Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Oparcie - taka płyta chyba środku jest. Reguluje się za pomocą taśm jak pasy. Sprawdzałam i ok. No i zaskoczyło mnie to że opuszcza się nisko - na zdjęciu wydaje się być wiele wyżej . Ja tam jestem zadowolona i cena to 320zł w tym już z budką , folią i torbą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane:]
no wiec bylam na usg...i sie okazalo ze jajo jest puste czyli nie ma w nim nic;] teraz w piatek musze sic do spzitala na zastrzyk z immunoglobiny bio mam grupe krwi - i jezeli do dwoch tyg nie zaczne krwawic to musze isc na lyzeczkowanie az sie poplakalam przy moim kochanym lekarzu ktory uporczywie dlugo szukal ale jednak nic nie znalaz;[ byl niepocieszony i mnie bardzo poidtrzymywam na duchu ja ogolnie nie placze bo takie jest zycie mam synka i napewno jeszcze jedno dziecko bede miec!!! ale nie teraz:] najbardziej jestem przerazona tym lyzeczkowaniem niemam pojecia co to jak to sie robi czy boli i woogole musze sie go zapytac dokladnie w piatek;] maz mnie pociesza ale jest tego samego zdania nie teraz to kiedy indziej bedziemy "zalewac forme" jak on to mowi hehehe:]

mam ogromn a nadzieje ze samo ze mnie wyjdzie i szpital ominie mnie neiiwem jak wytzrymam bez maksia;] ale mamy ejszcze czas 2 tyg;]


przepraszam ze tak bezposrednio do was napisze ale niechcialbym od was zadnych slow pocieszenia (naprawde glupio mi ze wam tak pisze) ale dla mnie do nie jest tragedia tak mialo byc i juz.....dziekuje wam jednak ze jestescie ze mna tutaj i moge sie wam wygadac;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co tam faceci.. wazne ze dziecko zadowolone i ze gra.. a uciechy moje dziecko mialo po pachy!

sluchajcie mam do was pytanie w co się bawicie z swoimi dziecmi?? nie mam juz pomyslow na nowa zabawe a przy takiej pogodzie (slonko za chwile wiatr i deszcz:/ ) chciala bym by sie wiki nie nudzil w domu wiec prosze napiszcie w co sie bawicie z swoimi maluchami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniusia ale mnie zaskoczyłaś tą wiadomością.. Jednak sama widzisz tak miało być. Maksiu będzie miał rodzeństwo jak będzie ciupke starszy - tego Wam życzę :* A jak łyżeczkowanie wygląda to Ci nie powiem bo nie mam zielonego pojęcia.. 😮 😮

Jadwiiga-róża, moja bratanica miała taki rowerek myszke i mnie się on bardzo podobał bo nawet sama jej go kupiłam i był mega różowy 🤪 no ale co zrobićjak mąż mówi niet i koniec 🙂 znajdziemy coś pomiędzy 😁 😁 😁
a zabawy to noo różne 🙂 Dziś np jak myłąm okna to Majusia myła stół ściereczką, zabawa odkurzaczek - ja odkurzam Maja pcha odkurzacz z tyłu za taką rączke. Tańce , rysunki, układanki , berek, kuku, .. no nie wiem sporo tego i wymyślamy co chwilkę jakieś zabawy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

ja byłam dzis na spacerze prawie 3 godziny. Młody pospał na słonku a ja chodziłam no bo wiecie - me dziecię czujnik ruchu posiada 😁 😁 😁 NOGI MI W TYŁEK WŁAŻĄ 😁 😁 😁 Kilometrów narobiłam 😜 😜 😜 Z początku chodzilam z Koleżanką w zaawansowanej ciąży ale bidulka nie pochodziła za długo bo tu i tam ucisakłao.... a do 17 marca jeszcze 12 dni.... Mówi kurde Wiola usiądżmy bo nie mogę - nie chcę być mamą pierwszego kawrtału 😁 😁 😁 Głupota z tymi przepisami - nasza Madzia i wiele innych mam sie na to niestety nie załapało. POwinno być od początku roku!!!! Swoją drogą to tez się zastanawiam jak tam moja koleżanka ze studiów - ma termin na 20 marca... Uda sie czy nie uda.... Nie była nawet na tym zjeździe w weekend bo boji się ruszyć by coś wcześniej sie nie zaczeło....

😁 😁 😁 😁 😁 😁

Lala ładny ten Twój wózek 🙂 🙂 🙂 ale ja swojego by za nic nie zamieniła 😜 😜 😜 😜 😜 😜

Tez szukam rowerka ale ja chcę zwykły mega prosty bez daszków i onnych zwierzątek....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiola ale się uśmiałam! Podoba misię ten ew. ten a zdecyduje się na ten 😁 😁 😁

mi się podoba ten http://allegro.pl/rower-rowerek-trojkolowy-milly-milly-hit-roku-2013-i3063184998.html i ma podpórke na nóżki co dla mnie jest ważne bo teraz i tak Maja jeszcze nie wie że się pedałuje a tak to wygodnie sobie położy nózki.

no a twój wózek wymiata.. ale finansowo starałam się ograniczyć 😁 no i chodzi mi o to jak się składa 😁 😁 😁 i się w nim zakochałam tak jak Ty w swoim 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiola ale się uśmiałam! Podoba misię ten ew. ten a zdecyduje się na ten 😁 😁 😁

mi się podoba ten http://allegro.pl/rower-rowerek-trojkolowy-milly-milly-hit-roku-2013-i3063184998.html i ma podpórke na nóżki co dla mnie jest ważne bo teraz i tak Maja jeszcze nie wie że się pedałuje a tak to wygodnie sobie położy nózki.

no a twój wózek wymiata.. ale finansowo starałam się ograniczyć 😁 no i chodzi mi o to jak się składa 😁 😁 😁 i się w nim zakochałam tak jak Ty w swoim 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej

O Zaniu weselicho się szykuje! Z jednej strony ja zawsze się cieszę, a z drugiej jak pomyslę o wydatkach z tym związanych to już mi usmiech znika... jeju jakie czasy to nastały, że człowiek tylko liczy i liczy... ech... 😞

Ojj ja jestem wrogiem papierosów i dlatego uważam, że dobrze robisz, a mąż bardzo źle robi skoro 1,5 miesiąca nie palił!

Shelby i u mnie wczoraj rano był szron na trawie i mróz za oknem, ale w ciągu dnia juz było ładnie 😉 ale uszy marzły.. 😉

Yen oj tak tatuś w domu jest cenny i wiele pomoże 😉 Mój mąz też czasami przewija (nawet jak wypływa kupa górą lub dołem) , kąpie, karmi i usypia 😉 a a i na specer wyjdzie sam 😉 pobawi się z dzieckiem.. w soboty ja mam ranek dla siebie i moge spać do 10!!!! a oni ida do siłowni i sobie tam ćwiczą! Mąż kładzie się na ławeczce do brzuszków, Iza wchodzi na niego i on z obciążeniem ćwiczy brzuszki, a ona bardzo się cieszy z tego hi hi 😉

Yen super, że tak świetnie się Wam układa! A pracę też znajdziecie!

Hmm a może Ty za męża porozwoź, powysyłaj, przy okazji spacerku podrzuć w jakiejś firmie cv męzulka, a jemu nic nie mów 😉

Oszust matrymonialny hi hi dobre 😉

Cherry a dużo jeszcze tej szkoły Ci zostało?

Lala faktycznie maleńki wózek, taki poręczny się wydaje.
Chciaz na moje wertepy to nie wiem jakby się sprawował... ale to fakt, bo mój teraz wsadzić do mojego auta vw polo to się nie da... a do męża auta (mercedes A klasa) wchodzi bez problemu więc zaminiliśmy się na auta 😉 i tez myslę, by kupić coś mniejszego na wyjazdy by było.. tylko jak będe szukała to jakiegoś wózka, dla dziecka do 25 kg, bo ten jest do 15 a 15 kg to dzieciaczki będą miały za chwilkę... no akurat mojej tak szybko to nie grozi.. dzisiaj po południu w ciuchach (rajstopki, bodziak, pielucha, sukinka cienka) ważyła 7700 😉

Jak często myjesz okna? Raz na miesiąc? K|urcze Ty to jesteś perfekcyjna pani domu! 😉 Brawo!

Martka3 u nas jest tak, że często przyjeżdzają do nas dzieci brata (3 i 4 latka) i drugiego brata córka 3 latka w czerwcu będzie miała. I dzieci fajnie by się już bawiły!
A chce z domkiem, żeby mieć gdzie chowac zabawki z piaskownicy i jeździki, pojazdy, rowerek... w razie deszczu i może nawet na zimę...

To prawda z doświadczenia wiem, podobnie jak Martka, że dziecko samo nie da rady pedałować gdy pedały sa na przednim kole, a jeśli jeszcze dodatkowo siodełka nie da się przesuwać, to długo do pedałów nie sięgnie.
Ja kupiłam mojej chrześniaczce na roczek taki, a teraz Iza ma go dostać w spadku 😉
http://allegro.pl/smart-trike-rowerek-3kolowy-zoo-de-luxe-biedronka-i3045827705.html

Lala tylko 3 okna masz do mycia??? To ja zapraszam do siebie, bo w samy salonie ma ich aż 4 plus drzwi tarasowe! Na dole mam 10 okien plus drzwi tarasowe, na górze mam 4 drzwi balkonowe, jedno okno i jedno okno dachowe... mycie tego to masakra dla mnie! Dlatego mąz zazwyczaj mi myje, ale doprosić się ciężko... obija się coś ostatnio.. 😞

Ojj Kochana, nie wyobrażasz sobie jakby miał spaść teraz śnieg.. a to za chwile spadnie 😞 masakra jak dla mnie! Jutro u nas podobno ostatni słoneczny dzień w ciągu najbliższych 10 dni potem tylko deszcz, grad, śnieg i chmury.. powrót zimy bleee

YEN u nas to samo! Iza jakby bała się chodzić po nóżkach na dworze! Zaraz straszny płacz i na rączki chce, ale wczoraj chwilkę przeszła ptrzez podwórze.. wgl to chciałam by szła sobie po asfalcie koło domu ze swoim wózkiem.. no ale nie dało rady!

Zania za każdym razem jak czytam, że idziesz na pole to usmiecham się pod nosem, bo u nas mówi się idę na dwór, na podwórko.. a na pole to wtedy gdy idzie się na pole takie orne,gdzie się uprawia warzywa, zboża etc... 😉

Jadwiga-roza oj tak niby tu ciepło, ale wiatr chłodny, taki mroźny..

aaa_aniusia wiem, co ptrzeżywasz, bo moja koleżanka miała to samo! Ale ona dzisiaj ma 3 miesiecznego synka Oskarka właśnie niby z tego pustego jajeczka! Nie chcę Cię na nic namawiać, ale może idź do innego lekarza i sprawdź czy na pewno tak jest! Ona też już miała iść na łyżeczkowanie, ale mąż namówił ją by poszła do innego gina i co? okazało się, że wszystko ok, że serduszko bije i 2-3 dni wcześniej tez biło i ten gin nie wiedział jakim sposobem tamten nie widział... Byc może faktycznie jest pusty pęcherzyk, ale powiedz czy on powiedział, że jest odpowiedniej wielkości czy za mały pęcherzyk na ten tydzień? Tej mojej kumpeli Madzi zresztą mówił, że jest za mały i pusty, a poszła do inengo gina 2 dni późńiej albo 3 już dokłądnie nie pamietam i okazało się, że jest idealny! Mooja psiapsióla tez chodziła do gina i ciągle jej mówił, że coś nie tak, że za mały pęcherzyk i zmieniłą gina i okazało się, że wszystko ok! I za 2 miesiące ma urodzić córcię! Nie wiem ja na Twoim miejscu poszłabym tak dla pewności do inengo gina sprawdzić...
ale zrobisz jak uwazasz 😉

Jadwiga-roza my bawimy się zabawkami jakie mamy w domu, wbijamy gwoździe młotkiem taki zetsaw z IKEA mamy, układamy klocki, czytamy książeczki bardzo duzo czytamy, oglądamy, pokazujemy paluszkiem, ja pytam gdzie jest np gtraktor a ona pokazuje placem w książeczce traktor i od razu robi buźką brrum brrrum... pytam gdzie kotek i jak robi kotek itp.
bawimy się w chowanego Iza się chowa a ja udaję, że jej nie widze i chodze i szukam jej wszędzie nawet wychodząc a pokoju a ta chichra się na całego 😉 albo ona chowa się tak, że kładzie głowę na poduszkę zakrywając oczka coś na styl nie ma nie ma - jest!
Albo kąłde ja na podłodze/kanapie i mówie pokaż jak kopiesz nóżkami.. ale to tylko chwilkę bo chcę żeby sobie nózkami pofikała...
albo prosze by mi coś przyniosła, potem nakarmiła (heh jak karmi to tak śmiesznie cmoka)...
czasami gonimy się na podłodze na czworaka (Iza jeszcze nie chodzi sama po nóżkach) albo ja ją gonię albo ona mnie, a radocha z tego nieziemska tyle, że mnie kolańca bolą od tego 😉
Jeździmy na autku takim do odpychania nóżkami, ona wsiada ja ją delikatnie podtzrymuję i biegam z nią między salonem, korytarzem i kuchnią tak szybko a ona zaciesza, i wkładam ją na wywrotkę i ją wożę i też ma radochę hi hi
A no i w pokazywanie wpokoju gdzie co jest bawimy się.. tzn ja pytam gdzie jest lapmap, gdzie jest okno, gdzie przychodza ptaszki etc..
Daję jej chusteczkę i móię umyj ławę, podłogę, wytrzyj buźkę, rączki, brzuszek... taka zabawa troszkę przez nauke...
mamy też taką plansze drewnianą, na której sa wycięte zwierzatka i ona musi je tam dopasowac wg kształtów i to sobie układamy coś na kształt puzzli..
próbowałam rysowanie wprowadzić ale moja nie jest jeszcze na to gotowa i tylko rzuca kredkami...
ale też zaczyna braowac mi zabaw i pomysłow...

Cherry ojj tak każda mamusia teraz stara się by dzidzia urodziłą się po 17 marca! Moja kumpela ma na 23 marca a druga ma na 17 marca więc prawie cały czas leży i z domu nie wychodzi żeby jednak nie urodzić wcześniej!

Z tych rowerków to mi ostatni najbardziej się podoba 😉

No doczytałam do końca... ale łatwo nie było hi hi




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jadwiga-roza napisał(a):
cherry ten ostatni jest super 🤪 ale nie boisz sie tej ramy ?


raczej nie boję się jej.... rowerek ma 53 cm wysokości więc rama jest gdzies w połowie... raczej krzywdy sobie o nia nie zrobi bo jest stosunkowo nikso... No nie wiem poczytam jeszcze - moze sa gdzies jakies opinie nim się zdecyduje....

na razie mam zakwasy 😁 😁 😁 możliwe ze od spaceru 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry no ja się nie dziwoe 3 godziny dreptania to już coś no nie, no i po ''zimie'' jeszcze ? 🙂

McDusia sporo masz tych okien! Sczęście że u mnie wymieniają po 15 kwietnia bo mamy stare drewniane Jeszcze dobre ale ze względu na ciepło itd warto wymienić. No i okna mają 2m/170cm i są podwójne bo stare drewniane ;p więc też wychodzi sporo. Takie mam 3 co normalnie dawałoby 6 plastikowych 😁 do tego mam jeszcze okno w pokoju u Majusi , w kuchni i spiżarce no i w łazience takie małe ale to już druga strona domu (od placu) i te są powymieniane.. Dlatego ciesze sie że już niebawem będą okna plastikowe (ciemne) Bo zaraz to inaczej wygląda i w domu i od ulicy - nawet najładniejsza firanka nic nie zdziała przy starych oknach - lśniąco białych bo malowaliśmy 2 lata temu i są serio śnieżnobiałe 😮 ale pffffwcale mi ich nie będzie żal. Bo teraz na zime mieliśmy włożone koce między jedną warstwą okien a drugą! Tak wiało przez co uciekało ciepło z domu 🥴

No a ja głupia myłąm je co 3-4 tyg bo tak szybko syf na nich osiada! przy ciemnych tego nie będzie tak widać! Perfekcyjna pani domu ze mnie marna ;p ja tylko lubię porządek 😁 😁

i McDusia Twój mężuś no noo! Te soboty to mnie rozczuliły, i te ćwiczenia na siłowni EXTRA! Mój to też się Mają ''opiekuje'' ale często musze mu coś mówić np zmień jej pampersa, daj pić..Nie robi tego jakoś tak bezinteresownie A z karmieniem to porażka bo jak Maja nie chce pierwszej łyżki to już se daruje i wtedy wkraczam 🙂 Za to kąpiel i wygłupy zasługują na5 🙂


Właśnie mąż zapodał druhny więc uciekam! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lala no sporo tych okien sporo.. nie powiem.. ale jak jest słonecznie to przez szyby słońce bardzo mi nagrzewa powietrze w domu i nie musze palić w kominku, aż słońce nie zajdzie! 😉

ale do mycia masakra! W sobote tylko parapety z zewnątrz po zimie umyłam i to wsio.. zaczekam na ładniejsza pogode i pomyslimy o oknach z mężem..

O to u moich rodziców w domu sa takie własnie stare drewniane, podwójne.. ojj namyłam się ich namyłam.. a teraz mam plastiki ;p

Chociaz ja powiem szczerze, że u mnie przez plastiki tez troszke wieje.. no nie jakoś bardzo ale jak rękę przyłoże w niektórych miejscach to chłodek czuję.. 😞
zwłaszcza przy parapecie.. i przy zawiasach...

Ale ciemne to ramy będziesz miała czy szyby przydymione?

Ja mam brązowe ramy tzn w okleinie takiej drewnopodobnej i własnie nie widac na nich zbytnio brudu...

Co do karmeinia to tak różnie bo czasami Iza od taty nie chce! Odpycha łyżeczkę i wpada w płacz (na zawołanie) i mama musi wkroczyć do akcji! Taka mała a juz ma charakterek 😉

Miłego filmu!

A ja zmykam do męża bo już spi..

Anabelle co z TOBĄ???????? Gdzie jesteś????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziendobry;]
my juz na nozkach;] maksiu sie wyspal my raczej mniej no ale ....ta wiosna za oknem mi to wynagradza:]

mcdusia------kochana rozumiem, tyle ze moj gin jest naprawde swietnym lekarzem zreszta on mnie prowadzil z maksem i wogole do niego chodze i sprawdzalismy wczoraj kilkanascie razy mierzyl co chwile niestety naprawde jest puste w piatek jak pojade do szpitalaa (do niego kazal zadwonic jak bede to po mnei wyjdzie) to napewno zrobi jeszcze usg...ale nie ma sie co oszukiwac ewidentnie widzialam z nic nie ma puste jajo zgodne z tyg ciazy;]


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Kochane.
Dawno nie pisalam ale staram sie czytac na biezaco. mimo to i tak nie wiele pamietam moja pamiec jest straszna 😞
Widze ze na tapecie temat rowerkow Matus dostal od chrzestnej taki http://allegro.pl/rower-rowerek-boby-new-z-prowadnica-milly-mally-i3074083763.html a dokladnie niebieski i musze powiedziec ze jest bardzo lekki i latwo sie go prowadzi.

Matus ostatnio daje rowno w kosc, maz jak wraca z pracy a maly 5 min go szturcha to sie drze na niego , mowie mu uspokoj sie nie krzycz na niego to ten sie na mnie wydziera ze 5 minut spokoju nie ma, to ja pileczke odbijam i mu mowie to sobie zostan z malym na caly dzien i zobaczymy jaki wtedy madry bedziesz. ja wiem ze nie zostanie nawet na 5 min. jak ide do sklepu to mowi zebym sie spieszyla bo maly sie drze, jest tak samo rodzicem jak ja niech wiecej czasu spedza z dzieckiem. Ale musze Wam powiedziec ze i tak sie zmienil bo w sobote chcialam wyjsc z m i powiedzialam mu zebysmy zawiezli malego do jego brata chociaz do 23 albo na noc, to powiedzial ze i tak malo czasu spedza z malym i nie chce go zawozic 😮 ja oczy jak glazy tego to sie nie spodziewalam....
Matus mowi juz coraz wiecej tata, mama, nuna, dzidzi, baba, dziadziu, po swojemu liczy paluszki ale wychodzi mu 🙂 mowi daj, masz.

Pozniej napisze wiecej bo teraz nie daje pisac:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry 😉 słoneczko świeci mam nadzieję że będzie cieplej niż wczoraj.. my dopiero po śniadanku zaraz zrobie pranie powiesze.. sama się ogarnę..
echh jeśli chodzi o mojego męża to na tygodniu widze że jest zmęczony i mało co spędza czasu z Wikim ale już na weekendzie spędza tego czasu dużo więcej bawią się szaleją.. Wiktorek chce robić to co tatuś.. tatuś je Wiki też, tatuś pije Wiki też.

musze się wam przyznać.. nie mam formy! tyłek mnie boli mam mega zakwasy!
wczoraj zrobiłam sobie pół treningu P. Ewy "skalpel" bo tylko tyle wiki pozwolił mi zrobić kiedy się położyłam na podłodze to moje dziecko siadło na mnie i koniec ćwiczeń..
chodzić mogę godzinami i nic mi nie jest.. ale to 20 min wczorajsze dało mi wycisk! trzeba się wziąść za siebie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jadwiga roza my mamy podobny rowerek- Emilka dostała na roczek o taki:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/29/p3060002.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/8528/p3060002.jpg[/IMG][/URL]

Emilka go uwielbia, musimy ją wozić po domku. Naciska guziczki i wtedy gra muzyczka i migają się światełka. Ale jestem ciekawa jak się sprawdzi na zewnątrz.

McDusia wesele mamy w maju, jednodniowe, ale idziemy bez Emilki bo nie proszą dzieci i o niej też nic nie wspominali, a przecież ona nie siedziałaby na osobnym krześle tylko ze mną i jadłaby z mojego talerza.. No ale tak też będzie wygodniej bo musielibyśmy ją odwozić, a tak to zostawimy ją z teściami.
Podziwiam twojego męża że ćwiczy brzuszki, mój ma czego się pozbyć ale na wszelkie ćwiczenia mówi Nie!
No u nas się nie mówi na dwór tylko na pole. I mnie śmieszy jak ktoś mówi idę na dwór, bo dwór to kojarzy mi się ze starym szlacheckim wiejskim domem. Nawet mamy tu niedaleko takie ruiny dworu. U nas jak ktoś idzie robić w polu to mówi idę DO pola, a jak chce wyjść na zewnątrz TO mówi idę NA pole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziendobry:]

u mnie masakra ja sie przeziebilam moje zatoki i gardlo sa w strasznym stanie masakra... maks tez cos ma katar....i wogole mega dol......
dalej nic sie nie dzieje z tegoz powodu wogole mam juz wszystkiego dosc.....
a pogoda piekna tyle ze wieje okropnie dzis na spacerze mlody ledwo oddech laapal wiec wrocilismy do domu teraz wlozylam go do lozeczka...wlasnie usypia...i namoczylam pieluche tetrowo olbasem moze mu troszke ulzy niecierpie jak dziecko jest chore szczegolnie ze katar potrafi wymeczyc a jeszcze akurat teraz kiedy by sie jednak okazalo ze musze isc do tego szpitala i musze zostawic chore dziecko to chyba oszlaeje.....mam okropny humor mega dola i mimo pieknego slonca ktore zawsze wywyoluje u mnie usmiech....niechce mi sie totalnie nic.....poczekam az maly zasnie i zabiore sie za mycie okien moze to spowoduje ze cos sie w koncu ruszy.....i zacznie sie to krwawienie a w najgorszym wypadku bede miala czyste okna na swieta HA!!!!!


niewiem czy to normalne ale ja wogole nie przejmuje sie tym ze to jajo plodowe jest puste i ze dziecka nie ebdzie najbradziej boje sie tego szpitala....chyba ze mna juz jest cos nie tak??!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

Prawdziwa wiosna dzisiaj zawitała, szkoda, że tylko na jeden dzień!

aaa_aniusia ja nie wątpię w to, że jest złym lekarzem Twój gin! Ale właśnie te moje koleżanki chodziły do dwóch różnych lekarzy i tez z bardzo dobrą opinią, a jednak pomyłki się zdarzają.. zrobisz jak uważasz, ale ja bym jednak zweryfikowała... no nie wiem... powodzenia i trzymam kciuki w każdym bądź razie!

Ojj a u nas dzisiaj bezwietrznie było! Cudowna pogoda! Iza byłą 5 godzin na dworze.. Najpierw spała w wózku 2,5 godz w cieniu, bo na słoneczku byłoby za gorąco, a potem pojechałysmy do mojej bratowej i tam jeszcze 2,5 godzinki dokazywałą z kuzynami... Zjeżdżalnia, piaskownica, autka, traktor z przyczepką, bardzo jej się podobało... 😉

ZDRÓWKA DLA WAS!

MamaMatka oj to masz podobnie jak ja, bo moja sama bawić się też nie chce tylko ciągle coś chce ode mnie, no ale takie uroki rodzicielstwa! Kogo ma wołać? Maskotkę???
Mój mąż akurat pobawi się z Izą, ale tez róznie to bywa... bo nie zawsze ona życzy sobie akurat jego towarzystwa...
Hmm a może mężusiowi nie chciało się wychodzić z domu i powiedział, że woli z synkiem się pobawić? MAm nadzieje, że nie 😉

Jadwiga-roza ojj mi też przydałoby się wziąć za siebie i chyba będę musiała to zrobić! Bo juz patrzeć na siebie nie mogę!

Zaniu no widzisz to uśmiechamy się przy swpich wpisach hi hi dotyczących wyjścia z domu ooo 😉
Mnie się wydaje, że przynajmniej jak bez córci to wybawicie się i odpoczniecie, no i spędzicie troszkę czasu tylko we dwoje bez dzidzi, a to tez dobrze 😉

No nic idę kapać córkę.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam i ja. Ja dzis byłam od 11 do 14 u przyjaciółki na plotkach, a chłopaki radzili sobie sami...świetnie im poszło 🙂 No i byliśmy po południu właśnie na rowerku...jejku Oskar zachwycony, uśmiech mu z buzi nie schodził 🙂
My mamy ten i jesteśmy póki co zadowoleni...tez ma podpórkę na nóżki , która się rozkłada, ale jeszcze do niej nie dosięga, więc nie wiem Lala89 czy i Twoja Majcia dosięgnie?
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...

Jutro wybieramy się do MOPSu zapytać czy w ogóle mamy szansę starać się o jakieś dodatki na dziecko, skoro oboje nie pracujemy.

Aaa-aniusia przykro, że jajo płodowe puste...a Twoje nastawienie może wynika z tego, że nie byliście gotowi na drugie dziecko jeszcze???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
yen - u nas pomoc daje miasto wszystkim tym, których zarobki nie przekraczają 500złotych na osobę, ale w przypadku, gdy żadne z rodziców nie pracuje, to by chyba było jakoś inaczej brane pod uwagę
warto pytać, skoro można skorzystać

mcDusia - 5 godzin na dworze! wow! super! oby było więcej takich okazji

aaa_aniusiu - zdrówka życzę i Tobie i Maksiowi, nie dołuj się tym szpitalem, z tego, co ja wiem o tym zabiegu, to nie jest wcale takie straszne, jak brzmi :*

Zaniu - ale bryka, wow! 😁 najważniejsze, że Emilce bardzo się podoba i lubi w nim jeździć

jadwiga-roza - ja też nie mam formy, także nie jesteś sama, ale jakoś nie wyobrażam sobie, że miałabym coś robić w tym kierunku, żeby to zmienić, bo niby kiedy? 😁

MamoMatka - synuś coraz więcej się komunikuje, super 😁 i to liczenie paluszków - nieźle nieźle 🙂

Cherry - ja również uważam, że chłopak wygląda śmiesznie w takim rowerku cukierku; a Kacperek ma dzisiaj 15 🙂
gratulacje dla NIego 🙂

lala - Majusia rośnie jako godna następczyni mamusi - perfekcyjnej Pani domu 🙂 i słusznie 😁 hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...