Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Yen co do jeżdzenia to wiesz jarobiłam zakupy w Oławie i tak jezdziłampomiedzy sklepami> Miewielka odległość była między nimi . Po spożywczaku zapragnełam jeszcze odwiedzić biedronkę więc przejeżdzałam koło domu. Pech chciał że akurat syn chciał patrzyc na swiat stojac na parapecie .... Przez to patrzenie mąż zauważył mnie ja dumnie jechałam swą agillą...bez światel.... Oj z..jebka była 😞 😲 😮 🙃

Tuz tuz weekend majowy a wraz z nim zarabiste koncerty. Do miejscowości obok przyjeżdza COMA 🤪 🤪 🤪.... niestety nie pojde chociaz jak wiecie fanka jestem. Niestety niechce spotkać byłej bratowej ktora tam mieszka 😞 😞 😞

Do Oławy zas przyjezdza KAZIK - chociaz przy nim poszaleję. Ale fajnie będzie wyglądać matka szalęjąca do kazika obok wózka hahaha 😁 😁 😁 😁

Moje dziecko tak się nauczyło zasypiac samo, że jak postanowiłam dziś lulac bo długo nie mógł sobie poradzić ze zmęczenia sam ze soba to jescze gorzej protestował. 😮:bl 😮 😮 😮

Co do niekapków jestem zakochana w canpolu. Zrobił kolekcję na poziomie Nuk-a c 😮y Aventu z tym że kosztuje 13 zł 😮 😮 😮 😮 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

KOńcówki mozna wszystkie wymieniać - od twrdej po miękknie i te ze słomką .... Koszt wymiany końs=cówki to od 3 zł - 5 zł. Jestem mega zadowolona 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Cherry napisał(a):


Do Oławy zas przyjezdza KAZIK - chociaz przy nim poszaleję. Ale fajnie będzie wyglądać matka szalęjąca do kazika obok wózka hahaha 😁 😁 😁 😁


Jan nie urodzę to przyjade z Tobą poszaleć - jakby co na porodówkę będę miała bliżej 😁


A jak urodzisz - bo pewnie tak bedzie... to chociaż M. wyslij z Werką do nas 🙂 🙂 🙂 🙂

kawa jutro czy w czwartek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie!

Znowu pisałam i Maja mi skasowała :/

No więc w skrócie..

Zosiu Maja to szczyga i co chwile wysypuje ziemie z kwiatków, proszek, kaszki 🙂 A jak ją przyłapie to zakłada rączki do tyłu jak dziadek i jej mina ''ja nic nie robie'''

Wiola co to za niekapek?
Super że Armandzik tak ładnie zasypia! Oby tak dalej!!!

Yen powodzenia w pracy!

Potem reszta bo mamy kupsztala..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i jestem znów 🙂

Miałąm wam już wcześniej napisać

Pamiętacie jak byłąm niezadowolona z obcięcia włosów. Potem szukałąm czegość co poprawia porost i tak w necie znalazłam jantar - wcierke do włosów. Kupiłam u nas w takim sklepiku wielobranżowym. Stosowałam 3 tyg, teraz mam zrobić tydznień przerwy jak zalecają więc będe pić pokrzywe w zamian . Włosy farbowałam w dniu obcięcia i po tych 3 tygodniach urosły 2cm - wydaje mi się że to sporo - no i mam mnóstwo małych włosków tzw baby hair . Polecam w 100% Jak tak dalej pójdzie to za 3 miesiące będe miała włosy takie jak chciałam mieć obcięte!


15 kwietnia zaczynają u nas wymiane okien (zaczynają od góry czyli u szwagierki więc do nas dojdą ok 17 kwietnia) No i myśle czy nie zrobic remontusypialni bo szczerze to mi się nie podoba! Znalazłam fajną tapete (wzór) A reszte gładkiej tapety bym zamalowałą na jakiś kolor (myśle o bardzo ciemnej węgierce) Chciałąm pipielaty i dodatki limonki ale jak powiedziałam o tym szwagierce to kupiła sobie właśnie taki zestaw (oni też robią generalny remont pokoi ) Ja zmieniłąbym sypialnie. Wkleje wam swoje pomysły i doradzicie mi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiola fajny kubeczek serio! Jak bede w jakimś markecie to się za nim porozglądam!

Gotuje rosołek dla Majusi bo lubi, a sama zastanawiam się co nam zrobić na obiad.. myśle o placku po węgiersku ale tez o takim najzwyklejszym obiedzie, sos ziemniaczki mięsko i jakaś kapustka.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby napisał(a):
szalejcie dziewuchy szalejcie, należy się!

Aniu (wanilia), ale Ty masz piękną fryzurę! normalnie super!!!!!!!!

Dziękuję 🙂

Cherry coś mi Weronika nie może zasnąć - wyobraź sobie że jeszcze się buja 🤔 Ale zamknełam już drzwi do sypialni i spróbuję ją przetrzymać bo naprawdę pora na nią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Shelby napisał(a):
szalejcie dziewuchy szalejcie, należy się!

Aniu (wanilia), ale Ty masz piękną fryzurę! normalnie super!!!!!!!!

Dziękuję 🙂

Cherry coś mi Weronika nie może zasnąć - wyobraź sobie że jeszcze się buja 🤔 Ale zamknełam już drzwi do sypialni i spróbuję ją przetrzymać bo naprawdę pora na nią


O matko !!! 😮 😮 😮 Kacper wciągnął zupkę zara po Waszym wyjściu i spi już 1.5 h !!!

Mam nadzieję że juz spicie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam. Pierwszy dzień w pracy luzik i tak będzie do piątku, bo jest ze mną kierowniczka z innego sklepu. Od soboty będę już sama, bo idę w ta sobotę...i wtedy się zacznie 🤢 🤢 🤢 Jako kierownik już widzę, co chciałabym zmienić itd...ale...jednym z moich pracowników jest starsza bebeczka, która pracuje tam ok 5 lat, ma swoje nawyki itd...i już widzę, że będzie ciężko...prawda jest taka, że te 3 próbne miesiące wszystko ujawnią...czy się nadaję czy nie, czy polubię tą pracę czy nie...póki co tak jak pisałam dam sobie szansę i czas pokaże. Wkurza mnie tylko to, że tak mało czasu będę teraz spędzać z synem 😞 Poza tym będę pracować też w niektóre weekendy, ale za to w tygodniu będę mieć wolne, co jest nawet całkiem ok, bo wtedy mogę załatwić lekarzy, urzędy itd. No i od przyszłego tyg zaczynam jeździć do pracy autem, co też będzie dla mnie nie lada stresem.

Cherry jak kupowałam niekapek małemu, to własnie miałam wręku ten co kupiłam i ten co Ty masz...no i szkoda, że nie wziełam tego co Ty, skoro go tak polecasz 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam:]

kurcze jak ranop wstalam i zobaczylam za oknem snieg....to myslalm ze umre na zawal!!!! wczoraj juz tak pieknie było....mam nadzieje ze jutro bedzie wiosennie@!!!

u nas problem z obiadkami maly niechce jesc zadnej zupki robie mu rozne ostatnio probowalam te co lubi i tez mi odmowil niewiem juz jak sobie radzic...troche zla jestem bo obiad ejdnak wazny jest a on niechce!!!

cheryyy---ja rowniez mam taki kubek jak ty i jestem zadowlona...
shelby----zaskocylas mnie tym!!1 niewiem czy dawalm tu zdjecia meza ale chyba jakies byly....

yen--w pracy napewno dasz rade nie nastawiaj sie od razu negatywanie!!! ja trzymam kciuki!!!
lala---ochh...ty to chyba miesiaca bez jakiegor remontu niewytrzymasz hhee.....ciekawa jestem twoich pomyslow!!!!!!!

aha i tort robilam z mama.....bo ja mas nieumiem robic!!!

no a teraz leniwy wieczor przed tv,.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaaaniusia ja też miałam nerwa jak zobaczyłam ten śnieg. Oby jutro było lepiej!

Yen fajnie że jakoś poszło. Swoją drogą zastanawiam się co ta babka musi czuć skoro robi tam 5 lat, a tu nagle przyjdzie nowa i będzie jej kierowniczką. A z kasy jaką ci zaoferowano jesteś zadowolona?

Lala mam prośbę, możesz mi powiedzieć jak często wcierałaś ten preparat we włosy? i drogie to jest? może zainwestuje skoro mówisz że pomaga bo ja mam mało włosów i wypadają choć piję witaminki. Może jakieś nowe extra dodatkowe mi urosną? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HiHi Wiola lubi paski to podusie już znalazła na fotce! 🙂 :*

Zaniu ten preparat to JANTAR (odżywka z bursztynu tzw wcierka , bo są też szampony ale wyczytałam że ta wcierka najlepiej działa) coś takiegpo https://www.google.pl/search?hl=pl&gs_rn=8&gs_ri=psy-ab&tok=j9MtZ17PXTVI5GNxqO7q6A&cp=9&gs_id=y&xhr=t&q=jantar+wcierka&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.44990110,d.d2k&biw=1163&bih=613&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=vhJlUarpGaOM7AaR0IHACg#imgrc=dNTV3iCO46xjKM%3A%3BBeUtPua2zYsC5M%3Bhttp%253A%252F%252F4.bp.blogspot.com%252F-kOAJHAhCEOc%252FUH71IcHa2RI%252FAAAAAAAAB5o%252FOl0MdTlKX7k%252Fs1600%252FFarmona%252BJantar%252B(1).jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fzoskaijejswiat.blogspot.com%252F2012%252F10%252Ffarmona-jantar-wcierka-do-wosow.html%3B646%3B700 Kosztuje od 8-15zł nawet. Niestety u mnie ciężko ją dorwać .. raz znalazłam w sklepiku wiel. za 8zł właśnie. Jak mi się skończyła to szukałam po całym mieście i dopiero w aptece DBAM O ZDROWIE mi ją babeczka zamówila i koszt 11.90 Na allegro też są więc luzik. Taka buteleczka starcza na 3 tyg - przynajmniej u mnie. Ja przelałam ją do dozownika po innej odżywce bo niewygodnie było aplikować kropelkami ze szklanej. No i mówię włosy nie tyle że urosły 2cm (od góry, widać po odroostach bo farbowałam w dzień obcięcia) ale stały się bardzo podniesione u nasady - tzn nie są takie klapnięte jak kiedyś. Wczoraj jeszcze zmierzyłam włosy z tyłu te nad karkiem i miały 4 cm a mają 7! Więc jak dla mnie super i mogę ci polecić w 100% . Po jakiś 2 tyg zauważysz baby hair Jak bede miała chwilke to zrobie ci fotke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zaniu prosze foto for you 🙂

tyle mi włosy urosły przez te 3 tygodnie.. no 3,5 bo teraz jestem w trakcie tej tygodniowej przerwy


to te baby hair o których mówiłam.. zdjęcia nie powalają jakością więc nie wiem czy cokolwiek tam zobaczysz

jak będe mieć taką fryzure (myśle że za jakieś 3 miesiące) to wyjde w rozpuszczonych włosach bo póki co to chodze w kitce.. Powiedzcie mi czy ta fruzjera nie miała oczu obcinając mnie :/ Teściowa tam chodzi i zawsze jest łądnie obcięta .. no masakra ale i tak juz nie ma takiej tragedi jak na początku co widać po minie na zdjęciu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YEN a na str emela sprawdzałaś czy sa te buciki co chciałas kupić?

A ja tort zapisałam sobie na pulpicie i wtedy widziałam cały ;p

Shelby ja martwiłabym się, że Iza pije z butli tylko wtedy, gdyby np godzinę z niej piła.. ale jak ona pije mleczko jednym ciągiem do dna, to nie ma zagrożenia przecież. Bynajmniej ja tak uważam! jest wtedy takie samo, jak przy piciu z każdej innej formy!

Na szczęście storczyki dużo potrafią przezyć.. a że pościel brudna? Wypierze się! Ścianę wilgotną gąbką też dasz radę ogarnąć 😉 Ale widok musiał byc przerażający.. o własnie musze podlac moje storczyki... a jaką masz metode podlewania?

Aaa i jak już przy storczykach, to ten mój, z którego na początku lutego odcięłam 3 nowe storczyki, znów ma w jendym miejscu tam gdzie kwiatki powinny być listki! Czyli niedługo będe miałą kolejną młodą roślinkę.. Nie wspominając już, że u nasady ma dwa małe nowe kwiaty tzn liście... Dostalismy na wesele ta roślinkę i szczerze móiąc to ona cały czas kwitnie i się rozmnaża! miał przerwę w kwitnieniu jakoś w listopadzie i na Izuni roczek już na nowo zakwitł (28 grudnia) i do tej pory cały czas ma piękne kwiatki!Normalnie jak sztuczny! mam inne egzemplarze storczyków, ale one zakwitną z miesiąc góra dwa mają kwiatki i oblatują i po kwitnieniu.. a ten się mega trzyma 😉 fakt faktem, że to z tych co nie maja tak wielkich kwiatków, ale co tam... za takie długotrwałe kwitnienie nagroda mu się należy 😉 ha ha

U nas mycie głowy na poczatku było ok. Potem był okres, że nie chciała dac sobie spłukiwać, a teraz znów mówię jej "pokaż mamusi jak spłukuję się głowkę i przechylam ją do tyłu kładąc na rękę (tak jak niemowlę w kąpieli) i móię patzr na lampę i w tym czasie mąż spłukuje jej słuchawką 😉 chciałam napisac sikawką, ale jakoś tak głupio wyglądało.. ha ha

Jejku niby smieszne z tymi światłami, no ale jakby coś się stało to już małosmiesznie by było...

Cherry super, że mały juz tak ładnie sam zasypia!

Lala ha ha dobra jest Maja z tym ja nic nie robię i rączkami z tyłu 😉
Oo nieźle z tym jantarem..

ja osttanio mam mega apetyt na surówkę z kiszonej kapusty.. no pychota jak dla mnie! Chyba mam mega zapotrzebowanie na wit C, bo nie wiem jak to wytłumaczyć... 😉

Laska jestes niemożliwa z tymi fotami! No genialny pomysł by tak porównac długośc włosów 😉

A Majunia jaka sliczna! Cudowna!

Yen będzie dobrze, zobaczysz! Tylko do pracowników z uśmiechem, a będzie oki 😉

Tak na szybko nadrobiłąm, a teraz jedziemy na zakupy! Chcę kupić młodej majtaski i podkoszulki zamiast body, bo teraz jak wołą siusiu to czym odepnę body czym co to często nei zdąża na nocnik i idzie w pieluszkę.. a tak byłoby szybciej... dzisiaj łądnie znó zawołała i zrobiła kupkę na nocnik... 😉 Jestem z niej taka dumna!

No i odsmoczkowana jest 😉 Poszło gładko 😉

Miłego dnia



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej...
dzis udany dzionek
mimo ze ranek przywital nas deszczem w sumie bylismy na dwoch spacerkach wiec uwazam dzien za dobry!!1

kasia ---faktycznie sporo te wlosy ci urosly


no i tak mowicie o tych odsmoczkowaniach .....a u nas ostatnio byla taka sytacja ze pojechalam do mamy...z malym i w trakcie zabawy zgubil smoczek a mial isc spac no i nie moglismy w calym domu znalezc wiec stwierdizlam ze trudno jakos moze usnie i po dwoch godzinach placzu....konczocego sie juz ledwo lapanym oddechem ....mam znalazla smoczek dziecko momentalnie usnelo...i taka sytacja dop[rowadzila mnie do rozpaczy..!!!!! no bo ja mam oduczyc go smoczka skoro on tak strasznie za nim placze no 2 godziny to troche chyba dlugo.???


a druga sprawa nocnik!! ja ciagle pisze ze parcia zeby dziecko oduczyc pieluch jeszcze nie mam no ale nocnik jets i czaem chce go na nim posadzic nawet w ubraniu ale on jak widzi nocnik to od razu ucieka z wrzasiem i kolejny problem bo jak niby mam go nauczyc siku na nocik skoro on go niecierpi????/


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa_aniusia widocznie Maksiu nie jest jeszcze gotowy na odsmoczkowanie! Tak uważam! Daj mu jeszcze trochę czasu, ale może zacznij od tego, że w ciągu dnia wogóle nie pokazuj mu na oczy, tylko do zasnięcia, a jak zaśnie wyjmuj mu z buźki i zabieraj, żeby nie mógł sobie ponownie za chwilkę włożyć... zobaczysz jak bedzie...

Co do nocnika, wogóle się tym nie przejmuj, że ucieka z wrzaskiem! Iza tez tak robiła! Aż pewnego dnia bardzo polubiła sorter z klockami i namiętnie się bawić nim zaczęła, więc wykorzystałam okazję, posadziłam w salonie na nocniku Izunię (ta w płącz ) ale szybko dałam klocki od sortera i zaczęła je wkładać siedząc na nocniku i tak się zaczęło. Bo ona nawet komunikowała, że zrobiła kupkę, ale posadzić na nocnik się nie dało...
Może też znajdź coś co mega zainteresuje i wykorzystaj okazję 😉 a nawet jak nie to się nie martw, bo nasze dzieci mają jeszcze na to czas!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...