze wczoraj sie troszkę zastanawiałam czy będziemy chodzić bo Młody nie skupia jeszcze uwagi na dłuższą metę ale stwierdziłam że się zapiszemy popierwsze dlatego, że zalezy mi na kontakcie z innymi dziećmi a po drugie to zawsze coś innego, a kawota 40 moim zdaniem nie jest aż tak duża...

Poza tym to Yen skąd tyle pesimizmu w Tobie!!! Odrazu CZAS SIE POZEGNAĆ BALA BLA BLA 😠 😠 😠 No głupoty takie że aż uszy więdną!!! Kobieto weż się w garść. Życie w PL nie jest łatwe i niestety młodym ludziom podcina się skrzydła juz na starcie. Jednak wierzę że się Wam jakoś ułoży.... GŁOWA DO GÓRY CYC DO PRZODU !!!

No jutro szkoła 😮 😮 😮 hehehe ale chyba jaoś takoś dam radę....

McDusia po cichu zazroszczę kominka.... Marzy mi się dziki seks przed nim 😁 😁 😁 😁 Ja nic nie mówiłam !!! Oj tam filmów się naoglądałam !!! 😁 😁 😁

Okropne mamy ostatnie dwie noce. Młody budzi się co godzinę przez te zęby - mam nadzieję, ze to niedługo minie. 😞 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieńdoberek! to słoneczko od was dopiero dzisiaj do nas dotarło.. jest ślicznie!!
Wiolu cieszę się że Kacperkowi się podobały zajęcia.. jeśli to jest 40 zł za miesiąc to masz rację nie jest dużo u nas jest 50 zł od jednych zajęć.. 😠 🤨 a dwie stówki piechotą nie chodzą..

ostatnio mam problemy z wejściem na stronę, wy też tak macie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
prosze to przpis mojej babci dla mnie najlepszy---

skaldniki;

Ciasto
1½ szklanki wody
½ kostki margaryny
1 szklanka mąki krupczatki
5 jajek
1 czubata łyżeczka proszku do pieczenia
Masa
1 masło roślinne 250 gram
1 szklanka cukru pudru
1 budyń śmietankowy bez cukru
1,5 szklanki mleka
sok z cytryny do smaku
przygotowanie:]

Wodę zagotować z tłuszczem,do gotującej wody dodać szklankę mąki krupczatki,wymieszanej z proszkiem do pieczenia.
Dobrze wymieszać w garnku,wystudzić!
Do zimnej masy dodawać ,po jednym jajku i dobrze wyrobić mikserem.Najlepiej widełkami do piany,podzielić ciasto na 2 równe części.Wyłożyć blaszkę o wymiarach25x40 cm, papierem do pieczenia, piec 2 placki każdy po 50 min w 180ºC
Maslo roślinne utrzeć z cukrem pudrem,ugotować budyń w 1¾ szklanki mleka wystudzić.Zimny budyń dodawać po łyżce do masy i razem ucierać, na końcu dodać sok z cytryny do smaku.Przełożyć ciasto i posypać cukrem pudrem, wymieszanym z wanilią.
Smacznego.
Ciasta starczy na pewno,ale żeby dobrze i cienko się rozkładało,róbmy to łyżką do zupy maczając od czasu do czasu w wodzie 🙂

jak mi sie uda to wkleje zdjeice potem jak jeszcze cos zostanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDusia - no i widzisz, ciągle mamy podobną pogodę, u nas też wiało 😉 aż zawiewało mi auto, jak jechałam do sklepu 😁

Cherry - dziki seks przed kominkiem, myślę, że nie Ty jedna masz takie marzenia, w filmie o Agacie Mróz był taki wątek, widziałaś? 😁

lala - jakby zęby nie mogły wyjść hop siup, i już są
kominek... mmm....

jadwiga-roza - ja nie mam żadnych kłopotów z wejściem na forum, ani z komórki, ani z komputera

aaa_aniusia - podziwiam, że chce Ci się robić karpatkę, ale trochę rozumiem, bo sama bym chętnie zjadła 😁 ale przeciez ja nie jem słodyczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam w niedzielny ranek 🙂
My wczoraj cały dzień prawie u teściowej...zrobiła pyszne gołąbki...oczywiście dostalismy kilka na poniedziałek 🙂 Dziś niedzielny obiad u moich rodziców.

Za tydzień szwagierka ma 30 urodziny i robi imprezkę...idziemy bez Oskara, będzie spał u moich rodziców, bo chcemy troszkę pobalować 🙂 Poza tym moje 31 urodzinki tez lada tydzień, grrr 😞

No i zabieram tez w piątek mamę, z okazji dnia kobiet, na recital Artura Andrusa...nie przepadam za nim, ale moja mamcia tak...a teściowa dostała z pracy zaproszenia, więc zabieram mamcię, bo oni myśli o wszystkich, a nigdy o sobie 😜

Teściowa też nam wczoraj oznajmiła , że od 5 sierpnia wynajmują wielki piętrowy domek nad jeziorem i nas zapraszają na cały ten okres Yupiiii!!!! Mąż szwagierki a zarazem chrzestny Oskara pracuje w tv kablowej u nas w mieście i ta firma ma wielki ośrodek wypoczynkowy nad jeziorem , no i teściowa z nim już wszystko uzgodniła...oni tez z dzieciakami będą wpadać, więc będzie niezła zabawa...ciekawe tylko jak będzie z pracą... jeśli do wakacji coś znajdziemy, a liczę na to, to może być kiepsko z urlopem...no zobaczymy!

Co do karpatki...to ja chyba jako jedyna na forum jej nie znoszę!!! masa jeszcze ujdzie, ale po prostu to ciasto mi po prostu nie smakuje...wszyscy zawsze się tym ciastem zachwycali, a tylko ja jedyna zawsze robiłam ble 😉

Shelby zdrówka dla Maksia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziendobry:]

shelby---zdrowia zdrowia dla maksika!!
yen---kazdy lubi co innego u mnie w domu nikt nie lubi zreszta u meza tez szpinaku ja go bardzo lubie i zarazilam tym meza wiec rozne ammy smaki;] mnie np. nie smakuja bezy ani napoleonki a fe!!! a wiekszosc je lubi:]

polozylam malego do lozeczka az dziwne ze tak wczesnie ale cos marudzi;] i musze zrobic to wczorajsze mieso bo juz wczoraj olalam to wiec zdecydowalam sie na ziemniaki z gulaszem i buraczkami mojej mamy... no i zupka to rosoelek z wczoraj;]

aha a karpatka nie sotrwala 30min po wyjeciu z pieca......ja zjadlam 2 kawalki maksiu jeden a moj reszte :=] ale nie byla duza hehe;] zeby niebylo ze mam meza wielkoluda;[;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry skąd tyle pesymizmu we mnie? Nigdy nie byłam pesymistką, ale widząc co ostatnio dzieje się w naszym kraju, w moim mieście... po prostu ręce opadają!!! A co do pracy...hmmm...my już nie tacy młodzi...mój małż ma już 36 lat...im człowiek starszy , tym coraz trudniej znaleźć dobrą pracę, zwłaszcza jak ostatnie kilka lat był za granicą...zazwyczaj ludzie w tym wieku siedzą na swoich stanowiskach i nie zamierzają się z nich nigdzie ruszać, a on zaczyna wszystko od nowa 😞

Mój synek zaczął już bardzo ładnie wypowiadać niektóre słowa... tatuś nauczył go też pięknie mówić mama, jak zwraca się do niego to nie woła tata, tylko tato...a jak skończy mu się picie ...to przychodzi do mnie z butelka i ślicznie mówi pić 🙂 Ostatnio bardzo dużo zaczął kojarzyć...tzn...jak wywalamy śmieci, to on od razu sięga po nowy worek i próbuje wsadzić...albo bierze klucze i podchodzi do drzwi i chce je otwierać...czy jak ścieram kurze , to leci po szczotkę do zamiatania 😁 No super się obserwuje rozwój dziecka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...