Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Lala wyniki już są, niestety nasze forumowe panny nie wygrały, choć osobiście uważam że wasze zdjęcia były o wiele lepsze. Jedno z tamtych zdjęć mnie urzekło a reszta była taka banalna.
Co do prezentu Emisi to kupiłam jej tylko okulary przeciwsłoneczne firmy Sun Ozon bo akurat spodobały mi się w Rossmanie. A tak to oczywiście danonki, musy z Kubusia, Aero deserek z Biedronki, soczki itp nie kupiłam żadnych zabawek bo nie wiedziałam co, mamy już odłożone 500 zł Emisi i jak coś fajnego nam się spodoba to wtedy kupimy a nie tak na siłę. Ona jeszcze nie rozumie że jest dzień dziecka i musi być prezent, za rok czy dwa już pewnie nie przejdzie taki mały prezent tylko jakiś wypasiony, wymarzony hihi.
Yen smutne to co napisałaś, ale jakoś dacie radę!! No i walcz z tym tikiem zero stresu uśmiech od ucha do ucha i cyc do przodu!
A autko poszło jak świeże bułeczki! 🙂 mam nadzieję że nie straciłaś tylko jeszcze zarobiłaś na nim.
Lala mam nadzieję, że uda nam się kiedyś spotkać w Krakowie. Marysia i Ania niech zapodają jakieś fajne miejsce do spotkania babek i dzieciaczków!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej Mamuśki, to ja bezrobotna 🙂 Ach...jeszcze w to nie wierzę... 🙂

Z tymi konkursami to tak właśnie jest, ja notorycznie biorę udział w konkursach Rosmanna i nic...choć czasem naprawdę staram się coś fajnego wymyślić 😞 Wygrywa każdy, tylko nie ja!

Zaniu autko sprzedałam za tyle sam co kupiłam 🙂 Czyli ani nie straciłam, ani nie zarobiłam...przynajmniej oswoiłam się z jazda, bo w UK zamierzam jeździć już na całego 🙂 Oskar dostał od babci też okulary przeciwsłoneczne na dzień dziecka i za nic nie chce ich założyć, nawet na chwilę, tak więc póki co nie zobaczę w nich mojego synka 🥴

A tak poza tym to chcę już lato, nosz co za pogoda grrrr!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No widziałam Zaniu już wygranych 🙂 Co tamm będziemy próbować dalej z innymi konkursami.

My byliśmy na zakupach a Maje zanieśliśmy do teściów już po kąpieli 🙂
Bez dziecka zakupy się robi tak fajnie.. Kupiłąm sandałki w biedronce za całe 22,99!Kiedyś kupiłam takie w deichmannie za 40 i długo w nich chodziłam i to codziennie! więc jak tylko je zobaczyłam to wzięłam do koszyka.
Maja ma ostatnio fioła na punkcie kotów więc kupiliśmy jej taki kubeczek ze słomką z hello kitty 🙂 oj ucieszyła się bardzo!

Yen aż normalnie łezka się zakręciła jak napisałaś o Oskarku jak szukał tatusia.. Daliście rade przeprowadzić tu to i tam dacie 🙂! Twój małż jest zaradny i wszystko pewnie przygotuje w 100% Szkoda, że te zmiany tak wypadły no ale to i tak wielkie szczęście że go przyjęli no i na to stanowisko na którym był !!!
Delektuj się każdym spotakniem z przyjaciółmi i rodziną póki tu jesteś 🙂 Nacieszcie się sobą ile się da! A potem taka pełna energii wróć do małżowinka! 🙂 Dacie rade!
Ja trzymam kciuki bardzo!

Zosiu a co tam u Was?

Ojj mało nas tutaj.. 😞

Ja się musze zabrać za siebie bo przybrałam jakieś 2kg i mi z nimi źle 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lala89 no Majusia przesłodka w tych okularach!!! 🙂 Czemu mój synek nie chce nosić ?

Dzwoniła dziś do mnie moja przyjaciółka , ta co ma dwóch synków dwuletnich...jeden z nich walnął głową prosto w kant stołu i rozciął sobie czoło na maxa...pojechali do szpitala, a tu co? Dwie i pół godz czekali z małym dzieckiem aż go lekarz zbadał, jedynie pielęgniarka mu jakaś opaskę uciskową założyła...a potem dali mu znieczulenie, ponoć nie odczekali nawet minuty aż zacznie działać i od razu zaczęli szyć...nosz masakra, a mały się darł, wzdrygał, przecież i dorosłego by bolało szycie czoła...boshe czemu służba zdrowia tak wygląda? To jest straszne...gdyby mojego synka to spotkało to bym zapłakała się razem z nim na amen;(

A tak poza tym to postanowiłam, że w UK założę sobie Facebooka 🙂 Oczywiście mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do grupy? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lala89 no Majusia przesłodka w tych okularach!!! 🙂 Czemu mój synek nie chce nosić ?

Dzwoniła dziś do mnie moja przyjaciółka , ta co ma dwóch synków dwuletnich...jeden z nich walnął głową prosto w kant stołu i rozciął sobie czoło na maxa...pojechali do szpitala, a tu co? Dwie i pół godz czekali z małym dzieckiem aż go lekarz zbadał, jedynie pielęgniarka mu jakaś opaskę uciskową założyła...a potem dali mu znieczulenie, ponoć nie odczekali nawet minuty aż zacznie działać i od razu zaczęli szyć...nosz masakra, a mały się darł, wzdrygał, przecież i dorosłego by bolało szycie czoła...boshe czemu służba zdrowia tak wygląda? To jest straszne...gdyby mojego synka to spotkało to bym zapłakała się razem z nim na amen;(

A tak poza tym to postanowiłam, że w UK założę sobie Facebooka 🙂 Oczywiście mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do grupy? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No baaa!
Z tym czołem to masakra! No kurde!!!

Słyszałyście o tych bliźniakach 5 letnich co ich atka w domu trzymała!? Dżizas.. co jeszcze mnie zdziwi! I to w bloku!?!!!!!!

My powoli szykujemy się do zmian w salonie, chciałam fototapete ale jak pokazywałam ją mężowi to kosztowałą 119 - oczywiście bla bla bla po co nam remont.. a teraz jak chcemy zrobić to kosztuje 220 i co! no i tak ją kupimy bo nikt inny nie ma takich dużych! eh faceci...

Jeszcze pies mi się rozchorował :/ Z dupy leci mu woda! Śmierdzi to okropnie więc przy sprzątaniu mam odruch wymiotny! Bidulek jest zamknięty w łazience bo inaczej się nie da, tam mam przynajmniej kafelki.. Już 3 takie niespodzianki dzisiaj sprzątałam więc jak sobie przypomne to zaraz mnie dźwiga.. Żeby było śmieszniej to rano oczywiście w pierwszą niespodzianke wlazłam :/ masakra. Teraz daliśmy mu smecte prosto do paszczy, wode i suche żarcie ma przy posłaniu.. może nie będzie mu tam źle w tej łazience. Mówie wam kolorowe lotnisko jak to moja kuzynka mówi 🙂

Majusia padła totalnie o 21 - dobrze bo wczoraj jak ucięła soboe drzemke do 17.30 to poszła spać dopiero po 23!

No i od jutra zaczynam nocnikowanie, mam dość tych pampersów. Mam nadzieje że mojej córci się odwidzi i zacznie ładnie siadać na nocnik. Kurde zła jestem bo jak miała 9 miesięcy to robiła już kupke na nocniczek ale po chorobie jej się totalnie cykl rozregulował więc ciężko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej, widzę, że już przeszło tydzień nic nie pisałam, ale jakoś, weny mi zbrakło...

lala - fototapety są piękne, a mąż marudzi i nie wie, co traci 😉 wierzę jednak, że z Twoim darem przekonywania będziesz miała upragniony salon 🙂
pies chory to udręka, co? echh... współczuję
ciekawe, kiedy nam się uda pozbyć pieluch, Maksio już mówi często si si, ale siedzieć na nocniku nie chce i co zrobić?
śliczne Majusiowe zdjęcie
a jak tam Twoja fryzura?
a miałaś nam pokazać stylizację z bierzmowania? dobrze pamiętam? 😁
schudnąć to ja też muszę, bo na wadze ostatnio trochę więcej niż zwykle, ale kompletnie nie mam na siebie pomysłu


yen - jasne, że Cię przyjmiemy do grupy na FB, o ile jeszcze coś z niej zostanie 🙂 w perspektywie tego, że niedługo dołączycie do Twojego, to na pewno jakoś przeżyje te trudności, które się tam pojawiły

super, że nie jesteś stratna na aucie!

Zaniu - ciotka jury już pojechała?> mam nadzieję! ostatnio moja sąsiadka się mądruje, więc wiem, co czujesz :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
byłam w poniedziałek z Maksiem na placu zabaw, jak wróciliśmy, to jakoś był marudny, zwymiotował dwa razy, nie chciał jeść, zagorączkował, w nocy 39,6stp., wczoraj cały dzień gorączka, ale humor już lepszy, 3 luźne kupy, gorączka nie zbijała się zbytnio od leków, w nocy już nic, a dzisiaj rano już w sumie wszystko normalnie - co to było? nie wiem, może zęby? mam nadzieję, że już po wszystkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie!!!

U nas leje.. U was też? Normalnie już patrzeć nie mogę na ten deszcz!!!!!!
I to ma być czerwiec? Pff znów pewnie lato będzie 2 miesiące i się zrobi zimno.. Oby chociaż te 2 były ciepłe!

Przez tą pogode nic mi się nie chce, kompletnie nic - nawet sprzątać w domu! Zero optymistycznych myśli - noo jedynie małe biegające śmiejąco-płaczące-krzyczące cudo stawia mnie na równe nogi bo inaczej gniłabym w łóżku 🙂
Ahh pamiętacie te czasy? Spanie takie oo bez chwil do wybierania których i tak jest mało. Moja Maja potrafi biegać, latać, skakać cały dzień i spać tylko 15 min a brykać czasem aż do 23! Ma takie pokłady energii że nawet lekarka nam to wygarnęła 🙂 Ja współczuję tym co mają dzieci z adhd! Bo jeśli adhd jest jeszcze gorsze to ja dziękuje!

Pies można powiedzieć że coraz lepiej.. Tyle dobrze.

Zosiu nie było zdjęcia zbierzmowania bo po 2godzinnej mszy zaraz uciekliśmy do domu bo tak lało, że nawet zdjęcia sobie nie zrobilismy. W domu byliśmy tylko my (moi rodzice , siostry i ja z mężem i małą) Szczerze, to widziałam że siostrze - tej bierzmowanej było przykro bo zapraszała dziadków a oni nawet nie zadzwonili.. No nie skomentuje tego! Ostatnio ich przekreśliłam już całkiem.. Wyobraźcie sobie dzień dziecka a to ich jedyna prawnuczka.. Pojechali do moich sióstr punkt a i zaraz potem do swojej wnuczki Ani gdzie oni mieszkają 400m ode mnie i żeby do nich dojechać to muszą przejechać pod naszym domem więc czysto teoretycznie jest to punkt c. Do punktu b nawet nie zadzwonili! To przykre bo kurcze Maja ma pradziadków i co i tak poważnie to ich nie ma! Ja nie pojadę nawet na dzień babci i dziadka. To boli bo mi nie chodzi o jakiś prezent ale o głupią pamięć!
Chociaż i tak już się zmieniłam, nie rozczulam się nad wszystkim - szkoła męża, on potrafi zlewać wszystko. A ja przeżywam jak mrówka okres.. Z biegiem czasu i mi przestało zależeć na takich rzeczach które dawnoo powinnam była olać. Więc hakuna matata i cyc do przodu! Robię postępy 🙂

Wiecie co jest najgorsze w tej pogodzie, że Maja spogląda przez okno i woła ''dziecii, huusiu, ni ma husiuu'' 😞 noż kurka! Jak wytłumaczyć takiemu bąblowi że jest mokro i pada? bo jak tłumaczę i tłumaczę i pokazuję to zaraz znów ''husiuu'' ale mówi to takim tonem że aż serducho ściska..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My już po zakupach i placu zabaw.. Jejku jak tam jest nieprzyjemnie wilgotno!

Położyłam Maje - zobaczymy może uśnie.
Ja kupiłam mleczko do mebli i do paneli, do tego odplamiacz wybielacz więc zaraz się biore za tzw akcję V Kupiłąm też pojemniki na cukier i takie tam więc będe się bawić w przesypywanie..

Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yen a brałaś udział w konkursie Baw się z Bobovitą? Bo ja z zakrętek zrobiłam zegar misia bobovity i wygrałam tylko zestaw słoiczków (było do rozdania 300!), a liczyłam na leżaczek bujaczek chociaż (było ich 30). No ale dobre i 3 słoiczki, jeszcze nie odebrałam czekam aż wyślą je do mojego Rossmana.
Yen dobry pomysł z tym facebookiem, ale tu też masz pisać- obowiązkowo!!
I wygrałam jeszcze dla męża zestaw kosmetyków Nivea. Jest konkurs http://www.niveamen.pl/musisz-to-wiedziec/Local/pl/Originals trzeba tylko napisać czego mężczyzna nigdy nie zrobi. Macie wiele oryginalnych pomysłów to spróbujcie, ja napisałam trzy propozycje i jedna im się widocznie spodobała bo napisali mi maila z gratulacjami. Co tydzień wygrywa 10 osób, ja wygrałam w 2 tygodniu ale jeszcze nie ma listy zwycięskich wpisów. Konkurs trwa jeszcze 5 tyg chyba.

Emilka lubi chodzić w swoich okularkach ale zauważyłam że uszka jej wtedy sterczą, ma takie kłapciate więc zakładamy tylko na chwilkę i ściągamy. Może jak będą lepiej trzymać się główki to nie będzie tak wyglądało. Dodam też wam zdjęcie oczywiście jak zrobię. Coś mi moja mała nie może się pozbyć tego kaszlu dziś od 5 rano kaszlała i cały dzień tak chodzi, a wcześniej to tylko rano. Mam trochę Elofenu jak jej nie przejdzie czeka nas chyba kolejna wizyta u lekarza, choć mówił że jest ok to teraz kaszle non stop.

Shelby cioteczka już dawno pojechała, była na trzy dni (z dwoma noclegami). Jakoś ostatnio przestała dogadywać, bo co do małego dziecka miała wiele do gadania, teraz Emi jest duża i wie czego chce więc już się tak nie wtrąca, poza tym ja ją znam najlepiej, a nie jakaś cioteczka która przyjedzie raz na kilka miesięcy! Wiec nie było tragedii, choć swobodniej się czuję jej nie ma. Shelby olej sąsiadkę ciepłym moczem, niech se wsadzi te swoje mądrości do d... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie Zaniu w tym konkursie nie brałam udziału,ale nawet gdyby, to i tak pewnie nic bym nie wygrała, jak zawsze 😞 U nas spokojny weekend, co prawda mieliśmy na weekend Dni Głogowa i z tego tytułu kilka koncertów, typu de Mono, Zakopower, Julia itd...ale mnie nic z tego nie kręci, więc nie poszłam. Ja teraz czekam na 22 czerwca, bo moja przyjaciółka obchodzi 30 tkę i robi huczna imprezkę...więc Oskar będzie spał u dziadków, a ja zaszaleję na maxa...boshe jak mi tego brakuje, już nie pamiętam kiedy byłam ostatni raz dziewczynami na disco, chyba jeszcze przed ciążą.

A tak poza tym to mój małż znalazł w UK piękne mieszkanko dla nas, najładniejsze jakie do tej pory widziałam i to 3 pokojowe...i co? To mieszkanie jest do wynajęcia od zaraz i do września na pewno znajdzie się chętny...pewnie jak będziemy potem szukać to nic nie będzie i weźmiemy pierwsze lepsze możliwe, a wtedy będę mieć mega doła, bo ładne mieszkanie to podstawa dla mnie. A ta chatka naprawdę piękna!!! 😞 No, ale co tam nam to zawsze piach w oczy 😞

I co jeszcze...zaczęłam chodzić na solarium, bom blada...a jutro z rana na hennę brwi...muszę się zabrać za siebie, bo przez ta prace się lekko zaniedbałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Obiecałam zdjęcie mojej muchy! Już ma dwie pary okularków bo wczoraj dostała od 4letniej córki kuzyna. W zamian za to pozbyłyśmy się opaski z hello kitty. Mała przyszła do mnie i cichutko na uszko powiedziała: "ciociu, a mogłabym sobie zatrzymać tak na zawsze tą opaskę? Bo tak bardzo mi się podoba..." no i chcąc nie chcąc powiedziałam że może sobie wziąć. Opaskę kupiłyśmy ostatnio na odpuście, Emi miała ją dwa razy no ale cóż, jakoś nie mogłam jej odmówić. To są okularki właśnie od Oliwi
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/p6100001f.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/121/p6100001f.jpg[/IMG][/URL]

a te od mamusi (tu specjalny uśmiech do zdjęcia 🙂 )
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/838/p6100002c.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/1817/p6100002c.jpg[/IMG][/URL]

Yen ja akurat brałam w tamtym udział bo raczej zachowuję słoiczki na różne przetwory i znalazłam 10 słoiczków z deserków bobovita, dokupiłam dwa i zrobiłam zegar. O taki:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/misiowyzegar.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/89/misiowyzegar.jpg[/IMG][/URL]

Pisałam do was wcześniej ale była taka burza że musiałam wyłączyć kompa. Byłyśmy dziś u lekarza, Emilka dostała kropelki do nosa (na ulotce pisze że są do oczu) , mamy psikać Nasivinem soft i ściągać katar. A na kaszel Elofen, już dziś jest lepiej bo wczoraj to była istna masakra, tak ją męczył ten kaszel. No ale osłuchowo czysta, to wszystko przez górne drogi oddechowe. Jak nam nie przejdzie do końca tyg mamy się zgłosić do kontroli.

Yen może się uda wynająć to mieszkanko co?? Życzę Wam tego 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam. Zaniu Emisia cudna w tych okularkach 🙂 A zegraz z Bobovity po prostu super!!! Nie mogę uwierzyć, że nie wygrałaś? ja się czasem zastanawiam czy ktoś w ogóle czyta i przegląda odpowiedzi...jak dla mnie super pomysł i wykonanie!!!
A tej chatki na bank nie będziemy mieć, bo takie to schodzą jak świeże bułeczki, zaraz ja ktoś wynajmie.

A tak na marginesie, czy wymienią mi w drogerii podkład jeszcze nie otwarty, z naklejka plombującą na inny kolor? Nigdy nic nie wymieniam w drogerii, ale dziś kupiłam przyjaciółce na urodziny taki nowy podkład z Loreala i po przyjściu do domu, w świetle dziennym okazało się , że jest mega ciemny...ciekawe czy mi wymienią, mam paragon, a podkład nawet nie został otwarty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yen na pewno Ci wymienią!! Ja bym Ci wymieniła 😉

A Twojego jeszcze nie stać na wynajęcie tego mieszkania? Może wcześniej się przeprowadzisz do Anglii niż we wrześniu...

No zegar nawet fajnie wyszedł ale pewnie za mało zakrętek miałyśmy i wygrał ktoś inny kto kupił więcej słoiczków 🙂 a główna nagroda to była 3x po 1000zł! Nieźle nie? No ale cóż..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...