Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Yen sto lat!!!!!! (jeszcze zdążyłam 🙂 ). I dla Oskarka buziaczek w czółko!
A ta sąsiadka niezła że tak zareagowała... między innymi dlatego nie wyobrażam sobie mieszkania w bloku.

Lala no miałaś długaśne już te włoski. Moja szwagierka właśnie wczoraj obcięła tak jak ty. Dawno nie miała takich krótkich ale jej to pasuje nawet. A ty się nie załamuj urosną szybciutko. To zdjęcie jest takie trochę niewyraźne z daleka, i włosy wydają się takie płaskie. Ale też uważam że jesteś śliczną dziewczyną i ta fryzura wcale nie odjęła Ci urody. A Marcin co na to? Ważne że da się włoski związać. A co to jest ten jantar? Ja piję tabletki Biotebal ale jakoś nie widzę większej poprawy. No może trochę mniej włosów mi wypada. Ciut, ciut...

Anabelle wreszcie wróciłaś!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam z wieczora. Postaram się choć w części narobić to co wcześniej naskrobałyście…

Lala bardzo fajny domek kupiłaś Mai. Widziałam zdjęcia na fb i bardzo mi się podoba, musi mieć niezłą frajdę. Pokoik piękny, w sam raz dla małej księżniczki.

Zania jestem jestem po kilkudniowej nieobecnosci a wydawało mi się jakby mnie z pół roku nie było. Zdolna jest Emilka, naprawdę chylę czoła. My dopiero zmierzamy się z nocnikowaniem.
Piękne te koty co wyszyłaś. Naprawdę 

McDusia zazdroszczę tego dużego domu, u nas niestety taki namiocik by się nie zmieścił  a chciałabym, bo na pewno wielką frajdę miałby Mikołaj. Izunia ma zapewne frajdę.
Masz rację, że która kobieta się przyzna naprawdę do wagi. Zresztą ja sama od 3 dni na diecie i już waga ciut drgnęła. Z czego się cieszę. W sobotę na imprezkę idziemy i chciałabym aby choć 2 kg było mniej. Lżej się czuję i taka jakaś bardziej rzeźka, choć troszkę głodna hihi ale cos za cos.

Yen czasem każdemu rodzicowi potrzebna jest chwilka oddechu, uważam, że powinni sami zaproponować zaopiekowanie się dzieckiem a Wam dac czas na odreagowanie. Głupio wyszło, bo umawialiście się inaczej z dziadkami ale czasu się nie wróci.
Rzeczywiscie 77zł to zawrotna sumka, nie wiadomo na co wydać.. ehh państwo Ci tak pomoże…jak czekasz na ich pomoc to można osiwieć.
Ale Ci sąsiadka pocisnęła. Co za cipa!!! Nie powiem, bo chyba bym ją opier*** liła jakby mi cos takiego zasugerowała. Ja mam za sąsiadów w większości moherowe babcie, ale wręcz przeciwnie mówią, że wcale dziecka nie słychać i wręcz były zdziwione i pytały czy kiedykolwiek synek płacze. A płakał wiele razy, wiadomo jak małe dziecko sygnalizował że cos chce. Ale taki babcie pewnie ciut przygłuche i pewnie za to nic nie słyszały heheh

Chery to smutne co napisałaś, że człowiek często gubi prawdziwy sens bycia rodzicem..nie najważniejsze są zabawki ale rodzic przyjaciel. My możemy wyciągnąć wnioski na podstawie zachowań naszych rodziców i starać się być jak najlepszą mamą i tatą. Wiadomo, jesteśmy ludźmi i każdy z nas popełnia błędy..
Ja swojemu synkowi bardzo często mówię, że go kocham i często się przytulamy i wygłupiamy. Zresztą on sam jest taką przylepką.

McDusia o właśnie czytam że Wy takie dusze romantyczne jesteście z mężusiem. Jakże to miłe, takie drobne gesty miłości.

Lala i jak znalazł się ten portfel?
Lala piękna kołderka. Zdolniacha z Ciebie.
Lala oj dzieci potrafią człowieka zażyć, że czasem nie wiadomo co odpowiedzieć, czy się śmiać czy być poważny. Heheheh ale śmieszna sytuacja.
Ja kiedyś widziałam młodszego braciszka mojej koleżanki jak się uderzył i mówi:” Kulcze jakbym był stalszy to bym zaklął” miał wtedy 4 latka i strasznie zabawnie to wy glądało.
Fryzurka ładna  nie martw się włoski szybko odrosną. Wiem, mnie też wkurza, że jak mówię aby sciac 3 cm z długości i widzę że to podcięcie równa się – 6 to się wkurzam, dlatego mam swoją fryzjerkę, która idealnie rozumie jednostki miary i aktualnie rozumiemy się bez slów. Myslę, że teraz przyzywasz szok bo z długich włosków masz średniej długości ale za pare dni przyzwyczaisz się do nowej fryzurki a i włoski odżyją.
Lala czy ja cos przeoczyłam w ciązy jestes?

Yen 100 latek kochana żyj w szczęści, zdrowiu i miłości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aniu rozumiem, że się denerwujesz. Jednego czego nie rozumiem, czemu Twoja mama i m tego nie rozumieją. Jesteś twardą babką, będzie ciężko ale dasz radę. Znieczulenie będzie, więc nic nie będziesz czuła. A obudzisz się na pewno, nawet niech Ci głupoty nie chodzą po głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂 my dzisiaj na nogach od 6:30 🤔 moje dziecko ostatnio tak wstaje albo i wcześniej. Ledwo na oczy patrzę. Chyba czas się do tego przyzwyczaić bo nie widzę aby mu po minęło. Eh 😎 pamiętam czasy kiedy spaliśmy do 9ej 😜
Jaki mnie z rana atak kichania wziął to chyba nigdy tyle razy nie kinęłam pod rząd, chyba ze 20 razy 🤪
Właśnie popijam kawkę ale za uchem mi już moja maruda marudzi 😉muszę zmykać.
Życzę miłego dnia.
Do zobaczenia wkrótce.

********************************

Jest godzina prawie 11 a tu takie pustki?? Gdzie jesteście??? Moje dziecko usnęło przed chwilką a ja mam czas na porządki w szafie i muszę się sama do porządku bo jeszcze się nawet nie miałam czasu uczesać ☺️
Przywołuje Was !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
yen - spóźnione, ale jak najszczersze życzenia, niech to Wasze życie się pięknie, na nowo, poukłada!

lala - kochana - nie przejmuj się, włosy tak szybko rosną! a taka zmiana na wiosnę - też dobra!

Anabelle - dobrze, że już zdrowiejecie, Maksio niestety ciągle okropnie kaszle i mokro pod noskiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie.. ja już się pogodziłam że wyglądam jak postacie z klocków lego :/ no cóż

Mam zdjęcia kompleciku do wózka, dzisiaj skończyłam podusie.
Oczywiście modelka zaraz się znalazła!!

🙂

Anabelle dobrze że jesteś 🙂 i nieee nie jestem w ciążky 🤪 dlaczego tam pomyślałaś?





🙂
ja ece do biedronki po koperek i smietane bo dzis na obiadek ziemniaczki i jajka w sosie koperkowym!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Od razu mi lepiej jak przeczytałam wasze posty i uśmiech na gębule wskoczył.. Po pierwsze Anabell i jej określenie sąsiadki Yen, prosto z mostu „co za cip..” 😁
Po drugie lala i jej fryzura jak z klocków lego.. 😁

Shelby a ta paka ze słoiczkami jest od Gerbera czy może z tego streetcom? Ja nie wysłałam pocztą zgody i nic nie testuję. Jakoś chciałam ale mi nie wyszło, wiecznie zapominam o tym.

Lala zrobiłaś śliczny prezencik bratowej.. a dużo kosztował Cię materiał? Dostajesz ode mnie brawko!

Zamieszczam Wam filmik jak moja Emilka mówi. To jest tylko mała część ale się nie dało więcej, bo jak widzi aparat to od razu strajkuje i chce go wziąć do ręki! Marudziła trochę ale coś tam udało mi się nagrać. A pytanie "co jest na polu?" dedykujemy McDusi 😉 😜
http://www.youtube.com/watch?v=UQM2Zxv9EO4&feature=youtu.be
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Osz w morde!!! Zaniu ile Emi mówi 🤪 🤪 🤪 Jestem w szoku!!! Oskar też mówi ślicznie tata i mama, pić, koko i hau...ale nie aż tyle co twoja Emilka!!! Bosko!!! Widzisz,Emi może i później zaczęła chodzić...ale za to jak mówi!!! Widzę przepaść między nią i Oskarem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabelle01 napisał(a):

Ja kiedyś widziałam młodszego braciszka mojej koleżanki jak się uderzył i mówi:” Kulcze jakbym był stalszy to bym zaklął” miał wtedy 4 latka i strasznie zabawnie to wy glądało.


Przypomniało mi się jak synek mojej siostry mając 4 lata odpowiedział swojemu tacie. Mój szwagier coś na niego krzyczał, że biega i rozrabia, w końcu krzyknął : Dawid! Jak się nie uspokoisz to ci zaraz wpierdole!" (swoją drogą nie popieram tego jak on się się odnosi do dzieci ale to inna historia) Dawid usiadł. Siedzi, siedzi, patrzy na swojego tate dłuższą chwilę i mówi "Tato.... teraz jesce jestem mały, ale jak będę duzy, to tak ci wpierdolę...." Nas wszystkich zatkało, śmiać nam się chciało bo to było na imieninach mojej mamy, szwagier zrobił się czerwony i nic nie odpowiedział. Hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zaniu mega brawo dla Emilki!! WOW!

Powiem tak, wykorzystałam materiału mało.. Za materiał płaciłam 40zł (150cm X3m, ) Do tego wypełnienie 9,99 (2mX1,5m) a biały materiał to pościel kupiona w ikei jako że nigdzie nie było białego materiału i za nią zapłąciłam 12zł za 150X2m plus poszewka na poduche. Także materiału zeszło mi na to mało bo kołderka ma 100x70 a podusia 35X30 Wystarczy jeszcze może na takie 2 kompleciki 🙂 Czyli gdzieś około 21zł no plus nici.. to jakieś 25zł.

Teraz lece Maja śpi a ja ide uszyć podusie dla Julci z Clifordem!!! 🙂

Obiad się pyrka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zania-----emilka wymiata!!!!1 ona jest nie dosc ze przesliczna to jeszcza jaka madra!!!!!!

lala---posciel super chyba zloze u ciebie zamowienie wysle ci wszytsko co potzrebne co ty na to?? oczywiscie zaplace ile trzeba ???!!!!

maly spal od qq do 14 ale specjalnie go przetrzymalam zeby spal juz raz dziennie wczoraj mi tak spal i po 19 ladnie sam zasnal bez marudzenia zobaczymy jak bedzie dzis....ocywiscie im blizej wieczora tym serce mi szybciej wali ....jeszcze pada snieg....

musze zrobic dokladna liste na jutro dla mamy zeby wiedziala co keidy i jak dla maskia oczywiscie spakowac go jakies zabawki jedzenie ubranka w razie gdyby sie oblal albo cos no i wogole ...... szok ejden dzien a pakuje go ddo torby hehe:] tak to z dziecmi

chcialam zeby mama przyjechala do mnie no ale ona woli u sioebie wiec w sumie moze dobrzetam jest moj piesek wiec amksiu bedzie mial frahde no i nad zalew ktory jest piekny moze pojda na spacer jak bedzie w miare pogoda.....a pozatym blizej ze szpiatala wiec hehe ja sie usmiecham!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yen no skoro nie chcecie więcej dzieci to faktycznie nie masz co kolekcjonować ciuszków po Oskarku 😉 Ja akurat chce mieć jeszcze jedno, więc zostawiam, bo większośc wygląda jak nowa... a ciuszki są takie drogie.. 😞 Poza tym mam młodszą siostrę więc jak nie mi to jej posłużą.. 😉
Pakuję w kartony i na strych wynoszę 😉

aaa_aniusia ja często takie kwoty zostawiam w sklepie, zwłaszcza jak kupujuę chemię... tu proszek, tam płyn do białego, do kolorowego, do czarnego, do płukania, sól do zmywarki, tabletki do zmywarki, płyn do naczyń, szamopon, odżywka, pasta do zębów, płyny do mycia i już wychodzi zawrotna kwota..
u rzeźnika też kawałek wołowinki, cielęcinki, karkówka, coś do chleba i 200 szczuplejsza... no ale raz na jakiś czas takie zakupy więc tragedii nie ma 😉

Ojj tak człowiek do wygód się przyzwyczaja 😉

Będzie dobrze! Nie martw się!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaniu ojj szkoda, że akurat na takiej imprezie musiała Cię rozboleć głowa! Najważniejsze jednak, że wróciłaś zadowolona! 😉
Super, że Emilka tak się rozchodziła! Izunia od wczoraj tez podejmuje próby i zaczyna sama chodzić...
Śliczne kocurki!

Yen śliczne to Wasze szczęście!

Lala podziwiam, że chcesz 3 dzieci.. dzisiaj mało kto na taką ilośc się decyduje.. 😞

Chciałam coś napisać, przyszła Izunia z płaczem i koniec pisania.. ba nawet nie pa miętam co to miałam napisać... 😞

Oki już jestem...


Lala śliczna kołderka! I ta kokardeczka i falbanusia 😉

Co do bałaganu to już tak jest, że on sam praktycznie stale się robi 😉

Ojj zapewne nieraz usłyszymuy zabawne stwierdzenie naszych dzieci... i to w odpowiedniej chwili!!!

Aż się wierzyć nie chce, że takie małe dziewczynki, a już takie słowa znały i wiedziały kiedy zastosować!

Ja oglądałam pogodę aż do 23 marca i wiosny nie widać...

I jak fryzjera znalazłaś?

Anabelle no w końcu! Ale tych 3 godzin snu to aż zazdroszczę! Moja po godzinie teraz śpi w dzień.. 😞

Yen wiesz niby dobrze, że sąsiedzi reagują no ale bez przesady! Wcale się nie zdziwię jak naślą MOPS na Was, żeby skontrolować... ech...
Zdrówka dla Ciebie!

Lala witam w klubie! Ja też z tak długich włsoów w sobotę ciachnęłam na krótkie, ale ja kitusię jeszcze taką na 2 cm dam radę zrobić 😉 no dobra częśc włosów na 1 cm, częśc na 2 a część nawet na 5 cm 😉 plus opaska na górze 😉
jutro umyje włosy i ułoże sobie to pstryknę fotkę 😉 wstawię pewnie na fb bo tu nie umiem zdjęć wstawiać...

O już widzę jak wyglądasz.. ja mam tył ciutkę dłuższy i pocieniowany!
Ale bardzo łądnie wyglądasz w nowej fryzurce!

Nie martw się włosy rzecz nabyta! Odrosną! 😉 Najgosze to układanie!

Yen wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Oskarka!
A może właśnie napij się malibu i może Ci przejdzie!

Anabelle 6:30 wspólczuję! Moja na szczęście godzinę później się budzi 😉

aaa_aniusia a u nas dzisiaj piękny słoneczny dzień był!

Shelby a co to za akcja???? mów nam tutaj szybciutko!
też chcę taką pakę 😉

Lala piękny komplecik!

Zania oo to ja na ten streetcom czy jak to się zwie też miałam się rejestrować kiedyś i zapomniałam i do dzisiaj nie wysłałam...

Dziękuję za dedykację 😉 zaraz filmik obejrzę 😉

Jejku, ale Emilka jest zdolniacha! Gratuluję córki! Tak wiele słów już umie! No i liczenie! BRAWO! Masz oklaski dla córki i dla Ciebie zdolna mamusiu! W końcu to Ty nauczyłas córeczke tego wszystkiego!

Yen nie martw się i Oskarek za chwilkębędzie umiał tyle mówić i liczyć..

Zania fajna ta historyjka.. oj tak ja tez nie popieram takich słów i takiego zachowania wobec dzieci! Ale historyjka smieszna!

lala jak tam podusia z Clifordem??? Uszyta??? 😉

aaa_aniusia a jaka to godzina qq?? 😉

Ojj tak spakoanie dziecka na cąły dzień to w sumie prawie tyle samo co na 3 dni lub tydzień! 😉

No nic nadrobiłąm zaległości 😉
a teraz idziemy kapać małą roszpunkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby biedny Maksio ciągle go coś gnębią te wstrętne wirusy. Ucałuj go ode mnie 😘 😘 😘

Lala chyba coś pokręciłam z tą ciążą – sorki ☺️. A Ty laska nie przesadzaj, że wyglądasz jak ludzik z lego. Bardzo ładnie wyglądasz w nowej fryzurce 🙂, zawsze to jakaś odmiana. Wiem, że chciałaś troszkę dłuższe włoski a fryzjerka zbytnio rozbujała się ze swoją fantazją ale nie martw się, obcięcie włosów to nie żadna nieodwracalna zmiana 😉. Miałaś wcześniej długie a teraz odżyją, wzmocnią się i odrosną w mig, zobaczysz sama. Ja osobiście nie lubię włosów prosto od fryzjera, takie wyczesane, ułożone przez kogoś, nalakierowane. Ja zawsze po przyjściu od fryzjera myję włoski i układam po swojemu. A najlepiej fryzurka i włosy mi się układają pare dni po obcięciu. Wiec uszy do góry. Śliczna z Ciebie dziewczyna wiec w każdej fryzurce byłoby Ci ślicznie, nawet na łyso 😉
Masz ode mnie oklask za tak piękne wykonanie kompleciku 😉po prostu cudo.

Zania jeszcze raz powiem, że jestem zachwycona słownictwem Emilki. Ona wymiata!! Pod względem mówienie bije mojego skrzata na głowę!!!
Ja już taka jestem, że walę prosto z mostu. Dla mnie ta sąsiadka to jakaś nadgorliwa, szukająca wrażeń wstrętna ***i tu pozostawię niedomówienie.
Co do wyrażeń szwagra, to przegiął pałke, że się tak wyraża do dziecka. Pomijając to, kochana Twój siostrzeniec to niezły kozak, że tak umiał odpowiedzieć ojcu. Reakcja dziecka na takim samym poziomie jak wypowiedz ojca. Sytuacja śmieszna ale nie wiadomo rzeczywiście czy śmiać się czy płakać. Bo gdyby mój mąż się tak odezwał to osobiście bym mu wpierdo****

Ania_anusiaawiadomo niby Maksiu jedzie na jeden dzień ale a to zupka, a to kaszka a to butelki, niekapek, piżamka, ubranko itd…i torba podróżna pełna. Mam nadzieję, że sama się sprawa wyjaśni i obejdzie się bez zabiegu. Oby..Będzie dobrze 🙂.

McDusia oj tak zakupy kosztują, niby parę rzeczy w koszyku a tu nagle 2 stówki jak nic w plecy. Pensje nie rosną a ceny i owszem. Nic się na to nie poradzi..ot, po prostu życie. Najlepiej jest, jak się jest dzieckiem, człowiek nie myśli o rachunkach, zakupach tylko żyje beztrosko. Dorosłość daje wolność, tylko cóż to za wolność, jak w portfelu echo niesie 🤔.
Bardzo chcę Cię zobaczyć w nowej fryzurce 🙂.

I tak, dziewczyny obcinają włosy a ja zapuszczam. Z niecierpliwością czekam, aż mi przyjdzie kasa zwrot podatku to i ja sobie fryzurkę strzelę, w planach mam też zamówić zestaw do manikiuru hybrydowego ( zbieram się z tym już od roku ale zawsze wypadają jakieś ważniejsze wydatki, mamusia i jej potrzeby spadają na szary koniec:dry 🙂.
Mam jeszcze do Was pytanie, jakie polecacie zabawki edukacyjne. Chcę synkowi coś kupić ale nie mam koncepcji. Póki co to on całymi dniami bawi się samochodami i piłeczkami. Chcę coś co rozwijało by dziecko manualnie i ćwiczyło kreatywność.
I o co chodzi z tym konkursem Do-Re-Mi? Kto mnie oświeci??? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabelle no własnie masz rację! Ceny rosną, apensje nie! Ba nawet jakby malały czasami się czuję.. bo jak pomyślę ile można było kupić kilka lat za swoją pensję, a teraz.. to az się włos na głowie jeży!!!
Jedynie dzieci mają beztroskie dzieciństwo, a i czasami nie potrafią zrozumieć, że rodzice czegoś nie kupią, bo nie mają pieniążków... 😞
Jutro zrobię zdjęcie to się pokażę 😉
Mówisz, że inwestujesz w hybrydę? Hmm.. a ja jakoś nei lubię mieć nic sztucznego na sobie, nawet pazurów... jedynie co maluję je sobie lakierem i to najczęściej jeszcze bezbarwnym.. rzadko kiedy na czerwono 😉

Ja też bym chiała wiedziec o co chodzi z tym konkursem DO-RE-MI....

Co do zabawek to nie pomogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDusia ja za cholerę nie umiem zapuścić paznokci, ponieważ gdy mam co nie bądź dłuższe, to zaraz się łamią. Więc chciałam sprawdzić czy ten lakier hybrydowy ich lepiej nie utwardzi i chciałabym je zapuścić na ciut dłuższe ni mam aktualnie ( krótkie pałki). Ja preferuje blade róże, beże, frencz, również bezbarwny lakier, delikatne wzory. Lubię mieć zadbane dłonie i paznokcie.
Mój mąż nie cierpi czerwonych paznokci 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabelle - a mój lubi kolorowe paznokcie, a tak szczerze, to raczej mu obojętne co mam, a czego nie mam na paznokciach 😁 powie: o masz pomalowane i tyle 😁

Zaniu - to nie ze streetcomu, tylko z babyonline

aaa_aniusiu - trzymam kciuki za jutro, dobrze, że Twoja mama zajmie się Maksiem, a Ty masz kogoś, kto zajmie się Tobą?

McDusia - śliczna fryzurka i wcale nie męska, a na Twoją też czekam z utęsknieniem
a moja akcja to takie oto coś:
http://babyonline.pl/doremi.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby gratulacje!! Tylko 2000 zestawów do testowania i akurat padło na Ciebie 🙂 Super, mam nadzieję że Maksiowi zasmakuje zawartość paczki.

Dzięki dziewczyny to miłe że tak chwalicie Emilkę. Dla mnie to było nic niezwykłego bo od dawna tak ładnie mówi i jeszcze wiele innych rzeczy.

Aniu powodzenia jutro! Bądź dzielna i myśl pozytywnie!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...