Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Shelby szkoda że już po czasie, aby się zapisać, bo byłabym chętna 🙂 na testowanie. No ale mówi się trudno..
Faceci patrzą ogólnie na całokształt a kobiety wyłapują szczegóły. Mój to ja mam na czerwono to jęczy że u rzeźnika byłam, mnie nie jest dobrze w takich kolorach, lepiej w jasnych. Nie pamietam bo strasznie dawno mialam czerwone paznokcie, chyba troszki jemu na złośc...hihi

zmykam moje kochane bo padam na mordkę. Jutro zapewne moje dziecko zadba o poranną pobudkę, bo kto rano wstaje temu Pan Bóg daje. Dobrano cpapap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niewiem co ma napisać...

jestem bez siły.... wyssanan... mój mózg móżdzek, mózgowie ciężko już przedzie.... i nic nie widzę ....

Zania kochanie jestemm w szoku - włączałam aż mężowi !!! No brawa dla Emilki brawa 🤪 🤪 🤪

U nas nic ciekawego, no oprócz tego że przemeblowalismy sypialnie a mąż wymaga ode mnie sklonowania!!! Dzizas ! Wysiadam !!!

Aż dzis się zryczałam !! tak Tak dobrze czytacie nawet mi się to zadrza!!! Chce nauczyć Kacpra samodzielnego zasypiania. ... Dzis był pierwszy dzień (wiem wiem że póżno) i było bardzo cięzko. Zazwyczał Młodego kapiemy około 19.30 ale z naszej winy i ze złych przyzwyczajeni dancował sobie jeszcze przed tv i dopieromokoło 21.30 usypiało się go w wózku przemierzając kilometry w 50 m mieszkaniu!!! tak tak dobrze czytacie az tak zle nawyki u nas sa. Efekt taki ze zarz po kapaniu wyladowałam z nim u niego w pokoju i zaczął się lament i zwantura przerywana gagaceniem... Trawalo to prawie 2 h ... juz bylismy bliscy sukcesu ale wkroczył do akcji mój mąż który opierdolił mnie za nowe metody usyiania ikrzyk dziecka!!! Mówię Wam ale się źle poczułam !!! Aż się zryczłam!!!

Przeciez ja ty;ko chce by Młody zaczął zasypiac sam. Bez cermeonialnego obwozu po mieszkaniu - przeciez nie po to kupiłam wózek za 700 zł !!!

Dobra narzekam ehhhhhhhhhhhh i chyba musze sama sobie dac rade jak zwykle ze swoimi narzekaniami.

Wanilia potrzebuje się wygadać ---- moe wpaść jutro na kawkę???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiola masz racje! Inaczej go nie nauczysz! Przynajmniej tak mi się wydaje!
A faceci.. Boże czasem sobie myśle '' co ty człowieku wiesz jak cały dzień cie nie ma''
Mimo że mi pomaga no ale.. Kiedys próbowałam robić wszystko sama.. Wiecie mąż pracuje to ja będe wstawać w nocy żeby on się wyspał, podwieczorek też dam Majusi bo on po pracy, kolacje też. No na kąpiel wołałam mojego żeby posiedział z nami i spędził czas ( podczas całego popołudnia bawił się tez z Mają, nie chodzi o to że siadł z pilotem na kanapie i takie tam, spędzał z nią też czzas) Po kolacji ja sprzatałam!!!
Chciałam być taką idealną żoną 🙂 I wiecie ile to potrwało może z tydzień , no dwa! Wysiadłam najnormalniej. O 21 byłam juz tak padnięta, a w domu oczywiście bałagan! Do tego codzienne czynności jak pranie sprzątanie (wiecie że tu mam obsesje, a nie oszukujmy się na 130m jest co robić! no 100 bo jeden pokój jest nieużywalny ale okno np trzeba w nim umyć)
Doszło do tego że go tak rozpieściłam że w domu nie robił kompletnie nic! Nawet naczyń nie mył po sobie! Jedynym obowiązkiem było wynoszenie śmieci co prowadziło do tego że kubeł ze śmieciami był pełny a obok pięć reklamówek śmieci - ale nie wynosiłam bo to był jego obowiązek!!! Aż się wkurzyłam któregoś dnia nawrzeszczałam że nie jestem sprzątaczką i że jak chce to niech znajdzie sobie hotel bo dom hotelem nie jest i służba w nim nie sprząta!
Potem wszystko musiałam mu mówić co ma robić - jak dziecku ''weż śmieci'' ''pozmywaj'' ''umyj dziecko''
Efekt taki że jeśli Maja budzi się w nocy to wstajemy razem i chodzimy raz ja raz on (Maja zazwyczaj marudzi przy ząbkowaniu inaczej śpi ładnie). Dziecko to on kapie . Kosz jest zawsze wyniesiony - no prawie 😉 Zmywa po sobie. Potrafi zrobić kolacje , I wgl teraz mi pomaga. W weekendy robi obiady i tak sobie żyjemy. Macierzyństwo to nie tylko zabawy z dzieckiem i spacerki do piasku/!! To wychowanie dziecka, karmienie, mycię pielęgnowanie ale też dbanie o warunki w jakich przebywa!! Dziecko powinno mieć czystko w domu i żyć w dobrej atmosferze. A sorry nie zajade się dlatego bo mój mąz pracuje! Bo czasem chętnie bym wróciła do pracy i domowe obowiązki podzieliła na pół. Czasem jak wiem że miał ciężki dzień to odpuszczam - nie jestem też katem 😉 Ale Maja to nie tylko moje dziecko a Ojcostwo nie zaczyna i kończy się na chwili zabawy po pracy? Jeżeli mam zły tok myślenia to mnie oświećcie bo może faktycznie źle robię?

tak mnie wzięło na takie wywody jak przeczytałam Twój pościk Wiola 🙂 Czasem też się porycze bez powodów nawet - baby! Ale tu masz słuszność! U nas na początku lulalismy Maje ale potem jakoś samo przeszło. No i później nie było problemu z zasypianiem w dużym łóżku i w swoim pokoju! U nas też złe nawyki.. Maja chodzi spac jak jest zmęczona inaczej nie da rady czasem nawet o 22! Aspi raz dziennie po godzince najczęściej! Chce wprowadzić stałe pory kąpieli (bo u nas to huśtawka od 19-21) i może wtedy się nauczy że po kąpieli idziemy spać. Chociaż teraz kąpiemy ją jak widzimy że ma już powoli dość żeby właśnie zaraz po kąpieli ładnie zasnęła. No ale jak będzie starsza to będzie ciężko jej to zmieniać więc wole teraz 🙂

O gagatek wstał!! Będe póżniej! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oooo matko, jeśli kto rano wstaje, temu...
to u mnie chyba "temu chce się spać" 😁 u nas ostatnio pobudka między 5-6 litości!!! 😁

Cherry i lala - kocham Was i całuję mocno
doskonale Was rozumiem, a u mnie jeszcze jest mamusia, która ciągle na coś jęczy i ojciec, który często zachowuje się, jakbyśmy mu przeszkadzali 🙂
także mocno Was przytulam i ślę jak najcieplejsze moje myśli

Cherry - ja zapraszam na kawę, ale pewnie do mnie za daleko, co? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby napisał(a):
jak tam Wasze rabaty w programie rossnę?
mój osiągnął właśnie 5%, obiecali mi też jakiś prezent, niedługo się dowiem, co to
któraś z Was już dostała coś takiego?


hehe ja mam już 6% aq prezent to gazeta 😁 😁 😁 ale jest w niej kilka ciekawych artykułów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry u nas też nie jest idealnie... a więc wieczorem po kąpieli Emilka zasypia u mnie w łóżku, leżymy sobie głaskamy się nawzajem i sama zasypia. Zazwyczaj jest to godzina 21-22. Potem przenoszę ją do łóżeczka. No a w nocy, albo nad ranem jak się obudzi zabieram ją do siebie i znów zasypia od razu wystarczy że wie że jestem obok i tak sobie śpimy przeważnie do 8 rano.
W ciągu dnia ma jedną drzemkę iiiii najczęściej jak już jest zmęczona bierze komórkę do ręki, włączam jej jej ulubione piosenki (ostatnio Weekend Ona tańczy dla mnie- tak tak musiałam to ściągnąć bo jak tylko to słyszy to krzyczy oooo oooo ooo ooo tak jak ten pan śpiewa 😉 ) i tańczymy. Przeważnie po drugiej piosence zasypia u mnie na rękach kładę ją do łóżeczka i śpi 2 godzinki. Więc do samodzielnego zasypiania u nas daleko. Zawsze podziwiałam Maksia Aniusi jak pisała że włożyła go do łóżeczka i widzi że już zasypia... u nas to by nie przeszło.

Shelby ja mam dopiero 4% rabat w Rossmanie, nie zawsze uda mi się wybrać do niego co dwa tygodnie dlatego nie rośnie. A prezentu nikt nam nie obiecywał... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabelle a ja właśnie nie mam problemu z ich zapuszczeniem! Rosną jak głupie i muszę często skracać, bo aż za długie.. a takich też nie lubię! Ja nawet do ślubu nie miałam tipsów tylko swoje 😉

Właśnie Iza przyszła mi na kolanka i pokazała paluszkiem na Amaretto - bombonierkę od męża na Dzień Kobiet i się właśnie rozkoszujemy czekoladkami 😉 sa sa sa

Jedną ręką piszę, więc sorka za błędy i btrak pl liter...

Mojemu mążowi też obojętne co ja mam na pazurach.. 😉
Mój jest zakochany w skórze i jak mam coś skórzanego na sobie to bardzo go to pociąga za to.. heh nawet rękawiczki.. 😉

Aniu trzymam kciuki! Będzie dobrze zobaczysz!

Shelby gratuluję i powodzenia byś została 1 z 10! no i smacznego! Daj znać czy warto te sosiki kupic...

Cherry ja pamiętam jak Iza miała jakoś pól roku jak zaczęłam uczyć ją samodzielnego zasypiania... bo też byłam wkurzona, bo ile można jeździć po podwórzu? Jeździłam od domu do bramy i z powrotem i tak wkółko przez pól godzinki!!! A Iza nadak nie spała! A ja miałam dużo do zrobienia i powiedzialam dość! POszłam do domu, położyłam do łóżeczka, wyszłam a Iza za 2 minuty spała! Akurat to był zbieg okoliczności! Ale od tego się zaczęło! POtem juz zawsze kłądłam, dawałam na leżaco herbatkę, włączałam karuzelkę i głaskając po główce jakąś chwilę i potem wychodziłam.. jak zaczynała płakać to wracałam i znów ją głaskałam, dałam buziaka i wychodziłam... ale zazwyczaj przy butli już miała dość i jak tylko kończyła pić, chwytała kołderkę i naciągałą sobie na głowę (ona tak spi) i przekręcała się na bok i zasypiała...

Powodzenia w nauce zasypiania! A mężem się nie przejmuj!!! Bo to nie On się męczy z synkiem tylko TY!

Lala w zupełności się z Tobą zgadzam! Mąż jest też mężem i ojcem! I nie tylko mężem w łóżku ale i w życiu codziennym musi być! Małżeństwo opiera się na partnerstwie a nie na tym, że jedno jest sługa drugiego!

My Ize kąpiemy zawsze po 19, tak by przed 20 była już sama w swoim łżóeczku i spała lub chociaz zasypiała, a my żebyśmy mogli sobie razem z mężem pijąc herbatkę lub coś mocniejszego obejrzeć "Na Wspólnej"...

Wspólczuję tym, co maja pobudkę o 5-6! Iza śpi do 7:30 zazwyczaj, ale dzsiaj coś sie obudziła o 5:30 jak mąz wstawał i mói moge dać Ci ją do łżóka, a ja móię to daj... tyle, że jak ona idzie do nas do łżóka to już nie zasnie bo wtedy che się bawić! No i wyjątkowow dzisiaj też nie spałam od 6... bo niby tam mówiłam jej, że śpimy i kładła główke na poduszke, ale zaraz i tak się podnosiła... 😞 tyle razy mówiłam męzowi, że nie ma rano dawać Jej mi do łóżka, bo w łżóeczku to ona jeszcze zaśnie i sobie pospi, a w łżóku już nie... no ale... można mówić...

Shelby ja sporadycznie i to bardzo sporadycznie robię zakupy w rossmanie... więc na jakies rabaty nie licze.. 😞

aaagata he he uśmiałąm się z tej gazety.. ale ja też jakąs dostaję do domu.. z Rossmanna 😉
a właśnie ostatnio coś zaniedbali.. 😞

No nic zmykam dac zupkę Izuni.. dzisiaj musze jakies drugie danie wymyslić proste i szybkie bo od 13:30 będę miałą dodatkowow Majkę 😉
Brat z bratową chcielkiby zrezygnowac z przedszkola, bo Maja nie chce już tam chodzić i do mnie przywozić małą.. no ale sam anei wiem czy siuę zdecydować.. fakt mówili, że ta kasę co płąca za przedszkole by mi dawali.. więc każdy grosz by się przydał... no ale...









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam. Była dziś u mnie przyjaciółka, w związku z moimi urodzinami...i w prezencie od niej dostałam między innymi bilet na za tydzień na spektakl "Więzi rodzinne"z Małgorzatą Pieńkowską 🙂 Oczywiście ona ma drugi bilet i idziemy we dwie 🙂 Całkiem oryginalny prezent no nie? Ja się mega cieszę...po ostatnim wyjściu z mamcią na dzień kobiet jestem pozytywnie nastawiona na takie wyjścia 🙂 Biedny małż, znowu zostanie sam z synkiem 😜

My jutro do teściów na obiad...średnio mi się chce...

A właśnie przed chwilą skończyłam oglądać film "Tall man" z Jessicą Biel i powiem, że dość zaskakujący 🙂 No a teraz lulu...nadal kaszlę i gardło boli, ale mamcia załatwiła w aptece antybiotyki i jakby ciut lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yen wracaj nam tu szybciutko do zdrowia! A prezent no noo! Fajny i fajnie że ta przyjaciółka ma bilet dla siebie 🙂 To dobrze świadczy o waszej przyjaźni!

Cherry! To powiedz ile u ciebie m.w ma te oko co? 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁: 😁 to tak jakbym przypadkiem zeza dostała no wiesz 🙂

Ja skończyłam szyć podusie dla Julki z futerkowym Cliffordem

wymusiłam od męża kolacje! Chlebek graham z szyneczką sałatą i jajem ;p


aaa i Yen robiłam ten makaron, a własciwie nie ten a inny makaron ale tak jak w Twoim przepisie 🙂 Nam smakowało (i tajk wiem że magia tkwi w makaronie z aldi ale nie miałąm pomysłu na obiad ) 🙂 Mąż oczywiście z ketchupem bo jakże inaczej! On majonez i ketchup do wszystkiego daje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej

piekna pogoda....sloneczko i wgogle oby juz tak zostalo....
dzis na obiad zupa i koperkowa i mialam robic ziemniaczki z pulpecikami maksiu je uwielbia ale juz nie wyrobilam wiec beda jutro;]

malego polzoylam do lozeczka myslalm ze pojdzie spac ale siedzi juz tam godzine i nie spi do tej pory ohhhhh ciezko widze wieczor....ale poradzimy sobie

jestem zadowolona i juz nie martwie sie nczym...dobrze ze juz po tym szpitalu i wogole nie bylo tragedii ale ...wiadomo lepiej nie powtarzac teraz mam tylko dzwonic za 2-3 tyg po wyniki badan histopatologicznych i z nimi isc do mojego learza i rzy okazji na kontrole wiec super:]

teraz czekam na wiosne i dlugie piekne spacery z moim malym lobuzem;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej

piekna pogoda....sloneczko i wgogle oby juz tak zostalo....
dzis na obiad zupa i koperkowa i mialam robic ziemniaczki z pulpecikami maksiu je uwielbia ale juz nie wyrobilam wiec beda jutro;]

malego polzoylam do lozeczka myslalm ze pojdzie spac ale siedzi juz tam godzine i nie spi do tej pory ohhhhh ciezko widze wieczor....ale poradzimy sobie

jestem zadowolona i juz nie martwie sie nczym...dobrze ze juz po tym szpitalu i wogole nie bylo tragedii ale ...wiadomo lepiej nie powtarzac teraz mam tylko dzwonic za 2-3 tyg po wyniki badan histopatologicznych i z nimi isc do mojego learza i rzy okazji na kontrole wiec super:]

teraz czekam na wiosne i dlugie piekne spacery z moim malym lobuzem;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór (choć u mnie wcale nie dobry 😠 😞

Od kilku dni zbierałam się w sobie aby do Was zajrzeć i dziś jest ten "wielki dzień" Dziewczynom, które złożyły mi życzenia na fb bardzo dziękuję....jak to mówią dziś nastąpiła "zmiana kodu- trójka z przodu 😉 Doczytałam, że Yen Ty też ostatnio miałaś urodziny więc spóźnione życzenia również ode mnie...
Co u nas.....zaczęłam chodzić z kijkami- nordic walking bardzo mi się spodobał i wczoraj byłam na rajdzie 12 km 🙂 było fajnie.....raz w tygodniu chodzę na zajęcia z kijkami i jestem w szoku bo po wycisku jaki daje nam Marcin (to nasz instruktor) miałam zakwasy nawet na pośladkach a dodam, że ja ćwiczę sobie w domu od czasu do czasu 🙂

Zaniu jestem w szoku ile Twoja Emilka mówi, widać, że wyrośnie z niej mądra dziewczynka i jeszcze utalentowana muzycznie 😉

Dominik mówi mało słów, choć buzia mu się ostatnio nie zamyka 😁 śpiewa i gada po swojemu...jak już kiedyś pisałam, nie przejmuję się tym bo każde dziecko rozwija się w swoim tempie i nadejdzie taki dzień, kiedy pewnie będę miała dość gadania mego synka 😉 Na razie nie poszło mu w mowę ale w nogi.....biega jak szalony i odstawia takie akrobacje, że często mam stan przedzawałowy.....wchodzi na krzesła, stolik, z łóżka schodzi głową w dół śmiejąc się z tego jednoczenie (DOminik się chichocze), na koniku staje i buja się bez trzymanki.... na interaktywny stoliczek również się wspina i zazwyczaj na nim siadał ale dziś wstał!!!! ja po prostu czasami nie mam już siły 😮 najgorsze jest, że nie wiem jak mam z nim postępować w sytuacjach, kiedy robi coś złego....mówienie, że "nie wolno" wzbudza w Nim śmiech 😲 dziś wstąpił z Niego diabełek i oboje z mężem nie mieliśmy już siły.....skończyło się na ostrym krzyknięciu na Dominika (przez męża)....reakcją był płacz i 20' histeria ale wydawało się, że zrozumiał, iż nie może wchodzić na parapet i szarpać żaluzji...... wydawało się....po godzinie robił to samo......nie twierdzę, że zawsze jest taki nieznośny ale dziś przeszedł samego siebie....często jest kochanym aniołkiem, którego tylko wszędzie jest pełno ale czasami jest nieznośny 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej

Yen wszystkiego najlepszego! A prezent od kumpeli super! A mąz da sobie radę, spokojnie! I wcale nie taki biedny!
Zdrówka!

Lala śliczna podusia!
My dziisaj u teśció tez na obiedzie byliśmy... a ja z teściem nie gadam, więc wiesz taka sztuczna atmosfera... nie lubię, ale co zrobić?

aaa_aniusia ojj tak ja tez wypatruję wiosny i jakoś ciągle jej nie widać.. 😞 i do 25 marca nie będzie widać wg prognoz.. a szkoda.. 😞

A tak w ogóle to musze przejśc na dietę, bo wiosna tuż tuż a tu fałdki widać... 😉

Agisal no to wytrwałości życzę!

Niestety nasze dzieci i nie tylko nasze mają takie pomysły i będa wchodzić na wszuystko co się da.. trzeba przetrwać i tłumaczyć... ale nie ukrywam, że ja czasami tez krzyknę na Izunię głośniej, bo inaczej nie dociera.. tzn ona słyszy, wie, rozumie, ale nie słucha! Dopiero jak głośniej powiem czy krzyknę to przestanie... czasmai się rozpłacze przy tym, ale wtedy po chwili ja przytulam, mówię "nie wolno" a ona od razu się do mnie przytula i daje buziaka.. tak jakby przepraszała na sój sposób za swoje zachowanie... no tak mi się wydaje...

Wieje u nas dzisiaj strasznie!

Byłam dzisiaj pierwszy raz w sowim życiu w IKEI. Chciałam kupić lampy do domu, ale nie podobało mi się nic... ostatecznie w OBI kupilismy 😉 no ale co chiałam napisac to to, iż oglądąłam w Ikea stoliki i krzesełka dla dzieci... i te krzesełka ikeowskie jakies takie nie wiem jak okreslić, liche jakies takie... oparcie całe się rechotało... wogóle takie mało stabilne mi się wydaje... a Wy gdzie kupowałyście takie stoliczki i krzesłak jesli kupowałyście...????

Nic zmykam do męża na małe co nieco... dobrej nocy pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agisal sto lat babo!!! Życzę Ci zdrowia, miłości, pieniędzy i cierpliwości!!!! Skoro Dominik tak Wam daje popalić to Ci się na pewno przyda 🙂 Emilka jest na razie bardzo ostrożna więc boję się co będzie jak się rozbryka. Z przerażeniem w oczach czytałam o tym co twój szkrab wyprawia!!

Yen super zdjęcie profilowe! Czy te okularki to też prezent urodzinowy? 🙂 Wyglądasz w nich tak radośnie, wiosennie, promienie! 😘

Mam smutną wiadomość. W piątek o 19.30 mąż wrócił z delegacji, nie zdążyłam mu nawet obiadu odgrzać jak zadzwoniła kuzynka że wujek nie wrócił na noc do domu. Wyszedł w czwartek o 15 do lasu, a oni dali nam znać w piątek wieczorem. Mąż powiedział że jedzie go szukać razem z drugim wujkiem. Po pół godzinie zadzwonił że znalazł go w lesie.... oczywiście martwego. Jutro sekcja zwłok... poznamy przyczynę ale najprawdopodobniej zamarzł. Ciocia jest w szoku, myślała że poszedł gdzieś pić do kolegów, poszła w stronę lasu wołała ale nikt jej nie odpowiedział. Teraz jest w takim szoku, na pewno dręczy się tym że nie weszła do lasu, że go nie szukała bo może udałoby się go uratować. Ale nic już nie poradzimy. Teściowa załamana, to był jej brat, miał 58 lat. Żal mi mojego męża, że akurat on go znalazł.. ten widok na długo pozostanie w jego pamięci. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziendobry:]
mcdusia--ja lubie ikea mam szafe i wogole dekoracje opraktycznie tylko i ikei mysle ze to ze takie byly nie stabilne to wina tego ze jak oni pokazowki robia to nie do konca dobrze to skrecaja wlasnie krzeselko i stoliczek tez zamierzam kupic w ikei ale to kwestia gustu ja uwielbiam styl ikei...

zania0----to przykre....naprawde wspolczuje...

mcdusia----mowisz ze bylo male co nico z mezusiem?? ale ci dobrze ja mam abstynencje przez miesiac niestety nie moge,......ojjjj;/;/;/; maz zalamaany hehe ja tez!1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agisal, moja Maja choć wygląda jak aniołek to wcale aniołkiem nie jest!
Bije psa, czasem i mnie nawet!!! Wciąż chodzi nie usiedzi ani na chwile!!! Z tym biciem psa czasem przesadza, raz go tak zaatakowała że dostała lekkiego klapsa w pampersa bo już za nic nie docierały do niej tłumaczenia! Nie myślcie że jakoś ją zbiłam czy coś to pył lekuśki klaps na opamiętanie. Maja się zdzwiła ale poskutkowało. A pies to tylko pies, choć wiem że Tayson nic jej nie zrobi to zawsze musze mieć to na uwadze że kiedyś może się odwinąć!

dobra lece robić makaron bo pomidorówka dochodzi.. :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂 U nas dziś pizza na wynos na obiad, a raczej już po 🙂 Tak już mamy w zwyczaju , że w poniedziałki nigdy nie gotujemy 😉
Byłam dziś u dermatologa pokazać moje pieprzyki i znamiona i na szczęście na dzień dzisiejszy nie ma obaw do niepokoju...są niegroźne 🙂

Agisal Tobie również spóźnione życzenia urodzinowe...100 lat Mamuśko, dużo zdrówka, mało zmarszczek, zadowolenia z pracy, męża i synka 🙂

Mój Oskar jest bardzo ostrożny, też nie usiedzi w miejscu...ale na razie póki co wspina się tylko na łóżko...dzięki Bogu jeszcze nie odkrył wszystkich swoich możliwości 😁

Zaniu no faktycznie przykra wiadomość!!! Współczuję mężowi Twojemu,na pewno to był szok dla niego, no i Twojej teściowej...
Okulary to nie prezent...ale jak na nie patrzę, to też mi na myśl przywołuje wiosnę 🙂

Byliśmy w sobotę u teściów...i też dostałam od nich prezent...100zł i moje ulubione winko...nie spodziewałam się 🙂

A co do Ikei...to ja nie rozumiem jej fenomenu...owszem niektóre rzeczy maja naprawdę fajne, przydatne i w przystępnej cenie, seria mamut tez mi się podoba...ale jeżeli chodzi o meble to zdecydowanie bardziej wolę Black Red White.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A i postanowiliśmy Oskarowi zmienić mleko...do tej pory pił Bebilon, ale teraz na próbę kupiłam Bebiko 3. Rano zjadł tyle co zawsze i jakby nie zauważył różnicy. Ciekawe jak będzie z kupkami, ponoć dzieci często maja zaparcia i inne dolegliwości po zmianie mleka, bo jakby nie było inny skład...Bebiko mam mniej błonnika niż Bebilon, ale zobaczymy. Jak będzie wszystko ok to po co przepłacać za Bebilon, zwłaszcza, że mój synek już prawie wcale mleka nie pije.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yen u nas po bebiko nigdy nie było problemu 🙂 Teraz Maja pije mleko tylko 2 razy dziennie Rano i czasem przed snem (ale i tak zawsze z kaszką)


i na uśmiech coś
Na msze wpada napruty koles Wchodzi na oltarz i krzyczy Zapraszam wszystkich po mszy do mnie na impreze W kosciele cisza Nagle wychyla sie ksiadz z konfesjonału a pijak do niego Ty zorro jak sie wysrasz to tez wpadnij 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
yen--tak black red white maja sliczne meble ale ceny...to kosmiczne
lala---myslslam ze bede sie zle czuc...ale brzuch bolal mnie tylko chwile jak sie obudzilam po narkozie potem nic...krwawienia prawie wogole nie ma...brzuch nie boli....tak jak by nic sie nie stalo...dzieki za troske

my juz po spacerku mialam nie isc ale maly amrudzil cos mam prblem z kaldzenie go spac w dzien jak ja mysle ze jest zmeczony i go daje do lozeczka to placze a kiedy on faktycznie jest zmeczony to niezauwazm i potem zaczyna sie placz dopiero...wiec wzielam go bo myslsam ze na spacere usnie, poszlam do rossmana kupilam butelki bo juz sie prosily o zmiane...i rzerzuche....zreszta juz ja wysialam:] a maksiu w tym momencie dopeo padł:]

ahhh...i dzis posadzialm kwaitki na balkonie znaczy zasialam ziarenka kurde a tu pogoda do niczego ale juz mi sie te doniczki pod nogami walalmy no zobaczymy jak nic nie wyrosnie o kupie gotowe i przesadze hehe:]

aha...i przy najblizszych zakupach musze sobie kupic ziola w doniczkach do kuchni 1---bedzie zawsze swierze
2---ladnie pachna
3---tak ladnie zazielenia mi kuchnie bo poki co wyglada okropnie;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...