Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
shleby---nie za dobrze ci podziel sie ze mna jednym piwkiem 😉 😉 😉 😉

maly spi...zreszta ja tez zaraz ide .... moze szybciej ta wiosna wtedy przyjdzie hehe....:]

a teraz hit dnia!!!!

dzwoni do mnie kuzynka (ktora sie starsznie nudzi bo w ciazy jest i siedzi w domu) i mowi
---"wiesz co dzis po raz trzeci ogladam sage zmierz....i musze ci powiedziec ze ty podobna do kristen stewart jestes!!""

no zwatpilam HAHAHA niewiem z ktorej strony!!!!! chyba od tyłu....chociarz nawet i tak nie bardzo bo ona chudsza....usmialam sie jak niewiem :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Lala ja czytałam w necie o tym że psy rozszarpały dziewczynkę... http://www.sfora.pl/Potworna-smierc-Psy-rozszarpaly-dziewczynke-a53979

Niestety jeden z nastolatków zmarł... niestety poniósł surową kare za swój niepzremyslany krok... 😞

Niby matki tych dzieci nie było w domu, bo wyszła po drewno przed dom...
ja nie oceniam, bo wydaje mi się, że skoczyłabym w ogień za swoim dzieckiem... ale w chwili gdybym serio miała wejśc w żar, ogień, dym, do tego strach, przerażenie, nie wiem.. generalnie jak człowiek wie, że może zginąćv to chyba często ma jakąs blokadę... to tak jak podobno kierowca zawsze stara się w chwili wypadku by miejsce w którym się znajduje jak najmniej ucierpiało... ale mówią też za zachowuje sie tylko wtedy, gdy nie wiezie własnego dziecka...
ciężko ocenić sytuację naprawdę!
Kiedyś jak miałam 4-5 lat paliła się u nas stodoła... było po żniwach więc ogień bardzo szybko się rozprzestrzeniał.. i tak myślę, że nie wiem czy w ten ogień bym wskoczyła... to wyglądało starsznie... serio nie chce wnioskować, bo to zależy od sytuacji..
nie chce by ktoś myslała, że nie rzuciałabym się na pomoc za dzieckiem.. bo serio to bardzo zależy od sytuacji! Człowiek mimo wszystko boi sie o własne życie... nie umiem jednoznacznie powiedzieć co bym zrobiła! lekki pożar na bank bym weszła po dziecko, ale jakby cały dom płonął? ???

Shelby skąd Wy bierzecie te produkty do testowania? Oni to tak całkiem gratisowo przysyłają czy za przesyłkę się płaci?

aaa_aniusia a jak tam papierosy? palisz czy juz nie? pytałam wczoraj bodajże ale nie odpisałaś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaa_aniusia - to zdaje się komplement

McDusia - jestem zapisana do firmy streetcom, oni się zajmują marketingiem rekomendacji, dostaję zaproszenia do różnych akcji, zgłaszam się, jeśli mnie wybiorą, otrzymuję paczkę i mam polecać dane produkty znajomym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
yen mnie natchnęła i Maksio też wylądował w wannie z kulkami 😁 hehehe (bo i lala mnie natchnęła na jazdę do tesco :P więc kupiliśmy kulaski)

[IMG]http://imageshack.us/a/img541/3165/dsc1048tg.jpg[/IMG]
ps. i jeszcze jedno - mycie okien jest dziecinnie proste 😁 haha
[IMG]http://imageshack.us/a/img849/9719/dsc1041n.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto poświęcić chwilę, przeczytać, przemyśleć...
Syn - Tato, czy mogę zadać Ci pytanie?
Tata: Tak jasne, co się stało?
Syn: Tato, ile ty zarabiasz na godzinę?
Tata: (zdziwiony) To nie twoja sprawa. Dlaczego pytasz o takie rzeczy?
Syn: Chcę tylko wiedzieć. Proszę powiedz mi, ile zarabiasz ...na godzinę?
Tata: Jeśli musisz wiedzieć, zarabiam 100 dolarów.
Syn: Ojjjj (zasmucony). Tato, a czy mógłbyś pożyczyć mi 50 dolarów?
Ojciec bardzo się wściekł.
Tata: Pytasz tylko dlatego żeby pożyczyć pieniądze na głupią zabawkę czy inne bzdury? Proszę odmaszerować prosto do swojego pokoju. Kładąc się spać pomyśl o tym, dlaczego jesteś taki samolubny. Ja muszę ciężko pracować każdego dnia, a Ty zachowujesz się dziecinnie.

Chłopiec cicho poszedł do swojego pokoju i zamknął drzwi.
Mężczyzna usiadł i stawał się jeszcze bardziej zły myśląc o pytaniu zadanym przez małego chłopca. Jak on śmie zadawać takie pytania tylko po to żeby dostać trochę pieniędzy – pytał siebie tata.
Po około godzinie jednak się uspokoił i zaczął się zastanawiać:
Może było coś, co naprawdę potrzebuje, aby kupić za 50 dolarów i że on faktycznie nie prosi o pieniądze zbyt często. Mężczyzna podszedł do drzwi pokoju chłopca i otworzył je.

Tata: "Śpisz, synu?"

Syn: "Nie tato, nie śpię".
Tata: "Przemyślałem to i może byłem zbyt ostry dla Ciebie wcześniej. Miałem kilka ciężkich dni i wyładowałem swoją złość na Tobie. Oto 50 dolarów o które prosiłeś..."

Chłopiec podniósł głowę, uśmiechając się.
Syn: "Och, dziękuję tatusiu!"
Następnie, sięgając pod poduszkę wyciągnął kilka pogniecionych banknotów. Mężczyzna zobaczył, że chłopak miał już sporo pieniędzy i znów się zezłościł. Chłopiec zaczął powoli liczyć swoje pieniądze, a potem spojrzał na ojca.

Tata: "Dlaczego chciałeś mieć więcej pieniędzy, jeśli już tyle uzbierałeś?"

Syn: "Ponieważ nie miałem tyle ile było mi potrzebne, ale teraz już mam.

"Tato, teraz mam 100 dolarów. Mogę kupić godzinę Twojego czasu? Proszę wrócić jutro szybciej do domu. Chciałbym zjeść z tobą kolację."

Ojciec został zmiażdżony. Przytulił syna i błagał o przebaczenie. To tylko krótkie przypomnienie dla wszystkich tych, którzy ciężko pracują. Pamiętajcie, że nie należy wypuszczać czasu przez palce. Spędzajmy tyle czasu ile tylko się da z tymi, którzy naprawdę są dla nas ważni. Nie dopuszczaj do tego, aby godzina Twojego czasu kosztowała Twoich 100 dolarów. Pomyśl - jeśli umrzemy jutro, firma, w której pracujemy łatwo zastąpi nas w ciągu kilku dni. Ale rodzina i przyjaciele będą czuli pustkę do końca życia. Praca jest bardzo ważna, ale nasze dzieci również potrzebują czasu, który będą mogły spędzać tylko z nami.

Niektóre rzeczy są ważniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Aaa Shelby do streetcom zgłosiłam się kiedyś jeszcze jak w ciązy byłam, ale nie wyslaąłm im zgody, bo to musiałabym się pofatygowac na pocztę.. a pocztę mamy w innej miejscowości i nie chciało mi się i do dzisiaj tego nie zrobiłam... no ale coraz bardziej mnie zachęcasz do tego... 😉

Zgłosiłam się wtedy również do zabawkowicza, ale ani razu jeszcze mnie nie wybrali 😞

Maksiu slicznie zaciesza w wanience z piłeczkami 😉 a jak okna myje 😉 super! Iza to tylko rączkami mi muzga szyby, bo nauczyła się, że jak ktoś jest za oknem to puka w okno i się mega śmieje... i nie wazne czy za oknem jest ktoś, czy coś... czy ptak, czy pies... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Shelby gdyby nie Ty to ja tez mówiłabym sama do siebie 😉 Masz brawa za rozmowę 😉

Izabelka śpi, ja skończyłam myć lodówkę... przy okazji zrobiłam w niej porządek, bo załadowana, że wygląda na pełną, a tam połowa prawie rzeczy przeterminowanych.. ech tak to jest jak za duzo się kupi, bo ma się apetyt na to i na tamto,a potem się tego nie je... 😞

Kwiatki podlane.. no nie wiem co tu jeszcze robić...

Na obiad mam pierogi z truskawkami jako danie postne.. 😉 więc obiad też mam z głowy jak to się mówi...

A wczoraj poszliśmy z mężem spać o 22! I dzisiaj jestem mega wyspana 😉

Nic ide sprzatac w kotłowni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurde dziewczyny gdzie jestescie...az tak pochloniete swietami?? boze narodzenie bylo i jakos dawalysmy tu rade?/a ateraz??

u mnie koszmar sniegu tyle co chyba przez cala zime tyle nie bylo masakra!!!!

mcdusia---tak pale jak tylko wyszlam od lekarza to kupilam paczke....przeroslo mnie to...co jest z moim organizmem i ciazami..... zrozumialam nie mam jakis zalow czy cos ale jednak jestem kobieta i boli mnie to co sie stalo

maz na zakupach.... maly spi...a ja na chwile siadlam :]

i myslakm ze sie tutaj nie nadrobie a tu kurcze pustki......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Mamusie...chyba przygotowania do świąt idą pełną parą, bo tak tu pusto 😲
My zabiegani...właśni mi babeczka wysłała rezerwację hotelu na szkolenie...no i mogła się bardziej postarać...chyba oka tam nie zmrużę 😠 😠 😠
Plus taki, że mój małż mnie odwiezie 🙂 Musi jechać do Legnicy ze swoimi papierami z UK, a że do Wrocka z Legnicy niedaleko, to mnie podrzuci 🙂
Dziś znowu prowadziłam autko...ale jakoś mi średnio szło...tzn z zasadami ruchu, bo prowadzić to ok potrafię już 🙂
Nie pisałam Wam, ale Oskar ostatnio bardzo często lubi bazgrolić mazakami...no czasem jak usiądzie do malowania, to dobre pół godz zajęty 🙂 Dziś kupiliśmy mu na zajączka takie mazaki dla dzieci od roku, co zmywają się samą wodą, spierają z ubrań i są tak zrobione, że dziecko sobie nimi krzywdy, więc pewnie będzie zachwycony 🙂
A i przedstawiam Wam bliźniaczki mojej przyszłej szwagierki...Oskar choć młodszy...zachowuje się niczym starszy brat...karmi Pati prażynkami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie!
Maja dzis wstala krotko przed 6! wiec chodze taka jakas 🙂
Z koszyczkiem bylismy na 11 🙂
Do tego cierpie na zimowy MAMTOWDUPIZM i NIECHCEMISIZM.. wiosno przybywaj!

Yen zdjécie fajowe!! Nawet nadaje sié na jakiß konkurs!!


ZDROWYCH , SPOKOJNYCH I WESOLYCH SWIAT WILEKIEJ NOCY !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziendobry:]:]

no to piekny bedzie prima aprilis w tym roku hehe:] pogodowy w 100% udany!!

ja juz stracilam nadzieje na "szybkie" pojawienie sie wiosny!!!!

my dzis w domku ....dzien leniwy i zarazem błogii...obijamy sie ciagle przed telewizorkiem:];]

ale tu to jakies totalne pustki...mamusie??? HALO?????


jutro u nas odpust emaus....niewiem na chwile pojedziemy...a we wtorek jest kolejny rekawka ale ma byc wtorek ladny 5 stopni i slonce wiec a czekam !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anusia jakie ciepło? u nas sypie śniegiem! wiktorek ma już po kolana.. a dopiero od rana sypie!
nie powiem ostatnie dni były ładne ale teraz mam ochotę zapaść w zimowy sen..
jeszcze przeprowadzka nas czeka na podkarpacie w ciągu następnych dwóch tygodni.. zobaczymy jak sobie damy rade.. echh mamuśki trzymajcie kciuki! Mężulek idzie do nowej pracy.. jak kiedyś pisałam na razie zamieszkamy u teściów mam dobry z nimi kontakt jednak sami wiecie będę u kogoś nie u siebie i porządzić się nie będę mogła.. wiadomo każdy ma inny temperament i nie zawsze mam takie zdanie jak moja teściowa jednak w razie W będzie trzeba się ugryźć w język... niż powiedzieć coś niemiłego.. Póki co jestem dobrej myśli i mam nadzieję że się uda nam znaleźć coś dla siebie...

Kochane wszystkiego dobrego w te święta!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wszystkiego najlepszego w Lany Poniedziałek 😘
To moje skarby w drodze ze święconką (w tle mój mąż i tata)
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/img7721d.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/613/img7721d.jpg[/IMG][/URL]
Pierwsza ich wspólna kąpiel 🤪 Pełen zachwyt 🙃
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/89/img7730q.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/8629/img7730q.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie!
Dzisiaj 1 kwietnia i jakoś nikt nam psikusa nie zrobił 🙂 chyba przez tą zimo-wiosne !
Wczoraj byliśmy na śniadaniu u teściów potem na obiedzie i kawie u moich a jeszcze później znów u teściów na kawie. Powiem wam że takie chodzenie od gości do gości jest bardziej męczące niż te gotowanie w domu!! Byliśmy mega zmęczeni a Majusia padła nawet nie wiem w którym momencie! Dziś dzień miał być leniwy 🙂 O 5 rano do sypialni tak sobie ''o'' weszła Majusia, wgramoliła się między nami i poszła spać 🙂 No urocze to było że tak ''zatęskniła'' za nami , ale po godzinie i jej akrobacjach (na śpiocha) przeiosłam ją do jej łóżka! Skopała nas na maxa, a do tego wymyśliła sobie spanie w poprzek ! 🙂
Dziś my robiliśmy kaczke i na obiedzie byliśmy wyżej u teściów (teściowa robiła rosołek, kapustke kluchy a my kaczke faszerowaną mięsem mielonym z jabłkami) Szwagierka miała iść na obiad do przyszłej teściowej (nie lubi jej.. ale próbowała się przełamać) więc miało być dziś spokojniej i leniwie bardzo.. Siedzimy wszyscy przy stole bo oni pojechali do kościoła i z kościoła mieli iść na obiad.. a tu pukanie do drzwi. To chrześnica mojego. Teściowa była mega zdziwiona bo jat to , przecież mieli być na obiedzie.. Wiecie co, poszli tam a tam wszyscy ''pochorowani'' No obciach i klapa na maxa. Szwagierka weszła na chwile.. no to mówimy że obiadu jest za tyle żeby zjedli z nami. Ojj głupio im było strasznie. Wcale się nie dziwie ! No ja bym się wkurzyła. To mój mężulek nie ma co narzekac na moją mamusie 🙂 Wczoraj na obiad zrobiła rosołek z 4rodzaji mięsa , do tego kaczke faszerowaną, dewolaje , kapustke zasmażaną i kluski, potem jeszcze był sernik z makowcem i ogrom słodkości 🙂 No ale odbiegłam.. Zjedliśmy obiad przyszliśmy do domu, położyłam Maje i zaraz padła 🙂 Była 16 , my z małżem stwierdziliśmy że włączymy sobie tv w sypialni i sobie poleżakujemy 🙂 Padliśmy wszyscy nawet pies i wstaliśmy o 19! Maja spałą jeszcze i nie wiedziałam czy ją budzić czy tylko na śpiocha przebrać.. bałam się że wstanie o 4 wyspana! No i tak dumam i pytam małża co zrobić a za chwile pukanie w drzwi od Majusi bo panienka się wyspała! Nawet nie ma źle bo o 22 padła jak mucha!
Mnie chyba łapie jakaś infekcja n''tam na dole'' bo latam siku co chwilke i brzuch pobolewa. Nie wiem czy przeziębiłam pęcherz czy co..


No więc tak to w skrócie co u nas..
Na jedzenie patrzeć już nie mogę!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wszystkich po świętach 🙂 mam nadzieję że zleciały wam spokojnie i miło.
U nas też było wyjazdowo.

Dziś 2 kwiecień a my z Emilka na sankach byłyśmy hehe

Z nowości to jak zapytam Emi jak ma na imię to odpowiada "Emiiiisia" wiecie jak to słodko brzmi? 🙂

Martusia ale masz super wesołą gromadkę!

Lala kaczka faszerowana? Ulala wyższa szkoła jazdy!!

Yen życzę szerokiej drogi!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie, nadaje z hotelu we wrocku:-) pokoj okazal sie jednak ok, nawet internet jest:-) i tv:-) tylko zimno tu troszke
Tesknie za moimi chlopakami, wczoraj mialam lzy w oczach jak zegnalam sie z Oskarkiem 😞
Przed chwila bylam jeszcze na kawce z moja przyjaciolka z Wrocka, to jedyny plus...a szkolenie ...cozjestem przerazona!!!
Tyle tego jest , ze masakra, wyglada na to ze kierownik jest od wszystkiego, nawet od sprzedawania na kasie i czesto bede sama na sklepie...w ktorym nawet ponoc toalety nie ma...jak na dzisiaj to chce mi sie plakac i juz teraz tak sobie mysle, ze lepiej by bylo jakbym tej pracy nie dostala!!!
No ale dam sobie szanse...mam 3 mies probne, jak bedzie do dupy to zrezygnuje!
A jutro szkolenie mam na 13 do 21:30...masakra!
To tyle na dzisiaj...chce do domu!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yen mój Małż jest na delegacji we Wrocławiu, może śpicie w tym samym hotelu...??!! 😎 😁
Nie bój się kochana, ja pracowałam w kiosku ruchu w Krakowie i do kibelka musiałam latać na stację BP!! A w galerii jest na pewno komfortowe wc, przymkniesz sklep, napiszesz karteczkę zaraz wracam i nie ma problemu. Ja żeby sobie zrobić kawę musiałam ubierać kurtkę, buty i z plastikową butelką zapinkalać po wodę na stacje. No czasem wlewałam do czajnika mineralną jak miałam lenia i nie chciało mi się tyłka ruszyć. Ja jestem zdania że trzeba próbować a nie poddawać się na starcie! Masz na prawdę super pracę, pomyśl że ja po liceum pracowałam w spożywczaku i musiałam sobie radzić na każdym stanowisku, najgorzej było na mięsnym. Te codzienne wynoszenie mięsa do chłodni, dźwiganie tych skrzynek z kurakami.... ahh nie chciałabym już do tego wracać.

A i tak czasami sobie myślę ile ty masz przyjaciółek.... ja to kiedyś miałam trzy, a resztę traktowałam jak koleżanki. No a teraz te trzy przyjaciółki stały sie koleżankami, bo rzadko się widujemy. Koleżanek mam wiele, ale tak sobie myślę że przyjaciółki to chyba już żadnej... no oprócz mamy i starszej siostry bo z nimi to mogę o wszystkim pogadać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...