Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dziewczynki nikt nic wczoraj nie pisał??

Shelby nonono pięknie wyglądałaś na weselu. Maksiu jest słodki!!

Lala fajny apartamencik, życzę zatem udanych wakacji, szczęśliwej drogi i pięknej opalenizny 🙂 a kiedy dokładnie wyjeżdżacie?

Ja wczoraj zrobiłam Emilce zdjęcie do dowodu. Wyszła przesłodko! Pierwsze dwa zdjęcia to miała minę jakby zaraz się miała rozpłakać, ale później ją troszkę zagadałam i pstryk! Tylko Pan nie zauważył że ma kolczyka w uszku i jak przyszłam po kilkunastu minutach odebrać to jakoś go zamazał. Za 25 zł miałam 6 małych zdjęć bez kolczyka, jedno małe z kolczykiem i jedno takie większe do ramki też z kolczykiem 🙂

Lala czyli rozważasz powrót do Tesco?? No fajnie byście się zgrywali z pracą i opieką nam Majeczką. Ja to mam taki problem że Karol na delegacji i wraca w piątki więc praktycznie albo jakaś babcia pomoże albo będzie lipa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Zaniu a to nie wolno mieć kolczyków?
Oświeć mnie jak ma wyglądać zdjęcie do dowodu - albo najlepiej pokaż!!!! 😁

Moja mama pracuje w tesco - ja w kauflandzie.. 🙂 chce zmienić prace :/, ale wiem że jeszcze na to czas - najpierw trzeba wszystko zorganizować i poukładać..

jedziemy na noc z 24/25 sierpnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Na zdjęciu do dowodu nie można mieć kolczyka. Lewe ucho musi być odsłonięte i tyle. Zrobiłam aparatem zdjęcie zdjęcia Emilki. 😁 Tu ma kolczyk ale pan fotograf zrobił tak że zniknął i nie musiałyśmy powtarzać zdjęcia 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/qsgz.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/5750/qsgz.jpg[/IMG][/URL]

Lala to pracujecie w konkurencyjnych sklepach 🙂 coś mi się pomyliło z tym Tesco 😜 a pewnie ważne żeby praca była, ja też nie mam wielkich aspiracji i po studiach pewnie wyląduję znowu jako sprzedawca w sklepie... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
yenefer07 napisał(a):
Cherry swojego dowodu nigdy bym nie umieściła, ale to dowód dziecka, wiec nawet jakby ktoś skradł dane to by wyszło , że to dowód 2 latka i nikt by pożyczki i tak na takie dane nie udzielił...no ale w razie W usunęłam jak radziłaś 😜


Ja wiem ze nikt pożyczki nie weźmie - nawet o tym nie pomyślałam. Bardziej chodziło mi o kradzież tożsamości dziecka - w przypadku np. nielegalnego wywozu dziecka za granice po porwaniu czy coś itd.
Po Ci kłopoty. Ehh może za dużo filmów się naoglądałam, ale mam wrażenie że w sieci dzieje się więcej niż myślimy. Ostrożności nigdy nie za wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaa i jeszcze m zawozi w sobote maszyny! prawdopodobnie sie sprzedadzą.. ale do momentu kiedy nie będziemy mieć keszu w ręce to nie zapeszamy!!! Marcin pokaze wszystko co i jak.. jak się je serwisuje itd bo gostek się nie zna na ricohah .. także ciiiii nie zapeszajmy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

My też złożyliśmyu dziś wniosek o dowoód dla młodego. Fakt jedziemy tylko do Czech no ale po co nam kłopoty. Fakt mam koleżankę w straży granicznej i w razie w na bank by nam pomogła ale po co robic sobie pod górkę?



Wczoraj byłam u rodziców we Wrocławiu i poszłam z Młodym na plac zabaw. Siedziałam sobie na brzegu piaskownicy i .... podsłuchiwałam hahaha ! Przysłuchiwałam się rozmowei dwóch babek. Wyobraźcie sobie babka opowiadała o swoich dzieciach i tak słucham i słucham i ona mówi że ma 5 😮 a 6 w drodze. 😮 😮 😮 😮 Jak wróciłam do domu to musiałam się zapytać Mamy bo jest pielegniarka i szczepi wszystkie dzieci w okolicy. Ta mi mówi ze babka powiedziała ze stawia w swoim zyciu na dzieci i che ich miec conajmniej 7 !!! 😮 😮 😮 😮 A najlepsze jest to ze każde z nich ma imię zaczynające się na litere D 😮 😮 😮 😮 😁 😁 😁 😁 Najlepsze jest to ze nie jest to jakas rodzina patologiczna czy coś... Wszystkie dzieci uzdolnione plastycznie, czyste, nakarmione no zadbane. Ta babka opowiadałam ze utrzymuja sie tylko z wypłaty meza... i ze najgorzej to jest jak dzieci ida do szkoły bo na sama ksiaki idzie im 3000 zł 😮 😮 😮 😮 ale mimo wszystko zyja w miare. Ja tam jestem w szoku nadal !!!


lala super wiesci z maszynami. Trzymam kciuki !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam babeczki 🙂 Moje dziecię śpi, a ja zjadłam i teraz się relaksuję. W nocy mój synek mnie nieźle przestraszył...a mianowicie, Oskar teraz codziennie budzi sie w środku nocy w łózeczku i chce iść do mnie. Jak go położę obok siebie to zasypia znowu od razu...najwyraźniej potrzebuje mojej bliskości. Do tej pory zawsze go lulalam w wózku do snu...a od jakiegoś czasu i na drzemkę popoludniową i na noc, kladę sie koło niego, śpiewam mu kołysanke i tak zasypia 🙂 No , ale do rzeczy...slyszę w nocy jakiś odgłos wydany przez niego i się przebudzilam...patrzę, a go nie ma na łóżku...no mało zawału nie dostałam...a on tak się kręcił w nocy...że dał radę przeturlać sie perzez wielką poduchę i na szczęści spadł, a raczej osunął się na taki karton po Pammpersach, w których mam poskladane jego kocyki itd...no boshe...przecież gdyby tego kartonu tam nie było, to by spadł centralnie główą w dół na panele...nie chcę nawet myśleć jak źle mogło sie to skończyć 😞 Od dziś robię zasieki!!!

A tak w ogóle to znowu się napaliłam...mianowicie mojej przyjaciółki koleżanka, którą zresztą też znam chciałaby wynająć z chłopakiem i dzieckiem mieszkanie...gdyby moje miało dwa pokoje, to wzięliby bez zastanowienia, a że chcę im to mieszkanie prawie za darmo wynająć to i tak się zastanawiają...na moje nieszczęście pewnie się nie zdecydują 😞(( Ja osobiście wolałabym brać o połowę mniej kasy byleby tylko ktoś znajomy mieszkał, komu mogę zaufać, zrobiłam im super cenę...ale pewnie jeden pokój ich odstraszy;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oo Wiola teraz widzę!!! super!!!! i te loczki ahh 🙂
superowe te nasze dzieciaczki!

ja padam na twarz :/ jutro rano zawozimy wniosek , potem na 10.10 mamy lekarza - odbiore wyniki z morfologii i kału na pasożyty ,zobaczymy czy nam da skierowanie na testy alergiczne czy może maja ma jakieś pasożyty i dlatego ta wysypka się pokazuje co jakiś czas..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lala Majcia ślicznotka 🙂

Kacpr za nic nie chciał się uśmiechnąć! Może dlatego że zasnął nam w aucie !!!

Lala TY weż mi nic nie mów o pasożytach bo mi teściowa opowiadała o owsikach jak to wygląda itd. Jeny!!! 😮 😮 😮 Mam nadzieję ze nikt z nas nie będzie tego przechodził !!! Bo odrobaczy,ć musi się wtedy cała rodzina!

W końcu kupiliśmy normalny wózek. Jutro test ale póki co jestem nim zachwycona !!! ale tamtym też byłam....

Kacper jest taki ostatnio kochany !!! Za nic nie chce powiedzieć mama ale za to ciągle jest auto auto auto !!!

I powiem Wam że nie znosze porównywania ale chyba powinnam się przyzwyczaić. W niedziele na obiedzie było O. powiedz to i tamto. O a to a tamto! Mówię wam po 1,5 h godziny myślałąm że zejdę i się zabralismy. Bo ileż można. Co innego to pokazanie jakie dziecko ma umiejętności a co innego staranie się udowodnić ze inne jest gorsze !!!

Wczoraj po siłowni poszłam na solarium tylko na 6 min ale się zjarałam. Nie wiem jak to mozliwe 😮 😮 😮 Dobrze że Pani powiedziała ze na 10 to na bank mnie nie wpuści.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂 lala89 Maja wyszła po prostu pięknie, tak jakby wiedziała, że pozuje do zdjęcia...no urodzona z niej modelka!!!

Cherry przecież Ty jakiś czas temu kupiłaś spacerówkę Quinny z której byłaś bardzo zadowolona, czy coś się zmieniło?

Cherry doczekasz się jeszcze słowa mama, mój Oskar w ogóle nie mówił mama i mnie nie zauważał...a teraz? Prawdziwy synuś mamusi się zrobił, a mama gada non stop 🙂

Poszłam z Oskarem dzisiaj do fryzjera...no i właściwie na tym się skończyło heheh, tak się rozbeczał, że wyszliśmy z powrotem, grrr!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yen hohohoh Quinny hahaha fajna była na początku - do usypiania dziecka w domu !!! Na dworze straszna porażka. Trykotał, mały kosz i strasznie wywrotny już parę razy młody razem z wózkiem walnął mi na plecy. Do tego wykończyło mnie chodzenie na zakupy z wózkiem z dzieckiem które niemoniecznie chciało w nim seidzieć i plecakiem na plecach !!! Więc wózek sprzedałam - pan pieniążki wpłącił mi jeszcze wczoraj więc pojechaliśmy po inny wybrany wczesniej. 🤪 🤪 🤪 Jest rewelacyjny. Super sie prowadzi i o dziwo nie wiem czy dzis jest taki dzień ale moje dziecko o wiele chętniej w nim siada niż w Quinny !!! teraz mamy Chicco Muliway Evo wiem wiem Chicco 😮 😮 😮 - no ale rózne są opinie póki co jest rewelacja !!!

Dziś kolejny dzień na siłowni i wiecie co !!! Orbitrek jeny co to za maszyna 😮 😮 😮 Ja tu prawie przez miesiąc dzień w dzien 7 km na bieżni do momentu az bieznai postaniowiła mnie zabic a właściwie moje stawy bo ustawiała sie cały czas pod ostrym nachyleniem. Przy mojej masie to wykluczone !!! Na orbitreku ćwiczyłam tzn wchodziłam na niego na dwie min i jakos mi sie niepodobało az dziś biegłam na nim 40 min !!! Spalonych ponad 400 kcal i cało mokra byłam !!! Jednym słowem SATYSFAKCJA!!! Yen i teraz przyznam CI rację za cholere w małym mieszkaniu by się nie zmieścił 😁 😁 😁

Strasznie bym chciała usłyszeć owe mama !!! Ehhh! No dziś na topie jest auto i cyc !!! Oczywiscie ze wskazaniem na mojego bo moje dziecię jeszcze szuka !!! ☺️ ☺️ ☺️ Tzn - lubi sobie rekę włożyć mamie za dekolt mówiąc cyc cyc !!! ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry bardzo 🙂

Cherry - gratulacje, widzę, że serotonina się uwalnia z siłowni 🙂 mąż zajmuje się Kacprem w tym czasie?

lala - jak Majusia?

Maksio zakatarzony, jeden dzień z gorączką był

yen - tak samo sobie wyobrażam wizytę z Maksiem u fryzjera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂 Mały zasnął o 14:30...no ale cieszę się, że w ogóle zasnął. Wczoraj nie spał w ogóle w dzień i padł o 19...nie powiem, miałam tyle czasu dla siebie, że nie wiedziałam co z nim zrobić 🙂 No , ale niech śpi, bo teściowa chciała go po pracy na plac zabaw zabrać, ale wcale mi się to nie uśmiecha, bo ja już wiem co i jak i na co trzeba uważać, a ona nie, więc trochę bym się bała o małego. Zaraz drynne do niej i powiem, że śpi, heheh 🙂

Cherry ja tam nie mam nic do Chicco, no mam nadzieję, że tym razem będziesz zadowolona z wózeczka. A no i gratuluję zapisania się na siłownię, że postanowiłaś się poruszać itd...ja też bym chętnie poszła, ale co z małym...nie mogę ciągle dziadków obarczać 😞

Jutro przychodzi ta znajoma z facetem obejrzeć moje mieszkanko...ciekawe czy się zdecydują na wynajem...zdjęcia już widziała i zadowolona tylko facet marudzi, że jak na nich i dziecko będzie niewygodnie...no zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie!

M pojechał z maszynami do lublina.. A my cały dzień razem z Majusią - byłyśmy w katowicach na zakupach w silesi - jest sporo przecen np w h&mie można już kupić sukieneczki za 10zł.. dla chłopaków też sporo 🙂 Ja kupiłąm tylko kapelusik z hello kity za całe 10zł 😁 bo ubrań ma maasę!!

Czy u was też tak rżną komary? ? ? masakra bąble mamy do 5cm! takie jak guzy!!!

Maja po tych zakupach padła już przed 19 🙂 Zjadła parówke , pół frankfuterki a po kąpieli dopchała mlekiem.. 😁 Dobrze, że ma taki apetyt!

Zosiu Maja zdrowa, badania wyszły super - dziękuje 🙂 Mamy skierowanie do alergologa z wysypką - zobaczymy co ją uczula!

Idę do wanny się zrelaksować 🙂 męża nie ma dziecko śpi 😁 no nie pamiętam kiedy tak było!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam, ja tylko na moment, bo nie mogłam się powstrzymać, żeby napisać...
Lala89 cudna fotka profilowa, Majusia na niej taka radosna i śliczna, napatrzeć się nie mogę!!!

Co do komarów to u nas podobnie...Oskar tez cały pogryziony , choć go psikam płynem przeciw komarom...no ale to jakieś dzikusy straszne, nic na nie nie działa grrr 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...