Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

Hello

Wiecie co? Dzisiaj rano zdębiałam, obudziłam się o 5 z mega bólem głowy.. nie mogłam zasnąć i poszłam po tabletkę.. nie chciałam na pusty zołądek, więc wzięłam parówkę i zaczęłam jeść, ale tylko połowe zjadłam i myślałam, że zwymiotuję... no nic wzięłam tabsy i poszłam spać.. jakoś zasnęłam i gdy obudziłam się głowa już mnie nie bolała, ale nadal jakoś na wymioty mi się miało! Potem zajrzałam w kalendarz kiedy to powinnam dostac okres i wyszło mi, że 6 dni temu!!!

Mam nadzieję, że nie jestem w ciąży!!! Nawet nie mam testu, by sprawdzić.. a jak byłam na zakupach to zapomniałam kupic... a jutro pewnie w tym wszystkich tez nie będzie mi po drodze do apteki, a męża nie wyślę.. ech... oby to tylko złe przeczucie! No cóż w ostateczności Iza będzie miała równo 2 lata młodszego braciszka/ siostrzyczkę 😉

Shelby u nas od rana deszczowo... a chleb brzmi ciekawie 😉 a jak smakuje?

Lala a co to za maszyny?

Yen będzie dobrze! Zobaczysz! Jak masz sporo do zrobienia to człowiek zawsze się martwi czy da radę, ale jak zacznie już robić, to pomysli i ja się tym martwiłam???

aaa_aniusia ja dzisiaj młodej kupiłąm 2 pary sandałków, jedne z primigi,a drugie z geoxa.. no nie pwoiem, bo ponad 300 zapąłciłam, do tego mąż kupił sobie buciory i mi tez i zapłącił w sklepie ponad 700 za same buciory! Potem pojechaliśmy na spożywke i tam kolejne 400... a jutro jeszcze tort i reszta takich małych zakupów i pewnie znów 200.. kurcze jak ta kasa szybko się rozchodzi..

lala izunia ma na głowie pieprzyk taki spory, w tym samym miejscu co mój mąż... mało tego mój mąż ma jedno ucho mniej a drugie ucho więcej wywinięte tzn ten taki opuszek nie wiem jak to się fachowo nazywa.. i Izunia ma tak samo, tyle, że przeciwne uszy... 😉

Ja natomiast mam pieprzyk na szyi taki wystający i identyczny ma mój ojciec...

Spadam... bay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej:]
wczoraj bylismy u rodzico na wsi no i sezon grillowy rozpoczety ojjj......jak mi tegio brakowalo

a dzis od rana jakas taka senna chodze....na zewnatrz niby cieplo ale bez tego sloneczka to juz tak ponuro jakos hehe wyszlam na chwile z maksiem na spacer , ale myslalm ze idac usne wiec wrocilismy,,, maksiu juz w lozeczku narazie buszuje a ja musialam sobie kaawe zrobic;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pani Gosiu no nieładnie! 🙂 Dobrze że na fb jakaś obecność jest ;p;p;p

A my byliśmy dziś w leroy, kupiliśmy farby, tapety , karnisze i takie tam. Potem podskoczyłam do Ikei i kupiłam zasłony , doniczki i świeczniki. Niestety brakło mi funduszy na dywaniki i ramki na zdjęcia :/ To dokupie końcem miesiąca 🙂
Więc u nas po 2 latachznów remont - ale tylko sypialnia. W środę przychodzą nam okna wymieniać w 3 pokojach więc pewnie mnie teraz nie będzie przez jakiś czas Jutro będe szykować wszystko do przykrycia folią. Jutro ekipa ma być od 11 ale dwa piętra wyżej, do nas dojdą w środe! Powiem Wam że dziś mąż troszke porobił i chodze po tym domu jak ćma, jakiś taki nieład DŻIZAS!

Oto moja sypialnia dziś.. za tydzień będzie inaczej więc znów wam pokaże. Powiem Wam że ten kolor w rolce prezentował się fajnie ale na ścianach mi się znudził straszliwie.


Cherry , Wanilia zdjęcie cudaśne! A wasze szkraby urocze i słodkie!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

No i po imprezie 😉

Wszystko się udało, mąż zadowolony, to i żona zadowolona he he
Iza była z nami do 21 😉 a potem grzecznie poszła do moich rodziców na noc 😉 Tzn szła o 19:45 ale akurat przyjechał męża brat z żoną i zabrali mojej mamie na podwórzu Ize i z nią weszli z powrotem do nas do domu 😉
w końcu chrzestny... 😉

Mama ululała ją w wózku i tak zostawiła... a ja jak już goście pojechali i ogarnęlismy salon, zapakowaliśmy zmywarkę, mąż pozmywał co nie co, reszta została na stole kuchennym to poszłam zobaczyć do córeczki izabrałam ją do domu.. ha ha mąż się smiał, że stęskniłam się za córunią... ale zapomniałam dac mamie mleko na rano i tak czy siak przyszłaby z samego rana po nią, to wolałam już iść zanim się położyłam i z nadzieją, że jak się rano obudzi, podam jej rękę przez szczebelki i zmusze jeszcze do spania.. no i udało się do 7:18 pospać 😉
Wiecie co jest najlepsze? Że jak już wjeżdżałam wózkiem do domu ok 1 w nocy to zauwazyłam, że sąsiadka z naprzeciwka (babcia) patrzy w oknie!!!

Wczoraj rano wysłałam męża po test i zrobiłam i wyszło negatywnie, a po 2 godz dostałam okres... najlepsze jest to, że kazałam kupic mu od razu 2 testy, więc jeden leży schowany w szafie 😉 na zaś 😉

No więc mołam tez wypić troszkę na imprezie i nawet mój mąż coś tam sobie golnął... więc już ja całkiem w szoku, bo nie dość, że on generalnie nie pije, to wódki wcale, a tu z chłopakami kilka kielichów golnął 😉

Cherry, Wanilia ojj para śliczna z maluszków! No kto wie, może będzie to miłośc od piaskownicy 😉

aaa_aniusia ojj tak sezon na grilla w końcu się zaczął i na kawki na tarasie.. kocham wiosnę i lato za to 😉

Wczoraj i dzisiaj pięknie słonecznie było! Wczoraj i dzisiaj wcale nie grzaliśmyw domu,a cieplutko!

gosiaq aż miesiąć???? ojjj pała do dzenniczka powinna być! 😉 Ale z okazji wiosny masz piąteczkę, za to, że w końcu zajrzałaś 😉

Lala mnie osobiście Wasza sypialnia bardzo się podoba!

Hmm może powinnam też zacząć coś zmieniać? My latem za salon się bierzemy, bo gdzieniegdzie sufit popękał, no i przy kominku brudno się zrobiło, a i jedna ściana od wózka ubrudzona bo siedząc na kompie i bujając nogą wózek czasami mi zjechał i w ścianę kołam... 😉 niby za pomocą gąbek pana jana niezbednego coś tam działałam ale ślady są... niestety..

To tyle, zmykam spać dobrej nocy pa pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDusia - ale super imprezka 🙂
jakby miłość się Kacprowi i Weronice udała to nie od piaskownicy tylko od porodówki 😁 hehehe

lala - jak dla mnie wymarzona sypialnia 🙂 ale wiadomo, że mogła się opatrzyć

no gosiaq - ja już od 2 tygodni chodzę i myślę, co tam u Ciebie!

aaa_aniusia - wiadomo, kiełbacha, mięcho i w ogóle :P smaczności 😁

Cherry - słodziaki z tych Waszych dzieciaków 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shelby no własnei.. chyba nikt... ja zajrzałam wczesniej na moment, ale nikogo nie by ło i móię wejdę później może już ktoś się odezwie a tu nadal cisza! 😞

Dziewczyny co z Wami?

Przyszła wiosna to i forum opustoszało... 😞

Ja musiałam biegiem ściągać pranie ze sznurka, bo zaczęło padać, ale na szczęscie tylko przelotny to był deszcz i już nawet zaczyna się przejaśniać, ale na większe słonko jakoś nie mam co dzisiaj liczyc 😞 niestety! ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja podczytuje kiedy moge..
Dzis fachowców od okien nie ma bo im się auto spierdzieliło.. 😮 ściema jak dla mnie, pewnie gdzieś są na robocie. Wczoraj zrobili 4 okna - zostalo im jeszcze 5 z czego trzy u nas. Myslałam że dziś juz bedzie po akcji bo wczoraj wprawiali od 11-16. Niby jutro ma być więcej gostków bo wcześniej było 2 - no zobaczymy czy się wyrobią do jutra!

McDusia powiedz mi jak dbasz o storczyki żeby kwitły? Ja mam ich sporo ale jak kwiaty opadną po kupieniu to nic nie chce kwitnąć? Mam jakiś tam nawóz do nich i podlewam ale nic nie puszczają. Kiedyś wspominałas o nich na forum więc dlatego ciebie o to pytam 🙂
😁
haha a do ''nowej '' sypialni kupiłam sobie sztucznego ale wygląda jak prawdziwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lala! u mnie storczyki kwitną w zasadzie bez większych przerw od urodzenia Filipka!!!!!! nie "pasę" ich nawozami, trzymam na parapetach od strony południowo-zachodniej i dobrze im tam chyba 😉 a mówią, że nie można trzymać w pełnym słońcu, bo schną 😉 poza tym robię im kąpiel w wodzie co 2 tygodnie i podlewam co tydzień 🙂 ot i cała historyja 😉

Filipas woła kupkę, uczymy siusiu, ale najczęściej mówi już po fakcie - w domu trzymam go coraz częściej w majteczkach. Zębów 8 (wiem, wiem, u Was dużo, ale nam wyszły pod koniec listopada). Znowu uczę zasypiania samodzielnego w łóżeczku, bo przez choróbska nauczyłam, że mama lula w pionie 😉 dziś dzień trzeci nauki - śpiewałam 12 minut 🙂 Wczoraj 8, a przedwczoraj.... 35 minut! ale to był pierwszy dzień i nie wiedział, o co mamie chodzi 😉 Poza tym coraz częściej zjada samodzielnie (ziemniaki wybiera z zupy palcami jak mu się nie chce łyżką), chlebek sam, jajecznicę bardzo lubi, oj baaardzo....
Najlepsza zabawa to przesypywanie z kubka do kubka (ostatnio kukurydzianych płatków do mleka) lub przelewanie wody/herbaty/soku 😉 i generalnie to pogodne, słodkie dzieciątko 😉
Maciek - no ten to dopiero jest fajny! pogadać można jak ze starym, uczy się super (wiadomo, że trzeba posiedzieć, ale dużo w tym jego pracy), w tym roku ma Komunię, więc dużo przygotowań 😉 Śpiewa solówkę w Kościele,więc tym bardziej jestem dumna i zestresowana (nie rozpłaczę się aby?). Za tydzień pierwsza spowiedź na poważnie, więc przygotuję jakąś niespodziankę na kolację - podobno obiecałam pizzę 🙂
A generalnie dzień świstaka - praca, dom, sen, praca, dom, sen... roboty po pachy, nie ze wszystkim się wyrabiam, ale Perfekcyjna nie jestem 🙂 ważne, że dzieciaki szczęśliwe i wykochane, nie? W pracy? zaliczyłam zmianę stanowiska, więc jest póki co ciężko, ale ogarniam kuwetę, na ile mogę i potrafię 🙂 nie przyzwyczajam się jednak do stanowiska, bo doświadczenie mnie nauczyło, że nie warto, bo zawsze mogę znowu gdzieś przenieść 🙂 jedno się nie zmieniło - godziny pracy hihihi 🙂 chociaż ja-pracoholik zawsze jestem pół godziny szybciej. Za to nikt nosem nie kręci jak urywam się wcześniej,bo np. zebranie w szkole/żłobku 😉

no! napisałam esej 😉 kto doczytał do końca, ten może być z siebie dumny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oooo gosiaq - wiesz normalnie, kobieto, tęskni się tu za Twoimi postami, tak się cieszę, że napisałaś, że tak pozytywnie, że dobrze, że kuwetę ogarniasz i o! oklask za mobilizację, bez wystawiania karty mobilizacyjnej 😁

a zdjęcie nowego imażu się znajdzie? 🙂 plis plis 😁

aaa_aniusia - my też mamy w perspektywie szczepienie, ale po ostatnim, to jakoś mam uraz i nie chcę znów długiego chorowania 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zosieńko! dzięki za tęsknotę 😉 miło czytać, że ktoś jednak pamięta 😉
A poza tym, dlaczego miałoby być negatywnie? szukam do połowy pełnej szklanki i tego się trzymam, mimo tego, że jakoś dookoła tak niefajnie się zadziewa, ja wciąż marzę i chcę widzieć świat lepszym 😉 naiwniaczka? może akurat dzisiaj tylko.... ale mobilizacja u mnie, słomianej wdowy, być musi, bo co komu po ryczącej, załamującej się babie? NIC! więc z tego, że Filip "zsiurał" się klasycznie na moją kołdrę po prostu się śmiałam i tyle 🙂 no i pogadałam chwilę z małżem 🙂 i wreszcie wiosna - nie tylko za oknem, bo w sercu też - toć to moja ulubiona pora roku! o!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej babeczki,

jutro odzyskam CHYBA komputer 🤪 🤪 🤪 nawet nie wiecie jak się cieszę !!!

Co u nas WIOSNA !!! Całe dnie siedzimy na dworze tzn wychodzimy okiło 10.30 -11.00 po 13 wracamy na zupke i spanie a po przebudzeniu sie i drugim daniu lecimy dalej a tam rządzimy do 19 z groszami 🤪 🤪 🤪

Słońce extra 🤪 🤪 🤪

Jedyne co mnie wkurza to DZIKIE PTACTWO I ICH ODŁOSY !!! Na naszym osiedlu mamy plagę gołebi. Mówię Wam masakra z nimi. Trutki, kolczatki i inne nie pomagają az w końcu zainstalowano urządzenie symulujące drapiezników - CZASEM CZUJE SIĘ JAK W ZOO !!! 😁 😁 😁 No do tego muszę dodać nowe dzwony w kościele. Pisałam Wam ze latem słyszę w mieszkaniu mszę to pomyślcie jakie atrakcje mam w domu co cztery godziny. O 21 bankowo dzwonia Maryjo Królowo Polski !!!

Kacper zauroczył się podawaniem ręki i mówieniem CZEŚĆ !!! Podchodzi do wszystkich podaje rekę i mówi CZEŚĆ. Wlazł mi ostatnio do fryzjera i wszystkim podawał rękę i mówił cześć!!! Najsmieszniejsze jest to że do tej pory nie mówi mama (ja jestem M ) a mówi cześć i dzień dobry !!! 🤪 😁 😁 😁 😁

Do tego bardzo się cieszę że ma w około tyle dzieci w swoim wieku lub ciut starszych. Niektóre już poznaje i wtedy się śmieje i pierwsze co podaje znów tą rękę i mówi cześć !!! Np Oliwier wie że to jego brat i się przytula - mówie rozkoszny widok zreszta same zobaczcie:



Po za tym do perfekcji doprowadzone jest zasypianie: kłade - wychodze - zasypia. Ja jestem mega dumna a moje dziecko jeszcze mi mówi papapa 😮 😮 😮 😮

Kazdy dzień to dla nas świetna przygoda i sama jestem ich ciekawa. jednak są chwile gdzie moje dzieco mnie przerasta. W związku z dziwnymi zachowaniami byłam zmuszona zakubic szeko-smycz. CUDOWNY WYNALAZEK !!!

Polecam Wam wszytskim !!!

McDusia hahaha ale zamieszanie z tymi testami !

Gosia ja tez zdjęcie poproszę !! I przeca wiesz że ja za Toba zawsze tęskie !!!

buzi buzi 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaq uwielbiam Twoje posty - Ty wiesz bo już kiedyś o tym wspominałam! :*

Wiola doskonale wiem co czujesz jak Kacperek daje wszystkim cześć! Moja Maja też daje i to koniecznie wszystkim kto tylko jest w zasięgu 10m! 🙂 Do tego jak już wszystkim da cześć to znów robi rundke z buziaczkami 😁!

Dziś Maja jest od 8.30 u mojej mamy i zdążyła już wylać sok na narzute z łóżka dywan , swoją kurtke i buty (nauczyła się tak robić celowo) Mama jak wyciagała rzeczy z torby to wysypała kaszke i wszystkie ciuszki pampersy i reszta w kaszce 😁 😁 Mówiłam jej że Majusia to małą szczyga ale wszyscy się tylko śmieją 🙂 no to ma. No i wrzuciła do prania tą narzute i reszte , szuka Majusi a ona w salonie już bez rajstopek chodzi 😁 haha!
A jak ze mną rozmawiała to Maja wołała MAMA

Wiola ja się nauczyłam robić tak Pokazuje jej zdjęcie na laptopie (swoje) i mówiękto tu jest ? MAMA. I tak pokazuje jej rózne z dzieciami i ze mną znów i zaś pytam kto tu jest i gdzie jest mama ? A ona wtedy paluszkiem pokazje na mnie. Tak się nauczyła ładnie mówić do mnie Mama. A najsłodsze jest jak rano wstaje , przychodzi ze swojego pokoju mówi mama i daje mi buziaka i tata i daje tacie 🙂!

ok lece bo fachmany mi ramy wnoszą!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu, dobrze, jak ktoś czasem zazna na własnej skórze, że z dzieckiem takim wszędobylskim nie ma lekko 😁 powodzenia z fachowcami!

Cherry - słodkie to zdjęcie 😁 w ogóle masz kochanego synka, że tak ładnie usypia 🙂

gosiaq - jak wiosna w sercu, to wiadomo, że musi być dobrze! dzielna Ty nasza!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
noo dwie ramy wsadzone , opiankowane.. 3 okno wyrwane 🙂

Dzwoniłam do mamy i słyszałam jak buszuje moja myszka 😁 W pralce mama miała wymieszane pranie a Majusia jej włączyła tryb 2godzinny 🙂 Hihi
Chodzi po domu i puka do pokoi szukając cioci Ali i Pauli ale te w szkole jeszcze więc sobie poczeka 🙂


Z bałąganem nie ma źle u nas bo większość wywalają przez okno (zaleta parteru) uff.

I coś miałam jeszcze napisać ale mi wyleciało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...